1/2

Moderator: Svetinja

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Re: 1/2

Postby Nothingman » 18 Sep 2015

SALADIN wrote:Dosta je tu otvorenih suteva promaseno.......Bogdanovic, Nedovic i kompanija nisu imali muda!

Znas kako, kad te neko tuce sve vreme i kad ti ne dozvoljava da dises, onda i kad dodjes do neke sanse ruke su teske i nije lako pogoditi.
Mi smo isto u drugom delu njih pritisli bili pa ni oni nisu mogli nista spolja da ubace.

Jedini je problem to sto njima takav tempo utakmice odgovara - da svi fulaju, jer u utakmici na veliki broj poena bi nas tesko dobili.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 18 Sep 2015

KK_Bosna wrote:
Srle8 wrote:Sta odgovaras siptaru kojem je vrhunac radosti u kosarci , titula dece od 16 godina, pacenik , reprezentaciju mu punili svi na eurobasketu, sa 20 poena razlike u proseku.

jebo ti pacenik majku. i ovo nije psovka, tako si se ti okotio.
sad si najebo, to govno tko takne njegov ljubavnik sarma odmah reagira.
A on može što hoće..
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 19 Sep 2015

KK_Bosna wrote:
Nothingman wrote:Nemam ja problem sto si ti mene pitao isto, nego sto nisi iznosio argumente, vec ponavljas jedno te isto "Sto je dodavao sto nije pucao s pola terena".
Pa ja bi mu prvi jebao mamu da je sutao s pola terena umesto da pokusa asistenciju nekom kada ljudi trce ka njemu da ga fauliraju.

Ajde realno odgovori, sta je bolja sansa da za 4 sekunde das 3 poena: sut sa 7 metara ili sut sa pola terena ili slobodna bacanja?

realno, bolje je sut sa 7 metara kao kikanovic protic izraela sto je pogodio... ali je problem sto teo nije gadjao covjeka na 7 metara, tacnije nije gadjao nikoga vec je dao litvancima loptu direktno...

a sad mi reci je li moguce na -3 izvuci X cak i preko slobodnih?

Moguce je, ali su sanse otprilike kao i kad gadjas s pola terena.
Glupo je coveku zameriti sto je pokusao da doda loptu. Nemam sada snimak da pogledam, ali prilicno sam siguran da je nas igrac bio negde oko polovine terena blize kameri i da je njemu bila namenjena lopta. Da je proslo usledio bi jos jedan pas ili bi taj igrac prisao liniji za tricu i sutirao. Zavisno od rasporeda ostalih Litvanaca. Bilo je vremena da se to izvede. Ali nije prosao pas i sta sad. Covek nas je vratio u igru nemogucom tricom pola minuta ranije, ne moze sve da prodje.

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 19 Sep 2015

zgaziće nas francuzi za bronzu, ali barem smo opet među 4 najbolje
nije ono na šta smo navikli, ali daj šta daš...
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

LjutiKrilo wrote:zgaziće nas francuzi za bronzu, ali barem smo opet među 4 najbolje

Ja se nikad nisam lozio na te bronze c017
Mislim da sam retko kad i gledao mec za bronzu u bilo kom sportu u kom nismo autsajderi, pa dodjemo do meca za bronzu nekim cudom.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 19 Sep 2015

Kada se igraju te kvalifikacije za OI ? KK mnogo si kritican prema Teodosicu, cenim da te je sjebao na kladionici kad ga bas toliko mrzis mrgreen
Last edited by Gavri on 19 Sep 2015, edited 1 time in total.
Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 19 Sep 2015

KK_Bosna wrote:
Srle8 wrote:Sta odgovaras siptaru kojem je vrhunac radosti u kosarci , titula dece od 16 godina, pacenik , reprezentaciju mu punili svi na eurobasketu, sa 20 poena razlike u proseku.

jebo ti pacenik majku. i ovo nije psovka, tako si se ti okotio.

Skotino retardirana,nema ti pomoci.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 19 Sep 2015

LjutiKrilo wrote:zgaziće nas francuzi za bronzu, ali barem smo opet među 4 najbolje

I oni su verovatno u jos vecem u kanalu od nas , trece ili cetvrto mesto meni licno je svejedno , , ulog u polufinalu je bilo ucesce na OI, to je svim reprezentacijama bio primarni cilj , mi cemo ih po svemu sudeci i ovaj put propustiti. Organizator turnira ce imati najvecu sasnsu da se plasira tamo , a ta organizacija ce otici Italijanima po svemu sudeci. Barem cemo gledati nase devojke Rkkkk
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Laufer
Respected Member
Respected Member

Postby Laufer » 19 Sep 2015

Gledam statistiku...pa vi cijelo vrijeme pricate kako se Talijani indijanisu sa trojkama a vi ispalili 30..
Niste izgledali kao tim veceras..previse bezveznih ispucavanja trica i igre jedan na jedan gdje ste pusili...mene je Bjelica najvise razocarao..

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 19 Sep 2015

Najtužniji sportski poraz u ovoj ipak sjajnoj sportskoj godini.
Jednostavno ovaj meč je ogledalo ove generacije koja je jako dobra, ali nažalost fizički užasno limitirana...imamo previše igrača sa niskim košarkaškim IQ ili lošim fizikalijama ili oboje. I ono ključno- nemamo šutera i centra.
Poraz je jedan od najbolnijih ikada jer je propuštena nevjerojatna šansa- izgubili smo od ispodprosječne ekipe koja je također imala loš dan...iskreno previše mrzim ta govna tako da ne mogu gledati finale ne mogu gledati njihove ružne netalentirane njuške...Španjolci su super simpatična ekipa prema ovima.
Nažalost ova generacija je bila dobra, druga najbolja od raspada bivše države i možda nije fer da joj sudimo prema onoj neponovljivoj, a koja je bolja čak i od ove španjolske jer je osvojila gotovo sve. Ali jednostavno nemamo dovoljno kvaliteta za nešto više svakom igraču nešto fali. I najveća razlika je da nemamo više pobjednike vođe ove generacije su luzeri, a godinama su važni igrači iz te generacije propadali (Tepić, Veličković, Tripković, Mačvan)...
Teodosić je genijalan plejmejker u ofanzivnom smislu, taj smisao za asistencije je jednostavno fantastičan. Ali nažalost preveliki je divljak voli se iscpucavati ali najveći problem je njegova tragična obrana, toliko je spor na nogama da ga je danas i mučeni Seibutis probijao svaki napad C054 problem je taj što smo bez njega prosječna ekipa u rangu Češke, a s njim imamo igrača manje u obrani... jednostavno nažalost on nije stvoren za velika djela.
Bjelica je fantastičan igrač, bio je sjajan cijelo prvenstvo, ali nažalost kao i ostali kad je bilo najvažnije raspao se...previše se uživio u ulogu četvorke plejmejkera...
Bogdan je nažalost precijenjen igrač koji još ovdje igra ozljeđen. Ali on nije baš previše pametan, a i šut mu je sve gori i gori...bojim se da će ostati prosječan igrač.
Raduljica je balvan klasični, i uz Teodosića najgori igrač u obrani, s njim se ista jednostavno ne može igrati.
Kalinić je super srčan i drag momak, ali definitivno je prevara vijeka da je netko za njega dao milijun...
Najveće pohvale kao i uvijek od mene idu Stefanu Markoviću.
Litva je ekipa sa 3 igrača i 9 Stefana Markovića i zato je dobila.

Jako sam tužan jer je ova generacija nažalost sve ključne mečeve izgubila, ali ajde još onaj meč s Turskom imaju opravdanja, ali izgubiti od ovakve ekipe skupljene s koca i konopca, brdskih volova s talentom Štimca je velika sramota i od mene imaju minus za ovaj turnir.

A što se tiče Litve, kao i 2013. kad ih je Teletović mogao zakopati u grupi, šta reći...sretna hrpa govana, dobili Estoniju u zadnjoj sekundi, Češku nakon produžetka, gubili cijelo vrijeme od Gruzije, i onda ih posere protiv Italije, a Srbija se samouništi...strašno koliko ih sere, a nikad gore igrače nisu imali...srećom i oni su hrpa luzera pa će izgubiti još jedno finale...sretno braćo Španjolci zgazite baltička sretna govna.
Slaviša Kokeza je smeće od čovjeka, ljudska nula i bijedno govno.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Srle8 wrote:

I oni su verovatno u jos vecem u kanalu od nas , trece ili cetvrto mesto meni licno je svejedno , , ulog u polufinalu je bilo ucesce na OI, to je svim reprezentacijama bio primarni cilj , mi cemo ih po svemu sudeci i ovaj put propustiti. Organizator turnira ce imati najvecu sasnsu da se plasira tamo , a ta organizacija ce otici Italijanima po svemu sudeci. Barem cemo gledati nase devojke Rkkkk

Nažalost to je istina i zato ovaj poraz najviše boli.
Turniri će biti održani najvjerovatnije dva u Evropi (Turska, Italija ili Njemačka- vjerujem da WC ide Turskoj i Njemačkoj) i jedan u Kanadi, a kako samo jedan ide dalje, poznavajući luzerski mentalitet ove generacije izgubit ćemo taj meč.
Velika šteta sa Svetom dva dana dogovoram odlazak u Lille, da uživamo u finalu, a stvarno bih uživao, znao sam da ne možemo ništa Španjolskoj...i sad će u to finale Seibutis, Kavaliauskas i ostala hrpa zelenih srećkovića bez imalo košarkaškog talenta.
Košarka je jebeno nepravedan sport.
Ne kažem da smo mi zaslužili OI, jer smo zadnja 3 meča kriminalni, ali sramno je da oni idu. Nimalo nisu zaslužili, nimalo.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 19 Sep 2015

Menjam bezveznu svetsku titulu fudbalera u19 za finale na EP i poraz od Spanaca u finalu Icon_NekaCrkni
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 19 Sep 2015

Preterao si srdjane.

Necu sad citirati sve redom ali samo jedan detalj. Nije tacno da je ova ekipa/generacija, kako god, izgubila sve vazne utakmice.
Pa evo, prosle godine smo sve dobili u eliminacijama, i to preozbiljne protivnike (Grcka, Brazil, Francuska) i izgubili finale, a to svakako
nije bilo realno da dobijemo protiv USA.

Ne treba sad pljuvati ove momke. Jbg, proslo prvenstvo smo odlicno tempirali formu i eksplodirali kad je trebalo. Sad smo gazili u
grupi smrti a sto se turnir priblizavao kraju mi smo posustajali.

Nista, idemo probati uzeti medalju za utehu a onda krenuti u akciju Rio. Ne znam kakvi su ti sistemi kvalifikacija ali sigurno nece biti
nimalo lako. A bice mi zao ako propustimo trece Olimpijske igre za redom. Verujem da mozemo ovaj put.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nema šanse, ovo je kraj ove generacije...igrat ćemo turnir u gostima protiv jakog domaćina i to nećemo moći dobiti.
Sad smo imali jedinstvenu šansu za:
a) OI -protiv petorazredne ekipe i izgubili smo odigravši najlošiji meč na turniru
b) zlato- kažem ne mislim da bi imali velike šanse, ali bila bi jedina šansa ove generacije jer je Španija došla polovna bez brda igrača, da sam se ponadao jesam, šteta bojim se da ćemo čekati na iduće zlato barem dvadeset godina, nakon ove generacije nemamo više velikih talenata a ova generacija je sada propustila svoju najveću šansu...

Ovo je poraz koji je meni copy paste onog hrvatskog u nogometu 2008. protiv Turske- igraš protiv protivnika od kojeg si bolji, kojem fali pola tima, i opet izgubiš. Hrvatska se nikad nije oporavila od tog poraza i stalno je ispadala u grupi na idućim takmičenjima. Tako je i ova generacija srpske košarke dala svoju zadnju kad je riječ o borbi za medalje. Šteta jer ne rađa se svaki dana generacija koja ima makar potencijal za zlato.

Šteta, malo je falilo, ali nedovoljno su napredovali od 2009. najveća šteta je što su propali Tepić i Novica. Kao juniori su dominirali ali nažalost nemamo onaj kvalitet više koji imaju Španija, Francuska i Litva- nemamo dominantnog NBA igrača.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Jbt Srdjane tebi raspolozenje varira ko zenama u PMS-u c017
Sta ima veze sto smo izgubili, odigrali smo 7 super utakmica na ovom EP, uzivali smo u odlicnoj igri. Ne mozes uvek u finale.
Prosle godine smo prevazisli sva ocekivanja, ove godine smo u najmanju ruku ispunili ocekivanja ulaskom u polufinale.
Bitno je da smo tu u vrhu. Nije da smo mi bili apsolutni favorit veceras. To je utakmica gde smo bili blagi favoriti, ali ljudi su odigrali bolje i sta sad.
Odlican smo tim, ali u finala svaki put ne ulaze ni jedni Spanci, tako da je glupo praviti dramu oko toga.

Return to “EUROBASKET 2015”