1/8

Moderator: Svetinja

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: 1/8

Postby kockarinho » 13 Sep 2015

Kako ce naivno da izgube tever

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 13 Sep 2015

Kakva partija Mačiulisa ovo je bilo brutalno tumbleweed
Velika šteta bilo bi prekrasno da zelena govna ostanu bez OI, makar mislim da se ionako neće plasirati.
Slaviša Kokeza je smeće od čovjeka, ljudska nula i bijedno govno.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 13 Sep 2015

jbg, Maciulis ip2 ows
2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Kakva zavrsnica affraid1 Da sam iz Gruzije srce bi mi puklo c017

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 13 Sep 2015

Gruzijci izgubili utakmicu u poslednjoj minuti trece cetvrtine. Imali lepu sansu da se odlepe tada, ali napravili neverovatne greske.
Takodje u zadnjoj cetvrtini prodali previse lopti a da nisu ni sutnuli na kos. Bas onako na neiskustvo ispadaju.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

luki
New User
New User

Postby luki » 13 Sep 2015

srdjan wrote:
herkules wrote:da je Dule selektor Hrvatske, podavio bi ih sve c017 Icon_Fakti

Kad razmisljam Dule je mozda najbolje rjesenje za hrvatskog izbornika, mislim da Hrvatska svoje prokletstvo moze razbiti bas tako da stavi Srbina za trenera.
Jer Hrvatska nedvojbeno ima plejadu nadolazecih vrhunskih talenata i iskreno smatrao sam da bi nakon Rija mogla postati supersila...
Mislim da bi trebalo ostaviti Sarica, Hezonju, Bogdanovica a ostalo sve klince te sjajne i to odmah dakle Bendera, Zizica, Basica...

On nije Srbin, trazite dalje.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 13 Sep 2015

Da je Gruzija pobedila, sigurno bi Italijani igrali polufinale, lako su ih rutinirali u dve pipremne utakmice. Izmedju Litvanije i njih nemam pojma ko bi mogao da prodje, Italijani su suterski brutalni ali odbrana im je nula, tu ce se i muceni Valanciunas nazabijati poena.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Inace Gruzija je delovala dosta ozbiljnija ekipa od Litvanije ceo mech. Zeleni samo prangijaju trice skoro ko Finci, dok je Gruzija imala izbalansiranu igru i spolja i iznutra. Da imaju jos 2 igraca za rotaciju bili bi oni sasvim ozbiljna ekipica.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Nothingman wrote:Inace Gruzija je delovala dosta ozbiljnija ekipa od Litvanije ceo mech. Zeleni samo prangijaju trice skoro ko Finci, dok je Gruzija imala izbalansiranu igru i spolja i iznutra. Da imaju jos 2 igraca za rotaciju bili bi oni sasvim ozbiljna ekipica.

Prenaivno su gubili lopte. U kljucnim trenucima bezidejni u napadu. Steta, malo im je falilo.

Kingdom of Montenegro
Respected Member
Respected Member

Postby Kingdom of Montenegro » 13 Sep 2015

+6 i lopta 28 sekundi prije kraja trece cetvrtine.
+1 na kraju trece cetvrtine.
Tu su izgubili utakmicu.
BABUNA + AJVAR + KUGLASTI SPORT= ?

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

@KoM

I ja mislim da je verovatno to prelomilo jer taj momenat je dao krila Litvancima.
To je bilo ono polaganje koje je promasio Pullen ako se ne varam, pa onda umesto +8 za Gruziju Litvanci su
u rekordnom roku smanjili na poen zaostatka.

Gruzijci nemaju lidera. Kad je frka nema ko da preuzme odgovornost i onda se svako resava lopte i na kraju je
ili izgube ili ofrlje zavrse akciju.

Markoishvili, kao jedan od najiskusnijih igraca i igrac koji je igrao mnogo jakih utakmica bi trebao uzeti loptu, smiriti igru i
preuzeti odgovornost ali on to nije radio.
Njihova najveca snaga je tandem Pachulia - Shengelia ali nedostaje jedan mudonja na vanjskim pozicijama.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 13 Sep 2015

Jbg, mislio sam da Gruzija ce izbacat Litvanija. Imali su sansa, jbg.

Krenio su lose ovog turnira, ali ono jako dobro drugo poluvreme proti Grcka dodao im samodoverba. Inace imaju seriozan roster i trener.
Image
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 13 Sep 2015

Srle8 wrote:Da je Gruzija pobedila, sigurno bi Italijani igrali polufinale, lako su ih rutinirali u dve pipremne utakmice. Izmedju Litvanije i njih nemam pojma ko bi mogao da prodje, Italijani su suterski brutalni ali odbrana im je nula, tu ce se i muceni Valanciunas nazabijati poena.

Ma jebes test tekme nisu tako bitne. MKD je pobedio Venecuela u Gevgelija pred tri sedmice a izgledao oni ko amaterska ekipa a sinoc u finale latinski shampionat Venecuela pobedio Argentina, pa cak OI izborio direkno.
Last edited by MKD on 14 Sep 2015, edited 1 time in total.
Image
Image

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Aj sto je Pullen promasio to polaganje za +8, jer je i tad lopta bila za Gruzijce. Nego sto su je izgubili prilikom izvodjenja tada, i tu je sve otislo u qrac.

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 14 Sep 2015

svaka čast za gruzijce, žilavi su do bola clap
bila litvanija ovakva ili onakva, uspeh je celu utakmicu držati za jaja redovnog osvajača medalja

naša tekma cool0044
pametno, strpljivo, zrelo i na saletovu inteligenciju. uvođenje simona je potez za ip2
nismo padali kad nam ništa spolja nije ulazilo, čekali smo smojih 5 minuta kanonade i rešili tekmu.
šteta za finsku što odmah na nas naletela, a i što nije bila u grupi A ili D. ko zna dokle bi dogurali.

hrvati, ili da čekate perasovića u nadi da će postati bolji nego što je sada ili da se okrenete rimcu
treba imati petlju i ne pozvati nekog od njaboljih igrača, ako selektor tako misli, ali treba i pameti publike da to podrži.
miličić, rakočević, vujanić u različitim situacijama su izostavljani zbog različitih razloga. i selektori su bili podržani.
koliko god da mi se neki saletovi potezi nisu dopadali uvek sam podržavao njegove odluke.
koliko god da mi se neke stvari kod dude nisu dopadale, on je za mene legenda.

to znači ako je tomić slina od igrača (kosta perović 2.0) ili nemoj da ga zoveš ili mu minimalizuj ulogu, a forsiraj bilana i žorića.
ako nemaš bekove koja ima barselona i kakve redovnu juri, bataljuj tomića kao oslonac ekipe.

ne mora da ti igra najbolji tim, onaj koji je po imenima najbolji.
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

Return to “EUROBASKET 2015”