Polufinale

Sve o Svetskom prvenstvu u kosarci
kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Polufinale

Postby kockarinho » 13 Sep 2019

Nisam gledao nijedno polufinale zbog nekih obaveza.

Tek sad vidim za mene iznenadjujuce rezultate.
Ocekivao sam da ce Spanija lakse dobiti Australiju i nikako nisam ocekivao da ce Argentinci isprasiti Francuze.

Pre pocetka prvenstva nekako sam i mogao zamisliti Spaniju u finalu jer bili su u nasem delu zreba, i mi i oni smo
vec bili vidjeni kao polufinalisti iz tog kostura ali Argentinu nisam mogao zamisliti ni kao polufinaliste a kamoli finaliste.

Svaka cast Argentini, definitivno su bili dark horse ovog prvenstva.
2002. su imali pakleno dobru ekipu, mi smo ih sjebali u finalu (realno, sudije su nam progledale kroz prste onaj zadnji napad)
i mislim da bi bilo posteno da sada uzmu, stvarno su simpa ekipa.

Nothingman
Respected Member
Respected Member

Postby Nothingman » 13 Sep 2019

kockarinho wrote:2002. su imali pakleno dobru ekipu, mi smo ih sjebali u finalu (realno, sudije su nam progledale kroz prste onaj zadnji napad)

Reci slobodno: sudije su ih orobile u tom zadnjem napadu tooth
To je jedini razlog zasto nisam mnogo zalio nakon kradje u polufinalu 2010. godine. Moralo je doci kad tad na naplatu.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 13 Sep 2019

Ne mozemo o kosarci, jer je nedovoljno poznajes. Druga stvar, pricas konstantno o sudjenju, a nikako o igri.

Gdje si vidio da Australija igra sa osam igraca? Jesi li pogledao koliko su nicijih lopti pokupili, koliko su skokova u napadu napravili, sta je Mills sve radio? Covjek je, covjece igrao 1 na 5. Tako se NE IDE u finale.

Ja ne volim Spaniju, ja samo volim da pobijedi kosarka, ponovo ti ponavljam to, simpatisao sam ih za vrijeme Paua. Generacija kojoj je prosao zenit, kojoj su se oprostili Calderon, Navarro, Jimenez, Garbajosa, Pau, Mumbru, Cabezas, nema Mirotica, Ibake, igra finale. To je jednostavno za svaki respekt, htio ti to priznati ili ne.

Konstantno se zalis na sudjenja, a nije ti i nece smetati kad timovi koje ti favorizujes budu gurani od strane istih. Bilo je diskutabilnih odluka na obje strane, ali ti to ne zelis priznati. Kazem ti za 2-3 napada prije ofanzivni faul za Marca, to preskaces. To je stvarno nebitno, pobijedila je ekipa koja je trebala. Australija je napravila velike stvari, trebaju biti prezadovoljni sa ovim sto su napravili.

Kad se smiris upali sebi jos jednom snimak i dobro pogledaj napad Spanije i napad Australije, pa ce ti se reci ko je bolji i da su Australci zaista dali 120% svojih mogucnosti.

Pa Longley ti je dao vrhunsku izjavu, borili smo se, dali sve od sebe, oni su bili bolji i to je to.
Steve Nash & Kobe Bryant

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 13 Sep 2019

neno#4 wrote:Ne mozemo o kosarci, jer je nedovoljno poznajes.

U sridu Icon_Fakti

Sport općenito Icon_Fakti
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 14 Sep 2019

Kocko nemoj.
Ps probali smo, ali nerazvijene zemlje ne razumiju.
Vidi možda.u Bosni to nije faul.
Sutra cemo više sad sam pijan.
Nego kad igrate kvale u nogometu rrrrr

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 14 Sep 2019

srdjan wrote:Kocko nemoj.
Ps probali smo, ali nerazvijene zemlje ne razumiju.
Vidi možda.u Bosni to nije faul.
Sutra cemo više sad sam pijan.
Nego kad igrate kvale u nogometu rrrrr

Koknuli su cara mamu im

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Postby KK_Bosna » 14 Sep 2019

neno#4 wrote:
ajkula968 wrote:Caco, Rudi, Navaro, Ljul, Oba Gasola, pogotovo stariji su esencija kosarke.
Bilo je uzivanje gledati ih.

Lozite s ena one camuge sa pola mozga sto skacu sa centra na kos o ovi su vam odvratni i lopovi.

Dzaba je to pricati.
Ljudi su top3 generacije svih vremena.

kome je rudy fernandez esencija kosarke? svojoj zeni se gadi, al je s njim zbog novca

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 14 Sep 2019

KK_Bosna wrote:
neno#4 wrote:
ajkula968 wrote:Caco, Rudi, Navaro, Ljul, Oba Gasola, pogotovo stariji su esencija kosarke.
Bilo je uzivanje gledati ih.

Lozite s ena one camuge sa pola mozga sto skacu sa centra na kos o ovi su vam odvratni i lopovi.

Dzaba je to pricati.
Ljudi su top3 generacije svih vremena.

kome je rudy fernandez esencija kosarke? svojoj zeni se gadi, al je s njim zbog novca

Ma to nema nikakve veze, ja pricam o cjelokupnoj generaciji i rezultatima koje su napravili.

2008. i 2012. su bili Amerima za petama, a Amerika je okupila najjaci sastav poslije Barcelone ‘92.

Jedina je steta sto Olimpijske igre nisu uspjeli da “otmu” , to bi upotpunilo sve rezultate.
Steve Nash & Kobe Bryant

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 14 Sep 2019

americka kosarka ima svake godine generaciju koja moze da je sve druge za dorucak, pa cemo njih staviti po strani. spanska o kojoj pricate je jedna od najjacih, mozda je jedino jaca ona nasa iz bormija, koja nikada nije postala prava generacija. krnja, srpska, koje je ostala od nje je osvojila sve i svasta, kakva bi bila da je ostala zajedno mozemo samo da sanjamo, ali mislim da bi ona bila najbolja generacija neamerikanaca ikada.
secam se sovjeta iz 80ih ali ne jasno te ne mogu da sudim o timu gde su igrali volkov, tkacenko, tihonenko, sabonis, kurtinaitis... i oni su se raspali, bila bi i to zajebana reprezentacija, ali opet ispred je sfrj.
spanija je dugo u vrhu i imaju dosta medalja, ali su ranjivi. nikako ih ne bih stavio ispred sfrj. koliko su veliki kao generacija govori da bih bio prezadovoljan da srbija osvoji upola manje medalja od njih. srbiji treba zlato.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 14 Sep 2019

Za mene su Argentinci najbolji u zadnjih 20 godina.
Oni su 2004. u polufinalu OI izbacili ovaj USA tim:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/2004_Un ... tball_team
Ta medalja vrijedi vise nego sve spanske osvojene kradjom i kuknjavom zajedno.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Najtrofejnija i najbolja je naša reprezentacija u periodu od 1995-2002.
Doduše ako cigani uzmu svjetsko i oni će imati 2 svjetske i 3 evropske titule kao i mi tever
Najkvalitetnija je svakako generacija SFRJ uoči raspada zemlje.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 14 Sep 2019

srdjan wrote:Najtrofejnija i najbolja je naša reprezentacija u periodu od 1995-2002.
Doduše ako cigani uzmu svjetsko i oni će imati 2 svjetske i 3 evropske titule kao i mi tever

A ako dobiju Argentinci,oni ce imat olimpijsko zlato i bronzu,svjetsko zlato i srebro,evropskih titula nemaju c017
To je veci uspjeh nego Spanija i Srbija Icon_Fakti

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Kingdom of Montenegro wrote:
srdjan wrote:Najtrofejnija i najbolja je naša reprezentacija u periodu od 1995-2002.

A ako dobiju Argentinci,oni ce imat olimpijsko zlato i bronzu,svjetsko zlato i srebro,evropskih titula nemaju c017
To je veci uspjeh nego Spanija i Srbija Icon_Fakti

Pa mislio sam na evropske.
Ali iz tvojih usta, prijatelju, u Božje uši pray

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 15 Sep 2019

Kingdom of Montenegro wrote:Za mene su Argentinci najbolji u zadnjih 20 godina.
Oni su 2004. u polufinalu OI izbacili ovaj USA tim:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/2004_Un ... tball_team
Ta medalja vrijedi vise nego sve spanske osvojene kradjom i kuknjavom zajedno.

Taj tim nije ni blizu onog iz Londona i Pekinga.
Steve Nash & Kobe Bryant