Srpski fudbal - nize lige - reprezentacija

Sve vezano za nogomet/fudbal

Ko osvaja titulu?

FK Crvena Zvezda aka institucija-imperija uzvraca udarac
12
32%
Penaltizan, uz pomoc sudija naravno, tako je sladje
17
45%
Napredak, stadion Mladosti mesto nase radosti
1
3%
Jagodina aka Palma Betoven vodi do titule
8
21%

Total votes: 38

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Srpski fudbal - nize lige - reprezentacija

Postby srdjan » 21 May 2012

Dokolica wrote:Vidić i Stanković se ne vraćaju u reprezentaciju. Tores i Mata će biti u sastavu protiv nas.

Hvala Bogu Stanković je legenda ali vrijeme mu je ooodavno prošlo, a Vidić je ionako u reprezentaciji bio igrač manje, čak mislim da je često vršio sabotažu.
E sad izostavljanje Krasića i Žigića iz reprezentacije je čisti idiotizam C054 ako nam je napad ranije bio smiješan, sad je tragičan.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 21 May 2012

Lupetas kao i obicno. Vidic nas je odveo na dva SP-a. On je pravi komadant odbrane. Takvog vise nemamo srecno sa kikasarom Suboticem. Ni odbrana nam nije vise cvrsta. Vidic ionako ne bi mogao da igra ove pipreme ali otpisati ga skroz za ovaj naredni ciklus kvalifikacija je cista ludost mada on se sam povukao. Krasic je imao ocajnu sezonu i sa pravom je otpisan. Videli smo kako je igrao u kvalifikacijama za EP kao muva bez glave. Neka se prvo stabilizuje negde pa neka ga onda pozove.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Duško Tošić, Aleksandar Luković, Nikola Maksimović, Srđan Mijailović, Ivan Radovanović, Ljubomir Fejsa, Stefan Šćepović
C054 C054 C054
Moj nekad omiljeni igrač će mi se brzo obnemiliti ako ovako nastavi C054

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Lazar Mrakovic,Scepovic Junior kada se oporavi ,Obradovic, Nemanja Tomic,Crni Radosav scared0008 Samo je jos falilo da pozove super Babu Icon_cese

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 21 May 2012

Pa ako sada ne napravimo totalni remont onda necemo nikada. Mozda ce rezultati ispastati
ali vreme je da se okrene novi list, da se reprezentacija podmladi i da gledamo na duze staze.

Sto se tice Vidica, ni ne treba nam. Igrac koji se onako olako, vruce glave odrekne svetog
grba ni ne treba nam u reprezentaciji.
Ciao Panteli i Zigari, dosta su nas nervirali.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Sto da covek trpi uvrede grobarskih medija. Nasli njega da prozivaju a srednji red i napada se nije video u njajvznijoj utakmici kvalifikacija. Pantelic je najbolji napadac kojeg smo ikada imali i najzasluzniji sto smo igrali u Juznoj Africi. Bas ces uzivati u golovima i asistencijama Lazara Markovica pa taj se nije videoni na utakmicama sa Borcem iz Cacka,Metalcem i ostalim divovima iz nase fudbalske lige icon_1Smile

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 21 May 2012

Sta je to Vidic trpio? Pa Gurovic je prozivljavao mnogo gore stvari pa je opet igrao za
reprezentaciju.

Pantelicu treba 55 sansi na utakmici da bi dao gol. Njega bez problema cuvaju igraci koji
su clanovi ekipa kao sto su Trans Narva, Domzale i Mypa, zbogom pameti...

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Jako je ovo jadno, ali kad se oporavi Sulejmani bit ćemo solidni. Daleko od Antićeve Srbije, ali solidni.
Ja bi to ovako složio da sam Miha:
Brkić
Kolarov Subotić Bane Basta Tadić Tošić Ignjovski Janković Tomić Sulejmani,
Jbg nije nešto, ali ows

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 21 May 2012

Sta je sa Ninkovicem???
Steta, bas sam ga gotivio, ali nikad se nije "probio" u sami vrh...

Nazalost ni jedan napadac nije nekakvo ohrabrenje... Ajde ovog malog glodarskog glavonju neka forsira, mlad je, pa ajde, ali to je dokaz koliko smo pali... Ali Leka i Scepovic su totalni promasaji...

Vezni red, sta je tu je.. Kuzma kad se oporavi i to je to...

Odbrana i dalje najjaci dio tima... Neven nije nikakva kiksara... jebite se svi koji ga ne vole c017

Golmani... bolje pozvati Dr. Zigica da brani, nego da nam onaj majmun ponovo stane na gol... ovo sto imamo je vise lose, nego solidno...

Ukupno, Miha, meni vrlo drag, je "polukurac" od trenera...Nadam se da ce napraviti cudo... Ali glavni cilj je dobiti Makedonere... ko bi izdrzao gluposti onog pametnog ovdje na forumu Icon_povraca
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

Dokolica
Member
Member

Postby Dokolica » 21 May 2012

Tošić. icon_1Smile

Hvala Bogu, više nećemo gledati Pantelu. U jednom trenutku imao je preko 900 minuta u dresu reprezentacije bez postignutog gola. Bolje da gledamo decu, koliko god ne znali, ona makar imaju kad da nauče.

Milka Canic
Senior Member
Senior Member

Postby Milka Canic » 21 May 2012

Sta kaze nepravedno zapostavljani Pantelinjo o problemima u spicu, novom selektoru i najboljem protivnickom golmanu ... lol

Kada pričamo o našim klubovima i o igračima na raznim pozicijama, stiče se utisak da imamo dosta fudbalera na svim mestima osim u napadu. U čemu je problem?

"Nije napadač jedna nedelja, jedan mesec, jedna godina. Napadač treba da traje, da postiže golove svake godine. Zato iza mene stoje rezultati. Zato sam ja, kad su svi udarali po meni i kad su me kritikovali, kada nije išlo kako je trebalo, uvek igrao za tim. Kad nisam ja postizao golove, onda su to radili drugi - kada sam ih pogađao centaršutevima, pasovima... Pa ne mogu da odem na korner da centriram loptu i da onda odem u šesnaesterac i dam gol! To je nemoguće. Ali ljudi kod nas drugačije gledaju fudbal... Ne možeš da dođeš u situaciju da ti špic, koji ti daje stalno određeni broj golova, ne igra. Ili da taj špic bude razapet na krst zato što ga ne voli nečiji prijatelj iz kafane, zato što ljudima smeta njegova duga kosa, zato što je uvek nasmejan ili šta ja znam zbog čega već. Postoji statistika i po tome se vidi ko koliko daje. Na primer, dođeš u situaciju da u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo uzmeš iz četiri utakmice četiri boda i kao: 'Šta ćemo sad?'. Trebalo je da se napravim pametan i da kažem: 'E neću više da igram za reprezentaciju. Sad vi mene zovete, ali ja sad neću da igram!'. Ne, ja dođem da igram i u naredne četiri utakmice donesem deset bodova! I onda dođemo da igramo u Sloveniju i kažu: 'Ali znaš, protiv Italijana...'. Pa šta protiv Italijana? Ko se to naigrao fudbala protiv Italijana?! E onda dođe ta Slovenija, odlučujuća utakmica, ponovo ne igram! Da ne podsećam na meč s Francuskom na Marakani, kad nisam bio ni pozvan. Idemo dalje... Dođemo na Svetsko prvenstvo, budem odličan protiv Gane, naredne dve utakmice me nema. Tek kad sve gori, protiv Australije: 'Ajde, uđi'. Dam jedan gol, ali nije dovoljno, trebalo je četiri da dam?! Da šutiram kao u basketu, možba bi to bilo dovoljno?! Ma to su neverovatne stvari. I tako je bilo kod svakog selektora, uvek su imali neke 'zareze'. Takav smo mi narod... Statistika bar kod mene dovoljno objašnjava. I u Srbiji, i u inostranstvu. E to mora da bude napadač. Da ima konstantan učinak. Ukoliko na kraju tog dugačkog puta možeš da hodaš uzdignutog čela, da vidiš gde si stao i ako shvatiš da si došao do kraja uspešno, to znači da imaš čime da se ponosiš".

Šta misliš o novom selektoru naše reprezentacije, Siniši Mihajloviću?

"Mnogo puta sam dosad govorio o tome. I pre nego što je njegov dolazak počeo da se pominje rekao sam da je Siniša, u ovom trenutku, jedino rešenje s kojim možemo da idemo napred. Ovo što ću sada reći neka protumači ko kako želi, ali Srbija će konačno imati kompletnog selektora u svakom smislu. Dosad se nije dogodilo da nekom selektoru nešto ne nedostaje. Možda je Miroslav Đukić imao najveći procenat te kompletnosti, ali Miha ima mnogo više od svih ostalih".

Možeš li da izdvojiš najboljeg golmana protiv kojeg si igrao?

"Golman... Oliver Kan, bez premca! Čudo od čoveka i golmana. Imali smo jedan interesantan zajednički trenutak... Utakmica se igrala u Minhenu, Bajern je pobedio sa 4:2. Vodili su 3:0, ja postigao gol za 4:1, pa smo stigli na 4:2. I šta se događa? Poslednji minut utakmice, nekako se namestila situacija da sam fintom tela izbacio dvojicu odbrambenih igrača i ostao sam ispred Kana. Prvi put ga lomim, on klekne, drugi put, on legne! I tako, vidim njega kako leži na travi i počinjem da se smejem. Mislim se u sebi: „Veliki Oliver Kan leži ispred tebe u nekom polutrbušnjaku“... Krenuo sam da ga prebacim loptom, ali nisam uspeo da je ubacim u mrežu jer sam se smejao. Lopta je otišla pored stative. Sudija svira kraj, Kan ustaje, prilazi, grli me i kaže: 'Ovo mi nikada niko nije uradio u životu'. Smejali smo se obojica, sve dok me nije sreo direktor Herte Diter Henes...

ip2 ip2 ip2
УШЛО У КРВ И ДОВИЂЕЊА!

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Kralj kkkk Junak kvalifikacija pre dve godine. Koliko vaznih goova je nastimao i kada je trebalo postigao. Prvi pasus su sve sami Icon_Fakti eSamo ovi sa crno-belim naocalama nisu zeleli da vide. Neka sada ce da uzivaju u carima igre " ekstra talentovanog" koji neume ni da asistira ni da pogodi u nasoj ligi u kojoj igra pola namestenih meceva c017
Last edited by Srle8 on 21 May 2012, edited 1 time in total.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

I samo da dodam i da je i u ovom trenutku nas najbolji napadac. Ove sezone je imao nekoliko het trikova u Grckom prvenstvu.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Milka Canic wrote:Statistika bar kod mene dovoljno objašnjava.

S ovime se potpuno slažem lol lol lol
Kakav idiot mao
Hvala Bogu da ga je Miha izbacio anim_19

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Milka Canic wrote: budem odličan protiv Gane

tumbleweed C054 tumbleweed