FINALE 2010: TÃœRKÄ°YE : USA

Svjetsko prvenstvo košarka - Turska 28.8. - 12.9. 2010
Acimir
Senior Member
Senior Member

Re: FINALE 2010: TÃœRKÄ°YE : USA

Postby Acimir » 13 Sep 2010

MKD wrote:
Livnjak wrote:
MKD wrote:A za vas ostali, nie mene jasno zas tolika mrza prema turka. OK tursko robstvo 500 godina razumem, ali pominalo 120 godina koj voopste to briga danas ?, Israelima danas boli kita za Nemci, zaboravile. I jos slovenci da mrzi turka ?.

1. oni 500 godina (to je dosta kao argument) se nece nikada zaboraviti, bar je kod dosta ljudi tako!
2. To sa izraelcima i njemcima nije nimalo istina, izraelci nemogu njemacku da smisle!!!!

Eee pa Nemci igrale fudbal u Tel-Aviv ne toliko davno, nie bilo nikakvo sranje sa tribine. Mislim da jevrej se dosta svesni da ima razlika izmedju Hitler i nemski narod.

Koj to jebe, ondak i Makedonci trebale mrzit Turka. Ali nema nikakav razlog da niv mrzit, 120 odina je dugo vreme bilo sta bilo danas je druga situacija.

Turski savez voopste nie krivec za loso sudenje sinoc, Fiba je krivec oni odlucuva koj ce igrat u finale taka da bolje da se pljuva Fiba nego turski savez, ako cemo realno.

Turcija ima velika pomoz zadnje 2 min sinoc, ali ne pocetka ctvarta ctvartina srbi namerno osle u bonus jer oni dobri zna da Turci ima samo dvojca koj zna da baca slobodno bacanje taka da takticko to je bilo super, isto napravile i amere danas.

Pametno.

Turska nie ekipa koj zele da ide brzo u bonus.

mao mao mao mao mao mao

LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Postby LjutiKrilo » 13 Sep 2010

Svetinja wrote:e pa ja se poserem na publiku
prvo, tvrdim da 90% ne zna prqavila
Drugo, ista ta publika je cutala juce kada je Srbija bila na +8
trece, iskenjam im se na brkove, svima njima, i zenama i muskarcima

Icon_Fakti
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 13 Sep 2010

Turci se zale na sudjenje u finalu c017
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 13 Sep 2010

Pa imaju pravo-nisu dovoljno krali kao protiv nas Icon_Fakti

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 13 Sep 2010

Gavri wrote:Turci se zale na sudjenje u finalu c017

Gde si to cuo?

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 13 Sep 2010

Na interbasket forumu.
Image

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 13 Sep 2010

Stvarno su pokradeni, da nisu sigurno bi uzeli zlato.....malo mi je zao Turaka.

USA Icon_NekaCrkni i ona 3 u sivom Icon_NekaCrkni

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 13 Sep 2010

Benderman wrote:Makedonac, mnogo seres u zadnje vreme.
Niko ovde nema nista protiv Turske zbog istorije vec zbog jucerasnje takmice.
Cestitke Amerima jer su bili ubedljivo najbolji i kao takvi zasluzili zlato, smesno bi bilo da su Turci uzeli zlato....
Ovo je ta turska medalja i videce je kad nadju jos 2 Uzbeka, 3 Azera i 4 Amera.....i ovo sto im vredi u ekipi dolazi od dinarske rase.

Ma znam batka malo se shalim sa otomanstvo. Ali cinjenica je da Fiba je krivec a ne Turska.

Em Turci nisu kvalitetni za finale em SRB bi pruzila bolji odpor danas. To je kontra interes sve ljubitela ovog sport. Fiba samo misle za novcanik.
Image

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 13 Sep 2010

Livnjak ti zaboravljaš da je košarka timski sport i da 2+2 nisu uvik 4 i da se igra samo sa jednim balunom i da je često manje više.... ows

Ne govorimo o poznavanju košarke samo o matematici... Icon_wink
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

Livnjak cesto zaborava kosarkarska osnova, nazalost. Momak se trudi svaka cast ali nikako ne ide.
Image

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 13 Sep 2010

MKD wrote:Livnjak cesto zaborava kosarkarska osnova, nazalost. Momak se trudi svaka cast ali nikako ne ide.

mani mi se! ponavljam, za tebe sam profesor! Ja zaboravio osnove kosarke? U krvi su mi!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

3 meseci reprezentativna kosarka. Voema sum zadovlen od ova leto. Mnogo vozboduvanja, novi potancialni kosarkasa kao Ruski Kostov i Amerikanci koj prica za grad Turcija. SRB svaka tekma ima nov lider, covek nemoze da se zacude tamo kosarkasa rasti na drva. Teoooooo ??????? nisam Teo....

Cak i u Skoplja 10.000 gledaca bilo mozno i ne samo u Tibilisi i Tel-Aviv, najvaca euforija od povijest, zas bash sada ? euforija samo taka dosla ali nezaborliva. Petar Naumoski najavuva atak na NLB liga. Sada i Deng zna za Skopski pekol.

Grcki-Srbski fight usrede Grcka c017 4 igraca suspendirani -).

Turska sa uzbekistanci i bivse YU diasporaca do finale, hvala fiba c012 .

A za kraj Durant nam dokaza kako se bie trici sa NBA distanca. evilgrin0039 Icon_violine nevolim ali mora da se priznae ip2

Naravno ni ova leto nie mogla bez Fiba skandali eusa_doh , ali vec sme naviknale. Prvo vezano sa EP onda i SP. Svaka im cast imaju muda ovaka da se podjebavat sa ljubiteli ovog sporta. Savezi. I igraca.
Image

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin

MKD wrote:Naravno ni ova leto nie mogla bez Fiba skandali, ali vec sme naviknale. Prvo vezano sa EP onda i SP. Svaka im cast imaju muda ovaka da se podjebavat sa ljubiteli ovog sporta. Savezi. I igraca.

nauci da su FIBA i FIBA Europe dvi totalno razlicite organizacije, kao FIFA i UEFA!

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

Je nikad ne pisem Fiba evropa niti ima drug clan ovde koj pise Fiba evropa. Dovolno je da se napise Fiba ljudi kapiraju za koji svavez se prica.

Uz sve postuvanje Livnjak, stvarno te cenim ko kosarkarski brat ali treba jos puno pita za moj nivo -).

Imas osnova ali jos treba da se formira taj diamant. Prati mene i uci pa za par meseca ce bides u top forma.
Image

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin

MKD wrote:Je nikad ne pisem Fiba evropa niti ima drug clan ovde koj pise Fiba evropa. Dovolno je da se napise Fiba ljudi kapiraju za koji svavez se prica.

Uz sve postuvanje Livnjak, stvarno te cenim ko kosarkarski brat ali treba jos puno pita za moj nivo -).

Imas osnova ali jos treba da se formira taj diamant. Prati mene i uci pa za par meseca ce bides u top forma.

mao mao mao

stvarno imas smisao za humor!