UEFA Champions League 2013/2014

Sve vezano za nogomet/fudbal

Ko ce u LŠ???

Zeleznicar
1
10%
Dinamo Zagreb
0
No votes
Vardar
4
40%
Partizan
2
20%
Maribor
1
10%
Sutjeska
2
20%

Total votes: 10

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: UEFA Champions League 2013/2014

Postby -Hans- » 28 Aug 2013

Mene ne iznenađuju austrijki sportski uspjesi. Vec sam govorio, od Nikija Laude, preko Arnolda Schwarzeneggera pa sve do Hermana Maiera. Sve su to bili Austrijanci.

Ipak ih je posralo protiv Dinama, tocnije Dinamo si je sam zabio 2 gola.

No ako je netko zasluzio da ga posere, to je onda Austrija.

I zaboravio sam Mustera. Thomas Muster ''kralj zemlje'', jedan od najboljih clay court tenisaca svih vremena. Austrijanac.

Mirna Jukic, jedna od najboljih plivacica svih vremena. Austrijanka.

Sportska su nacija, jbg.

radio luksemburg
Member
Member
Club: athletic bilbao
Location: Po zahtjevu najdrazeg mi Ivice mako sam iz lokacije nacionalne konotacije

Postby radio luksemburg » 28 Aug 2013

nacelno si bas dobro napisao za austrijance, i pobrojao masu finih uspjeha
jedino si apsolutno fulao za mirnu jukic....nije bas austrijanka, to znas, a osim toga, cast njenim rezultatima, al ona nije ni najbolja plivacica rodjena na tlo republike hrvatske (cuo si za djurdju bjedov)...
Image

delijaBL
Senior Member
Senior Member

Postby delijaBL » 28 Aug 2013

-Hans- wrote:Sportska su nacija, jbg.

Najbolje su to pokazali na poslednjoj Olimpijadi po broju medalja.

steva cenejac
Senior Member
Senior Member

Postby steva cenejac » 28 Aug 2013

Srle8 wrote:Austrija ima prelep stadion. Dobro je sto je prosla da se liga sampiona ne igra u onoj rupetini.

Koliko ja znam, oni ne mogu da igraju Ligu šampiona na svom stadionu, jer je premalo parkirnih mesta.

Igrat če na Prateru.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 28 Aug 2013

Legia fanovi ip2

vozite do 1.55

Image

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 28 Aug 2013

Inače slažem se s MKD-om, Austrija ako zapadne u srednje tešku grupu vjerojatno će imat skor 0-0-6.

Bjelica ne kuži da ne smije igrat protiv jačih ekipa kao da igra protiv Wiener Neustadta, sreća u Zagrebu ga je pomazila, pomazila ga je i jučer što se tiče prolaska, ali rezultatski je dobio svoje, čisto sumnjam da će mu se ono iz Zagreba događat u ligi prvaka.

Doduše, Bjelica je perspektivan i pametan trener, što se na kraju ispostavilo da Kruno Jurčić ipak nije, pa možda Nenad za razliku od Krune iz svega izvuče pouku.

Iako mislim da austrijska liga nije loša, Red Bull je recimo trebao proć Fenerbahče, a taj Red Bull je gledao u leđa Austriji Beč.

Na kraju krajeva, austrijska liga je 15. u europi po koeficijentu, to se ne dobiva preko noći.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 28 Aug 2013

Mico_Dusanovic wrote:Iako mislim da austrijska liga nije loša, Red Bull je recimo trebao proć Fenerbahče, a taj Red Bull je gledao u leđa Austriji Beč.

Na kraju krajeva, austrijska liga je 15. u europi po koeficijentu, to se ne dobiva preko noći.

Realno nisu jaci od nas, ali nam ne pasu.
Sjetimo se Sturma, Red Bulla i Austrije..
Svaki put je Dinamo morao proci dalje, ali bi primio neki pacerski gol koji bi austrijance odveo dalje.
Kao sto npr. Ivanisevicu nije pasao Paul Haarhuis, tako Dinamu ne pasu klubovi sa austrijskim predznakom.

delijaBL wrote:
-Hans- wrote:Sportska su nacija, jbg.

Najbolje su to pokazali na poslednjoj Olimpijadi po broju medalja.

Austrija je zemlja sa ukupno 287 olimpijskih medalja u svojim vitrinama. Nije malo smil4043

radio luksemburg wrote:nacelno si bas dobro napisao za austrijance, i pobrojao masu finih uspjeha
jedino si apsolutno fulao za mirnu jukic....nije bas austrijanka, to znas, a osim toga, cast njenim rezultatima, al ona nije ni najbolja plivacica rodjena na tlo republike hrvatske (cuo si za djurdju bjedov)...

Ma dobro, Hrvatica, Austrijanka, ista stvar.

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 28 Aug 2013

Mirna Jukić je Hrvatica ali zapravo nije rođena na tlu Republike Hrvatske, nego u Novom Sadu, Republika Mađarska.

Što se tiče Nenada Bjelice, to su naši mediji prenjeli kao ''ponosan sam što sam Hrvat'', a kada se pročita intervju zapravo piše nešto u stilu, ''ponosan sam što sam prvi trener iz Hrvatske koji trenira Austriju Beč''. Tako da je moguće da su Srđan i Kocko u pravu, no zapravo koga bolu k... šta je, kao trener ima potencijala, sretno mu bilo, možda jednog dana pokuca i na vrata reprezentacije. Ima 42 godine i od toga 6 godina trenerskog iskustva, gdje se od dna popeo do prvaka Austrije.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 28 Aug 2013

ajmo saragandy

Image

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 28 Aug 2013

bjelica je crnogorac. vi hrvati i srbi samo svojatate nase velikane.
Budi muško a ne Vujošević Duško.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 28 Aug 2013

UEFA izjavio Kazakhs: nema klanje ovaca na terenu!

Image

Europska nogometna unija (UEFA) prijeti ozbiljna disciplinske sankcije za kazahstanskog Shahter Kargandi li klub i dalje klanja ovaca tradiciji prije svake utakmice.

Kazakhs imaju ritual prije svakog dvoboja u sredini igrališta na klanje ovaca, a posljednji put se to dogodilo u zadnjem tjednu utakmicu play-ofot rang u Ligi prvaka protiv keltskog mača koji je osvojio 2-0. Shahter danas igraju drugu nogu u Glasgowu.

Direktor u UEFA natjecanja, Giorgio Tržišta CEO obaviješteni kazahstanski tim Jerden Kalilin klub mora zaustaviti ovu tradiciju.

"Iako se neke od tih stvari su duboko ukorijenjeni u nacionalnoj kulturi, vjerujemo da oni nemaju mjesto sportskih natjecanja. Stoga, klanje ovce prije, tijekom ili nakon utakmice je nedopustivo i neprihvatljivo i nećemo prihvatiti ", rekao je na tržištu.

Grupa za zaštitu životinja (PETA) nedavno žestoko prosvjedovali predsjednik UEFA-e Michel Platini, prema događajima u Kazahstanu.
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 28 Aug 2013

ead2 icon_1Smile
Image

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 28 Aug 2013

steva cenejac wrote:
Srle8 wrote:Austrija ima prelep stadion. Dobro je sto je prosla da se liga sampiona ne igra u onoj rupetini.

Koliko ja znam, oni ne mogu da igraju Ligu šampiona na svom stadionu, jer je premalo parkirnih mesta.

Igrat če na Prateru.

Kako god , bice lepsi stadion od one rupetine, maksimir je jedan od najruznijih stadiona na citavoj kugli zemaljskoj.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 28 Aug 2013

Srle8 wrote:Kako god , bice lepsi stadion od one rupetine, maksimir je jedan od najruznijih stadiona na citavoj kugli zemaljskoj.

Hebemu miša ali ovo su Icon_Fakti

Tuma
Respected Member
Respected Member

Postby Tuma » 28 Aug 2013

Baj d vej, ono sinoč je bilo presmješno. Kako su Dinamovci uspjeli ispasti od nogometnih neznalica kakvi su Avstrijci to če mi zauvijek ostati misterij!
scared0008 [c007