A GRUPA

Moderator: Svetinja

Laufer
Senior Member
Senior Member

Re: A GRUPA

Postby Laufer » 09 Sep 2015

Ja jos uvjek ne mogu sebi da dodjem..ljudi nas pukli tries't razlike.. tumbleweed
Jel moguce da su nasi umorni? Onako mrljavo odigrat,bez volje i energije nisam navikao da gledam.. cak i Stipanovic je bio totalno off...

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 09 Sep 2015

Ja mislim da Finci jednostavno ne leze Bosni.
Ako se ne varam, BiH je vec jednom izgubila od Finske nekom velikom razlikom. Sad ne mogu da se setim koje je to prvenstvo bilo.

Ono sto ja zelim da kazem. Raduje velika srcanost i zelja kod igraca Bosne. Govorim na osnovu prve tri utakmice, danas nisam gledao
jer je Srbija igrala u istom terminu pa sam samo u pauzama prebacivao na BiH.
Generalno, potrebna je smena generacija i kretanje od nule. Imate dobre klince i treba polako slagati novu generaciju + nekoliko iskusnijih
pa polako. Ako 'poprime' srcanost, borbenost i zelju ovih momaka mogla bi to biti lepa prica u buducnosti.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 09 Sep 2015

Rusi sve cetiri poraza i kos razliku oko -10 tooth
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 09 Sep 2015

Zofri izvuce Francuze na kraju clap
2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Od 18. marta '95. GROBARI cekaju penal u derbiju...!

Laufer
Senior Member
Senior Member

Postby Laufer » 09 Sep 2015

Dobro su se Rusi drzali...al Gobert u prvom primi zakucavanje u lice pa u drugom bananu od Monje... dance2

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 09 Sep 2015

Sutra cemo da prisustvujemo pustanju Izraela ukoliko Spanci budu B2

Ne bi bilo prvi put da Francuzi pokusavaju da namestaju, setite se samo one utakmice (ne secam se s kim) kad nijedna ekipa nije
htela da pobedi, pa je Nando de Colo pogodio zadnji sut (slucajno!).

Francuzi ce igrati u 21h a tada ce vec sve biti poznato u grupi C

Sutra cekam 20h, i ukoliko Spanci zavrse kao drugi, letim u kladionicu i ulazem na Izrael.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 09 Sep 2015

Nema potrebe da ih oni izbegavaju, ako treba nekog da izbegavaju to smo onda mi ako se dovucemo do polufinala, mi njima nikako ne lezimo. Gobert ce da neutralise Gasola i to je sav posao koji moraju da urade. Nabili su spancima kompleks.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 10 Sep 2015

kockarinho wrote:Ja mislim da Finci jednostavno ne leze Bosni.

c017

A Luksemburg jednostavno ne lezi Makedoniji u nogometu.

Salu na stranu,
jbt 30 razlike od Finaca.. jos uvijek gledam i nije mi jasno. Sviđa mi se Finska i cijenim tu repku, ali ovo se ne bi smjelo desiti ovoj ekipi Bosne koliko god bila tanka, a isto tako i Dusku Ivanovicu.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 10 Sep 2015

@Hans

Dusko Ivanovic je obican prodavac magle. Znam da se neki forumasi nece sloziti sa mnom ali nije problem izvuci cinjenice i
s njima raspavljati. Covek je sasvim prosecan trener. Da su meni dali Tau Ceramicu i ja bih imao slicne rezultate.
A u Barseloni su ga oterali jer nisu bili zadovoljni razultatima. Pogledajte Barsine titule. Ima jedna rupa, a ta rupa je bas u periodu kad
ih je vodio Dusko.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 10 Sep 2015

Finska je odigrala mnogo vise jacih utakmica u poslednje dve godine od BIH, ucestvovali su i na SP prosle godine. Jeste pobeda previsoka ali da je iznenadjenje sto su pobedili nije, bolji su tim od Bosne Icon_Fakti , Finska je sasvim solidna reprezentacija.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 10 Sep 2015

Finska je run&gun ekipa. Oni zive i umiru od svog suta. Ako ih krene sut mogu dobiti i puno jace od sebe, kad stane onda mogu da izgube
i od dosta slabijih od sebe.
Uglavnom, respect za njih, pogotovo za Koponena koji je jedan od mojih omiljenih bekova.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Nole Đoković Fanclub

Postby Peppermint Park Ranger » 10 Sep 2015

Ma suština je da smo mi polovna reprezentacija.

Ne možeš otići na Eurobasket sa igračima kao što su Edin Bavčić, Minja Milošević, Draško Albijanić itd. i očekivati neki rezultat. Pozitivna strana je da imamo zlatne kadete, da imamo juniore u prvih četiri u Evropi, da imamo dva NBA igrača koji nisu igrali ovaj turnir, tako da uz pravilan razvitak glavnih igrača iz tih omladinskih selekcija + odazivanje svih iskusnijih igrača možemo za koju godinu skockati itekako ozbiljnu ekipicu koja će sigurno, u slučaju navedenog, udariti na medalju ili makar plasman na OI/SP.
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 10 Sep 2015

Dusko ivanović nikakav trener c017
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

Laufer
Senior Member
Senior Member

Postby Laufer » 10 Sep 2015

Ma niko ne kaže da je sramota izgubiti od Finske.Al onako izgubiti kao juče,e to je bruka. Ljudi nas uopšte nisu ubili šutom. Kad se lomilo u drugoj četvrtini fulali su sve živo,al šta ćeš kad po napadu uhvate 3 ofanzivna skoka,sa igračima mnogo nižim od naših...Mora pogodit kad tri put za redom šuta.. Icon_blink Izgubljene lopte,sumnjiva dodavanja...amaterski smo odigrali. Jednostavno na njihov pritisak nismo odgovorili istom mjerom.. Možda je do fizičke spreme.. ne znam.. ows

Edo
Web Admin
Web Admin
Club: Leicester

Postby Edo » 10 Sep 2015

Realno nit sam vise ocekivao niti se vise moglo.... Uletila je ta luda pobjeda protiv Izraela iznesena velikom borbom... Igracima se nema sta zamjeriti, daju svoj maksimum....
Image

Return to “EUROBASKET 2015”