Euroleague 15/16

Sve vezano za košarku
srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Euroleague 15/16

Postby srdjan » 24 Aug 2015

Srle8 wrote:Kult reprezentacijie a izostanci na sve strane Marjanovic,Jokic,Lucic,Macvan,Velickovic itd . I Duda je u svom povratku u reprezentaciju odmah osvojio medalju i to sa neafirmisanim igracima. Ostavio je tom Djordjevicu manje vise formiranu reprezentaciju u amanet, ovaj ako se izblamira na ep nikakv korak napred nije napravio.

G 4 Nedović, Nemanja 22 – 16 June 1991 1.91 m (6 ft 3 in) Golden State Warriors United States
G/F 5 Krstić, Nemanja 20 – 2 March 1993 2.05 m (6 ft 9 in) Mega Vizura Serbia
G 6 Micić, Vasilije 19 – 13 January 1994 1.96 m (6 ft 5 in) Mega Vizura Serbia
G/F 7 Bogdanović, Bogdan 21 – 18 August 1992 1.98 m (6 ft 6 in) Partizan Belgrade Serbia
F 8 Bjelica, Nemanja 25 – 9 May 1988 2.09 m (6 ft 10 in) Fenerbahçe Turkey
G 9 Marković, Stefan 25 – 25 April 1988 1.99 m (6 ft 6 in) Valencia Spain
F 10 Kalinić, Nikola 21 – 8 November 1991 2.02 m (6 ft 8 in) Radnički Kragujevac Serbia
C 11 Gagić, Đorđe 22 – 28 December 1990 2.10 m (6 ft 11 in) Partizan Belgrade Serbia
C 12 Krstić, Nenad 30 – 25 July 1983 2.14 m (7 ft 0 in) CSKA Moscow Russia
G 13 Anđušić, Danilo 22 – 22 April 1991 1.95 m (6 ft 5 in) Virtus Bologna Italy
C 14 Katić, Raško 32 – 8 December 1980 2.08 m (6 ft 10 in) Red Star Belgrade Serbia
C 15 Štimac, Vladimir 26 – 25 August 1987 2.08 m (6 ft 10 in) Unicaja Malaga

Kao prvo napisao si "tom" Đorđeviću s čime si pokazao koliko voliš srpsku reprezentaciju kad jednu od njenih najvećih legendi možda i najveću poslije Bodiroge ovako nazivaš.
Drugo evo šta je Duda ostavio u amanet Gagića, Katića, Micića, Nemanju Krstića, Anđušića rofl

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 24 Aug 2015

Naravno da ih ja ne bi zvao ali oni su mu otkazivali , svi ti nabrojani igraci . Tako da od tog povratka kulta nema nista. I on ne cini nista ga izgradi , nego je klubske prioritete postavio iznad reprezentativnih . Duda je imao nesrecu da su mu se igraci povredjivali pred kljucne meceve u Litvaniji , dva vazna igraca rotacije su mu se ukocila pred duel sa Grckom , izvukao je maksimum iz te ekipe. U Sloveniji mu nije igrao najbolji igrac reprezentacije i tu je promovisao tri igraca koji su danas vazni clanovi ekipe Bogdanovic,Kalinic i Nedovic. Prvi nije igrao ni u svom klubu , a drugi je bio clan Vojvodine , igrao KLS i u tom trenutku su ga svi napusavali sto ga je uveo u reprezentaciju i odveo na EP , danas je taj igrac jedan od najvaznijih igraca u nasoj reprezentaciji a pre nekoliko sedmica je potpisao vise milionski ugovor sa najbogatijim klubom u turskoj . U Turskoj znamo sta je bilo, najveca kradja u istoriji kosarke, silom nam je uskraceno finale . I tog Raduljicu je uveo u reprezentaciju 2009-e ali sta covek moze kada je ovaj bio dileja , zbog toga nije ni draftovan u NBA , zato sto je ispalio skaute u Trevizu a predvidjala mu se prva runda drafta, zato i ovoliko luta godinama od kluba do kluba iako poseduje talenat za mnogo vise. Erceg je bio deo reprezentativnih akcija, igrao je i kvalifikacije za EP, on je u to vreme takodje lutao, nije imao nikakvu konstantnost, Rakocevic je bio jedan od clanova reprezentacije koja nas je najvise izblamirala , drago mi je da nije ucestvovao ni u jednoj reprezentativnoj akciji od 2009-e pa na ovamo. Duda je stvorio ovu reprezentaciju , Djordjevicev uspeh u Spaniji delom pripada i Dudi.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 25 Aug 2015

Srle8 wrote:Naravno da ih ja ne bi zvao ali oni su mu otkazivali , svi ti nabrojani igraci .

Pa ti sam sebi lažeš.
Saletu niko nije otkazao. Dakle niko ows
Mačvana je sam prekrižio, kao i Jokića.
Novicu nije ni zvao jer je pederčina.
Lučić je povređen.
Otkazao je samo Marjanović zahvaljujući Mišku i CZT.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 25 Aug 2015

Srle8 wrote:Naravno da ih ja ne bi zvao ali oni su mu otkazivali , svi ti nabrojani igraci . Tako da od tog povratka kulta nema nista. I on ne cini nista ga izgradi , nego je klubske prioritete postavio iznad reprezentativnih . Duda je imao nesrecu da su mu se igraci povredjivali pred kljucne meceve u Litvaniji , dva vazna igraca rotacije su mu se ukocila pred duel sa Grckom , izvukao je maksimum iz te ekipe. U Sloveniji mu nije igrao najbolji igrac reprezentacije i tu je promovisao tri igraca koji su danas vazni clanovi ekipe Bogdanovic,Kalinic i Nedovic. Prvi nije igrao ni u svom klubu , a drugi je bio clan Vojvodine , igrao KLS i u tom trenutku su ga svi napusavali sto ga je uveo u reprezentaciju i odveo na EP , danas je taj igrac jedan od najvaznijih igraca u nasoj reprezentaciji a pre nekoliko sedmica je potpisao vise milionski ugovor sa najbogatijim klubom u turskoj . U Turskoj znamo sta je bilo, najveca kradja u istoriji kosarke, silom nam je uskraceno finale . I tog Raduljicu je uveo u reprezentaciju 2009-e ali sta covek moze kada je ovaj bio dileja , zbog toga nije ni draftovan u NBA , zato sto je ispalio skaute u Trevizu a predvidjala mu se prva runda drafta, zato i ovoliko luta godinama od kluba do kluba iako poseduje talenat za mnogo vise. Erceg je bio deo reprezentativnih akcija, igrao je i kvalifikacije za EP, on je u to vreme takodje lutao, nije imao nikakvu konstantnost, Rakocevic je bio jedan od clanova reprezentacije koja nas je najvise izblamirala , drago mi je da nije ucestvovao ni u jednoj reprezentativnoj akciji od 2009-e pa na ovamo. Duda je stvorio ovu reprezentaciju , Djordjevicev uspeh u Spaniji delom pripada i Dudi.

Naravno Rakočević i Milosavljević nam nisu trebali, nego persektivni Anđušić i Nemanja Krstić.
Nego kako to da Erceg i Raduljica nisu htjeli igrati za Psa, a hoće za Saleta.
Evo odgovorio je Darko kkkk
http://www.nezavisne.com/sport/kosarka/ ... pas/114976
Duda je uništio kult reprezentacije pozivanjem antitalenata Miškovih, maksimum od njih je možda i izvukao ali sam je kriv što nije zvao bolje. Nek crkne ta đedurina.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 25 Aug 2015

srdjan wrote:
Srle8 wrote:Naravno da ih ja ne bi zvao ali oni su mu otkazivali , svi ti nabrojani igraci .

Pa ti sam sebi lažeš.
Saletu niko nije otkazao. Dakle niko ows
Mačvana je sam prekrižio, kao i Jokića.
Novicu nije ni zvao jer je pederčina.
Lučić je povređen.
Otkazao je samo Marjanović zahvaljujući Mišku i CZT.

Otkazali su mu svi ti igraci. Lucic mu je bio na pipremama prosle godine, izasao sa nekom pricom da ga bole ledja , sedam dana posle igra prijateljsku utakmicu sa Valansijom dok reprezentacija igra na SP, jednom recju oterao je selektora u pm na kvaran nacin . Macvan ga je takodje tada odbio sa pricom da se sprema za Klivlend tj. probu kod Blata krazy Kamenka je zvao prosle godine , kada mu je Erceg otkazao , a nije imao smelosti da zove Savanovica posle toga koji je bio spreman , sam je javno izjavio kako ga je kamenko ispalio.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 25 Aug 2015

srdjan wrote:
Srle8 wrote:Naravno da ih ja ne bi zvao ali oni su mu otkazivali , svi ti nabrojani igraci . Tako da od tog povratka kulta nema nista. I on ne cini nista ga izgradi , nego je klubske prioritete postavio iznad reprezentativnih . Duda je imao nesrecu da su mu se igraci povredjivali pred kljucne meceve u Litvaniji , dva vazna igraca rotacije su mu se ukocila pred duel sa Grckom , izvukao je maksimum iz te ekipe. U Sloveniji mu nije igrao najbolji igrac reprezentacije i tu je promovisao tri igraca koji su danas vazni clanovi ekipe Bogdanovic,Kalinic i Nedovic. Prvi nije igrao ni u svom klubu , a drugi je bio clan Vojvodine , igrao KLS i u tom trenutku su ga svi napusavali sto ga je uveo u reprezentaciju i odveo na EP , danas je taj igrac jedan od najvaznijih igraca u nasoj reprezentaciji a pre nekoliko sedmica je potpisao vise milionski ugovor sa najbogatijim klubom u turskoj . U Turskoj znamo sta je bilo, najveca kradja u istoriji kosarke, silom nam je uskraceno finale . I tog Raduljicu je uveo u reprezentaciju 2009-e ali sta covek moze kada je ovaj bio dileja , zbog toga nije ni draftovan u NBA , zato sto je ispalio skaute u Trevizu a predvidjala mu se prva runda drafta, zato i ovoliko luta godinama od kluba do kluba iako poseduje talenat za mnogo vise. Erceg je bio deo reprezentativnih akcija, igrao je i kvalifikacije za EP, on je u to vreme takodje lutao, nije imao nikakvu konstantnost, Rakocevic je bio jedan od clanova reprezentacije koja nas je najvise izblamirala , drago mi je da nije ucestvovao ni u jednoj reprezentativnoj akciji od 2009-e pa na ovamo. Duda je stvorio ovu reprezentaciju , Djordjevicev uspeh u Spaniji delom pripada i Dudi.

Naravno Rakočević i Milosavljević nam nisu trebali, nego persektivni Anđušić i Nemanja Krstić.
Nego kako to da Erceg i Raduljica nisu htjeli igrati za Psa, a hoće za Saleta.
Evo odgovorio je Darko kkkk
http://www.nezavisne.com/sport/kosarka/ ... pas/114976
Duda je uništio kult reprezentacije pozivanjem antitalenata Miškovih, maksimum od njih je možda i izvukao ali sam je kriv što nije zvao bolje. Nek crkne ta đedurina.

Cuj Milosavljevic mao Erceg je bio u reprezentativnim akcijama nekoliko puta za vreme Ivkovicevog mandata . Za Raduljicu sam ti objasnio. I njemu je doslo iz dupeta u glavu kada mu je karijera bila u krizi, igrao bi oni za Dudu da je ovaj ostao selektor reprezentacije a da ga je opet pozvao, Raduljica vise nije imao kud. Cuj spominjes Milicica, najvecu dileju koja je nosila reprezentativni dres mao Bas cemo nejmu da poverujemo nesto.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 13 Oct 2015

Trevis pojačao Strazbur

Američki krilni centar Romeo Trevis novi je košarkaš francuskog Strazbura, rivala Crvene zvezde u Evroligi
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 15 Oct 2015

POCINJEEEE happy0064 happy0064 happy0064
steta sto su prebacili u arenu, smor je
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 15 Oct 2015

Gudura bog kosarke.

5ar
Moderator
Moderator

Postby 5ar » 15 Oct 2015

Srle8 wrote:Gudura bog kosarke.

Kakve je ovacije dobija pri izlasku iz igre happy0064
RIP Filip Milojević

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 15 Oct 2015

Solidno izdanje. Ocekujem +20.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 15 Oct 2015

Zirbes dominira....

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 15 Oct 2015

Ako posle ove utakmice ne pocne da daje redovnu minutazu Guduricu, Radonjic treba da se samoubije tupom sekirom .

Haralampije
Respected Member
Respected Member

Postby Haralampije » 15 Oct 2015

Zvezda počinje da liči na sebe i igra onako kako se od nje očekuje
Top16 i ove godine sigurno
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 15 Oct 2015

Musa sa 16 godina upravo debitirao u euroligi.
Odmah na otvaranju zabio dva bacanja za vodstvo 2-0, sada i jos jednu dvicu.
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.