Euroliga 10/11

Sve vezano za košarku
srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Euroliga 10/11

Postby srdjan » 27 Dec 2010

Neće nas jer smo sirotinja i poštenjačine,a takvi ne prolaze dobro u Evropi tever

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 27 Dec 2010

o boze eusa_doh
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Milka Canic
Senior Member
Senior Member

Postby Milka Canic » 28 Dec 2010

srdjan wrote:Neće nas jer smo sirotinja i poštenjačine,a takvi ne prolaze dobro u Evropi tever

Sramota. Treba dohvatiti nekog delegata ULEB-a kad dodje, odvuci ga u svlacionicu, poslati prvu medju jednakim sirotim postenjacinama sa utokom da malo porazgovara sa njim iza zatvorenih vrata ... i ima da se zaori obecanje o AAAAAAAAAA licenci.
УШЛО У КРВ И ДОВИЂЕЊА!

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 28 Dec 2010

Icon_Fakti su da mi rezultatima u Evroligi zaslužujemo A licencu po svim kriterijima osim onog velikog tržišta na što ne možemo utjecati a dobijaju je miki maus klubovi koji imaju para ows
Bar da nam otvoreno kažu a ne da ovako seru Icon_povraca stoka prokleta evropska Icon_povraca

kksiroki
Respected Member
Respected Member
Club: HNK Dinara Knin

Postby kksiroki » 28 Dec 2010

nerminh74 wrote:vidim dosao pape teski stameni centar i stankova minutaza se smanjila, ocigledno njegov minus u odbrani je veci nego njegov plus u napadu
ali mlad je on i ovo je prva sezona gdje on ima ovu ulogi bice on bolji, ali se bojim da cemu se minutaza smanjiti

I jeli ti sad srce na mjestu .
Image

nerminh74
Respected Member
Respected Member

Postby nerminh74 » 29 Dec 2010

kksiroki wrote:
nerminh74 wrote:vidim dosao pape teski stameni centar i stankova minutaza se smanjila, ocigledno njegov minus u odbrani je veci nego njegov plus u napadu
ali mlad je on i ovo je prva sezona gdje on ima ovu ulogi bice on bolji, ali se bojim da cemu se minutaza smanjiti

opet ista prica
ma ja vas mrzim i to je najbolji izgovor, a tim cemo ponistiti svu moju pricu potrkrepljenu argumentima i faktima

a gdje si bio da se javis kada sam hvalio stankov napredak, gdje si bio kada sam makedoncu odbrusivao da citava makednonska vanjska linija nema kvalitete bogdanovica,...

ne bolje je naci neki moj post gdje ja ukazem na neki problem koji ima u igri i hajmo odmah praviti sovinistu od nermina, ali ne sinko za razliku od tebe ja to nisam

i onako za tvoj info ne nije mi drago sto stanko manje igra jer ja uvjek volim da igraci sa ovih prostora uspiju, sto vise cak mi je zao sto novica u realu malo igra, ...
EL
1979
Yu NC
1978, 1980, 1983
Yu Cup
1978, 1984
B&H NC
1999, 2005, '06, '08
B&H Cup
2005, '09, '10
Image

kksiroki
Respected Member
Respected Member
Club: HNK Dinara Knin

Postby kksiroki » 29 Dec 2010

nerminh74 wrote:
kksiroki wrote:

opet ista prica
ma ja vas mrzim i to je najbolji izgovor, a tim cemo ponistiti svu moju pricu potrkrepljenu argumentima i faktima

a gdje si bio da se javis kada sam hvalio stankov napredak, gdje si bio kada sam makedoncu odbrusivao da citava makednonska vanjska linija nema kvalitete bogdanovica,...

ne bolje je naci neki moj post gdje ja ukazem na neki problem koji ima u igri i hajmo odmah praviti sovinistu od nermina, ali ne sinko za razliku od tebe ja to nisam

i onako za tvoj info ne nije mi drago sto stanko manje igra jer ja uvjek volim da igraci sa ovih prostora uspiju, sto vise cak mi je zao sto novica u realu malo igra, ...

kome ti vise prosipas finjake , ti si sveo svoj forumski zivot na to da blatis sve hrvate iz bIH koji igraju za Cro i non stop to ponavljas i odjedanput te veseli Stankov napredak tj njegova smanjena minutaza te ne veseli (iako si to podlo napisao) , molim te da barem meni ne kenjas jer ja dobro poznajem tvoje mrzenje svega sirokobrijeskog i Hrvatskog iz bIH , i da ti si sovinista nemoj se truditi to pobijati .
Image

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 29 Dec 2010

Obojica se smatrajte upozorenim. Ako imate sta raspravit, rasprtavite ili dole na nebitnim podacima ili na privatnim porukama. svaki sljedeci post van teme ce biti obrisan a korisnik sankcioniran banom. Dodijali ste, cijeli forum mora citati vase djetinjaste svadje.

olimpijaruls
Member
Member
Club: Olimpija Ljubljana

Postby olimpijaruls » 01 Jan 2011

Na kosarka.rs kažu:

Pravila za izbor grupa u TOP 16 fazi, poređana po prioritetu:

1. Timovi iz istog šešira ne mogu biti u istim grupama TOP 16
2. Timovi iz iste grupe kvalifikacija ne bi trebalo da budu u istoj grupi TOP 16
3. Timovi iz iste države ne bi trebalo da budu u istoj grupi TOP 16.

šešir 1: Makabi, Olimpijakos, Montepaski, Panatinaikos
šešir 2: Kaha Laboral, Real Madrid, Fenerbahče Ulker, Olimpija
šešir 3: Žalgiris, Unikaha, Barselona, Efes Pilsen
šešir 4: Partizan, Lotomatika, Lietuvos Ritas, Valensija

Analizirajući pravila izbora grupa i sastave šešira dolazi se do jedine moguće kombinacije koja zadovoljava sve uslove:

grupa 1: Makabi, Olimpija, Barselona, Lotomatika
grupa 2: Panatinaikos, Fenerbahče, Unikaha, Partizan
grupa 3: Olimpijakos, Kaha Laboral, Efes Pilsen, Lietuvos Ritas
grupa 4: Montepaski, Real Madrid, Žalgiris, Valensija

Ako je to,to...za Olimpiju če biti frka,a najlakša grupa je grupa 3...

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby neno#4 » 01 Jan 2011

Da li Saras moze povesti Fener do TOP 8 vidjet cemo happy0064 happy0064
Steve Nash & Kobe Bryant

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 01 Jan 2011

Top 8?

u Top 4 ce, eto vidjet ces.

Nothingman
Respected Member
Respected Member

Postby Nothingman » 01 Jan 2011

Ta pravila evrolige o formiranju grupa za top 16 slobodno zanemarite. Ako bude potrebno nekom jacem timu, lako ce oni smisliti neka nova pravila (kao sto su prosle godine).
Of all the things I lost, I miss my mind the most.

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

sirokibrig wrote:Top 8?

Vrlo je tesko reci iz ove perspektive...Sve zavisi ko dodje, jer ipak mislim da oni protiv Barse, PAO, Olimpijakos ne mogu igrati i dobiti tri utakmice..
Steve Nash & Kobe Bryant

neno#4
Hall of Fame
Hall of Fame

Nothingman wrote:Ta pravila evrolige o formiranju grupa za top 16 slobodno zanemarite. Ako bude potrebno nekom jacem timu, lako ce oni smisliti neka nova pravila (kao sto su prosle godine).

Bravo..I ja to cijelo vrijeme govorim, kako njima najvise bude odgovaralo tako ce i biti..
Steve Nash & Kobe Bryant

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 03 Jan 2011

sirokibrig wrote:Top 8?

mao
mao
mao

Ja želim njih u grupi.
Ova grupa koju bi mi dobili ako će se poštivati pravila-PAO,Fener,Unicaja je najlakša moguća affraid1