Kosarkaska reprezentacija Crne Gore

Sve vezano za košarku
pop84
R.I.P.
R.I.P.

Kosarkaska reprezentacija Crne Gore

Postby pop84 » 18 Feb 2008

Evo ti MKD,pisi ovde za reprezentaciju.
Radza,nadam se da je ok,sto sam ja otvorio temu?
"Mile,Mile,nismo mi jeli Mile zirafe ni nosorozi,mi smo Mile jeli prasici"

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 18 Feb 2008

pop84:

Naravno nema nikakov problem i dobro sto si otvoril ova tema..

Makedonija i Grna Gora zakaza dve priatelski natprevari, naprevarite ke se odigrat negde na pocetokot na Avgust.

Inaku Crna Gora nezasluzeno ke igra vo B-Divizija, stvarno stramota bidejki Crna Gora ima kvalitet za A-Divizija. Takov je systemot za zal.

Mislam da grupa vi e lesna vo B-Divizija i naravno ocekuvam siguran prolaz vo A-Divizija.
Image
Image

Radza
Member
Member

Postby Radza » 18 Feb 2008

Ma kako nije u redu sto ste otvorili topic ;) Vidite da nas ima svega par Crnogoraca na ovom forumu, pa ovdje i nije neka guzva...

Sto se reprezentacije tice, ovo B prvenstvo je zagrijavanje ;) A sistem je bas bezveze! UEFA ima bolji sistem, nova smo drzava i odmah u kvalifikacije za SP!

pop84
R.I.P.
R.I.P.

Postby pop84 » 18 Feb 2008

Da,ali kad bi mogao odraditi tolike kvalifikacije za kosarku,jer tokom godine nema termina,vec uguraju to negde sredinom jula.
Nije to fer,ali ko ocekuje nove drzave,a pogotovo sa tako jakom repkom!
"Mile,Mile,nismo mi jeli Mile zirafe ni nosorozi,mi smo Mile jeli prasici"

Hector
Senior Member
Senior Member

Postby Hector » 19 Feb 2008

Niko nije ocekiva, ali je propala generacija Drobnjaka, Bogavca, Scepanovica i Cabarkape...oni vec 2011 nece igrati...nadam se da ce bar pekovic onda igrat, jer ocekujem da ce do tad bit zvijezda euro kosarke, a takvi likovi se ne zamaraju sa nacionalnim timovima...uzdam se da ce Dule okupit mladju ekipu, i da ce ih dobro uigrat za ove tri godine...

maestro
Member
Member
Club: Crvena Zvezda

Postby maestro » 19 Feb 2008

po meni repka je dosta dobra,e sada me zanima jel neko zna sta je to bilo izmedju Sekulica i Vujosevica jer je ovaj prvi vec najavio da dok je svinja selektor da nece igrati za cg?znam da su se posvadjali dok je Blagota bio u Partizanu al me zanima jel neko znas sta je tacno bilo po srijedi?
Kad god sam i gde god sam naišao na ljude koji su pokazivali suviše razvijenu brigu za nacionalni ponos i opšti interes ili preteranu osetljivost za ličnu čast i dostojanstvo, uvek sam, gotovo po pravilu, nailazio i na ograničen um, nerazvijene sposobnosti, tvrdo srce i grubu kratkovidu sebičnost.
http://dezvez.blogspot.com/
http://www.youtube.com/watch?v=eZUJXrvpPFA

Hector
Senior Member
Senior Member

maestro wrote:po meni repka je dosta dobra,e sada me zanima jel neko zna sta je to bilo izmedju Sekulica i Vujosevica jer je ovaj prvi vec najavio da dok je svinja selektor da nece igrati za cg?znam da su se posvadjali dok je Blagota bio u Partizanu al me zanima jel neko znas sta je tacno bilo po srijedi?

Ili ako je neko bas bio tamo kad su se svadjali :D

maestro
Member
Member

pa ne ali znamo da je Vujosevic tezak kakater tako da...steta da se izgubi tako dobar igrac...po meni najvecih problema ce biti sa playevima,sve divljaci...onog malog zi Buducnosti treba staviti u repku
Kad god sam i gde god sam naišao na ljude koji su pokazivali suviše razvijenu brigu za nacionalni ponos i opšti interes ili preteranu osetljivost za ličnu čast i dostojanstvo, uvek sam, gotovo po pravilu, nailazio i na ograničen um, nerazvijene sposobnosti, tvrdo srce i grubu kratkovidu sebičnost.

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Postby Montenegro#1 » 19 Feb 2008

maestro wrote:pa ne ali znamo da je Vujosevic tezak kakater tako da...steta da se izgubi tako dobar igrac...po meni najvecih problema ce biti sa playevima,sve divljaci...onog malog zi Buducnosti treba staviti u repku

Gordic ce da igra za BIH.

Hector
Senior Member
Senior Member

Otasevic je Srbin, Gordic Bosanac, a Mijatovic je odigrao kriminalno lose zadnju sezonu, na kojega mislis?

maestro
Member
Member

Gordic,ne bih se sada sjetio sto godina...Otasevic je dobar klupski igrac,nista posebno ali me ovaj Gordic odusevio u par navrata sto sam ga gledao,kad je ono zakucao preko Misanovica ostao sa bez daha...i on igra za BiH?odmah mu dati dvojno drzavljanstvo...Mijatovic e malo puknut u glavu,isto kao i Dasi a da su talenti jesu...

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

maestro wrote:Gordic,ne bih se sada sjetio sto godina...Otasevic je dobar klupski igrac,nista posebno ali me ovaj Gordic odusevio u par navrata sto sam ga gledao,kad je ono zakucao preko Misanovica ostao sa bez daha...i on igra za BiH?odmah mu dati dvojno drzavljanstvo...Mijatovic e malo puknut u glavu,isto kao i Dasi a da su talenti jesu...

Ne moze on vise da igra za CG ili SRB. Samo za BIH. Zato sto je vec igrao za U18 od njih. Samo bi mogao za Srbiju ako bi hteo i Bora onda tu nesto sredio preko Fibe. :lol:

maestro
Member
Member

e kakva steta,a odakle je iz BiH,znac ovdje nije kao u fudbalu da moze da bira iako je vec ograo za mladje kategorije...

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

maestro wrote:e kakva steta,a odakle je iz BiH,znac ovdje nije kao u fudbalu da moze da bira iako je vec ograo za mladje kategorije...

On je iz Mostara. Ali ne znam kolko je vec u CG. Ali se i cudim da ga je jos nas bivsi savez KSCG propustio. Jer nema ni u generaciji Srbije neki extra igraca iz 88 generacije koji igraju na Pleju.

Ali jebiga ne moze se sve. Ipak je CG uzela bracu Savovic i bracu Sehovic. Sehovici su iz Bijelog Polja ali i BIH i je htela.

Plej ce mozda biti Koljevic. Takodje divljak.

Ali ima tu jos jedan extra talenat. Nikola Mirotic koji igra u Realu iz Madrida. Generacija 91. On i Pekovic ce biti dobar par u reketu. :wink:

Hector
Senior Member
Senior Member

Ovaj Mirotic iz Reala je izjavio prije neki dan da mu je bitninje da se dokaze u klub nego da igra za repku, tako da ja ne bih bas nesto racuna na njega...

Return to “Košarka”