Kladionica

Forum for all EURO 2008 football fans. Post Your opinions, make new friends and have fun!
sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Re: Kladionica

Postby sarma i proja » 07 Jun 2008

sarma_i_proja wrote:jedan moj ortak igra na svaku utakmicu na pobedu favorita iz X-a.
na proslom SP razvalio se od love, 3 od 4 utakmice se tako zavrsi, a kvota je najmanje 4.5
ja cu ove godine da pokusam sa istim sistemom

eto, danas je uzeo dobru lovu. ja nisam bio u fazonu da stavljam velike pare na tiket, pa sam odigrao gluposti, a on ispostuje svoje pravilo i prodje dobro.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 07 Jun 2008

MKD wrote:Switzerland ? - ? Czech Republic (2)

Portugal ? - ? Turkey (1)

Prvi dan uspesen...

Sutra:

Austria ? - ? Croatia (2)

Germany ? - ? Poland (X)

Imam neki osejcaj da ce biti nereseno izmedju namacka i polska....
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 09 Jun 2008

Romania ? - ? France x-2

Holland ? - ? Italy x-x
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Postby sirokifan23 » 09 Jun 2008

rumunjska-francuska= x-2
nizozemska-italija= x-1

sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Postby sirokifan23 » 10 Jun 2008

jebemu.....meni treba torres na kladionici.....samo on za 100km duel golova sa kloseom......hvala Bogu što Klose nije isto dao ništa u prvom kolu....ajmo torres, dosta je david villa davao golova......vamos fernando!!!!!!

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 11 Jun 2008

Jeee, bravo Ibrakadabra clap uzeh 20 000 neto clap Kad sam Svedsku gledao a ona je bila zadnje utakmica uplasio sam se da ponovo pocinje da me proganja prokletstvo jedne utakmice posto sam za vikend pao na Estudijantes za 12 000 dindzi.
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 12 Jun 2008

Evo sad Federer nakon meca u studiju dsf-a prognozirao Nemacka-Hr 2-0 i Austrija-Poljska 0-1 rrrrr
Image

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 12 Jun 2008

Gavri wrote:Evo sad Federer nakon meca u studiju dsf-a prognozirao Nemacka-Hr 2-0 i Austrija-Poljska 0-1 rrrrr

nek se on drzi tenisa!

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 13 Jun 2008

NAJSLAĐA POBJEDA
Pobjeda Hrvatske kladionicama je oduzela čak oko 15 milijuna kuna
Dosadašnji ukupni gubici zbog Eura su između 50 i 60 milijuna kuna

Velika nogometna natjecanja iznimno su riskantna za poslovanje kladionica. Promet se u odnosu na druge dijelove godine povećava, a ponuda koja je kladiteljima zanimljiva postaje oskudna. Ljudi se velikom većinom klade samo na ishode utakmica Europskog prvenstva, što predstavlja opasnost za kladionice. Ako je mnogo iznenađujućih rezultata, kladionice jako profitiraju, no ako je obrnuto gubici su ogromni. A velikog iznenađenja nije bilo na prvih deset utakmica Eura, što znači da su prvih pet dana EP kladionice 'rasturene’.

Iznenađenje se dogodilo u 11. dvoboju, kada je Hrvatska pobijedila Njemačku. U svijetu su kladionice na tom paru zaradile, no u Hrvatskoj to nije slučaj. Visoki koeficijent na Hrvatsku (4 do 6) privukao je euforične Hrvate, koji su hitali uplatiti na pobjedu Vatrenih.

Pobjeda Hrvatske kladionicama je oduzela čak oko 15 milijuna kuna, a dosadašnji ukupni gubici zbog Eura su između 50 i 60 milijuna kuna. Računa se da se u prosjeku kladionici inače vraća oko 12 posto od svih uplata, što jasno govori kakav je ovo za njih udarac. Neke manje kladionice po završetku EP mogle bi staviti ključ u bravu...

Tari gamad, steta sto ja nisam nista ugradio u ove dobitke...