Rusija-Srbija cetvrtak 15-09-2011 20:00

Pobedice

Poll ended at 16 Sep 2011

Stariji brat (Rusija)
2
22%
Mladji brat (Srbija)
3
33%
MKD
4
44%

Total votes: 9

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Rusija-Srbija cetvrtak 15-09-2011 20:00

Postby Svetinja » 16 Sep 2011

Halo bre pljuvaci, kako vas nije sramota?
Ova generacija je nikla iz pepela! Duda se prihvatio najtezeg posla, vracanja kulta reprezentacije!
Umisljene zvezde su nas 2005 dovele do toga da nam se svako smejao, kosarkasi cak ni Arenu ne videse.
Sezonu posle te, 2006 na svetskom blamaza, 2008 na olimpijadi blamaza, ako se n evaram Kina…
I onda je dosao Duda, okupio klince i?
Srebro na EP i polufinale na SP!!
I to sa kakvim igracima?
Bez Milicica, Stojakovica, Radmanovica, Jarica, Rakocevica, Pavlovica..a ove sezone i bez Raduljice, onog celavka iz Siene, Velickovica, a evo zadnju utakmicu i bez Tepica i Rasica.
Vracen je kult reprezentacije i sada samo molim Boga da danas pobede i da idemo u kvalifikacije za Olimpijadu. Ne zbog olimpijade kao olimpijade, vec da se tim ne rasturi.
Ova baza je odlicna, samo treba da se urade 2-3 korekcije.
Marjanovic i Kosta na centru da malo odmore a da se ekipi prikljuce Raduljica i Milicic.
Bjelica da odmori, da udje Novica
I na bekovima Paunic da odmori a da dodje novi bek. Mozda Nedovic, mozda neko drugi, videcemo u toku sezone.

Dalje, momcima svaka cast za uradjeno zadnjih 24 meseca. Samo danas da pobede i sve rade maximalno dobro.
A juce…sa rovitim Krletom, povredjenim Rasicem i Tepicem uz podivljalog Tea(koji je igrao 35 minuta i na koga je vrsen neverovatan pritisak) jednostavno nije moglo bolje….
I za kraj…
Na ovom EP izdvajaju se 2 reprezentacije, Spanija i Francuska. Uz domacina Litvaniju, nas max je bilo 4 mesto, realno. Uz to, isti sa nama, ili za nijansu jaci/slabiji (vecina ipak maalo jaca)
Nemacka, Grcka, Rusija, Slovenija…pa tu dodas jos ove pobesnele makedonce….6 mesto je sasvim ok i realno, ako ne i preko realnog…dakle daj da pobedimo danas pa da smatramo ovaj EP ipak kao relativno uspesan.
Nisu ni kosarkasi krivi sto su nas navikli na stalne uspehe!
PS: Gledajmo sada za vikend odbojku! Momcis u u polufinalu!!
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

bakigvg
Respected Member
Respected Member

Postby bakigvg » 16 Sep 2011

Trebalo je i moralo je biti bolje protiv Rusa, ovo nije dobar rezulatat i moze se spasiti samo ako danas pobedite protiv Icon_NekaCrkni

Nothingman
Respected Member
Respected Member

Postby Nothingman » 16 Sep 2011

Svetinja wrote:Halo bre pljuvaci, kako vas nije sramota?

A ko je pljuvac? Ajde navedi ko je pljuvao i citiraj to (osim Srdjana, ali na njegove burne reakcije smo se odavno navikli c017).
Ako je pljuvanje reci da celo ovo prvenstvo igramo kriminalnu odbranu, onda ok - ja sam pljuvac. Ali ako vam smeta kada neko napise realnost, onda ne znam zasto diskutujete na forumu, ako niste spremni da cujete tudje misljenje.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 16 Sep 2011

Nothi je u pravu. Niko ovde ne pljuje nase kosarkase, ali jednostavno moramo biti realni i reci
da smo lose odigrali ovo prvenstvo.
Ako izuzmemo par utakmica (protiv Italije, Letonije i Nemacke) sve ostale utakmice smo odigrali
ispod ocekivanja.

Nothingman
Respected Member
Respected Member

Protiv Letonije smo odigrali lose, tu se prvi put videlo koliko nam duva u defanzivi. Najbolje smo odigrali protiv Nemacke i Francuske. Protiv Italije nisam gledao celu utakmicu, tako da ne bih da komentarisem. S tim da sam dok je bila utakmica sa Francuskom mislio da je razlog nase inferiornosti u skoku i zatvaranju reketa to sto su Francuzi u tome vanzemaljici, ali se ispostavilo da je ipak nesto drugo razlog.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 16 Sep 2011

limitirana smo ekipa, isplivale su mane na videlo, zatvorili su nam kvalitete, povredjeni igraci i eto ovakvog rezultata.
realan rezultat, nama sta.

daj boze da dobijemo Icon_NekaCrkni cisto da ne izgubimo kontinuitet.

postavlja se pitanje ko ce zameniti dudu.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Nothingman
Respected Member
Respected Member

Sto bi menjali Dudu? On ima jos sledecu godinu da odradi ako se plasiramo na OI. Posle toga najbolje da preuzme Pesic, ako bude hteo.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 16 Sep 2011

na to sam i mislio.
a pesica ne damo tyy
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Laufer
Respected Member
Respected Member

Postby Laufer » 16 Sep 2011

Ko kaže da u Srbiji ne igra crnac??? Pa Teo je zajebo sve i jednog divljaka koje sam gledao u posljednje vrijeme... c017 scared0008

Joj Srbi stvarno ste najveće razočarenje na ovom prvenstvu...Tako ste mi dobro izgledali,ali ovih zadnjih par utakmica bi vas BIH uzela... Jel do trenera il do nečeg drugog... Elem,šteta...
A ispade da ova naša strana žrijeba i nije tolko lošija bila,kolko ste govorili... evilgrin0039

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 16 Sep 2011

Ajde SRB izbacajte govnara pray sledece odina opet sa Spanulisa tako da izbacajte govnara danas pray

Ajmo pray
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 16 Sep 2011

Nothingman wrote:Protiv Letonije smo odigrali lose, tu se prvi put videlo koliko nam duva u defanzivi. Najbolje smo odigrali protiv Nemacke i Francuske. Protiv Italije nisam gledao celu utakmicu, tako da ne bih da komentarisem. S tim da sam dok je bila utakmica sa Francuskom mislio da je razlog nase inferiornosti u skoku i zatvaranju reketa to sto su Francuzi u tome vanzemaljici, ali se ispostavilo da je ipak nesto drugo razlog.

Jako dobre utakmice smo odigrali protiv Italije i Nemacke.

Protiv Letonije smo imali velikih oscilacija sto dokazuje i njihov povratak iz debelog minusa,
mada ruku na srce pogadjali su iz svlacionice.

Protiv Izraela je bilo mucno za gledati, toliko patnje sa realno dosta slabijom ekipom od nas.

Protiv Francuza tvrda utakmica, pravi maraton "kos za kos". Na kraju izgubili i moguce da tu
lezi uzrok kasnijeg pada.

Poraz protiv rapsolozenih Litvanaca pa potop protiv Spanije.
Onda jedva dobismo Turke. Tada pomislih da smo se vratili u zivot i da prolazimo Ruse
100%.

A Rusi realno nisu nista specijalno. Dobise nas na taktickom planu i nasim greskama.
Realno, sinoc smo sami sebe pobedili. Rusi su se par puta nudili poput njihovih dama
sumnjivog morala a mi ostali suvog kurca. (izvinjavam se na izrazu)

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 16 Sep 2011

Laufer wrote:Ko kaže da u Srbiji ne igra crnac??? Pa Teo je zajebo sve i jednog divljaka koje sam gledao u posljednje vrijeme... c017 scared0008

Joj Srbi stvarno ste najveće razočarenje na ovom prvenstvu...Tako ste mi dobro izgledali,ali ovih zadnjih par utakmica bi vas BIH uzela... Jel do trenera il do nečeg drugog... Elem,šteta...
A ispade da ova naša strana žrijeba i nije tolko lošija bila,kolko ste govorili... evilgrin0039

Glupost. Ovo je realnost i kao što si vidio svi smo pred prvenstvo očekivali da upadnemo nekako u četvrtfinale ( ja čak ni to) i to je bilo to.
Ti si jedini koji nas je vidio u finalu čak i sa zlatom rofl
Ovaj tim nema kvalitet za polufinale,zadnjih godina smo igrali daleko iznad mogućnosti(srebro i polufinale SP).
Najviše su razočarali Turska i Hrvatska.
Ovaj tim treba korekcije u vidu Miličića i novih bekova jer su postojeći preočajni, a onda 2013 s ovom bazom i pojačanjima možemo sigurno do medalje.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 16 Sep 2011

OI kvale Makedonija-Srbija-Litvanija-RUS/FRA

12 tima, tri grupa po 4 tima.

pray

SAMO mkd I srb da ne bide u grupa sa LTU imat cu sudska lakarda.
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 16 Sep 2011

Blatt nas je razbio sa miki maus vanjskom linijom probijali su nas kao male budale lol

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 16 Sep 2011

srdjan wrote:Blatt nas je razbio sa miki maus vanjskom linijom probijali su nas kao male budale lol

Ma zabole mene to bitno je danas dobit pray

prestani serit bidi malo optemista. Danas morat dobit.
Image