ABA Adriatic League, 2013/2014

Sve vezano za košarku
Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: ABA Adriatic League, 2013/2014

Postby Gavri » 25 Apr 2014

Lord Johnny wrote:Veceras ovo uzima Partizan (kao i finale). Em imaju bolju ekipu, em igraju pred svojom publikum, a sumnjam da je zelja lige da igraju dva zagrebacka kluba u beogradskom finalu, kao ni da ne bude nijedan BG klub u EL sljedece sezone.

happy0064 Gde si bre Lorde sunce mu poljubim, nema te 100 godina nemamfakte
Image

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 25 Apr 2014

Lord Johnny wrote:Veceras ovo uzima Partizan (kao i finale). Em imaju bolju ekipu, em igraju pred svojom publikum, a sumnjam da je zelja lige da igraju dva zagrebacka kluba u beogradskom finalu, kao ni da ne bude nijedan BG klub u EL sljedece sezone.

Slazem se donekle. Makar ne bih rekao da Partizan ima puno bolju ekipu od Cedevite. U jednoj tvrdoj utakmici moze biti svega.

Ako euroliga stvarno zeli Partizan (a ja mislim da je njima stvarno svejedno da li ce biti Beograd ili Zagreb, vaznije im je da se Bayern plasira), u slucaju iznenađenja veceras, moze im dodjeliti domacinstvo kvalifikacijskog turnira.

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 25 Apr 2014

Gavri wrote:

happy0064 Gde si bre Lorde sunce mu poljubim, nema te 100 godina nemamfakte

Evo me u Zagrebu, jucer nisam ni planirao gledati tekmu, bio negdje na putu s frendom i slusamo na radiju prijenos. Odlucimo otici u birtiju gledati 2. poluvrijeme, ali smo prvo pomislili da ce tamo biti prijenos Benfica-Juve buduci da je tamo vise "nogometna ekipa". Ali kurac, cijeli birc stajao pred TV-om na kojem se prenosila kosarka. clap

Lord Johnny
Moderator
Moderator

Postby Lord Johnny » 25 Apr 2014

-Hans- wrote:

Slazem se donekle. Makar ne bih rekao da Partizan ima puno bolju ekipu od Cedevite. U jednoj tvrdoj utakmici moze biti svega.

Ako euroliga stvarno zeli Partizan (a ja mislim da je njima stvarno svejedno da li ce biti Beograd ili Zagreb, vaznije im je da se Bayern plasira), u slucaju iznenađenja veceras, moze im dodjeliti domacinstvo kvalifikacijskog turnira.

Nisam rekao puno bolja, ali ipak bolja. Aj da je Marko Tomas tu, ali njega nisu uspjeli nikako nadomjestiti i fali im ipak nesto da bi imali realne sanse veceras, stavio sam lovu na Partizan. ows

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 25 Apr 2014

Dovoljno je da Smith eksplodira. Ocekujem tvrdu utakmicu, vidjet cemo. Ne mogu reci da Partizan nije favorit pred svojom publikom, sa statusom puno veceg kluba od Cedevite.. Vidjet cemo, ima i Cedevita svoju sansu.

BTW

Saric: Muku muce da nas sprijece anim_19

jimmy
Senior Member
Senior Member

Postby jimmy » 25 Apr 2014

iju iju anim_49
svi su ocekivali da ce se raspast do kraja sezonea a vidi ih sada anim_19
Uf... ova tekma od jucer ce imati dalekosezne posljedice za obje ekipe.

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 25 Apr 2014

Nema preko 10% sansi cedevita
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Sarmonelo?
Hajkulo?
5ar?
Moj ljubimac union?
Guzva na poslu a?
:(((
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde

radio luksemburg
Member
Member
Club: athletic bilbao
Location: Po zahtjevu najdrazeg mi Ivice mako sam iz lokacije nacionalne konotacije

Postby radio luksemburg » 25 Apr 2014

-Hans- wrote:
sarma i proja wrote:
-Hans- wrote:Rimac je rekao da bi Saric mogao ostati u Ciboni, ako Cibona uđe u euroligu.

mao mao mao mao

Srle8 wrote:Razbicemo vas mimimum 20 razlike, toliko smo bolji od vas.

Prd, prd. Kenj, kenj.

-Hans- wrote:Smiješno ili ne, ali Cibonu 40 min. dijeli od Eurolige.
To je vjerojatno nepravedno prema Zvezdi, ali ako Cibona odigra najbolje što moze, a Zvezda popusti pod pritiskom, tko zna..
Evo neki dan je Atlanta uzela Indianu u gostima.. Za razliku od Indiane, Zvezda nema popravni.

Fakti.
Icon_Fakti
ppeep

kakav znalac covjek mora biti da ga ti oderes na forumu ko beba zvecku mao mao
Image

radio luksemburg
Member
Member
Location: Po zahtjevu najdrazeg mi Ivice mako sam iz lokacije nacionalne konotacije

Svetinja wrote:Nema preko 10% sansi cedevita

Naravno.

Da je ovo neka uredjena liga, tipa basketball bundesliga ili pro a france, di nema ciganije, i da je u dvoranu zabranjeno unosenje hladnog oruzja, cedevita bi imala bar 50% sanse.

Ovako, nema preko 10%...

Popucalo bi vam svima srce da vam finale u kombank areni pred 6 gledatelja i 300 sluzbenih lica igraju 2 hrvatska kluba...
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 25 Apr 2014

ma cibona bio gotovac da raspadne ako nie sinoc pobedio a za samog liga cibona je bitna kakva i da je bio bi orgomna zaguba za aba liga. blizu je bio sudbine KK Split (Yugoplastika) i Cibona.

Mislim da ABA liga i Zvezda spasio Cibona sinoc od ekonomski kolaps.

cijela sezona u HR se pricao kako nam novi EL zakona preku aba liga strusio nam klubska kaosare ovo one, ima pritisak vs HR saveza.

Za Zvezda ce se pronajditi mesto u EL siguran sam Icon_Fakti

I dalje ne verujem jedna ekipa sa toliko solidni kosarkara moze tako lose igrat cak i da zele Icon_Fakti toliko promasaje zihera nism u zivota vidio.

Pa cak i klupa Zvezda je bolja od prva postava Cibona.
Last edited by MKD on 25 Apr 2014, edited 1 time in total.
Image

radio luksemburg
Member
Member

Jedini koji nisu shvatili o cemu se radi su izgleda bili suci. Pa su dali zvezdi da suta 50 penala happy0064
Image

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

radio luksemburg wrote:
Svetinja wrote:Nema preko 10% sansi cedevita

Naravno.

Da je ovo neka uredjena liga, tipa basketball bundesliga ili pro a france, di nema ciganije, i da je u dvoranu zabranjeno unosenje hladnog oruzja, cedevita bi imala bar 50% sanse.

Ovako, nema preko 10%...

Popucalo bi vam svima srce da vam finale u kombank areni pred 6 gledatelja i 300 sluzbenih lica igraju 2 hrvatska kluba...

Kada vama nije od kecmana i Djordjevica, ne bi ni nama ako bi Nurkic pobedio omiljeni tim.
Al da bi tesko palo- tesko bi palo

radio luksemburg
Member
Member

Svetinja wrote:Kada vama nije od kecmana i Djordjevica, ne bi ni nama ako bi Nurkic pobedio omiljeni tim.
Al da bi tesko palo- tesko bi palo

Ok, posteno.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 25 Apr 2014

al treba netko da ubaca taj slobodni bacanja.

nekim igrace ima zaista cudno ponasanje sinoc. kako na primer praviti tri takvim faulovi posledna minuta sinoc pa malo njeverovatno.

nadem se sada grad zg da spasi cibona.

cibona je potrebna aba liga a ne vestarci u prahu sok
Image