Srpska kosarka - domace lige, reprezentacija, tegeltija

Sve vezano za košarku
LjutiKrilo
Respected Member
Respected Member
Club: CZV, Liverpool

Re: Srpska kosarka - domace lige, reprezentacija, tegeltija

Postby LjutiKrilo » 13 Sep 2019

herkules wrote:Takodje
Picasto smo odigrali, igraci se nisu posteno ni posibali posebno visoki

Skariolo je trenirao Spaniju 2014. kad su ispali kuci u 1/4, pa je ostao i evo ga sad u finalu

Kod nas bi odma da tjeraju govnjivom motkom...

nije tad bio selektor, trenirao je baskoniu i napravio pauzu.. orenga je te godine bio selektor
Od osnivanja Crvene zvezde Ivo Andrić nije propustio nijednu utakmicu naših košarkaša na igralištu stešnjenom između drevnih kalemegdanskih zidina.

Srle8
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Srle8 » 13 Sep 2019

Najgluplje su ove opaske kako je Spanija zadrzala istog trenera pa zasto ne bi i mi . Oni imaju sasvim razlicit mentalitet od nas i nije za porediti. Pa mi na klupi imamo jednog sujetnog ,narcisiodnog lika koji misli da je upio svu pamet ovog sveta samo zato sto je bio ekstra igrac, zavadio se sa nekim igracima bez ikakvog razloga, a koji su mogli mnogo da mu pomognu, mislim da nema dobar odnos ni sa dva najbolja nasa centra , sve dobro sto je uradio u poslednjih pet godina uspeo je da sjebe u roku od mesec dana.
Zlatorog - Partizan 72:62 SAT, 19.11. 16:00 ho ho ho

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 13 Sep 2019

Sale bas djeluje kao sujetan smrad. Mislim, njega kao igrača sam obožavao, bio je strašan šampion ali kao trener mi baca na smrada. Čitao sam onaj njegov ogromni intervju u Nedeljniku prije par godina, pa slušao sva njegova gostovanja po ovim regionalnim medijskim kućama. Ima nešto hinjavo i sujetno u njemu. Način na koji je Kalinu prekrižio, način na koji razgovara sa novinarima, njegova mimika i izbor riječi, način na koji je spustio onom kineskom novinaru, sav mi je nekakav ljigav. Valjda teško vari činjenicu da je ispodprosječan trener. Jebeno je to za nekog ko je navikao biti šampion i ko je bio prvoklasni igrač. Za njega su Željko i Duda Ivković gospoda.
Image

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 14 Sep 2019

Da, deluje nadobudan i arogantan, to su cinjenice. Imam osecaj da se novinari plase svasta i da pitaju, onaj siroti Kinez
je bas pao na "ispitu" c017
Cinjenice su da smo za vreme njegovog mandata uzeli tri medalje, tri srebra. To je stvarno uspeh, vrtimo se oko tog
zlata kao lisica oko kokosinjca ali nismo uspeli.
E sad, mozemo postavljati pitanje da li je to vise zasluga Saleta Djordjevica ili nadahnuca nase ekipe u datom trenutku.
Bez lazne skromnosti, mi stvarno imamo vrhunske igrace i logicno je da smo u vrhu i pitanje je koliko selektor / trener ima
udela u svemu tome. Da ne gresim dusu, hvala mu na svemu, na svim tim finalima koje smo cekali deceniju ali ovo prvenstvo
stvarno nesto nije stimalo. Bilo je prica kako je doslo do "rata" medju igracima ali nemoj da bas tako sklonimo na marginu i
moguce sukobe Djordjevica sa igracima.
Vecina tih igraca su najbitnije ili vrlo bitne karike u njihovim vrhunskim timovima, vrlo moguce da je tu zapelo, ne znam,
nagadjam. S druge strane, kao selektor moras da znas da napravis balans.
Npr. zamislite kako je selektoru SAD-a kada na prvenstvo povede 12 NBA zvezda...pa ako on moze da izbalansira toliku kolicinu
kvaliteta, pa ujedno i sujete, individualnih apetita onda i svaki drugi selektor bi trebao da zna da izbalansira recimo 4 NBA igraca,
5 EL igraca i 3 iz kategorije ostalih.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 14 Sep 2019

Peppermint Park Ranger wrote:Sale bas djeluje kao sujetan smrad. Mislim, njega kao igrača sam obožavao, bio je strašan šampion ali kao trener mi baca na smrada. Čitao sam onaj njegov ogromni intervju u Nedeljniku prije par godina, pa slušao sva njegova gostovanja po ovim regionalnim medijskim kućama. Ima nešto hinjavo i sujetno u njemu. Način na koji je Kalinu prekrižio, način na koji razgovara sa novinarima, njegova mimika i izbor riječi, način na koji je spustio onom kineskom novinaru, sav mi je nekakav ljigav. Valjda teško vari činjenicu da je ispodprosječan trener. Jebeno je to za nekog ko je navikao biti šampion i ko je bio prvoklasni igrač. Za njega su Željko i Duda Ivković gospoda.

Ispodprosječan trener mao
Čudni su ti kriteriji u sportskim zemljama trećeg svijeta, šampionima u sjedećoj odbojci. Zamisli da vi osvojite tri medalje što je učinio Sale. Pa ukinuli bi trojno predsjedništvo i taj trener bi postao Tito. Ali nama bi ga smijenili.
Tko vas ne zna, skupo bi vas platio icon_1Smile

Haralampije
Respected Member
Respected Member

Postby Haralampije » 14 Sep 2019

kockarinho wrote:Da, deluje nadobudan i arogantan, to su cinjenice. Imam osecaj da se novinari plase svasta i da pitaju, onaj siroti Kinez
je bas pao na "ispitu" c017
Cinjenice su da smo za vreme njegovog mandata uzeli tri medalje, tri srebra. To je stvarno uspeh, vrtimo se oko tog
zlata kao lisica oko kokosinjca ali nismo uspeli.
E sad, mozemo postavljati pitanje da li je to vise zasluga Saleta Djordjevica ili nadahnuca nase ekipe u datom trenutku.
Bez lazne skromnosti, mi stvarno imamo vrhunske igrace i logicno je da smo u vrhu i pitanje je koliko selektor / trener ima
udela u svemu tome. Da ne gresim dusu, hvala mu na svemu, na svim tim finalima koje smo cekali deceniju ali ovo prvenstvo
stvarno nesto nije stimalo. Bilo je prica kako je doslo do "rata" medju igracima ali nemoj da bas tako sklonimo na marginu i
moguce sukobe Djordjevica sa igracima.
Vecina tih igraca su najbitnije ili vrlo bitne karike u njihovim vrhunskim timovima, vrlo moguce da je tu zapelo, ne znam,
nagadjam. S druge strane, kao selektor moras da znas da napravis balans.
Npr. zamislite kako je selektoru SAD-a kada na prvenstvo povede 12 NBA zvezda...pa ako on moze da izbalansira toliku kolicinu
kvaliteta, pa ujedno i sujete, individualnih apetita onda i svaki drugi selektor bi trebao da zna da izbalansira recimo 4 NBA igraca,
5 EL igraca i 3 iz kategorije ostalih.

Ma kakav rat medju igracima
Jesi li gledao prvenstvo?
Covek nije koristio prave igrace na pravim pozicijama
Nije znao kako da zaustavi protivnika
Nije znao da se vrati iz minusa, da izrotira kako treba.
Pa da nismo amerikance razvalili tu 1/4 i od njih bi izgubili. A i tada je bilo daj samo Bogdanu
Nije imao plan B ni u jednoj situaciji
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

Haralampije
Respected Member
Respected Member

srdjan wrote:
Peppermint Park Ranger wrote:Sale bas djeluje kao sujetan smrad. Mislim, njega kao igrača sam obožavao, bio je strašan šampion ali kao trener mi baca na smrada. Čitao sam onaj njegov ogromni intervju u Nedeljniku prije par godina, pa slušao sva njegova gostovanja po ovim regionalnim medijskim kućama. Ima nešto hinjavo i sujetno u njemu. Način na koji je Kalinu prekrižio, način na koji razgovara sa novinarima, njegova mimika i izbor riječi, način na koji je spustio onom kineskom novinaru, sav mi je nekakav ljigav. Valjda teško vari činjenicu da je ispodprosječan trener. Jebeno je to za nekog ko je navikao biti šampion i ko je bio prvoklasni igrač. Za njega su Željko i Duda Ivković gospoda.

Ispodprosječan trener mao
Čudni su ti kriteriji u sportskim zemljama trećeg svijeta, šampionima u sjedećoj odbojci. Zamisli da vi osvojite tri medalje što je učinio Sale. Pa ukinuli bi trojno predsjedništvo i taj trener bi postao Tito. Ali nama bi ga smijenili.
Tko vas ne zna, skupo bi vas platio icon_1Smile

Srdjane realno nije dobar trener

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 14 Sep 2019

setimo se kako je duda predao selektorsko mesto i postao njegov pomocnik. taj scenario bi po meni bio idealan. dodje kokoskov na mesto selektora, a sale ostane na klupi.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 14 Sep 2019

sarma i proja wrote:setimo se kako je duda predao selektorsko mesto i postao njegov pomocnik. taj scenario bi po meni bio idealan. dodje kokoskov na mesto selektora, a sale ostane na klupi.

Slazem se
Realno biloo bi mi ok Kokoskov umjesto Saleta, al nikako neki Gurovic, samo zato da bi ga promijenili ows
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

ma koji gurovic, pa nisu poludeli. njega je doktor covic iz fmpa sklonio. ne znam odakle uopste on u bilo kakvoj prici na ovoj temi.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 14 Sep 2019

sarma i proja wrote:ma koji gurovic, pa nisu poludeli. njega je doktor covic iz fmpa sklonio. ne znam odakle uopste on u bilo kakvoj prici na ovoj temi.

Image

Pa preko stranke
Grbovic je dobio BG Arenu, a Gurovica jos nisu uhljebili...
Mozda puca na mjesto selektorq ead2
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

E jbg, ne preteruj.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 14 Sep 2019

sarma i proja wrote:setimo se kako je duda predao selektorsko mesto i postao njegov pomocnik. taj scenario bi po meni bio idealan. dodje kokoskov na mesto selektora, a sale ostane na klupi.

Oko toga se svi slažemo.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 14 Sep 2019

Ne verujem da bi Djordjevic pristao na to, cini mi se da bi to osobi poput njega bilo ispod casti.

Haralampije
Respected Member
Respected Member

kockarinho wrote:Ne verujem da bi Djordjevic pristao na to, cini mi se da bi to osobi poput njega bilo ispod casti.

Sujeta Icon_Fakti
A da malo racionalno razmislja shvatio bi da mu je potrebno usavrsavanje i napredovanje ako zeli da postane trener