BH PREMIJER LIGA 2019/2020

Sve vezano za nogomet/fudbal
SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Re: BH PREMIJER LIGA 2019/2020

Postby SALADIN » 26 Sep 2019

Ta ce Tuzla City

Next question
CITY

Siroki
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Siroki Brijeg

Postby Siroki » 30 Sep 2019

Zrinjski pao
Idemo dalje cool0044
Junaci !!
Image
Edo wrote:I'm the boss
hahahahh

turbofolk
Senior Member
Senior Member
Club: FKS,MU,LAL.

Postby turbofolk » 30 Sep 2019

Travančić je u Tešnju predstavljen početkom jula, no samo dvije sedmice kasnije su se u TOŠK-u pitali šta je sa njim i zašto ga nema.

Travančić je izostajao s treninga i zbog burnog privatnog života nije uspio ništa napraviti ni u federalnom prvoligašu.

Nastupao je za Sarajevo, Čelik, mladu bh. reprezentaciju, smatrao se potencijalom, ali na kraju je napustio i TOŠK.

U prvih osam kola nove sezone Prve lige FBiH upisao je svega dva nastupa i digao sidro. Pitanje je samo šta planira dalje, no ako nastavi po starom, teško da ćemo ga gledati na bh. terenima u dogledno vrijeme.

Kakav debil ip2 , a veliki je talenat bio, unisti ga kafana Icon_Fakti
1967-68, 1984-85, 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 01 Oct 2019

Bio je i u Radnickom iz Nisa, doduse, slabo se naigrao c017

Kakav je to kralj c017

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 02 Oct 2019

Samo da pozdravim sve u režiji i u studiju smil4043

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Samo da pozdravim sve u režiji i u studiju smil4043

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 02 Oct 2019

Nisam gledao tekmu ali vidim da se opet divljalo u Širokom
Image

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 02 Oct 2019

Ja sam gledao do prekida, 2:2. Dali su nam oba gola na isti fazon, poslije prekida. Nismo zaslužili ali smo hladno mogli otići na 3:1, da je Handžić malo potrčao i ispratio Hebibovica, dao bi gol sa pola metra. Golove nam je poklonio golman Širokog.

Ne igramo dobro. Ahmetovića je čuvao danas a Radmanović i Tatar krenuli sa klupe. Oni u formi uz povratak Oremusa i Stanojevića bićemo dobri, sada je cilj samo da ostanemo pri vrhu bez većeg zaostatka.

Jebo kup, bolje što smo ispali.

Što se tiče prekida prvo su baklje i razni predmeti ubačeni poslije gola Sarajeva za 2:1, bio je veći prekid i svašta je bacano unutra. Kod 2:2, je neki igrač pogođen, pa je tekma prekinuta i igrači poslani u svlačionicu.
Ne znam koliko ozbiljno je i gdje pogođen, ako je ozbiljno onda se meč nije smio nastaviti dok se ne isprazni tribina, inače ako je malo glumio onda je ok da je nastavljeno. Nemam pojma šta se tu tacno desilo?

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Doći ispred tribine najvatrenijih navijača domaćina i proslavljat pogodak provokacijom i očekivat da će te oni od gore nagraditi i posuti cvijećem može samo neko sa ozbiljnim poremećajem u glavi. I naravno da naložiš kompletne tribine sa svojim provociranjem i poslije ti se odbije od glavu i doslovno i u prenesenom smislu smil4043

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 02 Oct 2019

Bakljada se "potrefila" prilikom gola Sarajeva i tada su počele baklje u teren.
Taj gest koji je napravio Hebibovic je bio poslije proslave gola i blizu centra prema sredini tribine, prije toga je već dosta baklji i predmeta ušlo u teren. Ocigledno da je gest Hebibovica dodatno upalio publiku i da su to oni primili kao provokaciju i onda je još više predmeta ulazilo.
U principu ako Hebibovic tako proslavlja gol svaki put onda bi njegov gest trebao biti ok, ako ne onda razumijem da će se to shvatiti kao provokacija ali ne opravdava reakciju sa tribina. Glupan je ako je to namjerno uradio, stvarno ne znam da li tako inače proslavlja golove?

Inače Salah tako proslavlja golove pa to nikom nije provokacija.

Honi
Senior Member
Senior Member

Postby Honi » 02 Oct 2019

Proslavlja ponekad.

Solidna utakmica bila, mi smo je mogli rijesit ranije, al jebat ga. Previse smo naivno i pravili faulove i branili prekide.
Za mjesec dana opet s njima u prvenstvu... ne sumnjam da ce im istok pripremit adekvatan docek tooth

Pobre
Respected Member
Respected Member
Club: Zeljo

Postby Pobre » 02 Oct 2019

Komsinice ponovo izgubile? Bas sam iznenadjen cool0044
Ivica Osim: Željo je religija i život, nije samo fudbal!

igra vam ona smijurija od Zeljkovića preko SDA linije - PPR o fudbaleru Zeljeznicara, MLADENU ZELJKOVICU! :)

Siroki
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Siroki » 03 Oct 2019

Edo wrote:Bakljada se "potrefila" prilikom gola Sarajeva i tada su počele baklje u teren.
Taj gest koji je napravio Hebibovic je bio poslije proslave gola i blizu centra prema sredini tribine, prije toga je već dosta baklji i predmeta ušlo u teren. Ocigledno da je gest Hebibovica dodatno upalio publiku i da su to oni primili kao provokaciju i onda je još više predmeta ulazilo.
U principu ako Hebibovic tako proslavlja gol svaki put onda bi njegov gest trebao biti ok, ako ne onda razumijem da će se to shvatiti kao provokacija ali ne opravdava reakciju sa tribina. Glupan je ako je to namjerno uradio, stvarno ne znam da li tako inače proslavlja golove?

Inače Salah tako proslavlja golove pa to nikom nije provokacija.

Ma svatko normalan osuđuje bilo kakva bacanja predmeta u teren. Više je dopizdilo to. Pecara je takav stadion da su tribine dosta blizu i onda se sve vidi i lako je "dobaciti" do terena. Hebibović je zabio i igrači Sarajeva su otišli slaviti kod domaćih navijača i tada je par baklji ubačeno prema njima ali nije nitko pogođen. Stvarno neznam na kojem mjestu bi to prošlo bez tenzija bilo gdje u svijetu. Navodno se Handžić hvatao za jaja prema publici u tom trenutku. Kad smo mi zabili drugi gol netko je plastičnom čašom, znači onom od tipa točene pive navodno pogodio Hebibovića. I tada je bio prekid. Znači prije prekida smo zabili za 2:2, a nakon prekida za 3:2 i pobjeda je čista i regularna.

Da se vratimo na prekid. Pa jesu li navijači FKS prekinuli tekmu EL sa Bateom u Zenici?? Jesu li gađali klupu Želje i Osima Zeničani nedavno? Šta je problem? Blizina terena. Prekid trajao 20-30 min i nastavio se posle normalno uz upozorenje o pražnjenju tribina. Isto kao i jučer. Samo se ovo diže na neke nivoe svemirske jer je Široki u pitanju. Opet kažem osuđujem sve i svatko normalan je. Pa masa ljudi je radi debila prešla sa sjeverne na južnu tribinu Pecare. Dalje, prošla tekma na Koševu 0:0 prije pola godine jesu gađani igrači Širokog kod ulaska u tunel, jel Ahmetović napadao Gocu i ostale? Ima sve snimljeno. Pa jel se dizalo to po medijima na neke ratne huškačke razine? Nije..
Junaci !!
Image
hahahahh

Siroki
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Siroki » 03 Oct 2019

Honi wrote:Proslavlja ponekad.

Solidna utakmica bila, mi smo je mogli rijesit ranije, al jebat ga. Previse smo naivno i pravili faulove i branili prekide.
Za mjesec dana opet s njima u prvenstvu... ne sumnjam da ce im istok pripremit adekvatan docek tooth

Ponekad možda da,al da baš ovaj put odu do kaveza Škripara slaviti i da baš on nakon što se vraćaju na svoju polovicu se okrene sjevernoj tribini i klanja, neznam... Opet kažem, ima pravo, mene to recimo ne provocira i nemam ništa protiv. Niti me može to isprovocirat. I po meni nije razlog da se bacaju predmeti u teren. Al da je provocirao? Mislim da da
Junaci !!
Image
hahahahh

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 03 Oct 2019

Slazem se da igraci moraju biti pametniji i ne doljevati ulje na vatru. Vjerovatno bi mnogo bolje bilo da nije doslo do toga. No, nema opravdanja za reakciju publike i treba da se kazni klub vrlo zestoko, jer su ovo incidenti u nizu, svaki put kada gostuje Sarajevo.
Sarajevo i Zeljeznicar su dobijali zestoke kazne i zaista jesu pravili velika sranja, ali mi se cini da nemaju zastitu u savezu kao neki klubovi. U mostaru su recimo prosle godien razbili glavu jednom iz strucnog staba Sarajeva pa nikom nista a mi dobijamo redovno visoke kazne i manje ispade.

Ako je sve tacno u vezi Hebibovica i ako je zaista htio isprovocirati je bi i njega kaznio. Imamo folklor na tribinama koji tesko mozemo kontrolirati, igraci bi se barem morali ponasati dostojanstveno.
Neko je sinoc nasao sebi za pravo da reaguje onako a sutra ce na kosevu isto da bude reakcija na ovu i imamo sto imamo.

Pobjeda je po meni cista i Sarajevo je samo krivo. Igraci malo previse seru i vade se na atmosferu na tribinama, da ih je poljuljala pauza. Jeste, primili smo gol odma nakon pauze ali za oba tima je pauza bila ista i ko im je kriv sto spremni nisu izasli na teren. Da smo pobijeidli sinoc, niko od igraca nista ne bi rekao.