EUROLEAGUE 2018/19

Sve vezano za košarku
Radza
Member
Member

Re: EUROLEAGUE 2018/19

Postby Radza » 11 Jan 2019

Koliko je, na primjer, malo falilo da ispadnemo od Cedevite u polufinalu. Prakticno smo bili ispali, ali je nekako, na misice, Gordic to iscupao, ne znam ni sam kako.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 11 Jan 2019

Radza wrote:
sarma i proja wrote:zvezda je siromasna, ne moze da plati sudije, tako da je ishod vec jasan. ne moze protiv cele lige sama. igrala je koliko je mogla.
no, tema je EL, kako si zadovoljan do sada igrom buducnosti? ako mene pitas, nema ni glavu ni rep, makabi za siromasne, veoma siromasne... bas razocaravajuce. nisu problem ni porazi koliko odsustvo bilo kakve igre.

Bogami, mogla je Zvezda osvojiti ABA ligu prosle godine, a nije jer nije bila bolja od Buducnosti. Ove teorije zavjere i placanje sudija su samo izgovori Covica, treba nekako objasniti i opravdati se, da neko ne bi trazio njegovu smjenu. Imali su cak i potpuno otvoreni sut, zicer za pobjedu, ali su promasili. Ko im je kriv sto su u BG izgubili utakmicu?

Nego, kao sto kazes, tema je EL. Imali smo realno dosta sansi koje smo prokockali na nekim mecevima, bili dosta blizu, ali je falilo nesto za pobjedu. Tu su i tri fenomenalne pobjede protiv Baskonije, CSKA i Barselone, koje se ne smiju zaboraviti. Mi smo se super provodili na utakmicama, atmosfera je bila fenomenalna na svakoj utakmici u Moraci. Nismo ni ocekivali da cemo neko cudo napraviti, odlicno je i sto ucestvujemo i imamo koju pobjedu. Ako dobijemo nocas, necemo biti zadnji. Bezveze jedino sto se Goga povrijedio, bez njega ce biti tesko, nemamo krstenog centra. Kad dovedemo peticu bicemo konkurentni za ABA ligu, pa sto bude. Nece biti lako odbraniti titulu naravno, ali pokusacemo.

Sve 5 ali da je atmosfera sjajna na utakmicama,e pa ne znam. Ili sam ja gledao neke druge utakmice...

Radza
Member
Member

sirokibrig wrote:
Radza wrote:
sarma i proja wrote:zvezda je siromasna, ne moze da plati sudije, tako da je ishod vec jasan. ne moze protiv cele lige sama. igrala je koliko je mogla.
no, tema je EL, kako si zadovoljan do sada igrom buducnosti? ako mene pitas, nema ni glavu ni rep, makabi za siromasne, veoma siromasne... bas razocaravajuce. nisu problem ni porazi koliko odsustvo bilo kakve igre.

Bogami, mogla je Zvezda osvojiti ABA ligu prosle godine, a nije jer nije bila bolja od Buducnosti. Ove teorije zavjere i placanje sudija su samo izgovori Covica, treba nekako objasniti i opravdati se, da neko ne bi trazio njegovu smjenu. Imali su cak i potpuno otvoreni sut, zicer za pobjedu, ali su promasili. Ko im je kriv sto su u BG izgubili utakmicu?

Nego, kao sto kazes, tema je EL. Imali smo realno dosta sansi koje smo prokockali na nekim mecevima, bili dosta blizu, ali je falilo nesto za pobjedu. Tu su i tri fenomenalne pobjede protiv Baskonije, CSKA i Barselone, koje se ne smiju zaboraviti. Mi smo se super provodili na utakmicama, atmosfera je bila fenomenalna na svakoj utakmici u Moraci. Nismo ni ocekivali da cemo neko cudo napraviti, odlicno je i sto ucestvujemo i imamo koju pobjedu. Ako dobijemo nocas, necemo biti zadnji. Bezveze jedino sto se Goga povrijedio, bez njega ce biti tesko, nemamo krstenog centra. Kad dovedemo peticu bicemo konkurentni za ABA ligu, pa sto bude. Nece biti lako odbraniti titulu naravno, ali pokusacemo.

Sve 5 ali da je atmosfera sjajna na utakmicama,e pa ne znam. Ili sam ja gledao neke druge utakmice...

Vjeruj mi, atmosfera je fenomenalna. To se ne cuje i ne vidi na tv-u, ali kad si tamo druga je prica. Protiv CSKA na primjer, od prve sekunde do kraja navijanje nije stalo. Gubimo 0-5 navijanje pojacava, gubimo 0-11 navijanje najjace. Posle krenusmo. c027

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 11 Jan 2019

ne znam da li su sudije bile placene ili su jebale neke kurve, ali je zvezda bila pokradena 1/1. no to nije tema, tema je evroliga.
a ne znam ni sto se pominje atmosfera... doduse, svako ima svoj ukus, neko se lepo provede i sa kiselom vodom njisuci se uz pesme sergeja cetkovica...
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Radza
Member
Member

sarma i proja wrote:ne znam da li su sudije bile placene ili su jebale neke kurve, ali je zvezda bila pokradena 1/1. no to nije tema, tema je evroliga.
a ne znam ni sto se pominje atmosfera... doduse, svako ima svoj ukus, neko se lepo provede i sa kiselom vodom njisuci se uz pesme sergeja cetkovica...

ne mislim da je pokradena, ali evo da sacekamo ekspertizu.

atmosfera je bas odlicna, idem u moracu redovno makar 25 godina i to mogu da kazem, sad sto se to ne cuje na tv to nije vazno.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

ja mislim da je pokradena, kao sto je pokradena u oktobru kada je buducnost sutirala 46 slobodnih bacanja za utakmicu.
no, tema je evroliga i na zalost skrnava buducnost u istoj.
sto se tice atmosfere, to je subjektivni utisak. kao sto rekoh neko uziva u jednoj atmosferi, neko u drugoj. ja sam se bolje provodio na utakmicama zvezde gde nas ima 1000, nego na nekim velikim utakmicama kada sam morao da lupam samare izvesnom sasi iz foce sto misli da moze da se pravi mangup u mom pioniru. najbitnije je da ti uzivas.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 11 Jan 2019

sarma i proja wrote:ne znam da li su sudije bile placene ili su jebale neke kurve, ali je zvezda bila pokradena 1/1. no to nije tema, tema je evroliga.

lol

Pa vi ne mozete izgubiti, a da niste pokradeni

Popusili ste prvu kuci i samim tim prednost domaceg terena
Onaj zicer Lesora je odlucio seriju ows
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Možemo, ali budemo pokradeni kad to treba. Jasno je da su svi nesrbi protiv zvezde, pa ne očekujem od navijača partizana da budu objektivni. Ove zovete braćom, a nas mrzite iz dna duše.
Navikao sam i prija mi, priznajem.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 11 Jan 2019

sarma i proja wrote:Možemo, ali budemo pokradeni kad to treba. Jasno je da su svi nesrbi protiv zvezde, pa ne očekujem od navijača partizana da budu objektivni. Ove zovete braćom, a nas mrzite iz dna duše.
Navikao sam i prija mi, priznajem.

Grijesis...
Ne gotivimo ih, a oni nas jos manje...da ne kazem najmanje od svih ABA klubova
Varvari najvise mrze Partizan i Grobare ows

A da nam je bilo drago sto ste ispusili EL jeste
To nikako nema veze sa Podgoricanina, samo su manje zlo Icon_wink

Al da se vratimo na temu Icon_BTT
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Nisam ih ja zvao braćom već srdjan. Ne razmišljam o tim navijačkim gluposima.
Inače, u Morači ludnica, ništa se ne čuje od škripe patika icon_1Smile

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Naslušao sam se kretena komentatora, ali kao što je ovaj Crnogorac nisam nikada.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 11 Jan 2019

sarma i proja wrote:Naslušao sam se kretena komentatora, ali kao što je ovaj Crnogorac nisam nikada.

A joj njega mi ne pominji.Grgur mrtvi,to je jedini covjek na svijetu kojeg bih bio svaki dan,a da mi nista uradio nije.
Najmanji je problem sto veze nema o kosarci,nego kad zaredja sa "vizljasti","kakav nestasluk","vragolija"...
Ko da prenosi đeci sa Daunovim sindromom.
Jos se ispostavilo da je ljiga kupila diplomu i kad su ga uhvatili,pravda se da nije znao da ju je kupio,naivan bio.Piiiiiiiiiiiiiii,gasim ton Icon_povraca .
Samo zamisli da ovaj 20 godina pare zaradjuje od ovoga.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Dođe kol u budućnost i igra sam. Nikakav identitet nema ovaj tim.

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 11 Jan 2019

sarma i proja wrote:Dođe kol u budućnost i igra sam. Nikakav identitet nema ovaj tim.

Sto se Kola tice,vidi se da je on najbolji igrac koji je igrao u Buducnosti u zadnjih ko zna koliko.I treba da igra sam kad ga krene.Tj,on i Bitadze.Bolje on 1 na 5,nego Gordic ista.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Nema identitet ekipa, nisam rekao da kol nije bolji od drugih.

A u četvrtoj izgleda ne sme da se sudi faul za budućnost.