UEFA Champions League 2013/2014

Sve vezano za nogomet/fudbal

Ko ce u LŠ???

Zeleznicar
1
10%
Dinamo Zagreb
0
No votes
Vardar
4
40%
Partizan
2
20%
Maribor
1
10%
Sutjeska
2
20%

Total votes: 10

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

UEFA Champions League 2013/2014

Postby MKD » 27 May 2013

Ja sam otvorti i pred 12 meseca.

Vardar, Partizan, Dinamo, Maribor i Zeljo odbranio tituli od sezona 2011/2012 i opet prvaci sezona 2012/2013. Sutjeska je jedina novost i je novi prvak CG. Buducnost pao iz trona.
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: UEFA Champions League 2013/2014

Postby srdjan » 27 May 2013

Ok da cujemo koja su pojacanja Vardara koji im je budzet i koliko su strasno jako ove godine tooth

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 27 May 2013

srdjan wrote:Ok da cujemo koja su pojacanja Vardara koji im je budzet i koliko su strasno jako ove godine tooth

Ja imam osecaj da ce opet biti neka nesrejka na zrebot, ali inace bi Vardar zavrsio u
barabanu za grupnu fazu mrgreen

bakigvg
Respected Member
Respected Member

Postby bakigvg » 27 May 2013

Ja mislim da pocekamo jos dva kola do kraja, jer ipak i Turnovo ima sanse za titulu.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 27 May 2013

aha, mislish da ce grad skopje koj ulaga pare znaci drzavu dozvoliti turnovo da bude prvak kkkk ako bude potrebno vidices penala kao onaj na siena milan.

4 poena, 2 kola do kraja ne sanjaj.

pa ilco bivse trener vardar je presednik saveza i rodnjak ministerke policije gordana jankulovska c017 mene nie jasno kako si voopste ponadio titule kros sezone kkkk
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 27 May 2013

srdjan wrote:Ok da cujemo koja su pojacanja Vardara koji im je budzet i koliko su strasno jako ove godine tooth

mozno je samo 1 pojacanje. svim igraca sem Jovan Kostovski imaju kontrakt do zimska pauza 2013/2014.

ako ode kostovski u Spanija onda potrazit cu nov napadac.

ekipa je solidna za balkanski uslovi ima 11 igraca sa medjunarodno iskustvo. naravno ne pircamo o Milan i Barcelona ali Polska, Kiparska, Grcka, Romunska i Israelska liga nisu toliko jadni. Dovolno za da se organizira jedna ekipa koja ima minimum kvalitet za pariranje u evrope.

fudbal je skup sport. sa 4 milion eura budget ne dobiesh vise od Aco Stojkov i Mirislav Wiess i Gimenez, Tanevski. Aco ima 400K godishna plata.

ja bi ova para prije ubacio u MZT bar sa 4-5 milki u kosarke mozes nesto napraviti. u fudbala ovisis od zdreba.
Image

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Blue is the colour!

Postby Mico_Dusanovic » 27 May 2013

Najavljuju se velika pojačanja za Dinamo, najveće je već i ostvareno, lik koji je za 5 milijuna € došao u Bayer na početku sezone, da bi u cijeloj sezoni je odigrao 13 utakmica, većinom one manje bitne. Ima 24 godine.

Koja je caka transfera?! U tome što je lik budaletina.

Spominju se još neka imena vezana za Dinamo, meni nepoznata, ali transfermarkt kaže da su dobri, kao npr reprezentativac Alžira Soudani, u 13 nastupa zabio 7 golova za Alžir, za Vitoriu Guimaraes u 20 utakmica zabio 9 puta, Vaha ga nahvalio i preporučio. Navodno da je to jako blizu dogovora, lik ima 25 godina.

Treba nam lijevi bek, golman, i treba nam borac u sredini terena, ovo sve ostalo zadovoljava manje više, doduše pitanje je šta će bit s Sammirom, ako nam on ode, Husejinović bi preko noći postao desetka dinama, a on još uvijek nije dorastao tom zadatku.

Ono što sam već rekao, dolazak npr. Eduarda bi bio takva bomba koja bi vratila navijače na stadion, to bi trebao bit prioritet, nažalost ako dođe i Soudani, mislim da automatski dolazak Dudua je ne realan, jedino ako Soudani ili Fernandes mogu igraz desno ili lijevo ofenzivno krilo.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 27 May 2013

MKD wrote:aha, mislish da ce grad skopje koj ulaga pare znaci drzavu dozvoliti turnovo da bude prvak kkkk ako bude potrebno vidices penala kao onaj na siena milan.

4 poena, 2 kola do kraja ne sanjaj.

pa ilco bivse trener vardar je presednik saveza i rodnjak ministerke policije gordana jankulovska c017 mene nie jasno kako si voopste ponadio titule kros sezone kkkk

ne kenjaj tyy

Turnovo all the way anim_19 anim_19 anim_19
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 27 May 2013

Taj lik iz Portugala je sad zabio Benfici i uzeo joj 3. titulu.

Nadam se samo da mu to nece podici cijenu jer je stvar navodno jako blizu dogovora. Vaha ga dobro zna, i kaze da bi bio pravo pojacanje.

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 27 May 2013

Mico_Dusanovic wrote:Treba nam lijevi bek, golman, i treba nam borac u sredini terena, ovo sve ostalo zadovoljava manje više, doduše pitanje je šta će bit s Sammirom, ako nam on ode, Husejinović bi preko noći postao desetka dinama, a on još uvijek nije dorastao tom zadatku.

Navodno je Argentinac Migliore siguran.

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

Ukoliko ga nisu doveli besplatno smatram da je to bilo nepotrebno, 31 godina, samo trošak.

Inače spominju se kao pojačanja samo stranci za sada, bilo bi predivno kada bi iz kluba od stranaca otišli Ibanez i Beqiraj.

Što se domaćih tiče, vjerojatno bi mogli Antolić i Kramarić doć iz Lokomotive, iako bi to bila golemata šteta za Lokomotivu pred europu, nadam se da će Dinamo misliti i na Lokomotivu pa nekoga i proslijediti.

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 27 May 2013

Pa to su najbolje godine za vratara. Ionako na toj poziciji neces napraviti neki transfer, tako da je tu jedino bitno koliko moze pruziti danas, tu je manje interesantan nekakav potencijal, moguci transfer itd. A ovaj Argentinac je navodno ok vratar. Odstete koliko znam nema jer mu je ugovor istekao ili sto vec.

Strance moramo dovesti jer domaci zele odmah vani, pogotovo sad s ulazom u EU... eto ti Milic iz Pule ili Rebic iz Splita, ne zanima ih jednostavno...

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Lord Johnny wrote:eto ti Milic iz Pule

Ma on je dobio poziv za reprezentaciju...
Znamo sto to znaci.

Mozes crtati formacije Dinama sa Milicem na lijevoj strani.

Mico_Dusanovic
Hall of Fame
Hall of Fame

Dinamo ove godine ide ozbiljno, od 2 imena koja su se najviše spominjala već je prvi igrač potpisao, a drugi danas sletio u Zagreb...

Image

Tek je počeo prijelazni rok, a krenulo se ozbiljno... tko zna šta nas sve čeka... happy0064

Ovaj Soudani stvarno nije miki maus igrač, 9 golova u 20 utakmica, od toga dio utakmica spada u proces oporavka od ozlijede zbog koje je propustio 8 tekmi. 9 golova za klub koji je na 9. mjestu u Portugalu i koji je zabio svega 36 golova ove sezone u 30 utakmica, vjerujem da je najbolji strijelac kluba.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Nikakav miki maus..

Reprezentativac Chilea koji dolazi iz Leverkusena
i reprezentativac Alzira na preporuku Vahe.