Fan zona

Olimpijada RIO 2016
kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Fan zona

Postby kockarinho » 20 Aug 2016

Bravo za caleta happy0064

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 21 Aug 2016

Peppermint Park Ranger wrote:Inače, moj stari je najveći fan srpske ženske odbojkaške reprezentacije na kugli zemaljskoj. c017 Ljudi, ne bi ste vjerovali c017 Fkt je za studije. c017 Valjda ih deset godina prati otkad je po arapskom svijetu (bude mu dosadno, ima sve Ex-Yu kanale pa gleda na RTS-u), zna sve bivše igračice, sve ove nove, godišta, kuka što se neka oprostila, obožava Boškovićevu, o selektoru zna sve itd. c017 A lik veze sa odbojkom nema, nekad pogleda pogleda ostalu odbojku onako preko kurca. c017 Često se desi da skajpamo dok je u Emiratima/Kuvajtu/Omanu i samo pogleda na sat, moram ići jer igraju moje. ip2

Juče bio kod mene pa smo zajedno gledali meč protiv Amerike - ustaje, sjeda, nervira se, sve ih zove imenom, psuje, sav se usplahirio kad su dobile. Čak mi na trenutak učini da su mu se oči zasuzile c017 Prođe meč, prebace na žensku košarku SRB-ESP, kad veli ''za ove me zaboli, bitno je da su dobile moje, odoh praviti čaj''. icon_1Smile

Ja sam veoma jednostavan čovjek, uvijek gledam da navijam za zgodniju reprezentaciju, čak i ako je to Srbija.

Naš ženski timski sport izuzev odbojke je katastrofa, a niti one nisu nešto. Baš sam promišljao što je tome razlog. Loš rad i selekcija unutar osnovnih škola, unutar samih klubova?... u svakom slučaju situacija nije normalna.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 23 Aug 2016

Kakav ulaz japanskog premijera dance2

Image

bosanacprijedor
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FK Puharska Prijedor

Postby bosanacprijedor » 23 Aug 2016

Japanci ce napraviti show za pamcenje. Bice to najbolja olimpijada 100% bar sto se organizacije tice.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 23 Aug 2016

Najbolja je bila u Londonu. Bez nekog kurcenja i u vrijeme recesije, organizirali su fantasticnu olimpijadu sa najboljom atmosferom ikad.

bosanacprijedor
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FK Puharska Prijedor

Postby bosanacprijedor » 23 Aug 2016

-Hans- wrote:Najbolja je bila u Londonu. Bez nekog kurcenja i u vrijeme recesije, organizirali su fantasticnu olimpijadu sa najboljom atmosferom ikad.

Peking je bio u sred krize, London je vec bio kraj krize.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 23 Aug 2016

Meni je nekako najdraza bila Olimpijada u Sidneyu 2000. ali mozda zato jer mi je bila prva isto tako mi je najdraze SP ono 1998. i nikad nijednom drugom necu priznati da je bilo bolji mrgreen
Ta u Sidneyu je bila specificna jer se odrzavala u 9. mjesecu.

Poslije te možda ova, jer su i kosarkaski i vaterpolski i rukometni turnir (a to su mi tri najdraza sporta) bili fantasticni.

Ostale OI bi rangirao Peking-London-Atena.

Ja ustvari bas volim kad su OI na nekom drugom kontinentu kad moras ostati dugo budan ili rano ustati onda se vidi tko je pravi OI ljubitelj Icon_Fakti

A 2024. si planiram Bože zdravlja konačno otići na Olimpijadu ako bude u Evropi a trebala bi biti, navijam za Mađarsku to bi bilo fantastično, ali sumnjam da imaju šanse samo nek ne daju opet smrdljivim Amerima pa ne moraju oni svaku petu dobiti valjda c012
Slaviša Kokeza!

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Mico_Dusanovic » 23 Aug 2016

srdjan wrote:A 2024. si planiram Bože zdravlja konačno otići na Olimpijadu ako bude u Evropi a trebala bi biti, navijam za Mađarsku to bi bilo fantastično, ali sumnjam da imaju šanse samo nek ne daju opet smrdljivim Amerima pa ne moraju oni svaku petu dobiti valjda c012

Kakva mađarska... pa nemaju oni toliko para... zamisli koliko je samo uvrštenje golfa poskupilo Olimpijske, a kamoli još ostalo... vrijeme je da Njemačka dobije OI.

Najbolja Olimpijada će biti u Njemačkoj... popunjenost tribina će biti 99% na svim sportovima, a Švabe organizatori u rangu Japanaca...

Rio je zakazao po pitanju gledatelja... niti Bolt nije uspio napuniti stadion.

Mislim da se Olimpijada zbog nogometa mora pomaknuti na kraj 6. mjeseca, isto tako treba je održati svake neparne godine, sljedeća neka bude 2019., da se ne poklapa sa europskim i svjetskim nogometnim prvenstvom...

U nogometu su pare, tu će si organizator najviše troškova pokrit.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Neće se Olimpijada micati jer je to tradicija.

A što se tiče kandidata to su LA, Pariz, Rim i Budimpešta.
Naravno svjestan sam da Budimpešta nema ozbiljnijih sansi, ali i Rim bi bio ok, blizu je, ne moras trositi na avion, može se otići autom.

Ja sam s frendom kovao neke planove za London ali je sve toliko poskupilo hoteli skocile cijene i do 10 puta, avion, jednostavno si to ne mozes priustiti na nas standard.

Da dobije Madarska to bi bio raj ja je poznam kao svoj dzep tamo bi se tako moglo jeftino proci i sa spavanjem i svime, cak bi mogli kao Cesi na Jadran s punim gepekom hrane mrgreen
Slaviša Kokeza!

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

Srki, koliko košta organizacija olimpijskih igara, cirka...

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Mico_Dusanovic wrote:Srki, koliko košta organizacija olimpijskih igara, cirka...

U Londonu su bile jedne od najjeftinijih 20 milijardi eura, jedino su bile jeftinije u Ateni 15 milijardi.
Putin je za Zimske u Sočiju spičkao 50 milijardi tumbleweed
Za Rio nisam jos vidio podatke
Slaviša Kokeza!

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

I kako bi Mađarska uspjela tako nešto organizirat... mogli bi odmah proglasit bankrot.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 23 Aug 2016

Srki jel znas mozda koliki je bio budzet Barselone 92 posto kada se glasalo ko ce te godine da bude domacin i Beograd je bio u igri, bio na 3.ili 4 mestu tako nesto.

Kad je Brazil mogao i Atina sto ne bi mogla Madjarska.
Image

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 23 Aug 2016

srdjan wrote:
Ja sam s frendom kovao neke planove za London ali je sve toliko poskupilo hoteli skocile cijene i do 10 puta, avion, jednostavno si to ne mozes priustiti na nas standard.
n

ja sam bio u Londonu na jednoj rukometnoj utakmici OI-a, jedno noćenje.
RyanAirom iz Budimpešte do Stansteda i nazad.
ranojutarnji let do tamo i idući dan predvečer nazad.
noćenje u hostelu u sobi za 12 ljudi je koštalo 140 kuna po osobi.
sveukupno nekih 300-injak eura mislim da je sve koštalo.
išla nas dvojica.

od tih OI u Londonu četiri godine sam svu siću koja bi mi ostala u autu, hlačama, novčaniku ubacivao u fond za Rio.
čak bih znao uzeti 100-200 kuna i otići na autopraonici razmijeniti to u medvjede i ubaciti u fond za Rio.
no nakon povratka sa kvalifikacija u Torinu zbog mira u kući sam ipak odustao od Rija jer em nisam uspio nikoga ozbiljnog naći da ide samnom (drugovima s kojima inače idem na košarku je to bilo predaleko a i dvojica od trojice su već bili u Brazilu na svjetskom nogometnom) a i trebalo bi mi još dosta novčića uz tu skupljanu siću da to isfinanciram.
morao bih uzimati kredit a to trenutno ne želim.
sad tu štednju za Rio uvećavam i povećavam sa ozbiljnijim mjesečnim iznosima i za četiri godine ako sve bude u redu idem u Tokyo.
vodim malog, taman će tada imati osam godina.
a i ženu ako do tad ne rodi drugo.
računam da mi za 7-10 dana Tokya treba cca 10 000 €.
ali to je jednom u životu prilika.
nakon Londona navukao sam se na doživljaj OI uživo a ne samo preko televizije.

ovo je moja kasica prasica (18 litrena boca za vodu):
Image
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 23 Aug 2016

mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao mao

Fond happy0064 happy0064 happy0064 happy0064

u Tokio bi mogao i ja da svrtim.

U onoj vukujebine Rio, da mene neko platio sve nebi otisao.
Image
Image

Return to “Olympic Games RIO 2016”