Rusija-Srbija cetvrtak 15-09-2011 20:00

Pobedice

Poll ended at 16 Sep 2011

Stariji brat (Rusija)
2
22%
Mladji brat (Srbija)
3
33%
MKD
4
44%

Total votes: 9

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Rusija-Srbija cetvrtak 15-09-2011 20:00

Postby srdjan » 16 Sep 2011

Došli smo na 10 a onda su najgori igrači prvenstva Teodosić i mačvan opet sve sjebali.
Slaviša Kokeza!

bojan
Respected Member
Respected Member
Club: olimpija, PINDJUR

Postby bojan » 16 Sep 2011

Tek sam počeo gledati kot 60 i nešto, 40 i nešto, ali sada je tak +13, još su šanse

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Mačvan je stvarno neviđeno glup. On ne bi znao riješiti zadatke iz matematike za prvi razred osnovne. Pračovjek.
Slaviša Kokeza!

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 16 Sep 2011

Jebem ti ovaj forum, napisao pregolem post i kad sam hteo da postiram sve otislo u kurac (izvinjavam se na izrazu)

Sustina je ova, Duda odlazi posle ovoga i imace vremena da se bavi sa golubovima ili sta vec. Krivim ga samo sto je vodio Bobana kad vec nije mislio da ga stvlja u igri. Nas je u 2 prvenstva krasila duga klupa, 2 petorke, ofanzivna i defanzivna.....defanzivne nismo imali niti klupu. Pocelo sa Rakovicam i Raduljicom koji su bili pozvani, prvi otkazao, drugi se kao povredio, Novica koji je srce i motivator tima se povredio....protiv Turaka Rasic...i opet dolazimo do 1/4 i povreda Tepica. Sta onda ocekujete? Koje te igrace imamo a da nisu Milicic i Rakocevic Icon_NekaCrkni
Sve nase akcije Teodosic postavlja, Blatt to zna a mi nemamo zamenu za njega. Priznajem da je preterao ali sa kim da igra na beku...sa kim?? Krle je jedan od boljih centra u Evropi ali zamena je odvratna, Savan je lucidan i mnogo dobar trojkas ali odbrana mu je katasrofalna, Keselj kad ga krene onda ga krene ...a ako ne onda nista.
Kad su Kari i Robija osvajali zlata koje su to oni igrace imali....a koje je Duda.

Mrsko mi je sada da ih pljujemo, u ovom timu ima takvih limitiranih igraca za koje se nadam da ih vise necu gledati u reprezentaciji a sto se tice buducnosti tu nema zime....sve zavisi ko ce biti novi selektor.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 16 Sep 2011

Ma ne treba se zavaravati da bi nesto bilo drugacije danas da su tu bili Rasic i Tepic. Ljudi su nam utrpali 35 poena za prvih 10 minuta. Tesko da bi prisustvo ove dvojice nesto promenilo u tom smislu. Jednostavno smo losi na ovom prvenstvu, ali bice bolje drugi put.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

I ljudi moji na kraju balade-jesam li bio u pravu kad sam još pred EP 2009 psovao Dudu i njegovu selekciju ows ?
Završio je četverogodišnji ciklus, godinu dana ranije, jer se nismo plasirali na OI. Naš cilj koji smo postavili 2008. nakon neplasmana na OI je bio upravo ne samo plasman nego konkurentnost na OI. Hvalili su našu timsku igru,odbranu, Dudin autoritet. od te tri stvari koje mi kao imamo sad se pokazalo šta imamo-NULU!
Tim ne postoji zahvaljujući Teodosiću koji je najveći divljak na prvenstvu što nije lako uz Kelatija, Turkoglua itd., odbrana nam je apsolutno katastrofalna i svake godine sve lošija a Dudin autoritet ne postoji,opet zahvaljujući Teodosiću koji ima carte blanche za šutiranje kad god i otkud god želi.
Selekcija je bila loša u korijenu. OK ovaj mladi tim s puno rudara (a sad više nisu za to) i Teom koji divlja-taj koncept je prošao 2009.kad nije niko živ igrao s prvim timom-mi smo došli do srebra nakon što smo dobili B Rusiju i B Sloveniju.
Na SP smo odigrali najveću utakmicu ove generacije i jedinu vrhunsku- pobjeda nad Španijom,opet ne kompletnom i uz enormno sranje u šutu za 3. Skoro smo kolo ranije izbačeni od Jokine Hrvatske i onda smo izgubili od Turaka,iako nezasluženo,ali jesmo.
I na ovom prvenstvu je uslijedio raspad. Naš glavni problem ove 3 godine je bio šuter, i centar (uz krleta). Upravo na tim pozicijama igraju naša 2 najbolja igrača međutim Duda ih je otpisao i samim tim je on glavni krivac za sve ovo.

Moje želje za selektora
1.Kari/Robija/Dule-naša 3 najbolja trenera,ali šanse za ikog od njih su jako male.
e sad od realnih
2.Muta
3.Đurović
4.Džikić
Slaviša Kokeza!

Benderman
Senior Member
Senior Member

srdjan wrote:I ljudi moji na kraju balade-jesam li bio u pravu kad sam još pred EP 2009 psovao Dudu i njegovu selekciju ows ?

Nisi, uzeli smo srebro posle 6 godina mraka sa inim majstorima na klupi.
Srdjane postujem te i ako si ponekad jedna teska budala.
Ono sto si napisao za Dudu treba ban....i to 7 dana.

Benderman
Senior Member
Senior Member

Ona 3 kloca koja si naveo kao moguce selektore necu da komentiram. U slucaju debele svinje ja prestajem da pratim reprezentaciju......Kari, Robija a ako cemo mlade imamo Saleta.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Ta debela svinja bi nas dovela do Olimpijade ovdje najmanje! Vjerujem i do medalje.
Slaviša Kokeza!

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 16 Sep 2011

Srki to su puka nagadjanja dokle bi nas ko doveo. Ja se nadam da Dule nece biti selektor jer ga pola zemlje mrzi, pa zarad mira u kuci ne bi bilo dobro da bude selektor. Ja bih najvise voleo da selektor bude Kari ili Obradovic. Ako njih dvojica ne budu hteli u govnima smo.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Nothingman wrote:Srki to su puka nagadjanja dokle bi nas ko doveo. Ja se nadam da Dule nece biti selektor jer ga pola zemlje mrzi, pa zarad mira u kuci ne bi bilo dobro da bude selektor. Ja bih najvise voleo da selektor bude Kari ili Obradovic. Ako njih dvojica ne budu hteli u govnima smo.

Obradović neće sigurno. Kari bi možda i mogao sad kad je tu Đilas.
Ja sam za Duleta jer on nam je i stvorio pola reprezentacije pa je red da je on i vodi,a za ovo pola primitivaca me zabole.
Slaviša Kokeza!

Benderman
Senior Member
Senior Member

Sve ce zavisiti kako ce se mladi igraci razvijati, mislim na Nedovica, Cvetkovica, Milutinovica, Bogdanovica pa i Raduljica i Muslija..mozda jos neko iskoci. Imamo 2 godine pa da vidimo.......u slucaju da ide u pozitivnom smeru siguran sam da bi neko od njih dvoje rado preuzeo reprezentaciju.
Dovidjenja Paunicu, Perovicu, Rasicu...i da vidimo sta ce biti sa Bjelicom.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Benderman wrote:Sve ce zavisiti kako ce se mladi igraci razvijati, mislim na Nedovica, Cvetkovica, Milutinovica, Bogdanovica pa i Raduljica i Muslija..mozda jos neko iskoci. Imamo 2 godine pa da vidimo.......u slucaju da ide u pozitivnom smeru siguran sam da bi neko od njih dvoje rado preuzeo reprezentaciju.
Dovidjenja Paunicu, Perovicu, Rasicu...i da vidimo sta ce biti sa Bjelicom.

...i Tepićem.
I među mladima svakako Miljenovića.
Slaviša Kokeza!

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 16 Sep 2011

Vidm srki briljira mao Svako ko zeli svinju na celu repke zelim mu da ga jebe svinja debela u anus.Obradovic neka hvala pokazao se protiv Kine u Atini.Kari ili Muta.

Samoproklamovani najbolji plej je zvanicno najbolji igrac Evrope za proslu godinu Icon_Fakti

Alkatrazu i ti si pljuvao dok nisam stavio slike da se smiris jer si bio pod dejstvom svoje robe cool0044

Za ovo danas mogu samo da kazem nevidjena bruka i sramota. 1/4 da izgubis sa 20+ sramno.
Image

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 16 Sep 2011

Samo da pitam jel mi 2012 igramo kvalifikacije za EP Icon_cese
Image

Return to “Eurobasket 2011”