Komentari na EURO 2012

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: SWEDEN NT

Re: Komentari na EURO 2012

Postby MKD » 24 Jun 2012

Moze polako no sigurno da se sumirati EP 2012.

Ubedlivo najslabo prvenstvo svim vreminja. Bez konkurencija.

Ima rekord broj ekipa koj nema sta da traze na prvenstvo Polska, Ukraina, Irska, Ceska, Grcka, itd. Onda Holandija totalno demomtivirana, svadga imzedju igraca. Pa sve do najslaba engleska generacija ikada koj igra takav mizeran fudbal da je neverovatno.

90% tekmia imale katastrofalno tempo bavno, vecina ekipi misli povise defanzivno nego ofenzivno a citavo prvenstvo ima samo jedan jedini fin gol i to Ibrahimovic.

Za godina dana nikoj nema da pameti ili prica za ovo EP a kamoli za 20 godina.
Image
Image

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 25 Jun 2012

Kingdom of Montenegro wrote:1982. ne pamtim(fala bogu c017 ),ali zar nije tad Brazil bio svima omiljena ekipa i zar nije u utakmici protiv Italije dominirao,Italijani davali golove,a Zof sve branio?
Tuma wrote:Brazilci 1982, da, da, to je bio nogomet snova. Sokrateš, Zico, Eder, auu. Ništa slično nisam vidio poslije toga. A Italijani ko Italijani, prosralo jih sve do naslova. To mogu samo oni. Pih.

Ovo je otprilike misljenje svih koji su pratili to prvenstvo,a koje sam imao prilike da slusam ili citam.I Ziko je o toj utakmici rekao:"We played artistic football with beauty, all about goals and attacking," he said. "Italy were the opposite, completely preoccupied with stopping the other side playing."
Pobjeda Italijanskog disciplinovanog i organizovanog fudbala nad brazilskom leprsavoscu i klasom,Italija 1982. najgori svjetski prvak ikad...Nisam jos cuo da neko hvali taj tim,bar ne na nacin da kazu da su igrali lijep fudbal.
Ti ocito imas drugacije sjecanje na tu utakmicu nego drugi ljudi,a ja mislim da ti u stvari volis katenaco kao i ja,ali neces sebi da priznas tooth .

3 komada brazilu i par mrtvih sansi. 2 argentini. 2 poljskoj. i 3 njemcima u finalu.
ovo boldovano nikako ne ide sa prosjekom od 2 i po gola po utakmici u eliminacionoj fazi.
gracijani,rosi,tardeli,antonjoni,konte... sa njima se ne igra katenaco. ne vrste sto ga igra grcka. najslicnije onom murinjovom u interu.

pogledaj na youtubeu snmke tih utakmica.
Budi muško a ne Vujošević Duško.

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 25 Jun 2012

Pa ne kažem da su Italijani tada nezasluženo osvojili. ALI fakti su da je njihov glavni strijelac bio Paolo Rossi, igrač zbog koga je pola Italije mrzelo njihovog selektora jer su svi smatrali da čovjek nema pojma i da nema što tražiti u reprezentaciji. I šta se desi? - "Talijanska posla" rofl Mali štakor je iz tekme u tekmu zabijao golove, jednog posranijeg od drugog. Gledajuči njihove tekme nisi mogao vjerovati svojim očima, bila je to tako glupa serija "slučajnih" golova... To bi mogao prevaziči jedino Pippo Inzaghi. Kao što sam rekao: italijanska posla. ows
tektit lift

steva cenejac
Senior Member
Senior Member

Postby steva cenejac » 25 Jun 2012

Ja pamtim 78 i Peru sa onim crvenim pasom preko dresa. A 82 več sam pratio (sečam se i neke knjige na srpskom pre prvenstva) i baš tad zavoleo Brazil.

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 25 Jun 2012

rosi je bio suspendovan zbog namjestanja zato su ga mrzili. Brate tuma pogledaj sve golove talijana u eliminacionoj fazi i reci sta je tu slucajno.

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 25 Jun 2012

Pa jasno da malo pretjerujem, još uvijek se nisam pomirio da je onaj nebeski Brazil ispao tada... tooth
Italija je zasluženo bila prvak ... iako ... ma ne, ne može, ma kakv Paolo Rossi. Bob Rock alter ego kojemu se sve posreči. motzz
tektit lift

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 26 Jun 2012

-Hans- wrote:Puno veci gust je gledati dnevne nego nocne utakmice oot

Icon_Fakti
Meni je bilo super SP 2002.
Znam da je Hrvatska-Meksiko bilo za vrijeme nastave, još sam bio mislim u osnovnoj, 8. razred.
Prvi sat je bila geografija, muški profesor, pa smo gledali prvo poluvrijeme tooth a onda je drugi sat zla baba iz matematike Icon_NekaCrkni zabranila da se gleda nego smo morali riješavati zadatke (nečuveno scared0008 tooth ).

I na prošlom SP sam volio gledati one u 13.30 utakmice najviše.
Mislim da je Srbija-Švabija bilo tad, sjećam se da sam gledao na moru kod nas okružen s brdom Nijemaca i domaćih koji su naravno navijali za Njemačku, kao svaki pravi Hrvati-katolici c017

Satnica Olimpijade je zakon, barem za vaterpolo,odbojku i rukomet ima puno tekmi ujutro i rano popodne a ja uzeo godišnji u osmom da sve mogu gledati anim_19
Slaviša Kokeza!

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 26 Jun 2012

Nasri suspendiran 2 godina od Francuski savez.
Image
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 26 Jun 2012

MKD wrote:Nasri suspendiran 2 godina od Francuski savez.

scared0008 icon_dajfakte
Image Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 26 Jun 2012

Peppermint Park Ranger wrote:
MKD wrote:Nasri suspendiran 2 godina od Francuski savez.

scared0008 icon_dajfakte

Citao sma na teletext. Nisu lazni Icon_Fakti nego Icon_Fakti

Ali baniran 2 godina samo kada je u pitanje repku a ne klubski fudbal.

Ocito se ponasal lose na EP. Sada mene jasno zato nie bil starter protiv ESP.
Image
Image

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 26 Jun 2012

Nije suspendiran još, L'equipe je danas pisao da rizikuje 2 godine suspenzije ali francuski savez nije donio još nikakvu odluku....

nasri je inače fin momak primjernog ponašanja, ne vjerujem da je samo on kriv!

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 26 Jun 2012

a sta je tu bilo?

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 28 Jun 2012

Ozil Junior icon_1Smile

Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 28 Jun 2012

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Image
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 28 Jun 2012

Image Image

Return to “EURO 2012”