Makedonska Fudbalska reprezentacija

Sve vezano za nogomet/fudbal
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KING 18

Re: Makedonska Fudbalska reprezentacija

Postby MKD » 11 Oct 2017

koj moze mene analizirat castim pivo Icon_Fakti nie mogao ni psihologa Icon_Fakti
Image

Kingdom of Montenegro
Respected Member
Respected Member

Postby Kingdom of Montenegro » 11 Oct 2017

Ja da sam psihologa,ti bi mi bio doktorski rad Icon_Fakti
BABUNA + AJVAR + KUGLASTI SPORT= ?

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 11 Oct 2017

kako planiras terapiju icon_dajfakte
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 11 Oct 2017

Image

oprostio se jahovic od repka c017

dao sam 30 golova u turska prvi sam strelac lige a zove me da budem razerva ? a nisam sukunda dobio na oba tekma c017

zaista trebao ga ubacati protiv LIE pocetak drugo pouvreme. izvadio pandeva stavio defanzivac srednog reda ademi a em i nestor bio los ko kurac i protiv ALB i ITA i LIE...

razumem ga, sta reci...

temperamentan je znao sam da ce ima ispad... ali upravo je..
Image

Kingdom of Montenegro
Respected Member
Respected Member

Postby Kingdom of Montenegro » 12 Oct 2017

MKD wrote:kako planiras terapiju icon_dajfakte

Vrlo jaka doza antikompleksativa u kombinaciji sa anksioliticima u manjoj dozi.Onda poslije odredjenog vremena postepeno izbacivanje anksiolitika,dok je terapiju antikompleksativima,na zalost,neophodno sprovoditi do kraja zivota.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 12 Oct 2017

Moj problem nie medicinski vec imam problema sa materiju i organizmi pa ako zeles i paraziti na forumu Icon_Fakti

Odlicno smo godine imao na forumu 2007-2011... ja sam se promenio kada sam svatio kakva bagru ima na forumu kada pola forum bez ikakav razlog krenio da naviva za Spanija medju kojoj i ti.

Svaki ozbilan psiholog bi dosao do isti zaklucak, toa je da nakon takvo ponasanja kontra navivanja je jedina normalna opcija Icon_Fakti

odmah da kazem da Edo, SiM, Srki iskreno navivao za nas Icon_Fakti

nismo ja i baki nikj provocirao tada malo samo slavio ali i slavja je nekim previse Icon_Fakti
Image

Kingdom of Montenegro
Respected Member
Respected Member

Postby Kingdom of Montenegro » 12 Oct 2017

MKD wrote:Moj problem nie medicinski vec imam problema sa materiju i organizmi pa ako zeles i paraziti na forumu Icon_Fakti

Odlicno smo godine imao na forumu 2007-2011... ja sam se promenio kada sam svatio kakva bagru ima na forumu kada pola forum bez ikakav razlog krenio da naviva za Spanija medju kojoj i ti.

Svaki ozbilan psiholog bi dosao do isti zaklucak, toa je da nakon takvo ponasanja kontra navivanja je jedina normalna opcija Icon_Fakti

odmah da kazem da Edo, SiM, Srki iskreno navivao za nas Icon_Fakti

nismo ja i baki nikj provocirao tada malo samo slavio ali i slavja je nekim previse Icon_Fakti

Moze li jedna analize i rang bagre od najbagrastijeg do najnebagrastijeg? PLIIIIIIZZZZ pray

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 12 Oct 2017

puno vise normalnije je kontra navivati nego krenut navivat protiv bez istinski razlog sem mozda kompleksi verovatno ne zato sta se radio o MKD nego samo zato sta nie bila tvoja drzava tooth isti kurac ceka 2020 tooth ali dobro sada ce boli puno vise em zato sta je fudbal em zato sta smo nakon 2011 i tvoje ponasanje ozbilno razvio prijatelski odnosa happy0064

ne mogu doci do ikakva zaklucak kako mogu ja biti veca bagra od onoj koj krenio sa bagruizmu c017 nie nie kontra bagruizam dobro ali nie gori od premiuersku bagruizmu Icon_Fakti
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 12 Oct 2017

30 GOLOVA U JDNA GODINA U TURSKA, PRVI STRELEC SUPER LIGA TURSKA POZVAN KAKO REZERVA, BRAVOS ALI JAS IMAM KARAKTER VECI OD SVE VAS DUSMANI.

Image

NO ADIS NO PARTY BOOM BOOM DUSMANI anim_19 anim_19 anim_19
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Oct 2017

selektor angelovski sinoc za TV Nova o Jahovic: eve snimaka 3 min https://www.facebook.com/tvnovasport/vi ... 927521653/

„Не може да ме критикува некој што криел резултати и го наговарал капитенот да не се враќа во А-тимот!“

Ne moze me nikoj kritikuvati koj u porlosti kriel resultati i covek koj organizirao bojkoti u repka covek koj ubeduvao Pandev da neigra za repka..

„Јавно ги повикувам сите што ме критикувале на било која телевизија на дебата. Секако, тие што имаат кредибилитет за тоа. Но, ме изненадуваат што критикуваат оние што се познати по криење резултати, афери, јавно прозивање од играчите дека барале услуга за да бидат повикани да играа за А-тимот, по тоа што го наговараат капитенот да не се враќа во тимот. Тоа се луѓе без кредибилитет иако велам, има и икслучоци“, рече селекторот.

Jahovic je jedan od oni koj u prolosti kreirao resultati, aferi, javno shirirenje losi atmosveri..

„Ние ја вративме вербата во А-тимот, имаме поддршка од навивачите, Во Струмица нѐ гледаа по 10.000 гледачи, имаме добра амтосфера внатре во тимот, но и тоа некому му пречи. Сега по ремито со Италија, наместо да кажат сме биле добри, тие велат Италија била слаба“, рече меѓудругото македонскиот селектор.

vratilo smo doverba u A selekciju zato dosao po 10.000 dva puta u Strumica. zato sta smo otjerali oni dusmani...

Ovako, Jahovic je od mene dobio nova sansa protiv Israel u Skopje. Uzeo je penal koj nie imao dozvola da uzemi promasio ga namerno.. Tada sam se odlucio da ga nikad vise pozivam.. No nakon ogroman pritisak od neki zuti mediji da ga vratim radi toliko i toliko golova dao sam njega posledna sansa ali ne na terenu nefgo da vidim dali moze socialno da se ponasa..

eve javno kazem, bez razlika dali ce davati 1000 golovi u turska nema nikada vise ga pozvati...

napada Jahovic i Zuta ocigledno za mestenje tekmi...

prvi put povijest mkd fudbala da ima trener koj otvoreno kazeia igrace koj mestio tekmi.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Oct 2017

mada kod nas nikada nisa ne se znae. nema selektora dokazi za nista ni za promaseni penal. mozda nie imao dozvola da ga uzemi ali nie bio toliko los penal solidna odbrane..

cinjenice je taj da jahovic trenutno je bolji i od pandev i nestorovski.

pandev realno nema sta vise traziti u repku. maximum je klupa.

pandev ima deal s FFM.. vezano sa akademija pandev....

zato ga igraju...
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Oct 2017

DEC 2016 162

Image

OCT 2017 85

Image

80 mesta za 10 meseca je solidan napredok Icon_Fakti iako je mogao biti i bolje jer je Ramos igrao s ruke toa je i sestru sudija vidio bio je penal za nas u 88 min Icon_Fakti protiv Albanija smo zasluzio pobeda od 4-5 gola razlike, protiv Turska 0-0 u Skopje sudija nam unisti 2 cisti golova verovatno sudija igrao 0-0 na kladaru c017 . uz malo sreci mogao je sada biti i 60-65 ranking napredak 95-100 mesta za 10 meseca.

AZE vs MKD 1 : 3
MKD vs BLR 3 : 0
LIE vs MKD 0 : 3
MKD vs TUR 0 : 0
MKD : ESP 1 : 2
ISR : MKD 0 : 1
MKD : ALB 1 : 1
ITA vs MKD 1 : 1
MKD vs LIE 4 : 0

Samo 1 poraz u 2017 godina i to od Spanci. Zarem ozbilno mislis KK Bosna da ova nam nova generacije koj krenio u ova 2017 godine igrati za nas nece EP igrati. Ekipu je tri puta bolja od ARM, BLR, LTU c017

pa gledas u egalu su s italjane i spanci c017
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 14 Oct 2017

Image

Jaho odgovorio selektora i ide prema nov hattrick oot

King 18 oot

No Adis No Party oot
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 14 Oct 2017

Korner gostinski navivaca Goztepe, bom bom, bom bom, jaho bom bom oot sad0015 sad0015

Nakon 8 kola

1.Galatasaray 19
2.Goztepe 17
3.Istanbul Basaksehir 14
4.Besiktas 14
5.Kayserispor 4

tabela strelca

1.Adis Jahovic 9 (MKD)
2.Gomis 7 (FRA)
3.Vagner Love 7 (BRA)
4.Yılmaz 5 (TUR)
5.Boutaïb 5 (MAR)

Image
Image
Image

Vagner Love who ??????????

Image
Image

Samo jedan je King 18 anim_19

Image

Taj je legenda

Image

Image
Image

Ibisevic rofl
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 14 Oct 2017

kako mene je zal taj coveku kao nikoj drug..Kkrenio odlicno u ukraina krenio rat na ostrovu, krenio odlicno u rusija slomio koleno..

sada bi igrao za jedan od 10 najbolji klubova u evrope...

Moze se ocekivati da ce slomi koleno opet 1 mesec pred zimski transfer prelazni rok.. Kada je sudbina upisana..

te ga i ovaj peder selektor maltretira zbog pandev koj u jedna citava sezona nie gol zabio u turska....
Image

Return to “Nogomet/Fudbal”