Ex yu- medalje

Olimpijada RIO 2016
sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Re: Ex yu- medalje

Postby sarma i proja » 22 Aug 2016

Nemam nista protiv da sa raduju svojim medaljama i treba. Sto se mene tice, nikada se nisam niti cu se ikada radovati isto srebru u kosarci i zlatu u rvanju. Ja NIKAD nisam pogledao borbu rvaca, niti mi je zanimljivo bacanje koplja, pucanje u metu, golubove, veslanje, da ne pominjem ono veslanje niz potok, ne znam ni kako se zove, vozenje BMXa je oi disciplina, voznja onih bicikala u krug sto malo voze brzo, malo polako, preskakanje prepona sa konjima, gadjanje lukom i strelom...
Neka bude i dalje ovako, da gledam bogdanovica kako kuka jer mu je tesko sto je ispao od "ovakvog" protivnika.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 22 Aug 2016

jok to se ne moze nikada usporediti s kosarkom. nikoj ne prati taj sportova ni na EP ni SP samo OI sutra sve je zaboraveno onda za 4 godine opet 10 min ludilo onda opet zaboraveni.

ali kako sta srki kaze broj se i taj medalja.
Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 22 Aug 2016

Jebali vas glineni golubovi i jedrenje c017 Boks i atletika su nesto drugo, kapa dole.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 22 Aug 2016

Odlicno onda
Onda zelim da na svim buducim
Olimpijadama srbija dobije hr u 1/4 finalu u basketu, u finalu i waterpolu i da uzme srebro u zenskoj odbojci i bronzu i zenskoj kosarci
Istovremeno zelim da svaku olimpijadu hr prodje kao ovu.

Evo ja odmah potpisujem.

Gluposti. Uvlace nas u ovu pricu koja nema logiku. Posebno na balkanu ne.
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 22 Aug 2016

Svetinja wrote: Posebno na balkanu ne.

jedino na balkanu ne.
zato to i jest balkan a mi svi smo balkanci.
kineski osvajač badminton zlata je u Kini veća zvijezda od cijele ženske odbojkaške reprezentacije.
Phelps, Biles i ekipa su u SAD-u dobili daleko veći medijski prostor od dominantne košarkaške reprezentacije.

da li bi meni bilo draže da smo umjesto Sandrina zlata u disku uzeli medalju u košarci?
da, bi.
ali opet, ja sam balkanac.

britanci nisu uzeli niti jedno momčadsko zlato. ne samo to nego nisu niti imali niti jednu momčad ovdje u nama bitnim sportovima (rugby 7 i hokej na travi na balkanu nisu bitni) pa svejedno cijeli svijet vrišti o drugoj najdominantnijoj zemlji na svijetu po pitanju sporta.
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 22 Aug 2016

amere im bio zanimljivo sa dream team 1992 i 1996.

od tada im se jebe previse se jaki jednostavno. nemaju ozbilna konkurencija.

vise ljudi prati obicna nba tekma nego oi finale tamo.
Image

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 23 Aug 2016

Picek wrote:
Svetinja wrote: Posebno na balkanu ne.

jedino na balkanu ne.
zato to i jest balkan a mi svi smo balkanci.
kineski osvajač badminton zlata je u Kini veća zvijezda od cijele ženske odbojkaške reprezentacije.
Phelps, Biles i ekipa su u SAD-u dobili daleko veći medijski prostor od dominantne košarkaške reprezentacije.

da li bi meni bilo draže da smo umjesto Sandrina zlata u disku uzeli medalju u košarci?
da, bi.
ali opet, ja sam balkanac.

britanci nisu uzeli niti jedno momčadsko zlato. ne samo to nego nisu niti imali niti jednu momčad ovdje u nama bitnim sportovima (rugby 7 i hokej na travi na balkanu nisu bitni) pa svejedno cijeli svijet vrišti o drugoj najdominantnijoj zemlji na svijetu po pitanju sporta.

U prvom postu Ivici sam to i napisao
Da je iz Svedske-poverovao bih mu
Ali on je na balkanu
Dalje se sve slazem
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 24 Aug 2016

Čisto da se zna tko vozi traktor, a tko otvara kapiju

Image

cool0010 anim_19