Srpski fudbal - nize lige - reprezentacija

Sve vezano za nogomet/fudbal

Ko osvaja titulu?

FK Crvena Zvezda aka institucija-imperija uzvraca udarac
12
32%
Penaltizan, uz pomoc sudija naravno, tako je sladje
16
43%
Napredak, stadion Mladosti mesto nase radosti
1
3%
Jagodina aka Palma Betoven vodi do titule
8
22%

Total votes: 37

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Re: Srpski fudbal - nize lige - reprezentacija

Postby sarma i proja » 15 May 2018

herkules wrote:
sarma i proja wrote:Ja isečem mkdov kurac i stvam u usta ako Srbija osvoji više od jednog boda. Od Brazila gube sa 6 golova.

Vec vidim "Sasa Ilic najveci krivac za debakl, jer je tjerao fudbalere Srbije da piju vinjak, umjesto domace vodke" ows

Nego treba donjeti jos jednu bitnu odluku...da li voditi domace kurve ili placati ruske!? C054

Nema veze Ilić sa tim. To je kao kad naprednjaci postave nekog debila za direktora komunalnog u Prijepolju. Idemo ka sunovratu i Ilić neće učiniti ništa epohalno da ublaži pad, niti će ubrzati. Samo fun fact da se smejem, čuj Ilić član stručnog štaba, čovek još igra fudbal icon_1Smile
fudbal je na ulici, kamen je stativa...

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 15 May 2018

Peppermint Park Ranger wrote:
herkules wrote:
sarma i proja wrote:Ja isečem mkdov kurac i stvam u usta ako Srbija osvoji više od jednog boda. Od Brazila gube sa 6 golova.

Vec vidim "Sasa Ilic najveci krivac za debakl, jer je tjerao fudbalere Srbije da piju vinjak, umjesto domace vodke" ows

Nego treba donjeti jos jednu bitnu odluku...da li voditi domace kurve ili placati ruske!? C054

Konsultujte se sa Čovketom, on je ekspert za kurve. ows

Šta napravi višak vremena nonono

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 15 May 2018

Krivci za debakl ce biti ovi navijaci sto mrace po portalima i forumima vec mesecima i stvaraju negativnu atmosferu.

Haralampije
Senior Member
Senior Member

Postby Haralampije » 16 May 2018

kockarinho wrote:Krivci za debakl ce biti ovi navijaci sto mrace po portalima i forumima vec mesecima i stvaraju negativnu atmosferu.

Debakl ne sme da se desi Icon_Fakti
Imamo lepu priliku da prodjemo grupu i cela zemlja mora tako da razmislja sve i da Ilic bude selektor
Ostavimo mracenje i prozivke za povratak
Kad se rezimira SP
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 16 May 2018

kockarinho wrote:Krivci za debakl ce biti ovi navijaci sto mrace po portalima i forumima vec mesecima i stvaraju negativnu atmosferu.

Ja bih iskreno voleo da budem kriv za nešto, samo mi nije jasno na koji način ću ja biti kriv što Antonio Rukavina nema pojma?

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 16 May 2018

Haralampije wrote:

Debakl ne sme da se desi Icon_Fakti
Imamo lepu priliku da prodjemo grupu i cela zemlja mora tako da razmislja sve i da Ilic bude selektor
Ostavimo mracenje i prozivke za povratak
Kad se rezimira SP

Srbija ako prođe grupu s ovim timom to se mora tretirati kao svjetsko čudo i plod Krletove genijalnosti.
Slaviša Kokeza!

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 16 May 2018

Na papiru vam je ovo ubjedljivo najtanja reprezentacija koje se ja sjećam. Ona iz Južne Afrike je bila avion za ovu. Reprezentacija iz 2006. je isto bila tanka, ali je imala, makar na papiru, čeličnu odbranu što se pokazalo u kvalifikacijama.

S druge strane, možda će upravo ova napraviti iskorak jer niko to od nje ne očekuje.
Image Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 16 May 2018

Peppermint Park Ranger wrote:Na papiru vam je ovo ubjedljivo najtanja reprezentacija koje se ja sjećam. Ona iz Južne Afrike je bila avion za ovu. Reprezentacija iz 2006. je isto bila tanka, ali je imala, makar na papiru, čeličnu odbranu što se pokazalo u kvalifikacijama.

S druge strane, možda će upravo ova napraviti iskorak jer niko to od nje ne očekuje.

Icon_Fakti
Ovdje su samo svjetske klase SMS i Matić, ima još par dobrih, solidnih igrača ala Živković, Kostić, Ljajić, Tadić, Kolarov... Ostalo su rupe.
Slaviša Kokeza!

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 16 May 2018

Najtanja je bila ona koju je sastavio Sinisa Mihajlovic.

Krv ti jebem, nama su tada igrali (ovako nekoliko iz glave)..
Alen Stevanovic, Aleksandar Ignjovski, Ivan Radovanovic, Marko Scepovic, golman Zeljko Brkic

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 16 May 2018

Pa to je sastavljao Ramadani i Zahavi, a ne Sinisa.

Jbt vec su poceli sa reklamama sa Flashom Ilicem kao napred Srbijo kako bi opravdali njegov put u Rusiju.
Image

ХасанСецкати
Junior Member
Junior Member
Club: ФК Војводина

Postby ХасанСецкати » 17 May 2018

Od Kostarike nam sve zavisi. Ukoliko njih dobijemo ni 1/16 finala nije daleko mada tamo ispadamo od Nemaca. Ja na ovu situaciju ne gledam tako crno, na velikoj sceni smo i nekolicina iz generacije "Novozelandjana" ce biti na turniru (Rajkovic, SMS, Zivkovic, Gacinovic, Grujic, Nemanja Maksimovic, Veljkovic, a nadam se i Jovicu). Posle SP-a bi se trebali prikljuciti Radonjic, verujem da ce i Gajic naci tu svoje mesto ukoliko se vrati u nas fudbal jer verujem u njegov kvalitet. Dobar deo ih je opstao u seniorskom fudbalu i potajno se nadam da su sacuvali taj sampionski gen koji imaju u sebi i da ce ga preneti u seniorsku reprezentaciju. Ipak su ti momci bili evropski i svetski prvaci.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 18 May 2018

Kurir navodno saznao spisak.
Ako je istinit, pozitivna stvar je što su tu Milenković i Veljković clap ali nema Jovića, ustvari Krki ide samo sa 2 napadača C054 to mi se ne sviđa nikako, moralo je biti mjesta za Jovića.
Prvi veliki minus od mene za Krkija, ali i dalje imam ekstremno povjerenje u njega.
Slaviša Kokeza!

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 18 May 2018

Ne verujem nista Kuriru ali ako je kojim slucajem istina, ni meni se ne svidja odlazak sa dva napadaca.
Ne daj Boze nekih povreda...

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 18 May 2018

Jedan ozbiljan austrijski medij je objavio listu 6 nac. selekcija koje ce se pripremati i igrati pripremne u Austriji...

Rusija
Peru
Australija
Nigerija
Juzna Korea
Japan

rofl rofl rofl

Posto je ljiga iz Zenice vec objavio da ide u Austriju na pripreme, mozda jos nikoga nije obavestio o tome... moguce da ni Kokeza i njegova menadzerska sekta jos ne zna nista o tome... nece valjda igrace odvesti u Australiju krazy pa "selektor" ode sam u Österreich eusa_doh
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 18 May 2018

Sve i da se pripremamo na Fruskoj gori, verujem gospodinu Krstajicu.

Return to “Nogomet/Fudbal”