KK Lovcen Cetinje 2007/08

Sve vezano za košarku
Hector
Senior Member
Senior Member

KK Lovcen Cetinje 2007/08

Postby Hector » 17 Sep 2007

Koliko moze podmladjeni tim Lovcena u novoj sezoni?Da li ce se kasa sponzora, pored miljenika iz rukometnog kluba otvoriti i za Prletove pulene?Koliko jos godina do titule protiv Buducnosti :D

Na ova i mnoga druga pitanja mozete odgovoriti odje!
mene je dovolno da rusija i dalje svaca nase makedonsko pismo seriozno, srb i cg su ionaka mali nebitni drzavi.

maestro
Member
Member
Club: Crvena Zvezda

Postby maestro » 19 Sep 2007

tesko da ce se to desiti,mozda ako nadju nekog sponzora pa da kupe jedno 10 igraca i da nesto urade...mada ne vidim ko bi mogao biti taj sponzora,CT je propalo a sve pare idu u pg...evo i ovaj Dragicevic je otisao iz Lovcena u Buducnost...mislim da nema smisla da diskutujemo o inferiornim klubovima...bez uvrede...
Kad god sam i gde god sam naišao na ljude koji su pokazivali suviše razvijenu brigu za nacionalni ponos i opšti interes ili preteranu osetljivost za ličnu čast i dostojanstvo, uvek sam, gotovo po pravilu, nailazio i na ograničen um, nerazvijene sposobnosti, tvrdo srce i grubu kratkovidu sebičnost.
http://dezvez.blogspot.com/
http://www.youtube.com/watch?v=eZUJXrvpPFA

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 19 Sep 2007

igrali Petar Jovanovic jos za vas, igrao je odlicno dok je igrao za nas!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 20 Sep 2007

Igra, igra odlican je...Lovcen je prosle sezone bio0 jedini klub koji je dobio Buducnost iz Crne Gore, i to u kad su plavi bili u najjacem sastavu, sa Jeretinom i kad su imali onu seriju pobjeda na srednu prvog dijela.Ova ce CG liga dobro doci ovim mladjim da se uigraju, a ja ne mislim da je Buducnost bas prejaka ove godine.Jos je Dragicevic trejdovan za Luterseka i Jovanovica iz Buducnosti, tako da...
mene je dovolno da rusija i dalje svaca nase makedonsko pismo seriozno, srb i cg su ionaka mali nebitni drzavi.

maestro
Member
Member

Postby maestro » 21 Sep 2007

sta je sa Ibonom?Nisam ipsratio redovno a cuo sam da se pojacao...
Kad god sam i gde god sam naišao na ljude koji su pokazivali suviše razvijenu brigu za nacionalni ponos i opšti interes ili preteranu osetljivost za ličnu čast i dostojanstvo, uvek sam, gotovo po pravilu, nailazio i na ograničen um, nerazvijene sposobnosti, tvrdo srce i grubu kratkovidu sebičnost.

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 21 Sep 2007

Doveli su nekog dobrog trenera, bio je prije u FMP, ne mogu se $etit kako se zove...Imaju i par igraca sto su prolazili ove takmicarske ciklusa sa mladjim selekcijama, nijesu losi uopste.Mislim da ce poslije Lovcena najaci bit Ulcinj i Mogren, Niksic (kako se sad zove) ce bit tu nedje u borbi za prva 3-4 mjesta...

maestro
Member
Member

Postby maestro » 25 Sep 2007

Bosko Djokic?

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 28 Sep 2007

Taj je :wink:

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Postby Montenegro#1 » 10 Oct 2007

Kolko ima publike kad igra Lovcen? 200 kao kad igraju fudbal po livadama? Tesko je one livade nazvat stadionom.

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 10 Oct 2007

Ti bi moga malo iskulirat sa ovim CG timovima...ipak si ti jedan gastos...nema veze sto si zaboravio korijene i sad si na forumu jedini Srbin iz Crne Gore...znaci li ti to ista?

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 15 Oct 2007

Buducnost ce pobedjuje crnogorsku ligu u zavicaj???!!! :?

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 16 Oct 2007

Acimir wrote:Buducnost ce pobedjuje crnogorsku ligu u zavicaj???!!! :?

Sto ti to znaci junace?

Lozova Rakija
New User
New User

Postby Lozova Rakija » 16 Oct 2007

Pa kad mi neko rece da pricamo istim jezikom... :lol:

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Postby Montenegro#1 » 16 Oct 2007

Lozova Rakija wrote:Pa kad mi neko rece da pricamo istim jezikom... :lol:

65% u CG prica srpskim jezikom. Ali Milo i Mafia uvodu jezik kojim 20% u CG pricaju. Kako je gospodin Aleksic reako danas antisrpski jezik.

menna
New User
New User

Postby menna » 17 Oct 2007

Montenegro#1 wrote:
Lozova Rakija wrote:Pa kad mi neko rece da pricamo istim jezikom... :lol:

65% u CG prica srpskim jezikom. Ali Milo i Mafia uvodu jezik kojim 20% u CG pricaju. Kako je gospodin Aleksic reako danas antisrpski jezik.

Kolega, da nijeste malo zalutali? :wink: