Finale: SPANIJA - ITALIJA

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Finale: SPANIJA - ITALIJA

Postby Gavri » 02 Jul 2012

tooth
Image

buky
Respected Member
Respected Member

Postby buky » 02 Jul 2012

-Hans- wrote:Spanjolska zasluzeno osvojila i mislim da su se provukli protiv Portugala, ali to je jedina zamjerka. I mi smo bili blizu da ih mozda izbacimo da je Rakitic zabio, ali kako god ne moze se reci da nisu najbolja ekipa i da nisu zasluzili.

Ipak mi se cini da Italija nije bila niti blizu svog maksimuma. Posebno fizicki. Pa njima su se 2 igraca ozljedila na utakmici, to nije bas normalno.

to stoji ali isto je i italija visila i protiv nas i protiv španjolske (prva) i protiv engleske. Mislim da su bljesnuli protiv Njemaca i da ih ne bi dobili da se igralo slijedećih 5 utakmica. Nekakav moj redoslijed kvalitete na ovom svjetskom bi bio:

1. Španjolska
2. Njemačka
3. Portugal (iza Njemačke samo zato što Ronaldo ne igra kao dio ekipe)
4. Italija

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 02 Jul 2012

buky wrote:
-Hans- wrote:Spanjolska zasluzeno osvojila i mislim da su se provukli protiv Portugala, ali to je jedina zamjerka. I mi smo bili blizu da ih mozda izbacimo da je Rakitic zabio, ali kako god ne moze se reci da nisu najbolja ekipa i da nisu zasluzili.

Ipak mi se cini da Italija nije bila niti blizu svog maksimuma. Posebno fizicki. Pa njima su se 2 igraca ozljedila na utakmici, to nije bas normalno.

to stoji ali isto je i italija visila i protiv nas i protiv španjolske (prva) i protiv engleske. Mislim da su bljesnuli protiv Njemaca i da ih ne bi dobili da se igralo slijedećih 5 utakmica. Nekakav moj redoslijed kvalitete na ovom svjetskom bi bio:

1. Španjolska
2. Njemačka
3. Portugal (iza Njemačke samo zato što Ronaldo ne igra kao dio ekipe)
4. Italija

Italija je igrala bolje od Portugala...Mislim da ih podcjenjujes...
Njemci jesu igrali dobor cijelo prvenstvo, ali nisu kada je trebalo....jbg...

Spanija je bila bolja od svake ekipa sa kojom je igrala!!!!
CITY

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 02 Jul 2012

Imalte Spanci tri dana vise omdora sta nie bash mala razlika ruka na srce. No se cini da Spanija kada treba zapali motora malo extra. Kao da se ekipa cuva do finale igraju sa 80% kapaciteta onda u finale 110%. Spa sjeti se poraz od Svicarske. 1-1 protiv Taljane.

Nadigrale Nemci 2008, Holandija 210 i Taljane 2012.

Spanci imale totalna dominacija i portiv Holandijana iako resultat samo 1-0.

Da je Spanija zabiala na pocetak tekma ko danas prosli bi Holandjane ko Taljane danas. Ne moze da se igra otvoren nogomet protiv ovim, nazalost prejaki.
Image
Image

sharksfan
Member
Member

Postby sharksfan » 02 Jul 2012

UBILO PRIBILO!!!!
There can be only one
---------------------------
Freddie Mercury
5.9.1946-24.11.1991

http://www.youtube.com/watch?v=E5d9fP6ASGo

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 02 Jul 2012

Taljane se pokazale ko dosta limitirani u sreden red. Spanci stavile Pirlo u dzep ond aje bilo prazno kada nema Pirlo.
Image
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 02 Jul 2012

Buffon na presskonferencija iskren: Nie stramota izgubiti od bolja ekipa a verovatno najbolja svim vreminja.

On kaze da najveca razlika od ono prva tekma u grup faza je da spanci danas igrale ko podpolno duga ekipa.
Image
Image

buky
Respected Member
Respected Member

Postby buky » 02 Jul 2012

SALADIN wrote:Italija je igrala bolje od Portugala...Mislim da ih podcjenjujes...
Njemci jesu igrali dobor cijelo prvenstvo, ali nisu kada je trebalo....jbg...

Spanija je bila bolja od svake ekipa sa kojom je igrala!!!!

Zapravo su dosta slične momčadi ... obje imaju po jednog genijalnog fantazistu i po jednog vanzemaljskog napadača. No jbg. meni i dalje ostaje da su Portugalci dobili 3 utakmice i od Španjolske ispali na penale dok su Talijani 3 utakmice odigrali nerješeno, na jedvite jade dobili Irsku i onda u trenutku inspiracije demolirali Njemce. Koliko su vjerovali u to da će ih dobiti vidi se po tome kako su ušli u današnju utakmicu - kao da su svoj posao odradili.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 02 Jul 2012

Nema srdjana happy0064 happy0064 happy0064

Ma Španija je pokazala da je najjača ekipa na svijetu i ćao. Niko na zemaljskoj kugli ne može snjima igrati! Može parkirati autobus i hrvati se, nadajući se nekoj kontri, ali igrati, nadigravati se....nema šanse!

I da vas pitam - jel bila dosadna igra večeras?

Naravno da nije! Ali zašto nije? Zato što protivnik nije igrao bunker. Toliko o dosadnoj igri Španije!

Svi kukaju kako je Italija podbacila. Nije ona podbacila već Španija nije dozvoljavala igru! Svi hvalisaju utakmicu protiv Njemačke, Pirlove lopte, pas-igru...moglo je to funkcionisati kad su imali dulum zemlje. Španija ne poklanja taj prostor. Pirlo je u prvom poluvremenu više proveo u zadnjoj liniji, dodavajući se s odbranom nego u sredini. Zašto? U sredini nije mogao doći do lopte.

Španija je UBJEDLJIVO najbolja odbrana na svijetu, pored činjenice da su vanzemaljaci kad imaju loptu!

Heeeeej, ljudi igraju sa 6 veznjaka koji su ujedno i 6 napadača ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2

Kakva Italija, kava Njemačka....naprosto ne mogu protiv furije! Nema to veze s formom, povredama, srejkom, umorom....naprosto ne mogu!!! lift
Image Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 02 Jul 2012

Portugal je bio konkretniji i trebao je proci.

Protiv nas su zabili iz jedne sanse, mi imali zicer i 2 nesuđena penala.

Cesto je to lutrija u kojoj nekada dobijes, a nekada izgubis. Zacudo, Spanjolci su dobili svaku lutriju koju su imali. Danas je bilo bez dileme zasluzeno. Ali, zadnje 6 godine su imali srece u par navrata i moglo je biti sasvim drugacije. Rijetko tko dobije bas svaku egal utakmicu. Spanjolci su dobili bas svaku u zadnjih 6 godina. To je ono kad te bas sere.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 02 Jul 2012

jebo im ja mater
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Portugal je izgubio od Njemacke, dobio rasformiranu Holandiju i dobije Dansku, koja realno nije neka ekipa...

Spaniji pruzio otpor, i nista vise od toga....

Italija dobila Irsku, igrala nerijeseno sa Spanijom, sa Hrvatskom i dobila Njemce...Itekako su zasluzili finale

Sto se Spanije tice, price o sreci i tome kako ih sere, su smijesne.....Ljudi osvojili 3 zavrsnice u nizu i ovdje neko prica o sreci... affraid1

Sta kaze Hans....protiv HR imali srece c017
CITY

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 02 Jul 2012

Pruzio je puno vise od obicnog otpora. Igrao je kako treba igrati sa Spanjolcima i bio konkretniji naprijed. Spanjolska je bila bolja tek u produzecima.

SALADIN wrote:

A kao nisu?

Jesu bili nesuđeni penali? Jel Hrvatska imala konkretnije sanse?

To sto su oni drzali loptu 70% vremena i pucali iz nemogucih situacija ne bi znacilo nista da je Raktic zabio zicer ili da su suđeni oni penali.

Na zadnja 3 prvenstva su odigrali nekoliko utakmica gdje je odlucivala samo sreca. I sve su dobili, na euru 08 protiv Italije na penale. Na SP protiv Paragvaja i sada protiv Portugala.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 02 Jul 2012

Taljanski selektor zestoko kritikuva rasporedom na ovo EP.

Kaze da Spnaci imale 1 da vise odmor nakon grup faze, 2 dana nakon ctvartfinale, 1 dan nakon polufinale.

Ukupno 4 dana omdor vise.

Prandelli: "Mi smo bili previše umorni"

Suze su tekle niz obraze joj na
   Talijanski igrači nakon finalu-
   poraza u Španjolskoj. iako
   Trener Cesare Prandelli je
   razočaran truda.

-Italija je momčad koja mora biti u
   dobro fizički oblik. Mi ne bi danas,
   ali je nevjerojatna
   Europsko prvenstvo, kaže da
   Gazzetta dello Sport.

Izbornik reprezentacije je prethodno
   turnir, kritizirajući igru raspored,
   koji tvrdi da Italiju je ostetena.
   Prije polufinala je sada samo
   odmara četiri dana.
Image
Image

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

-Hans- wrote:

Pruzio je puno vise od obicnog otpora. Igrao je kako treba igrati sa Spanjolcima i bio konkretniji naprijed. Spanjolska je bila bolja tek u produzecima.

SALADIN wrote:

A kao nisu?

Jesu bili nesuđeni penali? Jel Hrvatska imala konkretnije sanse?

To sto su oni drzali loptu 70% vremena i pucali iz nemogucih situacija ne bi znacilo nista da je Raktic zabio zicer ili da su suđeni oni penali.

Na zadnja 3 prvenstva su odigrali nekoliko utakmica gdje je odlucivala samo sreca. I sve su dobili, na euru 08 protiv Italije na penale. Na SP protiv Paragvaja i sada protiv Portugala.

Sto se tice Hrvatske nisi nimalo objektivan
Imali ste jednu sansu za gol
Penal se mogao suditi Hrvatskoj, kao i Spancima....ali ono se rijetko kad sudi...
Sve u svemu, ljudi su vas, koa i ostale ekipe nadigrali, stim da ste vi stvorili jednu dobru sansu, za ralziku od drugih ekipa.
Oni su itekako imali sansi protiv vas, samo sto se Soaniji zaboravljaju te sanse...

Opet kazem, Spanija je biloa bolja od svih ekipa sa kojim je igrala!
CITY

Return to “EURO 2012”