Grupa F

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KING 18

Re: Grupa F

Postby MKD » 13 Sep 2011

Inace mislim da delakatima vratile vreme povise nego sta je bilo. Vratile 2 sekunda umesto maximum smo 1.

No nema veze poserile se sa sreca sinoc Rusima i toa je toa. Ne moze da se vrati taj nesrecan poraz nego idimo dalje.

Rusija je najprocenata ekipa na ovo EP mene iskreno bez shala nie jasno zas SRB se toliko plasi RUS. MKD bila bi daleko losija varijanta za SRB, nasi imali bi dva dana odmor.

Pa i na interbasketa mnogo se slaze da MKD bila losija varijanta za SRB.
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 13 Sep 2011

Evo da i ja napisem svoje sto se tice MKD-RUS

Odigrali ste dosta dobro - pogotovo u odbrani, kad se uzme u obzir da ste stvarno umorni jer nemate siroku klupu, igrate bez kalkulacija i samim tim su vam sve utakmice bile teske i fizicki i psihicki. Umor se mogao vidjeti kroz poprilicno losu igru u napadu - kad kazem losu igru, mislim na tehnicke greske, kojih je bilo dosta, a koje su najvjerovatnije rezultat umora. Rusi su uspjeli Mekejleba poprilicno ugasiti, dok ste im vi centre skroz zatvorili u drugom poluvremenu. Pedja me nervirao ead2 ead2 Njegova igra ponajbolje pokazuje koliko vam Gec nedosaje Icon_Fakti Perica anim_19 ip2 ip2

Inace, nisam vidio zadnju minutu - imao sam neke obaveze na faksu navece, pa sam se morao na vrat na nos tusirati i spremati, buduci da sam odugovlacio, gledajuci tekmu. Bio sam pod tusem, i samo cujem starog u dnevnom boravku kako vrisnu ''Ma u picku materinu!!!!'', izletih s peskirom, i vidjeh pacenicku tricu nonono nonono

inace, stvarno ste lavovi! ip2 ip2 ip2 ip2
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2011

Ma kakav Predrag kakvi bakraci veci antitalenat je tesko naci. Sada ona jebana infekcija na Kiril Nikolovski pred EP postana jos veca tragedija. Kako on sada nam bi pomozil tever .

Kakva umornosti kakvi barkraci rekjo sam 1000 puta da smo podpolna druga ekipa bez Gec-a. Koliko i da je tuzno toa je realnosta. Nemamo opcije pod obraca toa je katastrofa.

10 P prosek poena, 6 skokova je samo mal deo negova bitnost na parketu. Oni sto nema u statistika je negova igra u ofenziva kad blokira protivnika u napadom znaci drzi bitan prostora i omoguce prostora za makaleba pod obraca otvora se autoban za nego, toa se ne moze vidit u statistike ali toa je voema bitan deo nasa igra. Pa Antic i Gec su strasan tandem i otvora prostora za Makaleba.

Sta da radimo slucilo se bila ja nasa sudbina. Nekoj zali dok drugi se raduje, sta ces.
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 14 Sep 2011

Peppermint Park Ranger wrote:inace, stvarno ste lavovi! ip2 ip2 ip2 ip2

Jos da imaju Vladu Scepanovica na poziciji broj 4 smil4043 lol

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 14 Sep 2011

Ali kakav je pajn Predrag to aje nenormalno, ali aj ba pola solidan u odbrana. Oprustit cu na ovakav dan mrgreen
Image

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 15 Sep 2011

MKD wrote:Ali kakav je pajn Predrag to aje nenormalno, ali aj ba pola solidan u odbrana. Oprustit cu na ovakav dan mrgreen

Pa cekaj najavljivao si ga kao otkrovenje prvenstva ows
Steve Nash & Kobe Bryant

Return to “Eurobasket 2011”