1/4 finale

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: 1/4 finale

Postby neno#4 » 15 Sep 2011

Joakim Noah je najveca prevara od igraca u historiji kosarke Icon_Fakti
Steve Nash & Kobe Bryant

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Postby KK_Bosna » 15 Sep 2011

neno#4 wrote:Joakim Noah je najveca prevara od igraca u historiji kosarke Icon_Fakti

joakim noah je najbolji defanzivni centar na planeti Icon_Fakti
Image

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

KK_Bosna wrote:
neno#4 wrote:Joakim Noah je najveca prevara od igraca u historiji kosarke Icon_Fakti

To ti dema rekao happy0064 happy0064 happy0064
I u napadu je najbolji...
Steve Nash & Kobe Bryant

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 15 Sep 2011

Žao mi je Slovenci volim vašu reprezentaciju,ali rekao sam vam,kao i ovim svojima za Dudu.
Te ljude je jednostavno pregazilo vrijeme. Pa šta mislite zašto su Duda i Maljković zadnje veće trofeje osvajali još dok se igrao napad 30 sekundi c017
S tim da je Duda barem dobar taktičar još uvijek, iako se danas i tu iskompromitirao,a Maljković je izgubljen u prošlom mileniju lol
Slaviša Kokeza!

bojan
Respected Member
Respected Member
Club: olimpija, PINDJUR

Postby bojan » 15 Sep 2011

Ma toliko ima tih prvenstava da se uopšte više ne nerviram anim_49

Ali zanimljivo da su napred išle po 2 reprezentacije iz svake grupe (A/B i C/D), a i grci su u 3/4 još vodili, samo smo mi očekivano bili dosta lošiji od španije.

KK_Bosna
Moderator
Moderator

neno#4 wrote:
KK_Bosna wrote:

To ti dema rekao happy0064 happy0064 happy0064
I u napadu je najbolji...

to su Icon_Fakti

uz howarda, kamana i cambya, eto zadovoljan? sssssss

u napadu je drvo poput koste rrrrr
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KING 18

Postby MKD » 15 Sep 2011

GRka imale sansa danas da dobie pa mozeli cak i tri tima. Samo se krivi glupava igra zadnjim 5.

Ovim Francija nema veze sa vezom kad se postavi malo odbrana. Leze im igrat protiv run and gun ali ne protiv odbrana nemaju ideja 70% suteva na pamet pod stress. Danas imale cista sreca.
Image

KK_Bosna
Moderator
Moderator

MKD wrote:GRka imale sansa danas da dobie pa mozeli cak i tri tima. Samo se krivi glupava igra zadnjim 5.

Ovim Francija nema veze sa vezom kad se postavi malo odbrana. Leze im igrat protiv run and gun ali ne protiv odbrana nemaju ideja 70% suteva na pamet pod stress. Danas imale cista sreca.

sta li si ti gledao... kad je zagustilo parker i batum malo dodali gas i rutinski dobili Icon_Fakti
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 15 Sep 2011

Batum sa taj jebani trici mene polude jer sam imal grka na kladare -). i ovoj plavi kako se zove valda odigrale tekma zivota prvi 20 min.

Ma ma jadni se Francija, treba samo da znes da postavi taktika onda nemaju pojma. Prava je stata sta nismo igrale sa Francija u polufinale jer iskreno mislim da sansi bi bile realni pa covek po malo da pukni od muke tever , protiv Spanija ne moze da postavis odbrana ni nista igrali bi nasi sa ESP u finale onda zabole mene i 50 razlike poraz. Ali takav je zdreb, jbg.

Postavis odbrana onda Francija ostana samo sa Parker i se nade on nesto sam da uredi on 40 min izgleda ko paralazirana i se ponadile na sutevi koja nie karistika na Francija.

M Grka imale Francija samo sta ovi su mladi usrale se malo.
Last edited by MKD on 15 Sep 2011, edited 1 time in total.
Image

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

KK_Bosna wrote:
MKD wrote:GRka imale sansa danas da dobie pa mozeli cak i tri tima. Samo se krivi glupava igra zadnjim 5.

sta li si ti gledao... kad je zagustilo parker i batum malo dodali gas i rutinski dobili Icon_Fakti

Parker nakon sto je promasio sve sto je opalio c017 c017 c017
Pa covjek je danas mogao da bude tragicar(opet).
Steve Nash & Kobe Bryant

KK_Bosna
Moderator
Moderator

MKD wrote:Batum sa taj jebani trici mene polude jer sam imal grka na kladare -). i ovoj plavi kako se zove valda odigrale tekma zivota prvi 20 min.

koji plavi? mislis jedini bijelac? nando de colo iz valencije?
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 15 Sep 2011

Picken dim, imal 3 ili 4 trici prvi 20.

Ma rsreca se surale crnaca danas, nisu imale ni 30% trici do tekma danas. Grka odlicno potavile odbrana ali onda ima sere trica prvi 20.. Imale Grka 15 razlike na polcas bilo bi gotovo.
Image

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 15 Sep 2011

srdjan wrote:Žao mi je Slovenci volim vašu reprezentaciju,ali rekao sam vam,kao i ovim svojima za Dudu.
Te ljude je jednostavno pregazilo vrijeme. Pa šta mislite zašto su Duda i Maljković zadnje veće trofeje osvajali još dok se igrao napad 30 sekundi c017
S tim da je Duda barem dobar taktičar još uvijek, iako se danas i tu iskompromitirao,a Maljković je izgubljen u prošlom mileniju lol

Možda imaš pravo, možda, ali fakti su i to da smo mi imali u zadnjih 10 godina nikad tanju repku, a ipak su nas polfinalisti Rusi dobili posranim košem u zadnjoj sekundi, a s Grcima (n.c.) i Litovcima smo bili u egalu u zadnjoj minuti. Iako smo imali osječaj da je naša igra u qrcu...
Odlučuju nianse! Da nam je bio samo jedan igrač više (npr. centarska linija nam je bila drugorazredna, falili su nam i Brezec i Vidmar - pored ovog drugog Pau Gasol ne bi prošao živ) bila bi to več podosta drugačija priča.
Suma sumarum, vidi se da je jedini pravi problem svih repki bivše Juge dubina klupe. Da smo iz ovih šest repki sastavili tri, sve bi bile u polfinalu!
Icon_Fakti
tektit lift

KK_Bosna
Moderator
Moderator

neno#4 wrote:Parker nakon sto je promasio sve sto je opalio c017 c017 c017
Pa covjek je danas mogao da bude tragicar(opet).

znas kako kobe bryant kaze "opalim prvu i fulim, opalim drugu, trecu, cetvrtu, petu, sestu, sedmu, osmu i sve fulim... ja opalim i devetu jer znam da ce uci a kad udje onda je protivnik najebo"

e sad ako je bryant levat... Icon_cese
Image

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 15 Sep 2011

Francuzi su prošli zato što je selektor napokon pokapirao da mora biti najmanje pola ekipe u zadnjim minutama bele boje. (Nando de Colo + Noah i Parker koji su polubeli!)
Icon_Fakti Icon_Fakti
tektit lift

Return to “Eurobasket 2011”