:::Euro basket transferi:::

Sve vezano za košarku
MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Re: :::Euro basket transferi::: 2009/10

Postby MKD » 13 Sep 2010

Livnjak wrote:
MKD wrote:Aleksandar Ugrinoski podpisa za Montepaski Siena, a sinoc debitiral sa 6 poena.

Ako moze jedan smrliv uzbekistanac da igraz a Turska onda zas ne bi mozel Alek za MKD, on je roden u MKD, cist Makedonec, lani igral u MKD liga.

bio sam veliki fan Ugrinoskog, i bas mi je zao da dosad nije ama bas nista napravio od svog talenta, mozda mu ovo bude prekretnica!

Mene licno iznenade ovoj transfer, nie previse impresioniral u Bugarska, onda lani u MKD liga niti dobar niti los malo poena ali mnogo assist. Medium.

Ali ova leto nesto se slucuvalo se nege jako impresioniral ljudi u Siena, pa podpisale 3 godina ugovor.

I eve solidno debi sa 6 poena i 4 assist. Svakom slucaj on nema da bide prva violina na plej pozicija, on ce ima 10 min maximum 12 min.

Livnjak, jos nie star ima samo 22 godina. Tacno je da on razocara ovie 3-4 godina jer bio jedan od najveliki plej talenti u evropa ali i Vrbica Stefanov igral MKD liga do 26 godina onda Vrba eksplodira izmedju 26 do 34. Taka da nikad nie kasno jedino treba da imas osnova a to je talenat a Alek ima telenat.

Mozda imal neki tip psiholoska mentalna blokada pa eve konecno ?..
Image

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 13 Sep 2010

imamo i mi jednog takvog u Livnu, Damir Dronjic, sa 16 godina otisao u Virtus Bolognu, poslje Siroki, Pivovarna Lasko, sada konobarise i odigra za KK Livno kad mu se da! Ima sada 21 godinu, pije i pusi ko rijetko ko!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

Budalima u Italija pise Y umesto I.

http://www.menssanabasket.it/site/detai ... spx?K=6623

VANOLI BRAGA - MONTEPASCHI 48 - 68

CREMONA: Rowland 5, Conti, Sekuilic 11, Formenti, D'Ercole 3, Perkovic 11, Milic 13, Lottici ne, Marenzi ne, Foster 2, Drozdov 4. All.Mahoric

SIENA: McCalebb 17, Carraretto 2, Rakovic 4, Kaukenas 15, Ress 4, Michelori 2, Mroz, Monaldi ne, Ugrinosky 6, Stonerook 5, Aradori 3, Moss 10. All.Pianigiani

Inace Montepaski osvoja EL ova sezona, ne pitaj zasto c017 c027

Vecerva nova tekma za Makaleb i Ugrinoski.
Image

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin

Ugrinoskom su ove utakmice vazne, jer koliko se ja sijecam, potpisao je samo na 1 mjesec???

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

Livnjak wrote:Ugrinoskom su ove utakmice vazne, jer koliko se ja sijecam, potpisao je samo na 1 mjesec???

Taj mesec od davno pominal. Bio je na proba 1 mesec a ljudi bile impresionirani. Pa sada podpisal je 3 godina ugovor.

Uostalom ima jos jedan pola makedonec, fizio terapefta na Montepaski koj je taljanac radi i za MKD repka. Ova leto bio je sa nasa repka vec u Dojran, znaci tri meseca ukupno.
Last edited by MKD on 13 Sep 2010, edited 1 time in total.
Image

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin

MKD wrote:
Livnjak wrote:Ugrinoskom su ove utakmice vazne, jer koliko se ja sijecam, potpisao je samo na 1 mjesec???

Taj mesec od davno pominal. Bio je na proba 1 mesec a ljudi bile impresionirani. Pa sada podpisal je 3 godina ugovor.

Uostalom ima jos jedan pola makedonec, fizio terapefta na Montepaski radi i za MKD repka.

tako je i Sundov potpisao za Valenciju, ali samo da im pomogne na treningu u predsezoni, ali evo ispade da im je najbolji igrac!

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

Fizio terapefta na Montepaski koj je taljanac radi i za MKD repka. Ova leto bio je sa nasa repka vec na pocetni pripremi u Dojran, znaci tri meseca ukupno.

No, Vrbica je prijatel sa nego taka da to je preku kontekti, naravno dobie i mesecna plata svaki mesec kad radi sa nas.

Naumoski, Stefanov, Ilievski, Makeleb, Ugrinoski, MKD klub -).
Image

balota
Respected Member
Respected Member
Club: Najbolji

Postby balota » 13 Sep 2010

Ugrinoski, koliko ja znam, poput uzbekistanca ima više godina nego što mu piše a u mlađim kategorijama nos mu je bio do neba pa je bilo ono ko visoko leti nisko pada... ako je popravija šut možda bi i moga šta odigrat u suprotnom grijanje klupe...
Nazvati „realnim“ onoga koji traži da država porezima donese novce prof. nogometu točnije „uspješnim menadžerom“, onoga čiji je poslovni model takav da mu građani ove zemlje, gosti i kladioničari daju novce, može samo netko tko mrzi hrvatski sport.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

balota wrote:Ugrinoski, koliko ja znam, poput uzbekistanca ima više godina nego što mu piše a u mlađim kategorijama nos mu je bio do neba pa je bilo ono ko visoko leti nisko pada... ako je popravija šut možda bi i moga šta odigrat u suprotnom grijanje klupe...

To je samo prazna prica, covek ima 22 godina. Ni mesec vise. Roden je u Skopje pred 22 godina dokumentacija od davno ja ima Fiba.

A klub ko Montepaski ne podpisuva dug ugovor sa igraca samo taka, previse uzbilen klub. Naravno da momak ima kapacitet. Jedino mozak bil blokiran. Jasno je da takav igrac ranije ili kasnije ce eksplodira.

A on ce igra za nas HR savez da ne pravi problemi -). Kad moze ubekistanac da igra za Turska koj igral za mladinska repka na UZB naravno moze i makedonec da igra za makedonija. Pa on igral i za MKD U16.

Makaleb-Ilievski-Ugrinoski, Latvia here we come mad0012
Image

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 13 Sep 2010

a sta bi sa Micov c017

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

Acimir wrote:a sta bi sa Micov c017

Vladimir, nazalost i da odbere MKD ipak ne bi imalo mesto u vakva konkurencija sa Makaleb-Ilievski i Ugrinoski. On bi bil violina broj 4 znaci tribine.

Ugrinoski
Ilievski
Kolaric (C)
Todd Zafirovski (C)

Malo pa Mirakovski da se razvie u Grcka ako dobie kontrakt sa Aris, malo Stojanovski u Zvezda, malo onoj drugi Stojanovski u Lokoil, timska igra. i ete ti ctvartfinale.
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 13 Sep 2010

Ko je dosao u Zvezdu? Vojdan?

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

kockarinho wrote:Ko je dosao u Zvezdu? Vojdan?

Ma jok to je jos spekulacija. Valda Zvezda ce go proba pa onda ce ponudi kontrakt ako zadovoli kriteriumi. Lani bio na proba sa Partizan ali Dusan ne bil previse impresioniran, lani u Napredok ni slab ni dobar.

Ovie se previse precenati ali i forcirani, stari na bliznaka je blizak sa Damevski koj je presednik KFM. Taka se radi kod nas -).

Predrag podpisa za turski klub po saveti od Vrbica. Vrbica i Naumoski pocnale kariera u isti turski klub. To je dobro za negov razvoi onda ceka Efes -).

Bit ce Peja prva violina cijela sezona. Pametno od Vrbica Stefanov koj je sportski direktor nasa reprezentacija.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

Riste Stefanov navodno ima sitni pregovori sa EL ligash Prokom, oni traze siguran igrac sa parametar. No i oni se plasi od negovi povredi koj cesto gi ima. Oni mozda bi ponudile mesec do mesec kontrak pa da ne se rizikuva.

A Dare Sokolov nek je ziv i zdrav nikoj ne go voli -). Iskreno ima povise potencial od Feni, zao mi e, nie toliko los igrac, iskreno.

Pa daj kockar najdi im neki klub u srbija.
Image

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby MKD » 13 Sep 2010

GEC prodolzuva jos 2 godina sa PAOK. Izgleda nasim prijateli dobro im lize bulja, u Thesalonika -). 480.000 eura godisno je OK. Jedino Antic (560.000) i Makaleb (700.000) ima veca godishna plata od nasi reprezentativci.

Ma i ja bi volio da igram za Aris ili Paok, nema nista ljepo od kosarkarsko derbi Paok-Aris. Lani ogledav to derbi na TV nemam rijec. Atinsko derbi ne moze da se usporedi miki maus.

A ova sezona bi mozelo oba ekipa da ima po jedan makedonac.
Image