Općenito o Eurobasketu 2011!

KK_Bosna
Moderator
Moderator
Club: Heimir Hallgrímsson

Re: Općenito o Eurobasketu 2011!

Postby KK_Bosna » 18 Sep 2011

bosanacprijedor wrote:Makedonci sami sebe pobijedili.
Stojanovski promasio zicer ead2 ead2 ead2 ead2 ead2 ead2

ne mogu da vjerujem ead2 ead2 ead2

prepo se rusa so je trco da ga zalijepi c009
Image

sensi
Member
Member

Postby sensi » 18 Sep 2011

Opet Ruse posluzilo kenjanje.

Prvo Bikov pogodi ni njemu nije jasno kako, onda Vojdan izpusti loptu onako... Icon_blink

JBG, cestitke Makedoniji jos jednom, veliko su prvenstvo odigrali, svaka cast.

icon_MKD

bosanacprijedor
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FK Puharska Prijedor

Postby bosanacprijedor » 18 Sep 2011

Spanija uzela zasluzeno Icon_Fakti

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 18 Sep 2011

Pau Gasol clap clap clap clap ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2
Juan Carlos Navarro Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause ip2 ip2 ip2 ip2 ip2

Marc, Rudy, Calderon, Riki, Sada, Llull, San Emeterio, Claver, Ibaka, Reyes clap clap clap clap clap ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause Icon_Aplause
Steve Nash & Kobe Bryant

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 19 Sep 2011

Španci su vanzemaljci kao i mi nekad. Ova generacija njihova sad ima 3 zlata i navijat ću svim srcem da uzmu i četvrto u Londonu. Oni mogu dobiti Amere u najjačem sastavu. Bez ikakve dileme!
Navarro je nevjerojatan šuter pa to nema nigdje...te njegove luđačke trice nisu sranje on jednostavno može sve pogoditi. Iz svih mogućih pozicija ip2
Mislim da su sad oni bolji tim nego 2008.
Njihovo osvajanje je bilo zicer i svaka im čast da su to uradili bez poraza (ne računam tankiranje FIBA-inim ljubimcima Turcima).

Francuska-da bi jednog dana bili ozbiljna ekipa moraju nabaviti šutera. Ikakvog. Danas ih je čak sralo pa su opet uništeni Icon_cese meni su jako simpa ekipa kao i Španjolci, igraju lijepu košarku, Parker je genij. Trebaju im šuter i trener.

Rusija-suprotno od Francuske, ovi imaju samo trenera.Ajde i Kiriljenka. Oni su prava kamen ekipa. Bez imalo talenta, ali fantastično posloženi. Njihova bekovska linija je očajna, ali uvijek uspiju nešto napraviti jer im visoki igrači stvaraju prostor. Blatt je pravi genij uz Željka daleko najbolji trener Evrope. Protiv Rusije su svi pola utakmice u mismatchu ows

MKD-iznenađenje prvenstva. Senzacija ustvari. Još jedna sjajno posložena ekipa samo njihov trener nije eksponiran toliko. Ekipa koja je igrala najbolju obranu na prvenstvu uz Rusiju. I imala najboljeg igrača cijelog prvenstva. Bo je jednostavno genij. Najbrži košarkaš Evrope. Nadam se da će se plasirati u London. Mogu dobiti Ruse.

Litva- razočaranje prvenstva. na radost nas koji ih od sveg srca mrzimo [c007 kući su igrali,vratili svoje legende sve da bi uzeli zlato i onda tek 5. Mislim da su ovim potezom izgubili kemiju u timu,a i Šaras više nije ni sjena onog starog. Kaukenas je bio jako dobar. Njihov trener ih je upropastio gurajući ono drvo ispred jednog Kšištofa. Treba im remont kao i nama. Budućnost im je neupitna. Nažalost.

Grčka-oni ne bi vidjeli Londona nikad da nisu naišli na nas onakve jadne, nemotivirane i sjebane. Dogodine kad im se vrate svi mislim da su najsigurniji od ove 4 reprezentacije da će nastupati u Londonu. Zemlja koja uvijek ima sreće. Jebem im mater.

Ostali- svi ostali Balkanci razočarali. Ustvari Slovenija nije. Od njih nisam ništa ni očekivao s ovom budalom.
Hrvatska me jako razočarala, o Srbiji sam sve napisao već Icon_povraca
Turska nije imala sreće, malo za promjenu.
Njemačka je mogla bolje. Previše su se oslonili na Dirka,a on nije bio pravi.
Slaviša Kokeza!

darko_krunics
Senior Member
Senior Member
Club: Pandev -)

Postby darko_krunics » 19 Sep 2011

jel konacno gotovo?

jel se mkd ispucao :D ?

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: SWEDEN NT

Postby MKD » 19 Sep 2011

Kakav Blatt kakva Rusija.

Toa je ekipa koja sere u sreca i nista drugo. Prvo ubaci tabla sa sirena tri poena protiv nas na prva tekma. Onda danas sudija izvade Peja odma iz igre pa dobile skokova sa 43-25, 22 ofenzivni ipak egal utakmica. Eeeejjjjj 22 napada plus a ipak srecno da dobies. U treta ctvartfina dobile bonus nekon 2 minuti Icon_blink ali niti bez Peja niti bonus mozelo nam zaostaviti.

I opat sreca taj Bykov sa jedan ruka bez balansa pogodi za 2 pa dva tekma sa redom tako da im sere, pa onda jos i Damjan da utne najveci ziher turnira.

Kakav Cska, kakav Khimki, nemaju veze sa vezom. Tamo stranaca vodi oro.

Bem ti ova, bem i Dragica.

Pa nihovi bekovi su 5 klasa izad Makaleb i Ilievski nemaju veze sa vezom. Da je tu bilo Gec i da su ostvaile Predrag na miru dobile nasi sa 20 razlike.
Image
Image

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 19 Sep 2011

spanci, steram vam ga majci c012
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 19 Sep 2011

bolje i oni nego oni divljaci
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: SWEDEN NT

Postby MKD » 19 Sep 2011

bosanacprijedor wrote:Makedonci sami sebe pobijedili.
Stojanovski promasio zicer ead2 ead2 ead2 ead2 ead2 ead2

Toa je zivot ide dalje. Nakon par sata cak i malo bolje se osecam.

Steta posto Kirilenko imao 4 faulovi, kao i Mozgov pa valda izgubili bi produzetak. Ostetile nam sudija na pocetak jebano je tesko da se igra bez centar pod obraca a ne postoi ni sumlja da bi nasi dobile danas sa Gecevski onda ne bi bilo problem igrati bez Predraga u slucaj faul problema.

Lopta je bila vlazna pored Damjan pa zato ispusti od kontrola. Neverovatna steta.

Kad smo napravile 55-52 +3 za MKD 6 min pred raj trebalo Marin da stavi Predrag u igra imalo da rizikuje imalo smo momentum moglio smo napravit knock out udarac, Rusija u tri napada pir 55-52 ima 9 skokova ispred nas kos. Pa ne moze Cekovski da brani kos kad je za 10-15 CM manje igrac od vecina Rusi.

Samo da nam dojde Micova onda ova ekipa moze cak i da sovoi EP 2013 jer tamo nema da ima mega zvezdi posto nie OI kvale godina. Pa mislim da Spanija nema vise Navarro i Gasol nakon OI, Dirka vise nikad nema da igra za Nemacku, tokoder zbogum Parkera nakon OI, Kirilenko nema da igra, itd.

Gecevski ce da igra jos jedno EP onda stvait kraj, bio je parodia sa negovi povredi prvo par dana pred EP skinal muskul leva noge pa onda slomi ruka srede EP on je covek sa ogromno srce zeli zavarsiti sa stil svaka im cast na Todora za ovo sta zeli zavarsiti sa stil.

Pa vrati se i Stefanov i Nikolovski samo Micov da dojde za da bide Vlado i Bo svezi u pulufinale i finale i vidim nam na trona u Slovenija. Makaleb vec je rekol da za ova grupa ljudi uvek ce bide spremen da dojdi dok igra kosarke. Vlado ce bit spreman u Slovenija u kuci.

Centara: Predrag (215), Kiril (213) i Todor (210)
PF: Pero Antic (210)
Bekova: Bo, Vlado, Vladomir i Darko
Krila: Riste Stefanov, Vojdan Stojanovski i Damjan Stojanovski

Ciao za: Cekovski, Simonovski, Mirakovski.

11 igraca u rotacije ako dolazi Micov.

Duka ostane ko selektor i ista motivacija onda ne vidim razlog zas da ne mozime do zlato 2013 kad se zna da nece ima zvezdi.

Inace Vlado prica za porazom ali i za sansi u OI kvale sledece godina:

Image
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 19 Sep 2011

Spanija ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2 ip2

analiza sutra smil4043
Image Image

Laufer
Senior Member
Senior Member

Postby Laufer » 19 Sep 2011

Dominacija...
Mislim Srbi da je krajnje vrijeme da prestanete da serete i da se uozbiljite i ozbiljno posvetite reprezentacjii,jer je bez veze da Španci imaju ovakvu dominaciju,gdje jednostavno nije interesantno gledati... Vi jedini imate igrače i kvalitetu da im parirate,ali kao što rekoh kad se uozbiljite i kad stavite interese repke ispred vlastitih...

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 19 Sep 2011

Koje mi to igrace imamo da bi parirali ovoj Spaniji?
To jedino sa ovih prostora moze Makedonija da su im Nikolovski i Gec bili zdravi.

Mi smo ostvarili cilj, pobedili smo turnir SFRJ u Sloveniji i za to smo tempirali formu.

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 19 Sep 2011

Benderman wrote:Koje mi to igrace imamo da bi parirali ovoj Spaniji?
To jedino sa ovih prostora moze Makedonija da su im Nikolovski i Gec bili zdravi.

Mi smo ostvarili cilj, pobedili smo turnir SFRJ u Sloveniji i za to smo tempirali formu.

c017

Spanci su jednostavno najbolji, i niko im ne moze parirati u evropi, to je cinjenica!
CITY

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 19 Sep 2011

Laufer wrote:Dominacija...
Mislim Srbi da je krajnje vrijeme da prestanete da serete i da se uozbiljite i ozbiljno posvetite reprezentacjii,jer je bez veze da Španci imaju ovakvu dominaciju,gdje jednostavno nije interesantno gledati... Vi jedini imate igrače i kvalitetu da im parirate,ali kao što rekoh kad se uozbiljite i kad stavite interese repke ispred vlastitih...

Pa ti si potpuno lud lol lol lol
Koje mrtve igrače mi imamo? 2 i pol igrača rofl
Slaviša Kokeza!

Return to “Eurobasket 2011”