1/2

Moderator: Svetinja

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Re: 1/2

Postby KK_Bosna » 18 Sep 2015

Gavri wrote:Odigrali smo najgori mec kad mu vreme nije. I sa takvom igrom smo bili u igri za finale.I da.Bogdan nema mozak.

zato sto je litvanija poluekipa koja je odigrala jedan od najgorih meceva na turniru...

a bogdan nema mozak, to se zna odavno... uostalom, koji to duletov igrac ima mozak? mrgreen
Image

KK_Bosna
Moderator
Moderator

Nothingman wrote:Je l razmislis ti pre nego sto napises nesto?
Bolje pucati s centra nego pokusati asistirati igracu koji ima vremena da sutne sa 6-7 metara?
Uostalom da li mislis da bi ga litvanci pustili da dodje do centra? Da se nije resio lopte odmah bi ga faulirali.

je li ti razmislis?

kome je to on pokusao asistirati??? bacio je loptu medju 3 litvanca i NULA srba!

NULA!

tamo gdje je on gadjao u radijusu o 5 metara nije bilo nikoga od njegovih saigraca...
Image

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 18 Sep 2015

Picek wrote:
LjutiKrilo wrote:PS šta je miševi, kako vi stojite sa plasmanom?

Icon_Fakti

Ali svejedno je slatko.
Di je zlato bre? [c007

hodajući kompleksu sleep2
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

Picek
Senior Member
Senior Member

Postby Picek » 18 Sep 2015

LjutiKrilo wrote:
Picek wrote:
LjutiKrilo wrote:PS šta je miševi, kako vi stojite sa plasmanom?

Icon_Fakti

Ali svejedno je slatko.
Di je zlato bre? [c007

hodajući kompleksu sleep2

mrgreen
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Laufer
Senior Member
Senior Member

Postby Laufer » 18 Sep 2015

Imate vodstvo..puni napad da prelomite tekmu konacno i Nedovic sa 10 metara puca tricu,fula naravo i na drugoj strani oni zabijaju.. cudi me da Dordjevic nije jebao sve...pa Ivkovic bi ga stociro...

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 18 Sep 2015

Sta odgovaras siptaru kojem je vrhunac radosti u kosarci , titula dece od 16 godina, pacenik , reprezentaciju mu punili svi na eurobasketu, sa 20 poena razlike u proseku.

Elem, nasi su katastrofalno odigrali , svi igraci su podbacili , Djordjevic je uzasno pipremio mec , lose ga je vodio, nije reagovao kod naseg nerezonskog ispucavnja za tri poena kroz citavu utakmicu . Bogdan je na kraju morao da uspori imali smo 13,14 sekundi za poslednji napad, lopta je trebala da ide kod Teodosica ili Bjelice, ali dobro pobedu nismo ni zasluzili , najgore je sto ovi litvanski mesari idu u finale Icon_povraca Steta sto cemo opet propustiti OI, a sve je bilo na dohvat ruke.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 18 Sep 2015

Srdjane, je l jos uvek prizeljkujes Litvaniju umesto Italije? c017
Italijane bismo rutinski dobili, oni su indijanska ekipa.

Ne bih da se pravim pametan posle utakmice, ali sam se plasio da bi ovako nesto moglo da se desi jos pre 2 dana kada su Litvanci dobili Italiju.
Oni su stvarno kosarkaska zemlja i kosarkaski su veoma pametni, da se tako izrazim.

Plasio sam se da ce znati da iskoriste sve nase slabosti, a kada sam danas citao intervju njihovog selektora video sam da covek zna kako treba da igra protiv nas.

Sledece stvari su prelomile utakmicu:

- Litvanci su fizicki jaci od nas. Nije pomoglo ni sto su znacajno umorniji od nas (4 igraca im igraju po 35+ minuta), ljudi imaju par zveri u ekipi i fizicki su nas izdominirali.
- Njihovi bekovi su nas napali probijanjem vanjske linije i pravili nam malu decu tako. Teodosica su tako em trosili u odbrani em su ga uglavnom probijali.
- Kad mi napadamo Teo je cesto bio udvojen, pravili su veliki pritisak na njega, to je usporili protok lopte u napadu i nismo uspeli da pravimo izradjene pozicije za sut. Nismo mi imali los sut na ovoj utakmici, nego je on posledica sjajne odbrane Litvanije. 90 suteva je bilo iz teskih pozicija sto s vanjskih sto s unutrasnjih pozicija.

Sve ostalo je manje bise posledica ovih gore stavki - nase greske su dosle usled pritiska i velike agresivnosti Litvanaca. Kad te neko tuce 40 minuta logicno je da pocnes i da gresis. Neko ce reci zasto mi njih nismo tukli? Tukli smo ih, ali su oni jaci, jbg.

Mozda sam nesto preskocio, ali eto to je onako iz glave sto mi prvo pada na pamet.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

Picek
Senior Member
Senior Member

Postby Picek » 18 Sep 2015

U konačnici Litva je imala 20 izgubljenih lopti i 2/14 za tri.
U 99% slučajeva ekipa koja ima takvu statistiku gubi utakmicu.
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

KK_Bosna wrote:je li ti razmislis?

kome je to on pokusao asistirati??? bacio je loptu medju 3 litvanca i NULA srba!

NULA!

tamo gdje je on gadjao u radijusu o 5 metara nije bilo nikoga od njegovih saigraca...

Pazi ovako. Boli mene qrac tvoje prepucavanje oko Teodosica s drugim ljudima ovde. Ali ako sa mnom nesto diskutujes onda bar dovedi to na neki normalan nivo.
Macijulis je presekao loptu, da nije presekao imali bismo sut za tri poena sa 7 metara. To sto ti pokusavas da provociras nekog mene stvarno zaboli ona stvar, to nije moja rasprava. Ali ako vec sa mnom pricas onda bar pricaj o cinjenicama.

Vec sam ti dao dve vrlo jasne cinjenice: a) faulirali bi ga da nije dodao loptu b)potpuno je bolesno pucati s pola centra i da ga nisu faulirali ako mozes da pokusas da sutiras sa 7 metara.

KK_Bosna
Moderator
Moderator

Srle8 wrote:Sta odgovaras siptaru kojem je vrhunac radosti u kosarci , titula dece od 16 godina, pacenik , reprezentaciju mu punili svi na eurobasketu, sa 20 poena razlike u proseku.

jebo ti pacenik majku. i ovo nije psovka, tako si se ti okotio.
Image

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 18 Sep 2015

Nemojmo se vredjati c017

Nothingman je jedini napisao razlog poraza. Slazem se, osim stim da je los sut Srbije samo zasluga litvanije.
Dosta je tu otvorenih suteva promaseno.......Bogdanovic, Nedovic i kompanija nisu imali muda!
CITY

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 18 Sep 2015

celu tekmu smo igrali 1na1 u napadu... celu

pa kad skupe u odbrani ide neki loš pas spolja, pa ispočetka
pikenrola ni u tragovima. niko nikome ne postavlja blok. posle silovateljskih trojki niko na skoku.

osvetilo nam se rekreiranje sa finskom i češkom

što se tea tiče, to je to. za dve godine će biti malo mator, labilne fizikalije još lošije a navike iste.
loša odbrana, loše reagovanje na grubu odbranu i olako padanje u nervozu.
voleo bih da jednog dana osvoji EL, ali sa repkom - teško. osim ako do 2017 ne iskoči neki plej sa kojim će ravnopravno da deli minutažu. miljena neko da naroka steroidima, šta znam...
jeste ona trojka iz trka genijalna, ali mane ga uvek sjebu.
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

KK_Bosna
Moderator
Moderator

Nothingman wrote:Pazi ovako. Boli mene qrac tvoje prepucavanje oko Teodosica s drugim ljudima ovde. Ali ako sa mnom nesto diskutujes onda bar dovedi to na neki normalan nivo.
Macijulis je presekao loptu, da nije presekao imali bismo sut za tri poena sa 7 metara. To sto ti pokusavas da provociras nekog mene stvarno zaboli ona stvar, to nije moja rasprava. Ali ako vec sa mnom pricas onda bar pricaj o cinjenicama.

Vec sam ti dao dve vrlo jasne cinjenice: a) faulirali bi ga da nije dodao loptu b)potpuno je bolesno pucati s pola centra i da ga nisu faulirali ako mozes da pokusas da sutiras sa 7 metara.

pa ti si prvi pitao da li ja razmislim, isto pitanje i ja tebi postavljam...

kome je maciulis presijekao loptu, ispred koga? teo mu je bacio loptu direktno u ruke... reci mi ime igraca kome je teodosic dodavao (odnosno "dodavao")?

pa i pod faulom na 2 sekunde se moze dobiti utakmica na -3... nije se jednom desavalo da se pogodi prvo slobodno, fuli drugo i iskrompira odbijanac za X ili cak i torjka za pobjedu...

ovo sto je teo uradio je totalna besmislica... da je makar bilo nekoga od saigraca, pa hajde, ali on je dao loptu direktno litvancima...

mi smo zabili izraelu trojku na taj fazon jer je gordic bas gadjao kikanovica i pogodio ga... teo nije nikoga gadjao...

isto kao sto je pogodio onu ludu trojku preko kalnietisa samo dva napada prije, mogao je i ovdje pokusati preuzeti odgovornost na sebe Icon_Fakti

i da, ne bi bilo ove rasprave vjerovatno da bogdan nije debilcina...
Image

Nothingman
Senior Member
Senior Member

KK_Bosna wrote:
Nothingman wrote:Pazi ovako. Boli mene qrac tvoje prepucavanje oko Teodosica s drugim ljudima ovde. Ali ako sa mnom nesto diskutujes onda bar dovedi to na neki normalan nivo.

pa ti si prvi pitao da li ja razmislim, isto pitanje i ja tebi postavljam...

kome je maciulis presijekao loptu, ispred koga? teo mu je bacio loptu direktno u ruke... reci mi ime igraca kome je teodosic dodavao (odnosno "dodavao")?

pa i pod faulom na 2 sekunde se moze dobiti utakmica na -3... nije se jednom desavalo da se pogodi prvo slobodno, fuli drugo i iskrompira odbijanac za X ili cak i torjka za pobjedu...

ovo sto je teo uradio je totalna besmislica... da je makar bilo nekoga od saigraca, pa hajde, ali on je dao loptu direktno litvancima...

mi smo zabili izraelu trojku na taj fazon jer je gordic bas gadjao kikanovica i pogodio ga... teo nije nikoga gadjao...

isto kao sto je pogodio onu ludu trojku preko kalnietisa samo dva napada prije, mogao je i ovdje pokusati preuzeti odgovornost na sebe Icon_Fakti

i da, ne bi bilo ove rasprave vjerovatno da bogdan nije debilcina...

Nemam ja problem sto si ti mene pitao isto, nego sto nisi iznosio argumente, vec ponavljas jedno te isto "Sto je dodavao sto nije pucao s pola terena".
Pa ja bi mu prvi jebao mamu da je sutao s pola terena umesto da pokusa asistenciju nekom kada ljudi trce ka njemu da ga fauliraju.

Ajde realno odgovori, sta je bolja sansa da za 4 sekunde das 3 poena: sut sa 7 metara ili sut sa pola terena ili slobodna bacanja?

KK_Bosna
Moderator
Moderator

Nothingman wrote:Nemam ja problem sto si ti mene pitao isto, nego sto nisi iznosio argumente, vec ponavljas jedno te isto "Sto je dodavao sto nije pucao s pola terena".
Pa ja bi mu prvi jebao mamu da je sutao s pola terena umesto da pokusa asistenciju nekom kada ljudi trce ka njemu da ga fauliraju.

Ajde realno odgovori, sta je bolja sansa da za 4 sekunde das 3 poena: sut sa 7 metara ili sut sa pola terena ili slobodna bacanja?

realno, bolje je sut sa 7 metara kao kikanovic protic izraela sto je pogodio... ali je problem sto teo nije gadjao covjeka na 7 metara, tacnije nije gadjao nikoga vec je dao litvancima loptu direktno...

a sad mi reci je li moguce na -3 izvuci X cak i preko slobodnih?
Image

Return to “EUROBASKET 2015”