Champions League 2017/18

Sve vezano za nogomet/fudbal

Najdalje ce dogurati

Poll ended at 04 Aug 2017

Vardar, privatni kapital...
3
38%
Rijeka, kad su bolji od Mamica sta je za njih kvalifikacija...
1
13%
Maribor, najbolji koeficijent
1
13%
Partizan, d'umre Vucic
1
13%
Zrinjski
1
13%
Buducnost
1
13%

Total votes: 8

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Re: Champions League 2017/18

Postby Peppermint Park Ranger » 24 Dec 2017

-Hans- wrote:Jebeno, vama bacaju i hrvatske i srpske kanale. Ali, to zato jer jos nemate zakonski definirano, uzivajte dok mozete..

Kod nas postoji agencija koja se bavi tim stvarima i lupaju ogromne kazne, bas jebu sa pravima, to sto kaze kocko da su mu zacrnili RTS, to je zato jer je Arena imala prava na tu utakmicu i trazila je da se blokira na svim drugim kanalima.
Jedini koji ne trazi da se zacrni je HRT.. Javna televizija, boli ih kita. A srecom, termin im se poklapa sa OBN-om ppeep

Inace u Hrvatskoj se ne mogu gledati srpski kanali, pa entuzijasti idu preko dreambox i sl.
Vecina ljudi gleda legalno jer je najjednostavnije, a sad ce bit zanimljivo jer T-com ima HNL, ali gubi CL i Serie A. Mogao bi dobar dio gledatelja preci na VIP.

I meni zacrne RTS, HRT itd. kad se prenosi sport. Imam još RTV Sloveniju, RTV Crnu Goru, RTV Vojvodinu itd. Samo Crnogorci nikad neskrembluju prenos, kod njih je uvijek otvoreno. c017 Sva sreća pa SK i Arena prenose doslovno sve, a tu su i pojedini bh kanali koji prenose ligu šampiona i pojedine strane lige (OBN, FTV, RTRS, BHT1). Recimo, RTRS često prenosi Partizana i Zvezdu u Evropi. FTV, zbog Hrvata, često prenosi Dinamo u Evropi, OBN dominira sa Vugdom, BHT prenosi reprezentaciju itd. Uz to, imam neki mostarski lokalni kanal koji se zove City TV - oni su kupili prava za sve utakmice omladinskih selekcija reprezentacije - prenose U21, U19, U17 itd. Ljudi donesu svoju opremu u trening centar saveza, gdje omladinske selekcije uglavnom igraju svoje domaće tekme, tako da se i to može gledati. Doduše, samo domaće tekme.

Što se tiče SK i Arene, ljudi fkt prenose apsolutno sve i odlično se nadopunjuju.
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 24 Dec 2017

Vjerojatno ide scramble direktno iz HRT-a i RTS-a jer imaju feed koji salju van, pa se boje kazni. Jer ne mora zavrsit u BiH, moze zavrsit u Sloveniji i lupe ti kaznu.

Arena i SK imaju odvojene kanale za Srbiju, Hrvatsku i Sloveniju. T-com recimo ima prava za CL u Hrvatkoj i emitira ih na Areni. Sljedece sezone vise nema prava, kupio ih je VIP i prijenosi ce ici na kanalu Sport. Na srpskoj Areni pak i dalje ide CL jer su oni uredno kupili prava za Srbiju. U Sloveniji CL vec ove sezone ide na Sportklubu, dok npr. Formula 1 u Srbiji ide na Sportklubu, a u Hrvatskoj na Areni.. itd. svako trziste je posebno, a to su sve skupo placene ekskluzive..
A u BiH dođe jedan operater, preuzme sve feedove i uredno ih roka na jednoj platformi bez da mu itko ista moze... ne vjerujem da ce tako jos dugo. Slicna situacija je i u Makedoniji.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

-Hans- wrote:Vjerojatno ide scramble direktno iz HRT-a i RTS-a jer imaju feed koji salju van, pa se boje kazni. Jer ne mora zavrsit u BiH, moze zavrsit u Sloveniji i lupe ti kaznu.

Arena i SK imaju odvojene kanale za Srbiju, Hrvatsku i Sloveniju. T-com recimo ima prava za CL u Hrvatkoj i emitira ih na Areni. Sljedece sezone vise nema prava, kupio ih je VIP i prijenosi ce ici na kanalu Sport. Na srpskoj Areni pak i dalje ide CL jer su oni uredno kupili prava za Srbiju. U Sloveniji CL vec ove sezone ide na Sportklubu, dok npr. Formula 1 u Srbiji ide na Sportklubu, a u Hrvatskoj na Areni.. itd. svako trziste je posebno, a to su sve skupo placene ekskluzive..
A u BiH dođe jedan operater, preuzme sve feedove i uredno ih roka na jednoj platformi bez da mu itko ista moze... ne vjerujem da ce tako jos dugo. Slicna situacija je i u Makedoniji.

Kod nas je nedavno bila vijest da su Arena i Sport Klub otkupili prava za haman sve do 2022. godine što se tiče BiH. Arena je otkupila prava za fudbalski kup, za košarkašku reprezentaciju, rukometnu reprezentaciju, spominje se i otkup domaće premijer lige, otkupljeno je pravo za sve kvalifikacije. Vlasnik Telemacha se uvezao nešto sa državom, o tome se baš puno pisalo, čak je nelegalnim putem kupio zvaničnu webstranicu grada Zenice jer su ga pljuvali kako bi ih ušutio c017 , nelegalno je digao prijemnike duž Federacije. Lik je napravio potpuni monopol, tako da sumnjam da će se to zaustaviti u skorije vrijeme.

Recimo, Arena sport je uvedena u ovaj paket koji ja imam prije nekoliko mjeseci - samo smo jedan dan probno dobili sve Arene i onda su samo povećali pretplatu za, lupam, 2 eura i sad imamo sve u jednom.
Image

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

eh da, i provajder nije bosanski nego je srpski. Koliko sam ukapirao, u Hrvatskoj SK i Arenu nude domaći provajderi (VIP, T-com...). Kod nas Arenu i SK nudi isključivo Telemach, a to je zapravo srpski provajder koji se u Srbiji zove SBB. Pogledaj im stranice - sve je isto, samo drugi naziv. c017

Image

Image
Image

Honi
Senior Member
Senior Member

Postby Honi » 24 Dec 2017

Peppermint Park Ranger wrote:
Kod nas je nedavno bila vijest da su Arena i Sport Klub otkupili prava za haman sve do 2022. godine što se tiče BiH. Arena je otkupila prava za fudbalski kup, za košarkašku reprezentaciju, rukometnu reprezentaciju, spominje se i otkup domaće premijer lige, otkupljeno je pravo za sve kvalifikacije. Vlasnik Telemacha se uvezao nešto sa državom, o tome se baš puno pisalo, čak je nelegalnim putem kupio zvaničnu webstranicu grada Zenice jer su ga pljuvali kako bi ih ušutio c017 , nelegalno je digao prijemnike duž Federacije. Lik je napravio potpuni monopol, tako da sumnjam da će se to zaustaviti u skorije vrijeme.

Sport klub je otkupio to za reprezentacije, ne Arena.
I ne samo za BiH nego za cijeli region... SP je zadnje sto ce nacionalne tv prenositi, Liga nacija, kvale za Euro i Euro 2020. sve ide na Sport klubu.
Isto i za kosarku, poceli sa eurobasketom, nastavili sa kvalifikacijama, ko zna kad ce zavrsiti c017
A za rukomet nisam nigdje vidio, to je Face prenosio u zadnje vrijeme, a zadnja dva prvenstva nije niko.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

Da, lapsus. Sport Klub je u pitanju, a ne Arena.
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Jasno mi je, ali ono sto sam govorio je koliko ste u boljoj situaciji jer kod nas tako ne moze...

Npr. Sportklub je kupio repke euro2022 za cijelu regiju,
ali organizacija sportkluba je takva da se sportklubovi u Srbiji, Sloveniji i Hrvatskoj malo razlkuju u sadrzaju i zato su odvojeni kao posebni kanali.
Npr. na SK samo u Sloveniji ide Liga prvaka, samo u Srbiji ide Formula 1 itd..
Znaci, na hrvatskom Sportklubu nema Formule 1, jer je prava kupio T-com i pusta ih na Areni.
Na srpskoj Areni pak nema Formule 1, ali je ima na njihovom sportklubu.

Pored toga, mi u Hrvatskoj nemamo jos jedan luksuz kao vi, jer imamo situaciju da niti jedan operater ne nudi i Arenu i SK i Sport i Eurosport.. Znaci svaki ima samo nesto i ne mozes kako kod vas uzet SBB i imat sve, nego moras uzet i T-com i VIP ili Bnet... a to sve kosta ko suho zlato..

A vi ne samo da gledate sve te navedene kanale na tom istom SBB-u, nego paralelno gledate i hrvatske i srpske verzije tih kanala...
Znaci kod nas je to nemoguce, moras uzet pirateriju da bi imao takvu ponudu na jednom mjestu.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 24 Dec 2017

Ja na Max TV-u nemam Eurosport ali iskreno to smece od kanala mi uopste ne fali.
Nisam ljubitelj bilijara (volim igrati ali ne i gledati), skijanja, pokera i bacanja lubenica u dalj.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

kockarinho wrote:Ja na Max TV-u nemam Eurosport ali iskreno to smece od kanala mi uopste ne fali.
Nisam ljubitelj bilijara (volim igrati ali ne i gledati), skijanja, pokera i bacanja lubenica u dalj.

c017

Ma meni je Eurosport dobar.. Posebno jer Mico Dusanovic komentira tenis c017

A i treba priznat da postoji neki gust kad se prati zimska olimpijada, cak i ako nisi ljubitelj zimskog sporta.

Imaju i Bayernligu (koju ne pratim, ali eto) i MLS (vjeruj mi da je zanimljiva liga, tekme su cesto vikendom u terminu iza ponoci, a jos u kombinaciji sa komentatorom koji je teski ludjak.. da se pogledat..)

turbofolk
Member
Member
Club: FKS,MU,LAL.

Postby turbofolk » 13 Feb 2018

Here we go again Icon_violine

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 13 Feb 2018

Veceras jedna totalno neatraktivna (Basel - ManCity) i potencijalno zanimljiva (Juventus - Tottenham)

Posto me gripa parkirala u krevet barem vece nece biti dosadno, u 18h LE Zvezda - CSKA, i onda CL

Haralampije
Senior Member
Senior Member

Postby Haralampije » 13 Feb 2018

-Hans- wrote:Jebeno, vama bacaju i hrvatske i srpske kanale. Ali, to zato jer jos nemate zakonski definirano, uzivajte dok mozete..

Kod nas postoji agencija koja se bavi tim stvarima i lupaju ogromne kazne, bas jebu sa pravima, to sto kaze kocko da su mu zacrnili RTS, to je zato jer je Arena imala prava na tu utakmicu i trazila je da se blokira na svim drugim kanalima.
Jedini koji ne trazi da se zacrni je HRT.. Javna televizija, boli ih kita. A srecom, termin im se poklapa sa OBN-om ppeep

Inace u Hrvatskoj se ne mogu gledati srpski kanali, pa entuzijasti idu preko dreambox i sl.
Vecina ljudi gleda legalno jer je najjednostavnije, a sad ce bit zanimljivo jer T-com ima HNL, ali gubi CL i Serie A. Mogao bi dobar dio gledatelja preci na VIP.

Zbog cega se ne mogu gledati Srpski kanali u hrvatskoj?
Ja uredno imam hrt1, hrt2 i msm hrt3
Obn, n1 ako su ti hr televizije
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 13 Feb 2018

OBN je bosanska,
a N1 postoji lokalizirano za Srbiju, Hrvatsku i BIH pa vjerojatno imas srpski.

U Hrvatksoj mozes gledat srpske ako zivis uz granicu pa uredno gledas sa antenom. Onda ti moraju valjda pustit i kroz kabel, jer recimo ja gledam uredno Sloveniju preko kabla.
Ali, Srbiju nikako mogu uloviti antetnom iz Zagreba, pa imam preko kabla i onda mi blokiraju sadrzaj.

Imam osjecaj da nas sve vise jebu s tim od kad smo u EU. Prije se vise toga moglo gledat.

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Peppermint Park Ranger » 13 Feb 2018

Na našoj kablovskoj hvatamo sve:

HRT1
HRT2
HRT3
HRT4
RTS1
RTS2
RTCG
RT MKD
Z1
RTL
RTL2
RTV SLO
RTV SLO2
Nova
B92
RTV Vojvodine
Happy TV
Neki kosovski kanal
+
N1
Al Jazeera
TV1
+
svi domaći
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 13 Feb 2018

Ja imam ove na VIP-u
ima nesto regionalnih, ali ih cenzuriraju.
AXN
SPORTKLUB 6
SPORTKLUB 1
EXTREME SPORTS
HUSTLER TV
MEDIASET ITALIA
CINESTAR TV
CINEMAX
KUĆNI LJUBIMCI
KINOTV
FOX
COMEDY CENTRAL