Cetvrtfinale

Sve o Svetskom prvenstvu u kosarci
kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Cetvrtfinale

Postby kockarinho » 10 Sep 2019

Koliki majmun moras da budes da se nasladjujes...

Ovo mu je Skola! Kalinić se naslađuje zbog provokacije na račun Saleta Đorđevića

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 10 Sep 2019

kockarinho wrote:Koliki majmun moras da budes da se nasladjujes...

Ovo mu je Skola! Kalinić se naslađuje zbog provokacije na račun Saleta Đorđevića

I ja bih se naslađivao. Godinama krvaris za reprezentaciju, uvijek si tu dok neki biraju turnire na kojima će igrati, imaš vrhunsku sezonu iza sebe i onda te selektor putem Tvitera izbaci iz reprezentacije zbog nekosarkaskih razloga.
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 10 Sep 2019

Realno ovo mu nije trebalo.
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 10 Sep 2019

Šta?
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Lajkovao je ovo na instagramu. Realno bedan potez. Nije mu to trebalo.

https://www.instagram.com/p/B2O1z54pFwS/
Last edited by Gavri on 10 Sep 2019, edited 2 times in total.
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Peppermint Park Ranger wrote:
kockarinho wrote:Koliki majmun moras da budes da se nasladjujes...

I ja bih se naslađivao. Godinama krvaris za reprezentaciju, uvijek si tu dok neki biraju turnire na kojima će igrati, imaš vrhunsku sezonu iza sebe i onda te selektor putem Tvitera izbaci iz reprezentacije zbog nekosarkaskih razloga.

Reprezentacija nije samo selektor!

Ne kazem da Djordjevic nije pravio greske, jos od objave popisa pa sve do danas ali ova majmuncina se nasladjuje porazom dok mu
prijatelji i saigraci iz reprezentacije placu, dok Micic tuguje za majkom, dok cela zemlja cupa kosu i u neverici gleda kako ispadamo...

On je jedno veliko dete, nezrelo, umisljeno i neinteligentno bez mrvice postovanja prema pre svega svojim prijateljima s kojima je
do juce delio sve.

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 10 Sep 2019

Peppermint Park Ranger wrote:Ne znam zašto se sekirate, nema teorije da Srbija neće dobiti. Ni teoretski nije moguće da Argentince ovako sere sut do kraja, a Srbija će kad tad uci u ritam. Čim se prvi put odcijepi na 8-10 razlike biće cao djaci.

tooth mrgreen

Kako će Luksemburg večeras odigrati?
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Picek wrote:
Peppermint Park Ranger wrote:Ne znam zašto se sekirate, nema teorije da Srbija neće dobiti. Ni teoretski nije moguće da Argentince ovako sere sut do kraja, a Srbija će kad tad uci u ritam. Čim se prvi put odcijepi na 8-10 razlike biće cao djaci.

tooth mrgreen

Kako će Luksemburg večeras odigrati?

Isto kao i Azerbejdzan cool0044 tooth

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 10 Sep 2019

Kalinić je ljudska bijeda, lijepo se samo razotkrilo govno.
Nikad više nijedan selektor ga ne treba zvati.
Ja mislim da će Sale ostati da dovrši ovaj ciklus, zaslužio je to svim rezultatima.
Iako nakon ovoga mislim da su nam šanse za OI ispod 20 posto.
Mislim da se Jokić više neće odazivati.
Što kaže Notingman nama je možda veća šansa na ovom SP.
U kakvom god da smo stanju.
Česi ne bi smjeli napraviti iznenađenje, ali plašim se Francuza.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Inace navijam do kraja za bilo koga tko nije Španjolska.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 10 Sep 2019

I sad ide precerivanje 360 stepeni u suprotnu stranu c017 Kako sanse za OI 20%?
U kvalifikacijama nema ni Amerike,ni Spanije,ni Argentine,ni mnogih drugih.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Fino druže zato sto necemo biti domaćini i morat ćemo dobiti u gostima nekog ala Litva, Francuska, Grčka plus će ti u grupi biti neka mina ala Njemačka, Hrvatska...

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 10 Sep 2019

srdjan wrote:Mislim da trebamo remont tima pod hitno i uvesti par mladih.

eheheh kojih? boriša, vanja, zagorac? nisu oni taj kalibar... bar za sad... a bojim se i ubuduće

jedino ako nešto iskoči iz miškove kuhinje ili neki koji je kao junior/kadet otišao napolje.
kakav je mali smajlagić ne znam, ajde to mi uliva nadu, donekle..

ovi ex juniori na koje srle masturbira... ne znam ih, nadam se da to srle sa razlogom masturbira.
radanov je celu sezonu izgubio, boriša prve dve otkad je došao u zvezdu.
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Na OI obavezno da se povede Petrusev ili kv.za OI c027
Image

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Postby KK_Bosna » 10 Sep 2019

Nothingman wrote:Realno, Bjelica je najgori bio danas. Ja njega obozavam kao igraca, ali ocigledno je da ovo vise nije onaj stari Bjelica. Nije vise mlad, ima 31 godinu, plus je u NBA dobio na kilazi/masi i igra samo sutera, sto za logicnu posledicu ima to da je mnogo sporiji nego pre.

Glupo je kriviti Jokica za bilo sta. Decko je igrao koliko je mogao. Ono sto je kod njega problem jeste preveliko ocekivanje javnosti. FIBA i NBA kosarka su dva razlicita sporta, a to ste mogli videti i na primeru Adetokumba. Pisao sam ovo i pre pocetka prvenstva: Jokic ne moze biti efilasan u FIBA kosarci onoliko koliko je u NBA zbog cinjenice da ne postoje defanzivne 3 sekunde i da oko sebe nema ultrabrze crne igrace koji lako mogu da ulete u prazan prostor. Ako Jokicevu igru razdvojis na 3 komponente:
a) Teski centar
b) Suter
c) Asistent/kreator za saigrace

njegov najveci kvalitet je tacka c), a u odnosu na druge centre je dobar suter. Sto se pozicije teskog centra tice tu je dobar napadacki i los odbrambeno, pa na mestu teskasa postoje bolji centri. Ali ono sto njega cini jednim od najboljih igraca u NBA je kombinacija sve tri gore navedene tacke. (solidan/dobar teski centar, odlican suter i vrhunski razigravac ekipe).

E sad, zbog FIBA pravila njemu je skoro potpuno eliminisana tacka c) u ovoj vrsti kosarke, a time i najveci kvalitet koji poseduje. Zbog toga nikada na FIBA nivou ne moze pruzati partije kao u NBA. A javnost takve partije ocekuje, pa dolazi do razocaranja. Jako slicna situacija kao sa Janisom u Grckoj, samo sto Janis ima neki drugi set osobina koji do izrazaja dolazi u NBA, a u FIBA kosarci biva ugusen.

Ako u FIBA kosarci moras da biras poziciju na kojoj ces imati najboljeg igraca, to je svakako pozicija 1. U ovoj vrsti kosarke play ce od prosecnog centra napraviti dobrog, a dobar centar ce tesko od prosecnog playa napraviti ista vise od prosecnog playa. Najbolji primer je Teodosic pored koga Raduljica izgleda ko Olajuwon licno.

po ovome svemu napisanom marc gasol bi trebao biti kurac od igraca u fiba pravilima, a nije...