1/4

Moderator: Svetinja

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: 1/4

Postby srdjan » 16 Sep 2015

Jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooo happy0064 happy0064 happy0064
anim_19 anim_19 anim_19
anim_19 anim_19 anim_19

Auuuuu kako nam se sve složilo sad tumbleweed
Doduše sad je veliki pritisak na nama, mnogo smo bolja ekipa od njih.
Slaviša Kokeza!

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KING 18

Postby MKD » 16 Sep 2015

Jonas Valanciunas 26 poena i 15 skok

11/13 za 2, 4/4 slobodno.

oot oot oot oot oot oot oot oot
Image

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 16 Sep 2015

Ti nisi normalan ako mislis da je ova Italija opasnija od Litvanije. Italijani su ekipa bez mozga, samo ih trebas sacekati da se samouniste. Icon_Fakti
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

Lebowski
Respected Member
Respected Member
Club: Manchester United

Postby Lebowski » 16 Sep 2015

Italija je lošija od Litve. Run&gun veoma rijetko prođe u polufinalu. Dok Litva pored run&guna može i organizirano igrat. Ali da, Srbija favorit protiv obojih.
And I find it’s getting harder to hang out
With grown adults who actually believe
In Santa Claus and Noah’s Ark
and that their god is the best
My distaste has turned into detest
(By NOFX)

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 16 Sep 2015

Litvanci su veceras sutirali 61% za 3 (11 od 18) C054
tesko da to mogu ponoviti u petak ows
2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Od 18. marta '95. GROBARI cekaju penal u derbiju...!

Nothingman
Senior Member
Senior Member

herkules wrote:Litvanci su veceras sutirali 61% za 3 (11 od 18) C054

Velika je razlika izmedju italijanskog suta za tri (igrac uzme loptu, tapka je malo u mestu i onda preko protivnikove ruke raspali sa 7 metara) i litvanskog suta za tri (u 90% ostavljen sam igrac na liniji za tri poena).

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nothingman wrote:Ti nisi normalan ako mislis da je ova Italija opasnija od Litvanije. Italijani su ekipa bez mozga, samo ih trebas sacekati da se samouniste. Icon_Fakti

Italija je Dream Team lično za ove jadnike...
Litvu je danas besramno posrao šut, tome sam se i nadao jedino tako oni nekoga mogu dobiti.
Mučeni Milaknis je sasuo tri trice c017
Uostalom Nothingmane ti si sam kao i ja zagovarao opciju da budemo treći u grupi da bi išli na LItvu u četvrtfinalu, otkud ti sad više nisu poželjan protivnik...
Ne zaboravi da ova Italija kad poludi može dobiti svakoga, pa Špance su uništili, Belinelli gađao 7/9 za 3, oni su najgora moguća ekipa na koju možeš ići u 1 utakmici.
Litva je predvidljiva ekipa-imaju tri jaka igrača, Maciulis igra kao nadrogiran ovo prvenstvo, Kalnietis se muči ali je pogodio kad je bilo bitno i sjajno asistirao, vjerujem da ih možemo lako zatvoriti. Valanciunasu ne možemo ništa, kao što nismo mogli Veselom, ali ako ostalo riješimo trebali bi dobiti. Koliko god da su zelena govna miljenici sreće nema šanse da ih opet ovako posere šut za tri.
Jači smo na svim pozicijama osim 5, i imamo jaču klupu.
Realno, Litva bez Monteijunasa, Pociusa i braće Lavrinovič u polufinalu je zaista poklon. Ne kažem da sigurno dobijamo jer smo loši zadnje dvije utakmice, tj. ispod standarda igara iz Berlina, ali svakako sam jako sretan da igramo s ovakvom Litvom.
Jedino što i oni imaju pobjednički mentalitet kao i mi.
Slaviša Kokeza!

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nothingman wrote:
herkules wrote:Litvanci su veceras sutirali 61% za 3 (11 od 18) C054

Velika je razlika izmedju italijanskog suta za tri (igrac uzme loptu, tapka je malo u mestu i onda preko protivnikove ruke raspali sa 7 metara) i litvanskog suta za tri (u 90% ostavljen sam igrac na liniji za tri poena).

Baš tako.
Italija može pogoditi brdo šuteva preko ruke,a Litvanci samo kad su sami.
Ako odigramo pravu obranu, Litva nema oružja, a Italija i tad ima...
Podsjećam da je Litva jedva dobila Estoniju i Češku u zadnjim sekundama, a izgubila od Belgije c017
Slaviša Kokeza!

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KING 18

Postby MKD » 16 Sep 2015

Nothingman wrote:Ti nisi normalan ako mislis da je ova Italija opasnija od Litvanije. Italijani su ekipa bez mozga, samo ih trebas sacekati da se samouniste. Icon_Fakti

Icon_Fakti

Godinama su takvi ne sjetim se proslog puta da su igrao polufinale. mada doduse imali su trica za pobeda ali Italija bi Srbija bolje legnao. Mada SRB je i dalje favorit.

Inace grupa D se pokazala kao solidna a ne tako losa.
Image

Nothingman
Senior Member
Senior Member

srdjan wrote:Uostalom Nothingmane ti si sam kao i ja zagovarao opciju da budemo treći u grupi da bi išli na LItvu u četvrtfinalu, otkud ti sad više nisu poželjan protivnik...
Ne zaboravi da ova Italija kad poludi može dobiti svakoga, pa Špance su uništili, Belinelli gađao 7/9 za 3, oni su najgora moguća ekipa na koju možeš ići u 1 utakmici.

Pa da je postojala opcija za Italijane u 1/4 finalu ja bih bio za njih c017 Litvanija je od ponudjenih varijanti tada bila najbolja opcija.
Ova Italija je ekipa koja nas ne moze dobiti vise od jednom u 20 utakmica, jer nikakvu organizaciju nemaju. Citava igra im se sastoji u silovanju iz teskih pozicija. Centre nemaju. S druge strane imas Litvaniju koja ti nece dati mnogo lopti. Igraju organizovano i pametno. Skoro svaka akcija im se zavrsava probijanjem pod kos, i onda ide ili asistencija centru ili povratak samom igracu na tricu. Nije lako braniti to, ako budu imali dobar suterski dan bice zajebano.
Kod Italijana s druge strane znas da kad neko uzme loptu taj je vise ne da nikom do kraja napada c017

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Jedina dobra stvar je sto su kod Litvanaca tri glavna igraca igrala po 40 minuta danas. To bi trebalo da ostavi nekog traga u petak.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 16 Sep 2015

Budimo malo realni, bolje litvanci u polufinalu nego spanci i francuzi Icon_wink
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Gde je na ovom jebenom eurobasket sajtu box score?
Od kako je krenula eliminaciona faza uopste vise ne mogu da nadjem box score za zavrsene utakmice.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 17 Sep 2015

Nothingman wrote:Danas sam ispizdeo dva puta bas zestoko. Prvi put kad je Kalinic 30 sekundi do kraja trece cetvrtine i +8 za nas uhvatio loptu pod nasim kosem posle njihovog promasaja i okruzen sa tri nasa igraca pri gubitku ravnoteze spusta loptu na zemlju i gazi aut liniju...umesto da odmah doda nekom. I tako umesto +8 i zadnji napad, Cesi na kraju smanjuju na 4 razlike na kraju trece cetvrtine.

Nije bio aut, u sta si ti gledao?
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 17 Sep 2015

Izgubili smo loptu zar ne? Sudija je dosudio loptu za Cehe. A sve bespotrebnim komplikovanjem.
Istina je da nisam gledao usporen snimak, ali ako je nagazio liniju cak i ako nije dodirivao loptu u tom momentu - to je verovatno aut kao sto sam objasnio par postova kasnije i citirao pravila (NBA).

Return to “EUROBASKET 2015”