1/2

Moderator: Svetinja

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: 1/2

Postby neno#4 » 19 Sep 2015

Zasto mislis da je ta legendarna generacija Jugoslavije bolja od spanske?

Samo neznalica moze tvrditi da ste bili apsolutni favorit. Litvanci su dizali formu tokom prvenstva, vama se jednom morao desiti los mec. Nazalost u najgorem trenutku. No, veceras je iskljucivi krivac Sale. Kazlauskas ga je skolski nadmudrio. Ercega nije islo, a on ga stavlja odmah na pocetku poluvremena da rasiri reket. Uvodi Milosavljevica u posljednjoj misleci da ce mu biti X faktor. Zasto tolika minutaza za Simonovica? Zasto tako malo minuta za Kalinu? Patentiranje sa Markovicem u petorci i raubovanje oba playa istovremeno je presudilo. Potcijenili su Litvaniju jako koja je protiv Italije pokazala skolsku kosarku.
Steve Nash & Kobe Bryant

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KING 18

Postby MKD » 19 Sep 2015

Stvarno ako Srbija popuse tri olimpiadu sa redom to bi bio veliki udarac koj toliko ulaga u klubova ali prije svega kosarkarske skola i infrastruktura i organizacije taj skola. Vecina sem 3-4 drzave u evrope jebe im se za kosarka razvoja kupi stranci iz amerike ili srbija za lige i to je to. Uzemaju kosarkom vise ko zabave.

SRB je drzava koj uvek mora igrat olimpiada.
Image

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 19 Sep 2015

Kad se podvuce crta, mislim da stvarno ne mozemo nista da zamerimo momcima. Borili su se, dali su sve sto imaju, ovaj put to nije bilo dovoljno. Ali kad vratim film unazad, jbt pa mi smo se 3 puta vracali sa -10 veceras, a to je definitivno pokazatelj pozitivnog sportskog duha.

Stvarno treba biti mali covek pa bilo sta im prigovoriti nakon toliko dobrih utakmica koje su odigrali. Cak i ovu koju smo izgubili nismo se nesto obrukali vec izgubili u utakmici na jednu loptu. Momcima svaka cast ip2

Toliko sam uzivao u njihovom basketu zadnjih 10 dana da bih im priredio docek samo zbog toga anim_19
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 19 Sep 2015

Srle i KkBosna ban od 3 dana. Samo da ustanem iz kreveta. Moze vas biti stid obojice.

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 19 Sep 2015

Čemu priča srbi ispucali 30 trica, srbi igrali glupo, srbi odigrali loše kad je najpotrebnije...

Pa zašto je to bilo tako...

Litva ih je pročitala i odigrala fenomenalnu obranu 32 minute i to im je bilo dovoljno za minimalnu pobjedu, da su uspili pogodit nešto izvani što inače pogađaju, s onakvon obranom, dobili bi puno laganije...
Rastrgat ćemo ih kao vukodlak nesmotrene namjernike na noć punog mjeseca.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 19 Sep 2015

kakva tuga tever

najlosija utakmica na prvenstvu ead2

prebio sam se sinoc ead2

davao sam izjavu za RTRS nekad u toku utakmice i ne sjecam se sta sam pricao mrgreen
2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Od 18. marta '95. GROBARI cekaju penal u derbiju...!

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 19 Sep 2015

MKD wrote:Stvarno ako Srbija popuse tri olimpiadu sa redom to bi bio veliki udarac koj toliko ulaga u klubova ali prije svega kosarkarske skola i infrastruktura i organizacije taj skola. Vecina sem 3-4 drzave u evrope jebe im se za kosarka razvoja kupi stranci iz amerike ili srbija za lige i to je to. Uzemaju kosarkom vise ko zabave.

SRB je drzava koj uvek mora igrat olimpiada.

Nismo mi krivi sto je sistem kvalificiranja na Olimpijadu namjesten da bi otisli veliki. Rezultatima smo zasluzili. Lani drugi na SP, ove godine 4. na EP. I sad ce za nagradu nasi prijatelji sa Zapada dati kvalifikacijski turnir Turskoj, Italiji ili Njemackoj i onda mi za plasman na OI moramo dobiti u jednoj utakmici takve timove u gostima hyy
Plasman na OI se nazalost ne ostvarujena terenu nego politicki.
Sad ako Italija nas dobije i ode na OI jer su nas dobil u jednoj utakmici na domacem terenu onda su bolji od nas? A nema ih nigdje godinama, dok smo mi rezultatima medu 4-5 najboljih ekipa na svijetu.
Slaviša Kokeza!

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nothingman wrote:Jbt Srdjane tebi raspolozenje varira ko zenama u PMS-u c017
Sta ima veze sto smo izgubili, odigrali smo 7 super utakmica na ovom EP, uzivali smo u odlicnoj igri. Ne mozes uvek u finale.
Prosle godine smo prevazisli sva ocekivanja, ove godine smo u najmanju ruku ispunili ocekivanja ulaskom u polufinale.
Bitno je da smo tu u vrhu. Nije da smo mi bili apsolutni favorit veceras. To je utakmica gde smo bili blagi favoriti, ali ljudi su odigrali bolje i sta sad.
Odlican smo tim, ali u finala svaki put ne ulaze ni jedni Spanci, tako da je glupo praviti dramu oko toga.

Izgubili smo od B tima Litve i to je realno sramota koliko god se pravili ludi.
Nista ne bi rekao da smo izgubili od Francuske ili Spanije, ili da je tim ala Italija posralo protiv nas, pa sta da radis. Ali izgubiti od ovako limitiranog tima hyy
Slaviša Kokeza!

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Dodarno da pojasnim meni je ovaj poraz toliko bolan koliko bi Seselju bio bolan poraz od Hrvatske. Jednostavno mrzim ta sretna zelena govna i od pocetka prvenstva sam kukao sto su govna opet dobila prelagan zdrijeb i da bi mogli na srecu opet daleko.
I tako se desilo cijelo prvenstvo su ocajni, i jednu utakmicu ih posere, a drugu im protivnik ne dode na teren...i eto finala.
Kakva sretna gamad ip2
Slaviša Kokeza!

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 19 Sep 2015

Nothingman wrote:Jbt Srdjane tebi raspolozenje varira ko zenama u PMS-u c017

ip2

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nije to PMS to je mrznja...cista mrznja.
Ja ih beskrajno mrzim i sutra mi je finale na dohvat ruke a ja ne znam dal cu ga i na TV gledat jer ih ocima ne mogu vidjeti.
Slaviša Kokeza!

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 19 Sep 2015

Sad vidim kako funkcionisu kvalifikacije za OI.Tesko da cemo uspeti da se kvalifikujemo.Samo me interesuje status NBA igraca za taj turnir posto oni ne smeju do kraja jula da igraju za reprezentacije a turnir pocinje u julu.

I da Bogdanovic je shaban Icon_povraca
Image

Picek
Senior Member
Senior Member

Postby Picek » 19 Sep 2015

Gavri wrote:Sad vidim kako funkcionisu kvalifikacije za OI.Tesko da cemo uspeti da se kvalifikujemo.Samo me interesuje status NBA igraca za taj turnir posto oni ne smeju do kraja jula da igraju za reprezentacije a turnir pocinje u julu.

I da Bogdanovic je shaban Icon_povraca

Nema pravila da ne smiju do kraja jula igrati nego je pravili da ne smiju biti na pripremama duze od 35 dana.
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 19 Sep 2015

dobro, jbg, polufinale... malo li je.
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Nole Đoković Fanclub

Postby Peppermint Park Ranger » 19 Sep 2015

@srdjan,

Daj ne kaki. Trebaš biti ponosan na ove momke koji igraju za bronzanu medalju i još uvijek su u borbi za Olimpijske igre. Pogledaj malo roster Francuske. Ljudi imaju šest NBA igrača od kojih su nekoliko velike zvijezde + igraju na domaćem terenu i opet nisu došli do finala. A sad je kao tragedija epskih razmjera što ekipa u kojoj igraju Kalinić, Kuzmić i Simonović nije došla do finala. Odlična ste ekipa, baš odlična i imate glavu i rep, ali je nemoguće očekivati da se svaka utakmica odigra za deset kad u ekipi imate dvije klase (Teo, Bjelica) i devet timskih igrača. Dešavaju se padovi, loše tempirana forma, loši dani.

Sereš po Teu, a jedan Parker koji je sigurno u Top 3 evropska igrača u NBA-u svih vremena proguta knedlu i totalno chokira u polufinalu. Sve je to košarka. Da nije bilo Tea pitanje je da li bi uopšte grupu prošli.
Image

Return to “EUROBASKET 2015”