POLUFINALE

Svjetsko prvenstvo košarka - Turska 28.8. - 12.9. 2010
Benderman
Senior Member
Senior Member

Re: POLUFINALE

Postby Benderman » 11 Sep 2010

@Livnjak
Ako sudis faul jednoj ekipi za one stvari onda bi trebalo neke faulove i njihovim igracima nad Teodosicem....jednako, zar ne. Znam da se necemo sloziti oko toga i sve je to ok. Slazem se da su igraci najvise krivi ali budi siguran da bi ove Turke pobedili svuda osim Turske, cak u ZG.

Ja nebi sudio namernu Markovicu posto je bilo slicnih situacija i na drugoj strani........
Jedino zameram za tu namernu i to sto su dozvolili dosta grubu igru na Teodosica...nista drugo.
Fali nam dvojka.......a nje nema......nije Tripko taj kaliber.

Keselj i Savanovic ima da mi igraju bbbba
Teo je bio dobar, moze on i bolje
Krle dobar
Kosta...onako
Macvan..nije dobio sansu pored Savanovica
Novica..moze i mora bolje
Markovic..sta je ti je, bio je sigurniji sa loptom nego Rasic
Bjelica je u senci Keselja ali odbrana mu je jaca

Jos malo pa cu biti ladne glave

Priznajte bar jednu stvar, nisu se usrali

Kosarka je ipak sport numero uno...

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 11 Sep 2010

ma necu da pricam o kradji
jebe mi se
Za mene je najbitnije da smo opet u svetskom kremu, amere ne bi mogli dobiti, a sada, drugi, treci ili cetvrti, sasvim sve jedno.
Usli u polufinale i momci mudima odigrali
Veoma mald tim, pred njim je buducnost. Srpska kosarka ne treba da se plasi za buducnost, to je najbitnije
Posle proslogodisnejg srebra, sada svetsko finale....
Jos jednom, svaka cast momcima!
I da, po prvi put u zivotu cu sutra navijati za Amere
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 11 Sep 2010

Benderman wrote:@Livnjak
Ako sudis faul jednoj ekipi za one stvari onda bi trebalo neke faulove i njihovim igracima nad Teodosicem....jednako, zar ne. Znam da se necemo sloziti oko toga i sve je to ok. Slazem se da su igraci najvise krivi ali budi siguran da bi ove Turke pobedili svuda osim Turske, cak u ZG.

Ja nebi sudio namernu Markovicu posto je bilo slicnih situacija i na drugoj strani........
Jedino zameram za tu namernu i to sto su dozvolili dosta grubu igru na Teodosica...nista drugo.
Fali nam dvojka.......a nje nema......nije Tripko taj kaliber.

pa nisam reko da je sudjnje bilo 100% cisto, nego samo da sam ocekivao gore sudjenje, s obzirom da je se igralo u Turskoj. U nekim situacijama su suci bili malo naklonjeniji turcima, ali jebiga, da je se igralo u BGu, bili bi naklonjeniji vama, nekazem da je to ok, ali je to za ocekivati! Samo oko jedne stvari se sigurno nemogu sloziti, a to je ona nesportska, onu odluku bi dosudio i srpski sudac!!! Velika je vjerovatnost da bi dobili srbe na svakom neutralnom terenu, ali jebiga, nije novost da je teze pobijediti na gostovanju nego kod kuce, ili na neutralnom,...
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 11 Sep 2010

Onan lupio samar Teodosicu ispred sudije mellll

@Livnjak
jes li ti covece obracao paznju kako su turci igrali odbranu??? ili si samo obracao paznju na nas??

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 11 Sep 2010

Icon_Fakti

nebitno...idemo dalje...gdje je topic za 3. mjesto Icon_cese
bice sutra tesko...Litvanci su lagano popusili, a mi smo pokradeni...sutra ce imati 60% za 3 Icon_NekaCrkni
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 11 Sep 2010

u jednom napadu ne sude faul nad keseljom, blokada u silaznoj putanji, vuku turci kontru, sude faul teu umesto pribijanje.
sve to jedno 4 min pre kraja.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

a kos novice velickovica kad smo poveli sa jedan 5 sec pre kraja kad nije sudjen kos/faul?

Benderman
Senior Member
Senior Member

Livnjak wrote:Velika je vjerovatnost da bi dobili srbe na svakom neutralnom terenu, ali jebiga, nije novost da je teze pobijediti na gostovanju nego kod kuce, ili na neutralnom,...

tu se ne slazemo, ja mislim da bi mi dobili na neutralnom terenu...jedno 8 od 10. Mislim da smo bolji za jedno 7-10 poena..........cudno, nisam od onih koji hvalim svoje nesto premnogo ali ova repka mi se vise svidja od onih tamo koje sam pratio uzivo u Atini 95/98, Barcelona 97, Pariz 99, Stockholm 03........

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 11 Sep 2010

Ja sam bas brojao namerno takve situacije i stigao do broja 8 ili 9

Benderman
Senior Member
Senior Member

sarma i proja wrote:u jednom napadu ne sude faul nad keseljom, blokada u silaznoj putanji, vuku turci kontru, sude faul teu umesto pribijanje.
sve to jedno 4 min pre kraja.

Ok sarmo, mogli su da sude silaznu...mozda bi je sudili naneutralnom terenu ali ono je bio faul Teodora kad se postavio Turkoglu...mislim da bi i ja sudio to cool0044

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 11 Sep 2010

Benderman wrote:tu se ne slazemo, ja mislim da bi mi dobili na neutralnom terenu...jedno 8 od 10. Mislim da smo bolji za jedno 7-10 poena..........cudno, nisam od onih koji hvalim svoje nesto premnogo ali ova repka mi se vise svidja od onih tamo koje sam pratio uzivo u Atini 95/98, Barcelona 97, Pariz 99, Stockholm 03........
Turci su dobili prošle godine u Poljskoj kada u produžetku Srbija nije koša zabila..
toliko o pobjedi na neutralnom terenu ows
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

koliko samo faulova nije sudjeno nad teom tever

picek,sta kazes kako je igrao rasic na prvenstvu?

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 11 Sep 2010

Picek wrote:
Benderman wrote:tu se ne slazemo, ja mislim da bi mi dobili na neutralnom terenu...jedno 8 od 10. Mislim da smo bolji za jedno 7-10 poena..........cudno, nisam od onih koji hvalim svoje nesto premnogo ali ova repka mi se vise svidja od onih tamo koje sam pratio uzivo u Atini 95/98, Barcelona 97, Pariz 99, Stockholm 03........
Turci su dobili prošle godine u Poljskoj kada u produžetku Srbija nije koša zabila..
toliko o pobjedi na neutralnom terenu ows

Zaboravljas da je ovaj najmladji tim na SP prosle godine bio jos mladji.Sada bez pomoci sudija, ne bi imali nikakve sanse.
Image

Benderman
Senior Member
Senior Member

sarma i proja wrote:a kos novice velickovica kad smo poveli sa jedan 5 sec pre kraja kad nije sudjen kos/faul?

To se ne svira ako igras u gostima 4 sekunde pred kraj.......
Znam da te ne zanima sada sarmo ali priseti se SP 98 u Atini...4 sekunde pred kraj..nereseno...ja u Maroussiju..kazem bratu, sada ni krv nece dati faul, Koronios udara Saleta po rukama kada ovaj treba da sutne...NISTA.
Ipak ni ja(koji sam pesimista) nisam verovao da ce onako lako dati kos...bojao sam se trojke....ali ne onako lakog kosa. sada znamo kako se Hrvati osecaju icon_1Smile

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

bendere, samo nekoliko sekundi ranije su sudili isto to!!!!
i to krsticu nepostojeci 5 faul.
strasno.