Hrvatska nogometna reprezentacija

Sve vezano za nogomet/fudbal
apkomedah
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Hkk. Široki Primorka

Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Postby apkomedah » 16 Nov 2011

e sad ćemo odjednom od ćorluke pravit lijevog bočnog zato što je sa raspalom turskom to dobro odigro...na EP nas čekaju ozbiljne reprezentacije i tu nema mijesta eksperimentima...
osim philipa lahma ja neznam da neka ozbiljna repka ima dešnjaka na toj poziciji, ispravi me ako griješim... ows
" Hajduk je iznad svih, Hajduk živi vječno, veliki Hajduk je moja misija i Hajduk nitko neće ucjenjivat... "

Hrvoje Maleš...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 16 Nov 2011

Kakve to veze ima. Naravno da ima utakmica za provjerit, ali onakav Čarli je bar 30% bolji od Strinica i pranjica na toj poziciji. Da nije desna noga kurac bi onog turcina onako legao na pod kod prvog gola u Turskoj. Dakle isporba se i vidi se jeli moze ili ne moze. Ako odigra i dio onog iz Turske bolje je od raspalog Strinica i Pranjica koji je los u defenzivi!

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 16 Nov 2011

Onda neka Vrsaljko umjesto Pamica. Corluka prvi izbor na desnoj strani (zamjena Vrsaljko), a Strinic na lijevoj (a zamjena Corluka). Iskreno, da imamo 2 Corluke, igrao bi on meni i desno i lijevo (jer je i na toj strani bolji od bilo koga od nasih lijevih bekova).

apkomedah
Hall of Fame
Hall of Fame

Lord Johnny wrote:Onda neka Vrsaljko umjesto Pamica. Corluka prvi izbor na desnoj strani (zamjena Vrsaljko), a Strinic na lijevoj (a zamjena Corluka). Iskreno, da imamo 2 Corluke, igrao bi on meni i desno i lijevo (jer je i na toj strani bolji od bilo koga od nasih lijevih bekova).
pa pamića sam stavio čisto što u 22 moraš imat 2 ljevaka a to što bi igrao vrsaljko mogu ćorluka, vida, srna... sve bolja riješenja od njega ovakog...
" Hajduk je iznad svih, Hajduk živi vječno, veliki Hajduk je moja misija i Hajduk nitko neće ucjenjivat... "

Hrvoje Maleš...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

apkomedah wrote:
Lord Johnny wrote:Onda neka Vrsaljko umjesto Pamica. Corluka prvi izbor na desnoj strani (zamjena Vrsaljko), a Strinic na lijevoj (a zamjena Corluka). Iskreno, da imamo 2 Corluke, igrao bi on meni i desno i lijevo (jer je i na toj strani bolji od bilo koga od nasih lijevih bekova).
pa pamića sam stavio čisto što u 22 moraš imat 2 ljevaka a to što bi igrao vrsaljko mogu ćorluka, vida, srna... sve bolja riješenja od njega ovakog...

Ne bih se slozio. A kakav je Pamic? Njega vodit samo zato sto nam trebaju dva ljevaka? Imamo 2 Pranjica i Strinica i a COrluka moze to igrati, tako da ih ima i previse.

apkomedah
Hall of Fame
Hall of Fame

sirokibrig wrote:
apkomedah wrote:

Ne bih se slozio. A kakav je Pamic? Njega vodit samo zato sto nam trebaju dva ljevaka? Imamo 2 Pranjica i Strinica i a COrluka moze to igrati, tako da ih ima i previse.
nebi meni pranjić igro da nemamo nikoga drugog, taj osijeku nebi bio pojačanje sada...

i kako ne razumiješ da je Ćorluka ovo igrao iz nužnog zla, mi od vremena jarnija tražimo lijevog bočnog a ćorluka je 4 g u repci i nikad to nije igrao, kako ga se nikad prije nije tu stavilo kad već odjednom je on najbolje riješenje...

Hrvoje Maleš...

jimmy
Senior Member
Senior Member

Postby jimmy » 16 Nov 2011

pranjić je bio jako dobar kad je uzeo loptu i pobjegao gore s njom u napad... to je njegova pozicija, ima centaršut, dribling i šut, u obrani nema šta tražiti

jimmy
Senior Member
Senior Member

Postby jimmy » 16 Nov 2011

nitko ne spominje 2 naša ključna igrača u pobjedi protiv turske, bog je uslišao naše molitve, ozlijedili su se kranjcar i lovren.... i ostalo je povijest sss

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

kakve veze ima sto je iz nuzno zla Corluka to odigrao? Sad je pokazao da moze biti jako jako upotrebljiv. U onoj velicanstvenoj pobjedi on je bio najbolji. Dovoljno govori kako je odigrao.

A sto se tice Pranjica, slazem se sa jimmyem, prema naprijed je odlican, kad se napada upotrebljiv, medjutim kad se branimo neka ga sto dalje od terena.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 16 Nov 2011

Pranjic je vezni igrac. Ne znam tko je njega gurao na beka tj. znam, on se sam nudio da krpa tu poziciju i onda je s vremenom postao standardan na toj poziciji u reprezentaciji i u Bayernu. ead2

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 17 Nov 2011

Dakle, poslije 4 godine blamaze Bilica, jedna pobjeda od 3:0 je zacepila svima usta??? Icon_cese C054

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 17 Nov 2011

Edo wrote:Dakle, poslije 4 godine blamaze Bilica, jedna pobjeda od 3:0 je zacepila svima usta??? Icon_cese C054

i ja sam na to pomislio.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 17 Nov 2011

Edo wrote:Dakle, poslije 4 godine blamaze Bilica, jedna pobjeda od 3:0 je zacepila svima usta??? Icon_cese C054

Blamaze? Icon_blink

jedna pobjeda?

Pa mi smo na EP! ows

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 17 Nov 2011

Pa prosle kvale bili treci. Drvlje i kamenje na Bilica.

Ove kvale imali miki maus grupicu i prica je bila ako je ne osvoji da ce pasti otkaz. Cijele kvale ste ga kudili, blamaza sa Gruzijom, slabe tekme sa Grckom, samo jedna nerjesena.
Na kraju je u Grupi sa Grckom i Izraelom osvojio 2 mjesto. Daleko najslabija grupa u kvalama.

Onda dolazi baraz i pobjeda nad Turskom 3:0 i sada ste opet na konju. Bilic je bog a reprezentacija je vrhunska? U biti osim pobjede u Turskoj ja se ne sjecam dobre utakmice Hrvatske u poslednje 4 godine osim mozda one u Bjelorusiji...

2 velika poraza od Engleske. Slabe tekme sa Ukrajinom. Poraz od Grcke i nerjeseno sa njima? jedini vrijedan rezultat je pobjeda u Turskoj(4 godine?).

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 17 Nov 2011

vratari : pletikosa, subašić, kelava

obrana : vrsaljko, ćorluka, vida, lovren, šimunić, šifo lol lol lol (ne vjerujem) , strinić, pamić

veza : srna, rakitić, luka, vukojević, kranjčar, iličević, perišić

napad : olić, mandžo, dudu, klasnić... smil4043[/quote]