Grupa B

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Re: Grupa B

Postby sarma i proja » 05 Sep 2011

mislio sam na francuze.
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Postby Nothingman » 05 Sep 2011

Ni ja nemam sta da zamerim na igri, osim onoga sto sam rekao na poluvremenu. U prvom delu smo previse silovali u dodavanjima prema centrima kroz 100 ruku i izgubili mnogo lopti. Trebalo je od starta prvo da ih rasirimo tricama, pa tek onda da bekovi asistiraju centrima kad bude vise prostora. To smo u drugom delu mnogo bolje radili (ko kaze da Duda ne cita forum? c017 ).

Ovaj sut na kraju sto neki kazu da je trebalo da branimo...znate kako, ovde je bilo samo pola razlike, i to je skroz druga situacija nego da branis 2 razlike. Dovoljno je jedan pokret ruke/noge i da ti sudija svira faul 2-3 sekunde do kraja, i zato je u toj situaciji po mom misljenju bolje odma praviti faul i imati ceo napad za pobedu, jer ti odgovara i dva poena. U sustini kad dodje do takvih situacija populacija se deli gotovo uvek 50-50% i sta god selektor da uradi (branio se ili pravio faul) pola ce da ga pljuje a pola ce da odobrava.
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 05 Sep 2011

Nothingman wrote:Ni ja nemam sta da zamerim na igri, osim onoga sto sam rekao na poluvremenu. U prvom delu smo previse silovali u dodavanjima prema centrima kroz 100 ruku i izgubili mnogo lopti. Trebalo je od starta prvo da ih rasirimo tricama, pa tek onda da bekovi asistiraju centrima kad bude vise prostora. To smo u drugom delu mnogo bolje radili (ko kaze da Duda ne cita forum? c017 ).

Ovaj sut na kraju sto neki kazu da je trebalo da branimo...znate kako, ovde je bilo samo pola razlike, i to je skroz druga situacija nego da branis 2 razlike. Dovoljno je jedan pokret ruke/noge i da ti sudija svira faul 2-3 sekunde do kraja, i zato je u toj situaciji po mom misljenju bolje odma praviti faul i imati ceo napad za pobedu, jer ti odgovara i dva poena. U sustini kad dodje do takvih situacija populacija se deli gotovo uvek 50-50% i sta god selektor da uradi (branio se ili pravio faul) pola ce da ga pljuje a pola ce da odobrava.

Bas zbog toga sto smo zatvorili Parkera da probija dole iz pozicionog napada mogla je da se odigra odbrana. Ali nema veze na kraju je ispalo sve dobro osim nesrecnog Savana tever
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 05 Sep 2011

sirokibrig wrote:I jel ono strucnjak srdjan rekao da ne bi vodio Keselja! tooth

Lakse cete sa Litvom nego sa turcima.

c017

On je svojevremeno pricao da ni Tea nebi vodio pa proglasen covek igracem Evrope.Ako ako samo nek prica tako.Cekamo sledeceg igraca happy0064
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 05 Sep 2011

siguran sam da je on slobu oterao sa vlasti
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 05 Sep 2011

Jao koliko me sad strah da ne ispadnemo...kakvu smo samo šansu imali.
Ruku na srce imali smo dosta sreće...šut nam je bio kao nikad, onda ona trojka iz očaja Markovića,pa 2 promašena Batuma i zadnji napad Francuza tever
Zašto mislim da smo trebali braniti? Zadnji faul se uvijek teško svira (Indy 2002),a bolje se braniti nego faulirati Parkera za kojeg znaš da će 100 % zabiti oba bacanja.
Na kraju su nas koštala bacanja tever
Uffff...samo da prođemo u 1/4 finale onda će nam se ovo vratiti.
Šteta je kad izgubiš a odigraš maltene perfektnu utakmicu Kešelj odigrao partiju života Krstić sjajan a opet poraz.
nadam se da će se Savan oporaviti od ovog šoka.
Sad navijamo za Švabe da dobiju Turke i Litvance a mi jedne od njih i tu bi u krugu dobro prošli zbog +11 protiv Švaba.
Slaviša Kokeza!

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam uveren da dobijamo Litvaniju i Turke. Sa Spanijom mislim da cemo odigrati tesku utakmicu poput ove. Sve je u nasim rukama. Ovi momci su cudo. Kako izgaraju i ginu na terenu ip2 ip2 ip2

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 05 Sep 2011

pušite ga odvratna stvorenja robovska c012

još nam onaj slepac želabal zabode dvaput sa distance c012

jebiga možemo samo da im čestitamo. danas ne beše srejka.... idemo dalje... a najgore je što će se oni 100% raspasti negde usput.

jebiga pokazali smo karakter, nikome se neće militi da igra protiv nas. ona tamo grupa, slovenja, rusija, batkovi, to neće videti polufinala,osim ako ne bude previše povreda u našoj grupi...

edit: trebali smo bre da im udarimo usku zonu 2-3 svih 40 minuta, ko im jebe mater... jes da bi bilo još veće frke u skoku, ali smorila bi ih ta zona, posle 1. poluvremena bi otišli kući c017
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Mi ako odigramo svaku ovako sa srcem, ja jednostavno ne mogu da budem nezadovoljan posle toga, pa taman i sve izgubili i ispali pre 1/4 finala. Kad vidis da momci daju sve od sebe, kad vidis da igramo pametno, i opet izgubis, onda ne ostaje nista nego da cestitas boljem protivniku.

Srle, ako ne odemo u 1/4 finale, jel postoji sansa da se kod nas organizuje jedan od onih kvalifikacionih turnira za OI, pa da tako automatski imamo pozivnicu na isti?

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 05 Sep 2011

Ne nema wild cardova.
Slaviša Kokeza!

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 05 Sep 2011

Srle8 wrote:Ja sam uveren da dobijamo Litvaniju i Turke. Sa Spanijom mislim da cemo odigrati tesku utakmicu poput ove. Sve je u nasim rukama. Ovi momci su cudo. Kako izgaraju i ginu na terenu ip2 ip2 ip2

Slazem se, kakav kolektiv...a Duda ip2

Stvarno.....ali stvarno ne mogu da nadjem krivca i sa prstom da pokazem....on je taj affraid1

Bilo kako bilo Duda je sa dosta "limitiranom" reprezentacijom napravio nesto.

Pogledajte samo kako su nasi igraci igrali u svojim klubovima ove sezone, osim 3-4 igraca ostali su statisti.

Zamislite samo da nam je na klupi....primera radi Vrankovic, Radonjic ili Sabit normalno igrajte....ili sta vise stavi Dudu na hrvatsku klupu scared0008 ...mada mislim da bi pola ekipe posle 2 sedmice priprema dalo otkaz ili bi se zalili na povrede.

Alfa i Omega cele ove reprezentacije gde svako zna sta treba da igra i kako da se ponasa.......osim Tea sss

Nothingman
Senior Member
Senior Member

Znaci ako ne udjes u 1/4 finale nema ni teoretske sanse za OI...e jebiga...

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne verujem. Bodiroga je spominjao organizaciju ako izborimo plasman za taj turnir. Ali to nam nece uopste trebati idemo u finale kkkk

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Benderman wrote:
Srle8 wrote:Ja sam uveren da dobijamo Litvaniju i Turke. Sa Spanijom mislim da cemo odigrati tesku utakmicu poput ove. Sve je u nasim rukama. Ovi momci su cudo. Kako izgaraju i ginu na terenu ip2 ip2 ip2

Slazem se, kakav kolektiv...a Duda ip2

Stvarno.....ali stvarno ne mogu da nadjem krivca i sa prstom da pokazem....on je taj affraid1

Bilo kako bilo Duda je sa dosta "limitiranom" reprezentacijom napravio nesto.

Pogledajte samo kako su nasi igraci igrali u svojim klubovima ove sezone, osim 3-4 igraca ostali su statisti.

Zamislite samo da nam je na klupi....primera radi Vrankovic, Radonjic ili Sabit normalno igrajte....ili sta vise stavi Dudu na hrvatsku klupu scared0008 ...mada mislim da bi pola ekipe posle 2 sedmice priprema dalo otkaz ili bi se zalili na povrede.

Alfa i Omega cele ove reprezentacije gde svako zna sta treba da igra i kako da se ponasa.......osim Tea sss

Precenjujes Hrvatsku reprezentaciju tu ima jedan i po igrac koji vredi. Da su toliko kvalitetni individualno i pored loseg trenera bi prosli najslabiju grupu na EP.

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 05 Sep 2011

Ne precenjujem, izbrusio bi Duda onog mrsavog Tomica da mu igra odbranu.....a da ne pricam za ove druge. Dzabe je to posto su oni luzeri i posle par meseci na Zlatiboru bi 50% ostavilo drzavni dres.

Return to “Eurobasket 2011”