Rusija-Srbija cetvrtak 15-09-2011 20:00

Pobedice

Poll ended at 16 Sep 2011

Stariji brat (Rusija)
2
22%
Mladji brat (Srbija)
3
33%
MKD
4
44%

Total votes: 9

Nothingman
Respected Member
Respected Member

Re: Rusija-Srbija cetvrtak 15-09-2011 20:00

Postby Nothingman » 17 Sep 2011

Gavri wrote:Alkatrazu i ti si pljuvao dok nisam stavio slike da se smiris jer si bio pod dejstvom svoje robe cool0044

Ti ne znas sta je pljuvanje, a sta kritika. Eto onda i ti pljujes u zadnjem postu, kazes da je bruka i sramota. Pljuvachu!
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

Laufer
Respected Member
Respected Member

Postby Laufer » 17 Sep 2011

Mislim da bi vam Sabit došao ko kec na desetku... c017
"hajde u pičku materinu,igrajte normalno"...i tu bi Teo preuzeo sve u svoje ruke... c017

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 17 Sep 2011

Ako cemo iskreno, ne mozete sve svaljivati na Dudu - Budimo realni, ljudi...vi imate tri klasna igraca u liku Tea, Savana i Krstica - ostali igraci su puki evropski prosjek(nijhove minutaze po klubovima tu cinjenicu podcrtavaju!)

Jos kad se uzmu u obzir povrede Rasica i Tepica, niste objektivno mogli vise, pogotovo uz ovakav pristup igraca, u fazonu, ''mi smo zemlja kosarke, mi smo najjaci''. Nazalost su prosla vremena Divca, Danilovica, Djordjevica, Savica...

Nije korektno i da krivite samo Tea - pa ne moze covjek sam...morao je preuzimati odgovornost konstantno, jer ko bi drugi? Da mozda nece slogirani Paunic ili izgubljeni Markovic? Savan je kanta u odbrani, i kad protivnik postavi jaku odbranu na njemu, on totalno ispada - nema ga ni u napadu ni u odbrani + psiholoski je mLogo pao nakon onog promasaja protiv Francuza.

Imali ste i rovitog Krstica koji nije mogao odigrati vise minuta po tekmi, a zamjena mu je Perovic balkvan...

Previse ocekujete - Reprezentacija u kojoj 80% igraca dobija minutazu na kapaljku po svojim klubovima nije evropski vrh!
Image

Nothingman
Respected Member
Respected Member

Postby Nothingman » 17 Sep 2011

To su sve isti igraci kao i u prethodne dve godine. Neshvatljivo je da su 2 godine igrali fenomenalnu odbranu i imali odlican skok, a da ovog leta su u ta dva segmenta bili medju najgorim na prvenstvu. Ponovio sam to vec nekoliko puta, ali evo opet: mogu da shvatim da igrac je u losoj formi, ali ne mogu da shvatim da ne igra odbranu, ne zatvara skok, ne skace za loptom.

Mi igracki nismo bili nista ni na proslom EP, kao ni na SP prosle godine, ali je zato postojao sistem u igri, zelja i borbenost igraca, koja je nadoknadjivala druge slabosti. Ove godine toga nije bilo i rezultat je vidljiv.

Edit: I nasi sadasnji igraci nikada nisu imali taj stav "Mi smo zemlja kosarka, mi smo najjaci" o kome pricas. To sto mi laprdamo po forumima ili se zajebavamo ne znaci da tako nesto govore/misle igraci.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Peppermint Park Ranger » 17 Sep 2011

Nothingman wrote:To su sve isti igraci kao i u prethodne dve godine. Neshvatljivo je da su 2 godine igrali fenomenalnu odbranu i imali odlican skok, a da ovog leta su u ta dva segmenta bili medju najgorim na prvenstvu. Ponovio sam to vec nekoliko puta, ali evo opet: mogu da shvatim da igrac je u losoj formi, ali ne mogu da shvatim da ne igra odbranu, ne zatvara skok, ne skace za loptom.

Mi igracki nismo bili nista ni na proslom EP, kao ni na SP prosle godine, ali je zato postojao sistem u igri, zelja i borbenost igraca, koja je nadoknadjivala druge slabosti.
Ove godine toga nije bilo i rezultat je vidljiv.

pa to i jeste kljuc, ili ti balkanski sindrom. Prvo igras kao tim, borbeno, pun zara i zelje, dajes 100% svojih mogucnosti i napravis uspjeh. Onda nakon uspjeha utripujes da si najbolji, i mislis da ces na puki kvalitet doci do cilja.

Ipak su to mladi momci, ali, ponavljam, reprezentativci - pogotovo u kosarci - MORAJU igrati u svojim klubovima.
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 17 Sep 2011

Igramo kvale izgleda.Mislim da tu treba dati sansu mladim igracima tipa Nedovic,Milutinovic itd...
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 17 Sep 2011

Ukratko, problem je sledeci...

Pare su pojele sport i igraci ginu dok ne obezbede dobre ugovore. E onda kada dodju do
veceg novca oni totalno promene pristup i mislim da u tome lezi problem. (to pogotovo vredi
za igrace sa Balkana)
Pogledajte 2009. godinu. Vecina nasih reprezentativaca je tada igrala za manje pare u
manjim klubovima, i onda naravno kroz najveci "izlog" (citaj. EP) su dosli do jakih ugovora.
Ne kazem da su svi igraci "podlegli" tome ali dovoljno da jedan deo ekipe jeste i to vise nije to.
Naravno, ima tu i male minutaze u prethodnoj sezoni...

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 17 Sep 2011

Za nas su najvažnija 3 igrača da dobiju minutažu ubuduće-Tepić,Novica,Bjelica.

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 18 Sep 2011

Peppermint Park Ranger wrote:
Jos kad se uzmu u obzir povrede Rasica i Tepica, niste objektivno mogli vise, pogotovo uz ovakav pristup igraca, u fazonu, ''mi smo zemlja kosarke, mi smo najjaci''. Nazalost su prosla vremena Divca, Danilovica, Djordjevica, Savica...

Uzimali smo zlata i bez njih, generacija Bodiroga, Gurovic, Jaric imaju zlato sa EP i SP. Svi mi znamo da imamo 3 igraca od kojih zavisi nasa igra i uspeh i svi mi znamo kakvu minutazu nasi igraci imaju u svojim klubovima.

prvo da vidimo ko ce biti selektor pa onda mozemo nesto da planiramo za buducnost.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 18 Sep 2011

Ja se za našu budućnost ne brinem otkad su ovi ljudi (Đilas i naš najveći sportaš svih vremena sveti Dejan Bodiroga) preuzeli Savez, otkad je Partizan pokupovao niz mladih supertalenata, otkad su se Zvezda i FMP fuzionirali i mlade će kaliti Svetislav Pešić clap kkkk
Mislim da je neminovno da između Londona i Ria budemo top 3 Evrope i top 5 svijeta,osim ako za selektora ne dovedu neiskudnog Saleta ili nekog komedijanta poput Trifunovića c017

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 18 Sep 2011

Trifunovic komedijas, pa ti stvarno nisi citav.Dokle bre vise aman.
Image

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 18 Sep 2011

saletu fali iskustvo, ali mislim da on ne bi imao problem autoriteta jer je velika harizma. samo mu fali malo više trenerskog iskustva.

trifunoviću bi trebalo barem još 2 sezone EL u nogama da bio postao selektor i da to funkcioniše

da li će kari da pristane da vodi i zvezdu i repku, boga pitaj, ali on je najbolje rešenje.

ako duda hoće da nastavi, u šta sumnjam, ja bi mu dao još jednu priliku da ispravi brlju koju je ove godine napravio.
barem toliko zaslužuje.
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 18 Sep 2011

Gavri wrote:Trifunovic komedijas, pa ti stvarno nisi citav.Dokle bre vise aman.

Reci mi kakve je on to ostvario uspjehe u dosadašnjoj karijeri da bi zaslužio reprezentaciju.
Možda što je rekorder po broju otkaza u Rytasu tooth
Vodio je same medikoritetske klubove.
Mislim naravno da on nije ni u kombinacijama, naveo sam ga samo kao primjer onih koji ne smiju ni za živu glavu.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Peppermint Park Ranger » 19 Sep 2011

srdjan wrote:Ja se za našu budućnost ne brinem otkad su ovi ljudi (Đilas i naš najveći sportaš svih vremena sveti Dejan Bodiroga) preuzeli Savez, otkad je Partizan pokupovao niz mladih supertalenata, otkad su se Zvezda i FMP fuzionirali i mlade će kaliti Svetislav Pešić clap kkkk
Mislim da je neminovno da između Londona i Ria budemo top 3 Evrope i top 5 svijeta,osim ako za selektora ne dovedu neiskudnog Saleta ili nekog komedijanta poput Trifunovića c017

Bozu Maljkovica anim_19 anim_19
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 22 Sep 2011

Zeljka Obradovica ako treba moliti na kolenima da prihvati poziv.
On bi ovoj mladoj ekipi legao kao samar budali.