English Premier League (2019/2020)

Sve vezano za nogomet/fudbal
SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Re: English Premier League (2019/2020)

Postby SALADIN » 15 Sep 2019

-Hans- wrote:
Lebowski wrote:Mrzim Chelsea ali Lampardu želim sve najbolje, prvi put Chelsea igra sa svojim igračima (iako prisilno) clap

Pa vec sam rekao prije pocetka sezone, za mene je ocekivano da budemo dobri, uigrana smo ekipica i uopce nemamo los roster osim spice, a sad se pokazuje da tu mozda i nismo tanki evilgrin0039

Lampard je zelen, ali srecom pa ne mora graditi ekipu od nule nego je dosao u poslozen sistem i nadam se da ce napredovati i on i ekipa..
mozda bude dugorocno rjesenje, iako kod nas nitko nije dugorocno rjesenje ows

LOL
CITY

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Lebowski wrote:
-Hans- wrote:
Lebowski wrote:Mrzim Chelsea ali Lampardu želim sve najbolje, prvi put Chelsea igra sa svojim igračima (iako prisilno) clap

Pa vec sam rekao prije pocetka sezone, za mene je ocekivano da budemo dobri, uigrana smo ekipica i uopce nemamo los roster osim spice, a sad se pokazuje da tu mozda i nismo tanki evilgrin0039

Lampard je zelen, ali srecom pa ne mora graditi ekipu od nule nego je dosao u poslozen sistem i nadam se da ce napredovati i on i ekipa..
mozda bude dugorocno rjesenje, iako kod nas nitko nije dugorocno rjesenje ows

Lampard je bitno promijenio Chelsea i stil igre. U prvih 11 je zadržao samo 4 igrača od prošle godine i dosta je promijenio stil igre. Za mene je ovo novi Chelsea koji nema veze sa Sarrijem ili Contejem.

Ma pusti Hansa, ne razumije se u fudbal.

Zamisli sta bi Lampard uradio, da mu je ostao Hazard.....

Sigurno ce sad traziti jedno pojacanje u odbrani, to mu fali. Inace, ocekujem da ce zavrsiti ozda i bolje od Uniteda i Arsenala, iako sam prije pocetka sezone mislio da to nije moguce.
CITY

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 15 Sep 2019

Cuj novi Chelsea, a imamo ban na kupovinu igraca lol

Lampard nema nikakvog trenernog iskustva i to je cinjenica, ali ja mu necu sigurno suditi nakon par tekmi, a i da je dosao bilo koji trener na svijetu ne bi mogao nesto promijeniti preko noci. To bi bilo neozbiljno.
Nisam nista pricao niti nakon teskog poraza u prvom kolu, a mnogi ste nas vec otpisali.

Vec sam rekao prije sezone, po meni je ovo dobra ekipa koja ce se boriti za vrh i koliko je hendikep sto ne mozemo kupovati, s druge strane je to dobro jer imamo uigraniju ekipu. Neki su igrali vise, neki manje, ali to su igraci koji su tu dugo vremena, znaju se u dusu i to nam ide u prilog. BIlo bi idealno da mozemo dovest top napadaca, ali iako nismo imali izbora izgleda da je i to ispalo sasvim dobro.

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

-Hans- wrote:Cuj novi Chelsea, a imamo ban na kupovinu igraca lol

Lampard nema nikakvog trenernog iskustva i to je cinjenica, ali ja mu necu sigurno suditi nakon par tekmi, a i da je dosao bilo koji trener na svijetu ne bi mogao nesto promijeniti preko noci. To bi bilo neozbiljno.
Nisam nista pricao niti nakon teskog poraza u prvom kolu, a mnogi ste nas vec otpisali.

Vec sam rekao prije sezone, po meni je ovo dobra ekipa koja ce se boriti za vrh i koliko je hendikep sto ne mozemo kupovati, s druge strane je to dobro jer imamo uigraniju ekipu. Neki su igrali vise, neki manje, ali to su igraci koji su tu dugo vremena, znaju se u dusu i to nam ide u prilog. BIlo bi idealno da mozemo dovest top napadaca, ali iako nismo imali izbora izgleda da je i to ispalo sasvim dobro.

Za Lamparada ce vrijeme pokazati. Sad nagadjamo. U prvoj utakmici, je Chelsea igrao super, ali je kaznjen zbog licnih gresaka u odbrani, ali igra Cheslea je bila dobra.

Ostatak tvog posta odgovara mnogo bolje za svaku drugu ekipu nego Cheslea. Liverpoolovi igraci, Cityevi, Arsenalovi, Tottenhamovi su mnogo vise uigraniji......i igrali su zajdno mnogo vise utakmica nego Chelsea.
Cheslea je ranije imao igru vezanu za Hazarda. Ovog vise nema i trebalo je stvoriti nesto novo....Lamprad to upravo cini, svaka mu cast....
CITY

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Hazard je bio igrac koji individualno radi razliku. Ali je i dalje jedan igrac kojeg vise nema i gotovo. Kakva je to bila igra ''za Hazarda'' ... lik dobije loptu na krilu i ide 1 na 1 ili 1 na 3 kako god.. covjek je klasa za sebe
I Barca ima igru za Messija, ali i bez njega moze nabit skoro svakog u prvenstvu sto su jucer dokazali.

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 15 Sep 2019

c017

Koji ti je, jesi ti ikad gleda Abrahama, imaš top napadača... smil4043
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

pa napisao sam nakon zareza mrgreen
ali iako nismo imali izbora izgleda da je i to ispalo sasvim dobro.

Ispalo je ok
Da nam je jos jedan bilo bi super

Lebowski
Respected Member
Respected Member
Club: Manchester United

Postby Lebowski » 15 Sep 2019

Koliko igrača iz prvih 11 je jednakih kao prošle sezone?
Kepa
Azpilicueta
Jorginho
Kante (sa drugačijom ulogom ove godine)
Pedro

Znači četiri igrača u polju so ista, drugo je sve promijenio.
And I find it’s getting harder to hang out
With grown adults who actually believe
In Santa Claus and Noah’s Ark
and that their god is the best
My distaste has turned into detest
(By NOFX)

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

I Kovacic je bio starter vecinu tekmi

Imamo mi pristojnu rotaciju

turbofolk
Senior Member
Senior Member
Club: FKS,MU,LAL.

Postby turbofolk » 15 Sep 2019

Ja sam govorio da je Abraham potencijal... ispostavilo se tačno.

Mnogo ljudi ne cijene mlade Engleske igrace , a oni su slozili jake generacije.

Sancho, Mount, Gomes, Nelson, Ampadu, Abraham, Wan Bisaka, Hudson Odoi, Nketiah, Tymon, Maddison, Greenwood, Sesegnon, Phoden...

Par mladih momaka koje Frenkie forsira su igrali za njega u Derbyu, vec se poznaju. Medjutim, odbrana je veliki problem, i to ce ih kostati mjesta u top 4.

...A Tammy ce sloziti minimalno 15 ove sezone u premiershipu.
1967-68, 1984-85, 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19

Lebowski
Respected Member
Respected Member

Postby Lebowski » 16 Sep 2019

-Hans- wrote:I Kovacic je bio starter vecinu tekmi

Imamo mi pristojnu rotaciju

Ahh da, štafeta Kovačič-Barkley ili obrnuto. I sa njima još uvijek je pola jedanastorice nove. I novi stil i sistem igre.
(By NOFX)

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 16 Sep 2019

Kovačić ima skroz drugu ulogu i preporodio se dolaskom Lamparda.

Lebowski
Respected Member
Respected Member

Postby Lebowski » 16 Sep 2019

sirokibrig wrote:Kovačić ima skroz drugu ulogu i preporodio se dolaskom Lamparda.

Slažem se. Zato pričam, da je ovo drugčiji, Lampardov Chelsea Icon_Fakti
(By NOFX)

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby SALADIN » 16 Sep 2019

Lebowski wrote:
sirokibrig wrote:Kovačić ima skroz drugu ulogu i preporodio se dolaskom Lamparda.

Slažem se. Zato pričam, da je ovo drugčiji, Lampardov Chelsea Icon_Fakti

Potpuno drugaciji..... Lampard ip2
CITY

turbofolk
Senior Member
Senior Member
Club: FKS,MU,LAL.

Postby turbofolk » 16 Sep 2019

United je prosle sezone na Old Traffordu samo 2 puta sacuvao svoju mrezu - dakle 2 clean sheeta u 19 utakmica. Ove godine nakon 3 meca je isti omjer. lol

Ole je pogodio sa pojacanjima, i to me raduje. Da smo imali malo srece, mogli smo imati jos koji bod, ali ovo je okej.
1967-68, 1984-85, 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19