cigani i grobari

Sve vezano za košarku
union 99
Respected Member
Respected Member

Re: cigani i grobari

Postby union 99 » 16 Apr 2018

Finale ABA se igralo danas??? Nije valjda da smo peti mec izgubili u Pioniru???
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 16 Apr 2018

herkules wrote:Ciji je portal bhbasket.ba???

Image

lol ip2

Zakacili su se sa Zvezdom zbog Dorella Wrighta i od tada gdje god imaju sansu, potkace ih.

Pacenici.
Steve Nash & Kobe Bryant

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 16 Apr 2018

U poklapanje datuma veruju jos samo babe iz mog komsiluka... c017

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 18 Apr 2018

Image

Samo za Gavrija, starog ljubitelja odnosa slobodnih bacanja...da ima za usporedbu pea
2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

Haralampije
Senior Member
Senior Member

Postby Haralampije » 19 Apr 2018

herkules wrote:Image

Samo za Gavrija, starog ljubitelja odnosa slobodnih bacanja...da ima za usporedbu pea

Secam se te utakmice
Pokrali smo vas opasno
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 21 Apr 2018

ows

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 21 Apr 2018

Herkules je postao No1 klubas na forumu Icon_cese A nekad je bio realan Partizanovac, ne znam sta mu se u medjuvremenu desilo Icon_cese Icon_cese Da si gledao utakmic video bi da ste igrali kung fu odbranu, nije prvi put da se desi da igrate takiku fauli do iznemoglosti i seckanje igre.
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 22 Apr 2018

Gavri wrote:

Herkules je postao No1 klubas na forumu Icon_cese A nekad je bio realan Partizanovac, ne znam sta mu se u medjuvremenu desilo Icon_cese Icon_cese Da si gledao utakmic video bi da ste igrali kung fu odbranu, nije prvi put da se desi da igrate takiku fauli do iznemoglosti i seckanje igre.

Dok vi protiv Budućnosti niste igrali kung fu nego su vas suci pokrali jet vas mrze.
To je realno lol
Slaviša Kokeza je smeće od čovjeka, ljudska nula i bijedno govno.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 22 Apr 2018

Jbt Bokan sam prizna da je muljao sa sudijama da bi omogucio kako on kaze 50-50 sudjenje c017 , al dzabe mrznja vas izjeda Icon_cese
Image

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 22 Apr 2018

Pusti ih, Gordica i Ivanovica nisu mogli ni lasom da uhvate...pogotovo Lazic [c007

I onda dodje Alimpijevic i kaze da je Rocesti izveo samo 7 bacanja u cijeloj seriji...sto je 1,75 po utakmici i zvuci malo...

Ali sve dok ne pogledas njegovu statistiku i vidis da je na 30 utakmica EL izveo ukupno 45 bacanja...to je 1,5 po utakmici (u aba je taj prosjek nesto veci, tipa 2,3, ali nista drqsticno od tog u finalu ABA)

Zakljucak je da covjek generalno ne izvodi puno bacanja, jer ne ulazi u kontakt, al ko te pita lol

Na kraju gazda Covic gostuje u emisiji i kaze oni su imali 107, mi 72...a to je 45 razlike i ladno mu prodje to kod ciganskog voditelja eusa_doh

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 22 Apr 2018

Auu... velike razlike izmedju 45 i 35... i naravno da Gordica i Ivanovica nemozes zaustaviti kad im se i za pogled sudi faul...

glodarija briljira... pojesce vas mrznja... neka i treba... i ne zasluzujete nista drugo Icon_povraca
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

union 99 wrote:Auu... velike razlike izmedju 45 i 35... i naravno da Gordica i Ivanovica nemozes zaustaviti kad im se i za pogled sudi faul...

glodarija briljira... pojesce vas mrznja... neka i treba... i ne zasluzujete nista drugo Icon_povraca

Kako se nije zaje*o, pa rekao 25...kad vec nije velika razlika Icon_neseri

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Ko o cemu, Covic o postenju cool0010 anim_19

Čović: 56 grešaka sudija, da li mislite da nisu imali "posetu"?

Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović pričao je u intervjuu za crnogorski portal "Borba" o pritisku na sudije u Podgorici i tome ko će u Evroligu.

Ni nedelju dana nakon okončanja finalne serije ABA lige u kojoj je Budućnost skinula Zvezdu sa regionalnog trona sa 3-1 ne stišava se bura.

Dok u Podgorici uveravaju javnost da će ispuniti zahteve Evrolige i nastupiti u elitnom takmičenju, a istovremeno kritikuju "Beograd" zbog uveravanja u suprotno, Čović je dobio pitanje novinara "Borbe" o navodnom ulasku neimenovanih osoba "koje nisu goloruke u svlačionicu sudija tokom poluvremena treće utakmice".

"Možda sam samo čuo za to, a možda imam i sliku tog trenutka. Meni nije bilo dozvoljeno da dođem ispred svlačionice KK Crvena zvezda mts, koja se nalazi na spratu, ali se mora proći, zbog nefunkcionalnosti SC "Morača", pored domaće svlačionice. I oko takvih stvari smo se sporili u petak. Kasnije nam je postalo jasno iz zbog čega. Daću Vam slikovit primer. Sa nepoznate mejl adrese smo u nedelju dobili veliki fajl sa detaljnom analizom suđenja na trećem meču finala. Ljudi su se predstavili samo kao sudije, i jasno mi je po terminologiji koju su koristili u tom pismu i temeljno obrađenim detaljima, da su zaista u pitanju košarkaške sudije. Da li možda i evroligaške, kojima nije prijalo ovo degradiranje njihovog poziva, to nikada nećemo saznati. Bilo je 56 grešaka na štetu Crvene zvezde mts, većih ili manjih, od toga preko deset teških i materijalnih povreda poput trojke Ročestija koja je upisana kao dvojka, dva nesportska faula na Feldinu itd… Damir Javor, ili kako se već zove, sudija koji nas je oštetio u više navrata prethodnih godina, i koji je poznat kao sudija koji najviše koristi video-pregled materijala, nijednom nije otišao do zapisničkog stola. Onda ja pitam – da li i dalje mislite da nisu imali 'posetu' u svlačionici, na poluvremenu?", rekao je Čović.

"Tu je najmanje bilo košarke! Određenu logističku podršku u KK Budućnost dobili su od pojedinaca koji su poznati po svom bogatom radu van terena. Interesantno je da ih u svojim sredinama nazivaju ljudima prošlih vremena, ali su poznati po "operativnom radu" sa sudijama. Jedan voli kladionice, drugi bi da Jadransku pretvori u Mediteransku ligu", dodao je Čović u izjavi za "Borbu".

Na Malom Kalemegdanu još uvek nisu odustali od nastupa u Evroligi sledeće sezone iako na osnovu titule u ABA Budućnost je ta koja ima prolaz ka elitnom takmičenju.

"Mnogi zaboravljaju da skoro 15 godina organizujemo završne kvalifikacione turnire juniorske Evrolige, da smo obarali rekorde igrajući i Evrokup, i postavljali standarde i u tom takmičenju. Nas u Evroligi i Evrokupu pamte po 24.000 ljudi na tribinama, ne po upadu navijača, koji je napao igrača protivničke ekipe, ili rekordnom porazu u jednom malom prelepom italijanskom gradu zvanom Sijena. Kruna naše saradnje je dolazak završnog turnira u Beograd ove godine. Mi sa Barselonom imamo gotovo svakodnevnu komunikaciju po raznim osnovama, jer saradnja sa tako ozbiljnom organizacijom nije samo igranje Evrolige, već mnogo više od toga. Da li ćemo igrati Evroligu sledeće sezone? Odgovoriću Vam ovako – KK Crvena zvezda mts, odnosno sistem u tom klubu je napravljen tako da ne zavisimo od jedne finalne serije. Stabilni smo, imamo većinu mladih domaćih igrača pod ugovorom, mlađe selekcije. Ceo sistem je stabilan, a Evroliga već dobro zna šta možemo i šta donosimo u ovo takmičenje. Klub je tako postavljen da može da je igra bez ikakvih problema, vremenskih rokova i neke trke sa vremenom", ističe prvi čovek Zvezde.

"Da li će Budućnost ispuniti uslove? Ne znam, i pravo da Vam kažem i ne interesuje me. Oni su svoj put odredili, i neka ga slede. Rekao sam da ulazak i ravnopravan tretman u evroligaškoj porodici ne zavisi od krupnih 'rečenica poput praviće se tim kakav odavno nije viđen…' i slično. Pravila se znaju, upisana su u dokumentima Evrolige. Ko može da ih ispuni igraće, ko ne može, neće igrati, i to je to", zaključio je Čović.

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 22 Apr 2018

E stvarno je vise dosadan k’o proljev. Pomiri se majstore da i neko drugi osim tebe moze biti prvak, zapni sad jos vise, napravi jaci roster i vrati titulu.

A ne samo svaki dan ista prica, mi cemo igrati EL, Buducnost nam je uradila ovo, Buducnost nam je uradila ono.

Isto bi bilo da je Vujosevic u Partizanu. Isto bi dramio.
Steve Nash & Kobe Bryant

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 22 Apr 2018

Neotesani idiot

Return to “Košarka”