1/2

Moderator: Svetinja

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KING 18

Re: 1/2

Postby MKD » 19 Sep 2015

Kalinic prodan za 1 milon eura tesko poveruvati ali ovi bivse YU mnedzere zaista dominiraju cool0044
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Nole Đoković Fanclub

Postby Peppermint Park Ranger » 19 Sep 2015

MKD wrote:Kalinic prodan za 1 milon eura tesko poveruvati ali ovi bivse YU mnedzere zaista dominiraju cool0044

šteta što MKD nema bolje menadžere, jer bi Čekovski sigurno zaigrao u CSKA ili Olympiacosu da imate.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 19 Sep 2015

Francija ima 4 nba igrace a ne 6. Batum je podpisoa za Fenerbache kod Pera. Ide oni o EL naslov ova godine veci novac oni ponudio Pera i Batum nego taj NBA klubova.
Image

Picek
Senior Member
Senior Member

Postby Picek » 19 Sep 2015

MKD wrote:Francija ima 4 nba igrace a ne 6. Batum je podpisoa za Fenerbache kod Pera. Ide oni o EL naslov ova godine veci novac oni ponudio Pera i Batum nego taj NBA klubova.

c017 c017

Datome je u Fenerbahčeu

Ponekad iz čiste znatiželje kliknem display this post:

This post was made by MKD who is currently on your ignore list. Display this post.

i svaki put se sjebem i kasnije jebem i sebe i znatiželju
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Nole Đoković Fanclub

Postby Peppermint Park Ranger » 19 Sep 2015

MKD wrote:Francija ima 4 nba igrace a ne 6. Batum je podpisoa za Fenerbache kod Pera. Ide oni o EL naslov ova godine veci novac oni ponudio Pera i Batum nego taj NBA klubova.

Koji ti je? Batum je u NBA-u C054
Image

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 19 Sep 2015

4 mesto nije neuspeh
Nije nas nista htelo
Digla se bila forma za prvi deo, a i moralo se pored onakvih protivnika.
Posle u padu...
Litvanija, tj ovih 12 bi od 10 izgubilo barem 7 od nas..mozda i 8
al jbg

Tesko mi je pao..zeludac me opasno bio zaboleo..ali jbg..barem sam ustedeo 300 evrica..te ne idem u Lille
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 19 Sep 2015

Peppermint Park Ranger wrote:

Koji ti je? Batum je u NBA-u C054

Italjanec Datome podpisa za Fenerbache. Pkmeso sam ih slicne imenja c017
Image

Laufer
Senior Member
Senior Member

Postby Laufer » 19 Sep 2015

Picek wrote:

c017 c017

Datome je u Fenerbahčeu

Ponekad iz čiste znatiželje kliknem display this post:

This post was made by MKD who is currently on your ignore list. Display this post.

i svaki put se sjebem i kasnije jebem i sebe i znatiželju

Ko da sam ja ovo napisao... c017

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 19 Sep 2015

Svetinja wrote:4 mesto nije neuspeh
Nije nas nista htelo
Digla se bila forma za prvi deo, a i moralo se pored onakvih protivnika.
Posle u padu...

Litvanija, tj ovih 12 bi od 10 izgubilo barem 7 od nas..mozda i 8
al jbg

Tesko mi je pao..zeludac me opasno bio zaboleo..ali jbg..barem sam ustedeo 300 evrica..te ne idem u Lille

Tako isto i ja razmišljam, ali nikad neću prežaliti mogućnost da na nogometnom stadionu gledamo meč Srbija-Španija u finalu Eurobasketa...pogotovo boli kad izgubiš od mnogo slabije ekipe, a još više znajući da su to baltička govna.

Upravo zbog ovog boldanog ja stalno i serem po ždrijebovima jer nisu jebeno pravedni mi smo morali tempirati formu za početak jer smo imali najtežu grupu a zelena govna su se šetala i tempirali formu za plejof. Usprkos tome su opet odigrali loše protiv Srbije a to je zato jer su jednostavno loša i ekstremno netalentirana ekipa. Ali Bog je očito polulitvanac i govna baš uvijek dobiju nalakši ždrijeb.
Nek crknu rrrrr
Slaviša Kokeza!

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 19 Sep 2015

Falio nam je Bobi... ovako smo morali forsirati Raduljicu, jer nije imao prave pomoci... jednostavno, Kuzmic je previse inferioran ofanzivno, previse... jedno od najvecih razocarenja ovog prvenstva sto se tice naseg tima...jebiga, covjek je apsolutno bezopasan u napadu..
samim tim nama su zatvorili reket, razbili su nam unutrasnju igru i mi smo se raspali... to jest, zivili smo od spoljasnje igre, suta, ali smo i umrli od iste (-og).... protiv ozbiljnih ekipa (Spanija, Franc i Litvanija), odnosno protiv kosarkaskih velesila, mi u ovakvom stanju i ovakvom postavkom igre, nemamo velike sanse u ozbiljnom takmicarskom mecu... protiv ostalih smo ipak kvalitetom gurali, ali protiv priblizno kvalitetnog protivnika smo zatrokirali...
bice bolje, nemam zamerki momcima... ima stofa za kritiku, ali trenutno je bezpotrebno... snage da gledam mec za 3 mesto necu imati, pa necu ni gledati...
Svetinja wrote:
herkules wrote:Izgleda da Tomic na kraju potpisuje za nas lol
Vracamo i Cakarevica... ows

Nece potpisati ona ciganstura za nas, 100% sam siguran

Return to “EUROBASKET 2015”