Rukomet na OI!

Forum for all Olimpic gamesl fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!
Picek
Respected Member
Respected Member

Re: Rukomet na OI!

Postby Picek » 22 Aug 2008

rusi zabili dancima gol 3 sekunde do kraja i osvetili onaj poraz lol
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 22 Aug 2008

Picek wrote:rusi zabili dancima gol 3 sekunde do kraja i osvetili onaj poraz lol

Cuj..

Zaboravio sam da se danas igraju i mecevi od 5-8 mjesta...

Juce sam slusao Dance kako se zale da je glupost da se igraju ovi mecevi i da im se apsolutno ne igra...Ljudi dosli po zlato a igraju za 5-8 mjesto...

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 22 Aug 2008

Edo wrote:
Juce sam slusao Dance kako se zale da je glupost da se igraju ovi mecevi i da im se apsolutno ne igra...Ljudi dosli po zlato a igraju za 5-8 mjesto...
sad igraju samo za 7. mao
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 22 Aug 2008

OBRAÄŒUN KAUBOJA TOÄŒNO U PODNE

Francuzi u euforiji: Preživjeli smo kung fu, spremni smo za Hrvate!

'Bit će grozno teško, svaka protiv Hrvatske je takva', tvrdi Karabatić. Legendarni Velimir Kljajić je siguran: 'Medalju sigurno imamo. A finale imamo ako Alilović razbije Omeyera'

Francuska je u laganoj euforiji nakon što se uspjela plasirati u polufinale olimpijskog turnira rukometaša u Pekingu. Nakon Barcelone, to je drugi put da su Francuzi uspjeli ući u borbu za medalje. Claude Onesta i njegovi igrači reći će da su protiv Rusije preživjeli pravi kung fu protivnika, da su se bojali da nakon Fernandeza ne izgube u toj tučnjavi i Narcissea, a francuski novinari su napisali 'uopće nismo ni sumnjali da će nam u polufinalu ponovo doći Hrvatska'.

Nije ih posebno iznenadila naša pobjeda protiv Danaca.
- Bit će to grozno teška utakmica. Svaka je protiv Hrvatske teška, puno kontakta, borbe - reći će Nikola Karabatić, glavni francuski adut koji ovdje još ne igra kao što smo navikli. Važno je da ne proradi protiv nas.

Nakon Å¡to je doznao protivnika u polufinalu, izbornik Claude Onesta je francuskim novinarima rekao:
- Imamo odličnu atmosferu, probili smo protiv Rusije barijeru koja nas je zaustavila prije četiri godine. Napravili smo prvi, najteži korak prema medalji. Hrvatsku maksimalno respektiramo, svjesni smo da u prvoj utakmici nisu igrali u punom sastavu, da nije bilo Balića, a to svakako mijenja na stvari. Za razliku od Hrvatske, mi smo ostali bez Fernandeza, što je ponešto promijenilo u našoj igri. Imamo probleme s ozljedama, no, polufinale je veliki izazov i mislim da ćemo mi za njega biti maksimalno spremni.

Daniel Narcisse, uz B. Gillea možda i njihov najjači adut, kaže:
- Protiv Rusije smo pokazali napadačku širinu i na neki način nam je to bila najbolja priprema za polufinale. Protiv Hrvatske će se golovi puno teže zabijati, ali mi smo optimisti, došli smo kao takvi i ništa se otad nije promijenilo.

A čovjek koji je s osvojio naše prvo olimpijsko zlato, Velimir Kljajić s rukometašima u Atlanti '96 (tada smo u polufinalu dobili Francuze), tvrdi da će presuditi vratari:

- Sviđa mi se što dosad na turniru nismo potpuno briljirali kako smo znali na prijašnjim natjecanjima, a onda pred kraj, kad najviše treba, zapinjali. Ma, medalja je sada sigurna, samo je pitanje koje boje. Dobro je i što se sve ono s Balićem dogodilo u sredini turnira, a ne sada kad nam najviše treba. Uz peh koji se, na žalost, dogodio Vukiću, sretna je okolnost što nam je došao Šprem. On je ipak opasniji, brži, eksplozivniji od Vukića i veći kradljivac. Neće protiv Francuza biti lakše sada kada imamo Balića, jer ni oni nisu bili besprijekorni u prvoj utakmici. Previše su silovali igru. Nama su jedina garancija u polufinalu vratari. Svi smo Danca Hvidta protežirali prije četvrtfinala, pa i ja, a onda ga je Alilović razbio. Zašto tako ne bi bilo i s Omeyerom?

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 22 Aug 2008

Ja cu kuci laganice, da sa svoje sofe odgledam ovaj mec... yyy

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 22 Aug 2008

Jos dva sati, spremen sam sa pivo, chips-potato, coca cola, pop corn, sve ono obhodno za vakov praznik.

I sam u kuci, mogu da se derim koliko sakam tooth
Image

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Pocinje!

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOO oot oot oot oot

sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Postby sirokifan23 » 22 Aug 2008

opet nam rusi sude!!!!!
pa ovo nije normalno!!!!!
opet će nas pokrat kao i u skupini......

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Tooooo

Vodimo 9:6! oot oot

sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Postby sirokifan23 » 22 Aug 2008

Bogte kad gledam sad kako igra Balić, i kako nam vuče repku kad svi stanu......i kad se sjetim sarmine izjave (u vezi zagreba):"dovođenjem jednog igrača mislite kako ste postali najbolji".

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 22 Aug 2008

Koja steta i gluposti.....

Analiza Danskog eksperta....Hrvatska mnogo bolja, zasto ne vode 5 razlike???

Golmani, ne brane apsolutno nista? Nikada nisu ni valjali..

Metlicic...Nije vise onaj sto je bio...Puca, promasi, ne VRACA SE NAZAD, stoji na terenu...Cak je jednu cistu dodao Francuzima...

Dalje...Tekma trebala da bude rjesena...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Valjda cemo smoci snage! Uzasno teska utakmica!

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 22 Aug 2008

sirokibrig wrote:Valjda cemo smoci snage! Uzasno teska utakmica!

Da ali nije tako trebalo da bude....Puno su jaci, na gluposti su ih vratili u mec...Nevjerovatno da drzi Metlu u terenu jos uvijek...

Golmani ne brane nista osim one sto se moraju...

Omeyer, 4-5 zicera, 2 sedmerca...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

12:11 gubimo na poluvremenu! Los rezultat obzirom da smo puno puno bolji bili.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 22 Aug 2008

sirokibrig wrote:12:11 gubimo na poluvremenu! Los rezultat obzirom da smo puno puno bolji bili.

Katastrofa rezultat...

Kada covjek analizira golove koje su Francuzi dali a ko je Hrvati , pa to je smijesno...

Franzuzi su dali preko desnog beka, 4-5 golova iz totalno ne izradjenih akcija, ne rezonskih suteva, golamani ni jednu nisu obranili...Jedino gdje su opasni je preko Abaloa, on je stvarno najbolje desno krilo...

A Hrvati su dali prekrasne golove, sve ljepsa od ljepse akcija...

Smijesno je gubiti 12:11, cak najbolji igrac na svijetu 2007, Karabatic nije nista pokazao...

Jeftino jeftino jeftino...

GLUUUUUUUPO... ead2