POLUFINALE

Svjetsko prvenstvo košarka - Turska 28.8. - 12.9. 2010
Benderman
Senior Member
Senior Member

Re: POLUFINALE

Postby Benderman » 12 Sep 2010

KOS wrote:Bez obzira na poraz tim Srbije je ostvario ogroman uspjeh, opet se vratio u vrh happy0064

Vratili smo se prosle godine, ove godine smo se cementirali u vrhu. Sledece u Litvaniji idemo na finale....ocekujem opet domacina....

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 12 Sep 2010

Benderman wrote:
KOS wrote:Bez obzira na poraz tim Srbije je ostvario ogroman uspjeh, opet se vratio u vrh happy0064

Vratili smo se prosle godine, ove godine smo se cementirali u vrhu. Sledece u Litvaniji idemo na finale....ocekujem opet domacina....

polufinale oiduce godine je uspeh
pored domacina i spanaca, ja sada potpisujem bronzu

samo bih voleo da u 1/4 finala izvuucemo turke i da im se najebemo bula
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 12 Sep 2010

Raduljica,Marjanovic,Bjelica,Keselj,Savanovic svi igraju Evroligu anim_19 Milicic kakava god da je dijabola on je potreban ovom timu pogotovo ako bude imao dobru sezonu u minesoti. Ocekujem da naredne sezone iskoci neko od igraca na spoljnim pozicijama (Nedovic,Jaramaz) buducnost je svetla idemo dalje cool0044
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 12 Sep 2010

Srle nadam se da cemo sledece godine imati zdravog tripka i darka u timu i Nedovica i Stojacica umesto Rasica i Tepica nemamfakte

Benderman
Senior Member
Senior Member

Sve je to lepo i fino ali najvaznije je da zadrzimo Dudu Ivkovica.

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Benderman wrote:Sve je to lepo i fino ali najvaznije je da zadrzimo Dudu Ivkovica.

nije
najbitnije je da smo napravili kostur za narednih 7-8 godina
bice medalja, bice
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Duda piprema i strucni kadar koji ce da ga nasledi samo sto se meni nijedan pomocni trener ne svidja mnogo Icon_nene Uveren sam da ce Duda da nas vodi na Olimpijskim igrama a onda ce da se povuce, nece on ostaviti ove momke tako lako Icon_wink

nerminh74
Respected Member
Respected Member

Postby nerminh74 » 12 Sep 2010

Svetinja wrote: samo bih voleo da u 1/4 finala izvuucemo turke i da im se najebemo bula

jednom primitivac vazda primitivac

inace srbi bolji
turci pobjedili
ukratko kosarka
EL
1979
Yu NC
1978, 1980, 1983
Yu Cup
1978, 1984
B&H NC
1999, 2005, '06, '08
B&H Cup
2005, '09, '10
Image

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

nerminh74 wrote:
Svetinja wrote: samo bih voleo da u 1/4 finala izvuucemo turke i da im se najebemo bula

inace srbi bolji
turci pobjedili
ukratko kosarka

salim se
ne bi ih jebao
majke mi moje

gadljive sam prirode

ali to nije tema

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 12 Sep 2010

nerminh74 wrote:

inace srbi bolji
turci pobjedili
ukratko kradja

Da

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 12 Sep 2010

cestitke nasim momcima na odlicnom prvenstvu ma kako sutra zavrsilo.

napravili smo odlican osnov za sledecih 7-8 godina,dobili keselja i napokon posle duze vremena smo opet uzivali u kosarci. cak vise nego na evropskom.

izgubili smo zbog mladosti i nekih detalja ali ne bih kritikovao nikog sada jjer su svi skupa zasluzili veliki respekt.
jebote usli smo u polufinale sa ekipom od kojih pola igraca igralo srpsku ligu .
Budi muško a ne Vujošević Duško.

KOS
Senior Member
Senior Member

Postby KOS » 12 Sep 2010

Vi Srbi ne samo da ste napravili kostur tj. svoje igrace za OI 2012 vec se ovdje zezaju kako nije lose da neko drugi pravi igrace za Australijski nacionalni tim. Misle na Marica, Jawai a sad se pitaju da nema koji ludi klub u Srbiji da uzme Mills te da i od njega napravi kakvog dobrog organizatora igre.

jest da se zajebavaju ali govore istinu c017 ......dokle cete sami sebi u grlo skakati?........

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 12 Sep 2010

Svetinja wrote:
sarma i proja wrote:sve je to super, ali ja sam se mlogo iznervirao.

jok ja
seti se kako su slovence pregazili isti ti primitivci
seti se kako smo opet karali hrvate u zadnjoj sekundi
seti se teove trojke prootiv spanaca
I onda se seti gde smo bili pre 12 meseci

PPogledaj sve u kompletu a ne ovu danasnju kradju pa onda kazi da li si nervozan

ne da nisma nervozan nego savrseno miran.
samo mozda malo tuzan zbog momaka jer su za malo usli u finale i odmjerili snage sa amerima.
Budi muško a ne Vujošević Duško.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Benderman wrote:@Livnjak
Ako sudis faul jednoj ekipi za one stvari onda bi trebalo neke faulove i njihovim igracima nad Teodosicem....jednako, zar ne. Znam da se necemo sloziti oko toga i sve je to ok. Slazem se da su igraci najvise krivi ali budi siguran da bi ove Turke pobedili svuda osim Turske, cak u ZG.

Ja nebi sudio namernu Markovicu posto je bilo slicnih situacija i na drugoj strani........
Jedino zameram za tu namernu i to sto su dozvolili dosta grubu igru na Teodosica...nista drugo.
Fali nam dvojka.......a nje nema......nije Tripko taj kaliber.

Keselj i Savanovic ima da mi igraju bbbba
Teo je bio dobar, moze on i bolje
Krle dobar
Kosta...onako
Macvan..nije dobio sansu pored Savanovica
Novica..moze i mora bolje
Markovic..sta je ti je, bio je sigurniji sa loptom nego Rasic
Bjelica je u senci Keselja ali odbrana mu je jaca

Jos malo pa cu biti ladne glave

Priznajte bar jednu stvar, nisu se usrali

Kosarka je ipak sport numero uno...

Teo je odigrao maestralno imao je 11 asistencija a mogao je da ima i 20 da su nasi kilavi centri isli na kucanja umesto nekih finti, Krstic je prednjacio. Teodosica su protivnicki bekovi fizicki ubili na njemu je toliko nedosudjenih faulova bilo , bruka on nema nikakav autoritet kod sudija a decko je MVP Evrolige krazy Na kraju je pokusao sam da resi sa trojkom mora on kada nema nikog drugog mada trebali su da probaju i sa Keseljem koji ima jaja.
Kosta je razocarao totalno, ovo je bio onaj Kosta iz Partizana a ne iz Poljske od prosle godine. On je imao dve jake utakmice protiv losih timova i to je to. Posle Tepica nas najgori igrac po mom misljenju a ocekivao sam mnogo od njega.

Benderman
Senior Member
Senior Member

Pa i ja sam bio miran ajkulo mada sam se iznervirao kod zadnjeg turskog kosa. Svakako da je uspeh ali kad smo vec bili tu onda mi je zao ekipe.

@Srle, slazem se...ni meni se ne svidjaju ovi pomocni treneri. Siguran sam da ce Duda da nastavi...jednostavno mora, on ih je izabrao i on ce da ih vodi.

Teo je bio mnogo dobar ali moze on i bolje, sudije nisu sudile Evroligu.....