BH kosarkaska reprezentacija

Sve vezano za košarku
Edo
Web Admin
Web Admin

Re: Nova era BiH reprezentacije

Postby Edo » 12 Nov 2013

Ne, očekivao sam brzu reakciju, razočarao si, možeš ti i bolje kiii

monty python
Member
Member

Postby monty python » 12 Nov 2013

Edo wrote:Ne, očekivao sam brzu reakciju, razočarao si, možeš ti i bolje kiii

Ne stimulises me, jebiga
40

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 12 Nov 2013

Dobra, a sad lijepo se ufati noge s ovog topika, idi tamo na svoj. Vozdra!!

monty python
Member
Member

Postby monty python » 12 Nov 2013

Edo wrote:Dobra, a sad lijepo se ufati noge s ovog topika, idi tamo na svoj. Vozdra!!

nemam ja svoj topik. ali sad cu ga imati. odoh da otvorim topik krstaske kosarkaske reprezentacije. ciaos
40

bojan
Respected Member
Respected Member
Club: olimpija, PINDJUR

Postby bojan » 12 Nov 2013

Edo wrote:
bojan wrote:Ni ja te nisam posle utakmice sa francuzima pa si svejedno provocirao na 1/4 finale basket topicu posle našeg poraza iako verovatno ništa drugo nisi napisao od 1/4 nadalje smil4043

Luzeri!

Nek su izgubili... cool0044

Evo neću više mrgreen , idem kući sad, samo malo i ti drugi puta razmisli pre nego vredjaš/provociraš druge kad si sam toliko osetljiv kad drugi nešto napišu sss

Luzeri nek su izgubili je tebi provokejsn mao

Pa sta bi da do Bosanac, to je svakodnevnica na ovom forumu!!!

U košarci jeste luzeri, to je moje mišljenje, tako zovem ekipe koje se prepadnu pobjede a vi ste to učinili vise puta u košarci a recimo nikad u nogometu...

a tebi je provokejsn kad neko na svaki mesec dana napiše da če neki igrač za koga verovatno nisi ni čuo (ako ti ga neno nije pomenuo) igrati za srbiju yyy

i kako ne luzeri u nogometu pa baš ne dugo nazad izgubili od švajcarske i otišao baraž bye bye

kakvi su tek drugi luzeri koji ni do 1/4 ne doguraju a bili su tako blizu mellll

ok, neću više ovde napisati ni reč, ne bi ni sada da me saladin nije direktno pomenuo ows

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 12 Nov 2013

Padobranac si, nisi u toku a ti bi još da mi kažeš sta meni smeta,.... ip2

apkomedah
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Hkk. Široki Primorka

Postby apkomedah » 12 Nov 2013

srdjan wrote:
TaRgEt_ wrote:Postovana moderacijo, koliko cete vi dopustiti albionu i ovom drugom pajdasu mu da provociraju ? Tema je reprezentacija BiH a ne koliko je reprezentacija Srbije uzela djece iz Republike Srpske i spasila ih ili ne. Kada neko odgovori kako netreba doticnom naletu vi banujete, a ova ocita sranja dopustate, dokle.

A osim toga vrijeđanje reprezentaitvca Bosne i Hercegovine i provociranje ovdje nije dopusteno.

Molim vas reagujte, da bi se moglo razgovarati civilzovano na ovu temu, a ovog naleta upozorite ili radite nesto drugo.

Zanimljiv prvi post mrgreen
jedan od zanimljivijih koje sam pročitao c017
" Hajduk je iznad svih, Hajduk živi vječno, veliki Hajduk je moja misija i Hajduk nitko neće ucjenjivat... "

Hrvoje Maleš...

TaRgEt_

Postby TaRgEt_ » 12 Nov 2013

Citam ovaj forum i nisam zelio da komentarisem zbog onih naleta albiona i ovog Srleta. Republika Srpska jeste dio BiH ali jeli to se pravi kod ociju krivi ili sta pa ne zelimo da vidimo da dodju da provociraju Siroki.

Ovo mi je pravi nick i zelim da pod njim pisem odnosno na kojima sam ostalo registrovan, onaj sto se mene tice mozete obrisati.

Ako nije za vrijedjanja da ova dva naleta konstantno provociraju onda je sasvim uredu da ja napisem par stvari doticnom. Nemojte se praviti coravi kod ociju i gaditi forum, zbog pustanja dvojice naleta da kvare to smo sto jesmo.

Nego vratimo se temi, albione sta bi u Banja Luci kada si bio, kazu Brano te pozdravio puno nisi smio da se javis ? :D

Ako nije vrijeđanje govoreći Sandru Gacicu divljak i slicno mislim stvarno .

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 12 Nov 2013

Molim vas da vise ne spominjete uopste te likove. Na ovom topiku hocu da dodjem i procitam neku vijest, da procitam neku diskusiju i da napisem nesto o nasoj koarci i reprezentaciji ako osjecam da imam nesto pametno reci.

Ne zelim otvarat ovaj topik i citati nekakva licna prepucavanja, spominjanje srpske i ostalih reprezentacija, spominjanje turaka i sta se sve ovdje nije spominjalo....i osim toga na ovom topiku nije mjesto ljudima koji iz nekog razloga mrze nasu reprezentaciju.
Ako imate potrebu da tu mrznju ispoljavate, to mozete uraditi na topiku reprezentacije Slovenije, Srbije.....ne znam za HR, ili tvorite sebi novi topik.

A sada o reprezentaciji Bosne i Hercegovine....
CITY

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 12 Nov 2013

1. banovan je target i vise nikad nece moci da koristi ovaj nick. najstrozije je zabranjeno otvaranje novih naloga. ako nastavi da ih otvara dobice ban na svim nalozima koje otvori, ali i na sunderlandu.

2. banovan je monty zbog pisanja gluposti. svaki sledeci put kazna ce biti strozija, dosta strozija. zabranjeno je ovako ponasanje.

3. banovan je saladin zbog licne uvrede.

posto smo se pre mesec dana slozili da ovo sto radi albion nije nesto za sta bi dobio zabranu da pise na ovoj temi, a sada nije nista posebno napisao sto bi povuklo ponovnu raspravu o tome sve ostaje kako je bilo. nije mi jasno koji kurac sad hocete? jel se ne secate price od pre mesec dana? svako od vas zna sta je pisao vezano za albiona i sta ste rekli. sada ne moze nazad. razumes li me sunderlande? ovo sto ti smatras prookacijama ima itekakave veze sa vasom kosarkom i legitimno se o tome pise na ovoj temi. ako uleti neka stilska figura sa vredjajucom konotacijom necu imati milosti, albion to zna, vec je bio banovan.

ono sto vas bosnjake treba da brine je to o cemu vi pisete na temi. saladin je u protekla DVA meseca napisao CETIRI posta na ovoj temi koja imaju nekakve veze sa kosarkom i jos DESET koja se odnose na albiona. pritom kaze da ima zelju da pise ovde i moli druge da ne komentarisu te forumase. ko ce da bolje cuva vasu temu od vas samih? sve ovo ostaje na temi. mislio sam da obrisem, ali necu. neka stoji kao nauk kako ne treba.

jel mi se nako pozalio na bilo cije ponasanje? jel ja moram slucajno da ulazim da vidim da ste se prosrali kao foke? onda ja budem kriv jer nisam reagovao. pa jebemmumater nisam ja okacen, imam obaveza preko glave, ne stignem da otvorim forum ceo dan, pa jos da citam za mene nebitne teme kao sto je ova.

nemoj neko da mi je odgovorio na ovoj temi jer cu ga banovati! odgovor na ovo ide na odgovoarajucoj temi. uozbiljite se, matori ste ljudi.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 12 Nov 2013

Pa ja sam napisao da je divljak u smislu da je sutirao 20 puta na kos a ubacio samo dvadeset poena. Ne znam u cemu je problem ows I Albion je pisao u kosarci. Sve nas ovde interesuje gde zavrsavaju veliki talenti iz Republike Srpske i Federacije .
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

albiongate
Member
Member

Postby albiongate » 13 Nov 2013

TaRgEt_ wrote:Citam ovaj forum i nisam zelio da komentarisem zbog onih naleta albiona i ovog Srleta. Republika Srpska jeste dio BiH ali jeli to se pravi kod ociju krivi ili sta pa ne zelimo da vidimo da dodju da provociraju Siroki.

Ovo mi je pravi nick i zelim da pod njim pisem odnosno na kojima sam ostalo registrovan, onaj sto se mene tice mozete obrisati.

Ako nije za vrijedjanja da ova dva naleta konstantno provociraju onda je sasvim uredu da ja napisem par stvari doticnom. Nemojte se praviti coravi kod ociju i gaditi forum, zbog pustanja dvojice naleta da kvare to smo sto jesmo.

Nego vratimo se temi, albione sta bi u Banja Luci kada si bio, kazu Brano te pozdravio puno nisi smio da se javis ? :D

Ako nije vrijeđanje govoreći Sandru Gacicu divljak i slicno mislim stvarno .

1. Zasto bi se javio covek koji je saradjivao sa KSBiH? Predpostavljam da se covek uvredio posto nisam pihvatio njegov zahtev za prijateljstvo na fejsu. Uz to on je sad na birou i nema vise nijednu bitnu funkciju u kosarskom svetu. Taman da gubim vreme sa takvim osobama. krazy

2. Termin "divljak" se koristi u kosarkaskom recniku za igrac koji prekomerno sutira na stetu rezultat svoj tima.
Sandro je na toj utakmici sutirao skoro trecinu suta svog tima i odveo ga u poraz.
Od pocetka sezone, decko sutira dvojke 37.5%, trice 28.6%, slobodna bacanja 57% i prosecno gubi 3 lopte po utakmici (skoro duplo vise nego asistencija) za prosecni 25 minuta na parketu. Indeks po utakmici mu dostize fenomenalni "2.3". I jos gore, tim mu je izgubio svaku utakmicu. Icon_Fakti
When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him.
Say yes to Albion

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 13 Nov 2013

albiongate wrote:Predpostavljam da se covek uvredio posto nisam pihvatio njegov zahtev za prijateljstvo na fejsu.

Ovo je zovem uvredljivim čovjekom mrgreen

Sunderland
Member
Member

Postby Sunderland » 13 Nov 2013

Znaci ipak si ti onaj iz Zvornika i ako si tvrdio da nisi ? hahahhahaha :) Druga stvar ja i dalje sarađujem sa KS BIH i kakve veze ima što sam ja na birou ja sam to i prije radio. Saradjivao sam i prije i uvijek cu. Treca stvar cijenim ja tebe jako boris se i to je to, ali smijesni ste mi vas dvojica, vise vremena provodite ovdje nego bilo gdje.

Albione razumijemo mi tebe, jbga bole još Andjela, Nikolina, Marica, jbga dobiste Milinu to moram priznati ali eto sutnuste je i vi. Razumijem i da se boris prijatelju moj, za svoju otađbinu i da umjesto na temu KS Srbije postas ovdje sve je to ok, jbga bice bolje.

Sarma izvini za otvaranje naloga nece se ponoviti.

Srle majstore i tebi pozdrav :D

Sunderland
Member
Member

Postby Sunderland » 13 Nov 2013

Srle8 wrote:Pa ja sam napisao da je divljak u smislu da je sutirao 20 puta na kos a ubacio samo dvadeset poena. Ne znam u cemu je problem ows I Albion je pisao u kosarci. Sve nas ovde interesuje gde zavrsavaju veliki talenti iz Republike Srpske i Federacije .

Ovo kao ti sarkastican pokusavas da budes ili sta ? Ako neki talenat zavrsi iz R.Srpske igrajuci za reprezentaciju Srbije, kakve to veze ima sa reprezentacijom Bosne i Hercegovine.