BH fudbalska/nogometna repka

Sve vezano za nogomet/fudbal
sirokifan23
Respected Member
Respected Member

Re: BH fudbalska/nogometna repka

Postby sirokifan23 » 14 Jan 2010

ma wolfsburg ima pun kufer love, boli njih briga, i onda mogu zajebavat i milana i chelsea, daj ovoliko daj onoliko, i da im ostane on, da ga i ne prodaju to bi im isto pasalo...

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 14 Jan 2010

sirokibrig wrote:Jeda li on preći negdje!

Ma nece nigdje do ljeta....To je 100%...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 14 Jan 2010

Zec finišira pregovore sa Šahtarom, Alispahić ipak ostaje na Šubićevcu!
Jedino što znam je to da me u klubu uvjeravaju kako se transfer Zeca bliži svome završnom dijelu. Navodno su u pitanju dani - rekao je trener Šibenčana Branko Karačić

Prvi radni dan na Šubićevcu prošao je u upoznavanju. Naime, treninzima Šibenika priključilo se dosta novih igrača. Spahić, Baković, Ivešić, Likić, Gusić…nova su prezimena u redovima Modrih. Trener Branko Karačić, razumljivo je suzdržan u izricanju nekih ocjena o novacima.
- Svi ti mladići su u statusu igrača na probi, tek sam ih vidio, upoznao i tek kada počne odigravanje pripremnih utakmica moći ću dati neki konkretniji sud. Ono što se zna je to da želimo konkurenciju za desni bok, obzirom da smo eliminirali Zoričića, potom na mjestu stopera, veznog i jednog napadača. Ti mladići su tu, radit će s nama, pratit ćemo ih, i onda dobiti cjelovitiji uvid.

Prema nekim informacijama Ermin Zec je u Ukrajini gdje navodno dogovara transfer u Šahtar. Karačić o tome ne zna mnogo više...
- Jedino što znam je to da me u klubu uvjeravaju kako se transfer Zeca bliži svome završnom dijelu. Navodno su u pitanju dani.

Pojavila se i opcija s odlaskom Alispahića. Odlični veznjak Šibenika u utorak prijepodne još se nije priključio treninzima.
- Mehmed je još u Bugojnu, čuo sam se s njim, kao i ljudi iz kluba. Sređuje papire, i očekujemo ga svaki trenutak u Šibeniku. Što se njegovog navodnog odlaska tiče sve što znam je ono što piše u tisku, i raznorazne priče. Moje osobno mišljenje je da je za Alispahića najbolje da ostane još najmanje sezonu u Šibeniku, da se još više stabilizira. Mislim da je nerealno u ovom trenutku govoriti o njegovom odlasku.
Toliko od Karačića. Vidjet ćemo što kaže tržište.

Džeko - Zec napad.

Moram priznati impresivno!

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 14 Jan 2010

Jos mlijeka treba Zeko da pije..:Daleko je do startnih 11... Ali mlad je i nadaren, vidjecemo.

dnk.dna
Respected Member
Respected Member
Club: Σαράγεβο

Postby dnk.dna » 14 Jan 2010

Sušić stavio autogram na ugovor

Novi selektor našeg fudbalskog nacionalnog tima, Safet Sušić, bez medijske pompe potpisao je ugovor sa Fudbalskim savezom Bosne i Hercegovine.

Ugovor će trajati do kraja kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a u slučaju našeg plasmana isti će automatski biti produžen.

U ugovoru koji je potpisan pomalo u tajnosti u utorak, prije nego je Sušić otputovao na radnu turneju u Francusku i Njemačku gdje će posjetiti naše reprezentativce, ne postoji klauzula o financijskoj nadoknadi i potraživanjima u slučaju prijevremenog prekida istog.

izvor: http://sportsport.ba/bh_fudbalp-29653.htm

Å¡arnu ga pape
srdjan wrote:Taj Ajs nigrutin i onaj drugi su čisti bolesnici sjećam se šta su sirotom Eri Ojdaniću radili u nekom big braderu ili sličnom
Ja bi im zabranio da "pjevaju" iako ovo ni nije pjesma
Ajs Nigrutina, Ramba Amadeusa i Balaševića u zatvor

dnk.dna
Respected Member
Respected Member

Manchester City zainteresiran za Ibričića?

Bosanskohercegovački reprezentativac Senijad Ibričić prije dva dana potpisao je novi ugovor sa Hajdukom, no to ne znači da će nabolji igrač "splitskog ponosa" i ostati na Poljudu.

U ugovoru postoji klauzula da Ibričić može napustiti Hajduk ukoliko na adresu kluba stigne ponuda kojom će obje strane biti zadovoljne, a hrvatski mediji špekulišu da se jedna takva već i pojavila.

Prema pisanju tamošnjih medija menadžer Mate Jozipović zatražio je od čelnih ljudi Hajduka punomoć kako bi mogao realizirati transfer našeg internacionalca. Navodno je za usluge Ibričića zainteresiran Manchester City, no čelni ljudi splitskog kluba odbili su dati Jozipoviću punomoć, dok isti ne dovede predstavnike zainteresirane strane u klub.

Hrvatski mediji došli su do informacije da su Popularni Građani spremni ponuditi Hajduku 4.5 miliona eura za Ibričića, no Jozipović je ostao zakopčan do grla i nije htio otkriti ime kluba koji želi našeg reprezentativca niti novčanu svotu koju bi isti uplatio Hajduku kao obeštečenje.

izvor: http://sportsport.ba/ino_fudbalp-29652.htm
srdjan wrote:Taj Ajs nigrutin i onaj drugi su čisti bolesnici sjećam se šta su sirotom Eri Ojdaniću radili u nekom big braderu ili sličnom

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 14 Jan 2010

Realno, imamo finih opcija u napadu. Tu je Dzeko, Muslimovic koji stvarno uvijek igra odlicno za reprezentaciju, imamo Ibisevica koji nije ni blizu proslogodisnjeg, ali je ipak dobar igrac, sad imamo mladog Zeca, spominju se silni Seferovici idr.

znaci, tu nemamo problem.

U sredini smo isto potkrpljeni tehnicarima. Imamo Misimovica, Pjanica, Ibricica, Salihovica, Medjunjanina - sve tehnicari. Fali nam koji trkac, koji ce oduzimati lopte. Nesto sto je kod Cire igrao Muratovic.

I naravno, fali nam odbrana.

Sto se golmana tice, i tu smo kolko-tolko ok za sad, sa nagovjestajem da cemo biti jaki na toj poziciji kad Begovic jos stasa.
Image

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 14 Jan 2010

Ovaj Alispahic bi se mogao nauciti da igra trkaca defanzivca na sredini....Mislim da ima specifikacije....Sta kazu ovi sto ga bolje poznaju? Ja sam ga gledao svega 4-5 puta...

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 14 Jan 2010

Peppermint Park Ranger wrote:Realno, imamo finih opcija u napadu. Tu je Dzeko, Muslimovic koji stvarno uvijek igra odlicno za reprezentaciju, imamo Ibisevica koji nije ni blizu proslogodisnjeg, ali je ipak dobar igrac, sad imamo mladog Zeca, spominju se silni Seferovici idr.

U sredini smo isto potkrpljeni tehnicarima. Imamo Misimovica, Pjanica, Ibricica, Salihovica, Medjunjanina - sve tehnicari. Fali nam koji trkac, koji ce oduzimati lopte. Nesto sto je kod Cire igrao Muratovic.

Sto se golmana tice, i tu smo kolko-tolko ok za sad, sa nagovjestajem da cemo biti jaki na toj poziciji kad Begovic jos stasa.

Bajramovic
CITY

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Edo wrote:Ovaj Alispahic bi se mogao nauciti da igra trkaca defanzivca na sredini....Mislim da ima specifikacije....Sta kazu ovi sto ga bolje poznaju? Ja sam ga gledao svega 4-5 puta...

Mogao bi i ja to mjesto odigrati, ako bude zaskripilo
CITY

dnk.dna
Respected Member
Respected Member

Povećava se bh. kolonija u Češkoj
Džafić u češkom Zenitu

Nakon odličnih igara u dresu Bosne iz Visokog, za napadača ovog kluba Adnana Džafića zanimanje je pokazao Zenit iz Časlava.

Ponudili su mu probu u češkom klubu, što je ovaj nogometaš znao više nego dobro iskoristiti. Na dvije odigrane utakmice tokom probe, postigao je čak šest golova. Nakon toga, čelnici Zenita su mu odmah ponudili ugovor.

"Zaista sam odigrao dobro ove dvije utakmice i pokazao da imam veliki potencijal. Svi su u klubu bili zadovoljni i odmah su mi ponudili ugovor. Tako da sam isti potpisao na 18 mjececi. Prezadovoljan sam novim klubom, koji je veoma dobro organizovan. Ovdje ću imati sve uslove da još više napredujem i ovo će biti odskočna daska u nastavku karijere", rekao je Adnan Džafić za SportSport.ba.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 14 Jan 2010

Nije ni Rahimic otisao jos u penziju...33 godine, moze pomoci sledece kvale.... smil4043

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 14 Jan 2010

SALADIN wrote:
Peppermint Park Ranger wrote:Realno, imamo finih opcija u napadu. Tu je Dzeko, Muslimovic koji stvarno uvijek igra odlicno za reprezentaciju, imamo Ibisevica koji nije ni blizu proslogodisnjeg, ali je ipak dobar igrac, sad imamo mladog Zeca, spominju se silni Seferovici idr.

Bajramovic

ma nije ni on neki trkac!

treba nam neki Gatuzo. Mi jedino dobro igramo kad imamo loptu, cim protivnik ima loptu, eto belaja, setkaju se na ivici naseg sesnaesterca.
Image

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame

Peppermint Park Ranger wrote:
SALADIN wrote:

Bajramovic

ma nije ni on neki trkac!

treba nam neki Gatuzo. Mi jedino dobro igramo kad imamo loptu, cim protivnik ima loptu, eto belaja, setkaju se na ivici naseg sesnaesterca.

hmmmmm Bajramovic mi je bas trkac....samo sto je cesto povrijedjen i ne mozemo se na njega osloniti
CITY

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 14 Jan 2010

Edo wrote:Jos mlijeka treba Zeko da pije..:Daleko je do startnih 11... Ali mlad je i nadaren, vidjecemo.

Osim od Dzeke bolji je od svakog BH napadača! Icon_Fakti