Euroleague 2019/2020

Sve vezano za košarku
kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Euroleague 2019/2020

Postby kockarinho » 11 Jul 2019

Gavri wrote:Al su veze za PG cenim katastrofa.Ne bi se svi iz EL zalili bez razloga.

Na to su i mislili a ne na daljinu aerodroma

Kingdom of Montenegro
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Kingdom of Montenegro » 11 Jul 2019

mellll
Gavri wrote:Al su veze za PG cenim katastrofa.Ne bi se svi iz EL zalili bez razloga.

Ko kaze da su se zalili?Kurir ili Informer?

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 11 Jul 2019

Kingdom of Montenegro wrote:mellll

Coki cool0044

Peppermint Park Ranger
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: FKS, Pep Guardiola

Postby Peppermint Park Ranger » 12 Jul 2019

srdjan wrote:Odlično nadam se da nam ukinu i da se ugasi liga i Zvezda s njom.

Sve odradjeno da Zvezda uvijek igra EL, taman kiksala u ABA ligi
Image

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 12 Jul 2019

Peppermint Park Ranger wrote:

Aha jer su oni veliko mudo u Euroligi c017
Sve odrađeno da se regiji ukine mjesto, makar i svake druge godine da je se preskoči.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 12 Jul 2019

Peppermint Park Ranger wrote:

Upravo ono sto sam ja napisao. Ovim su se lepo ogradili od nezeljenih iznenadjenja.
Dakle, Zvezda i danas-sutra Partizan su favoriti da igraju EL bez obzira na ABA rezultat.
Evroliga sve radi da do minimuma dovede bilo kakvu prohodnost i da igraju timovi koje oni favorizuju i izaberu, a realno, na
nasem prostoru njima je trenutno jedino Beograd zanimljiv.
Kosarkaska zemlja, pune dvorane, grad od 2 mill stanovnika (marketinski vrlo bitno) , klubovi koji nisu kanta itd. itd.

Ovo ce jako uticati na ostale sredine jer sada fakticki niko nece imati nekog posebnog motiva da ulaze jer providno je
da su u EL dobrodosli jedino Zvezda i Partizan. Mozda, mozda, mozda jednog dana Cibona kada bi se oporavila i odjednom
ulozila ogromne novce ali daleko smo od te price.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Samo se vi nadajte.
OK kad Vučko i penzioneri Srbije počaste Zvezdu timom kao što je ove godine neće ih ni Đordi odbiti pa majku mu to je tim za F4.
Ali samo jedna sezona sa timom kao ove godine i eto Amsterdam Lionsa ili slično u Euroligi.
S obzirom da se Zvezdinoj dominaciji u ABA ne vidi kraj do pada Vučića, ovakva odluka Eurolige samo je pozitivna.

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 12 Jul 2019

Kingdom of Montenegro wrote:mellll

Kaze Edin Avdic jos pre nekoliko meseci.
Image

ajkula968
Member
Member

Postby ajkula968 » 12 Jul 2019

moderacija dokad ce vaj domobfan da vrijedja zemlju u kojoj ne zivi?
svaka tema vuciclend i slicno.
ako nema resenja da mu skupimo pare za doktora.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 12 Jul 2019

meni je simpaticno, sto vise vredja to znaci da mu je teze. to se ne sme ogranicavati, zelim da patnja bude beskonacna.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

ajkula968 wrote:moderacija dokad ce vaj domobfan da vrijedja zemlju u kojoj ne zivi?

Da li ti možeš ikada raspravu zadržati na forumu i ne prenositi na lični nivo.
Recimo na jednom ozbiljnom forumu batko bi bio rjeđe baniran nego ti.
Ovdje imaš sreće da poznaješ lično sve pa ti se prelazi preko ovakvih stvari. A i meni ne pada na pamet da tražim sankcije za tebe, jer smatram da upravo tebi treba stručna pomoć, pa neću da eventualnim banom samo pogoršam tvoju bolest.
Nisam nijednom upozoren da je Vučkolend, nekadašnju Republiku Srbiju, zabranjeno nazivati pravim imenom koje ona nosi od dolaska tog bolesnika na vlast. Ako je zabranjeno onda je mogu nazivati npr. takozvana Srbija sssssss

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 12 Jul 2019

napokon uleb i fiba imaju nesto zajednicko happy0064 happy0064 happy0064
i jedni i drugi su protiv djordija c017

The new access system denies the fundamentals of the European sports system, namely qualification through the national championships based on sporting merits
Following the ECA announcement today of a new system of access to the Euroleague as from the 2020-2021 season, ULEB and its members have the following remarks: the new access system denies the fundamentals of the European sports system, namely qualification through the national championships based on sporting merits.
Therefore ULEB strongly rejects the proposed system which also allows a high degree of randomness handing out 5 wildcards of which 3 annually.

https://sportando.basketball/en/uleb-on ... an-sports/
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 12 Jul 2019

srdjan wrote:
ajkula968 wrote:moderacija dokad ce vaj domobfan da vrijedja zemlju u kojoj ne zivi?

Da li ti možeš ikada raspravu zadržati na forumu i ne prenositi na lični nivo.
Recimo na jednom ozbiljnom forumu batko bi bio rjeđe baniran nego ti.
Ovdje imaš sreće da poznaješ lično sve pa ti se prelazi preko ovakvih stvari. A i meni ne pada na pamet da tražim sankcije za tebe, jer smatram da upravo tebi treba stručna pomoć, pa neću da eventualnim banom samo pogoršam tvoju bolest.
Nisam nijednom upozoren da je Vučkolend, nekadašnju Republiku Srbiju, zabranjeno nazivati pravim imenom koje ona nosi od dolaska tog bolesnika na vlast. Ako je zabranjeno onda je mogu nazivati npr. takozvana Srbija sssssss

Mozes na temi o politici ali posto je 90 posto tvojih postova mrznja nije ni cudo sto mrzis zemlju u kojoj ne zivis samo jer trenutna vlast vise para daje klubu kojeg mrzis.

Na ozbiljnom forumu ti bi trajao dvije i po sekunde cim bi ovoliko vrijedjao neku drzavu.

Ne vidim da iko ovdje vrijedja BiH, Hrvatsku ili CG a nije da su tamo na vlasti neki Havelovi.
Bar ne zbog sporta.

Ja zivim u Srbiji sasvim normalno. Putujem, imam dobru platu, djeca zive normalno, picke ko salate, sport je malo los ali nema veze, reprezentacija je prvak u x sportova.
Ja znamda ti patis za vremenima kad su slobove komunjare trpale svim silama sve u partizan ali ta vremena su prolsa srecom.
Ne samo zbog sporta.
SAD se malo okrenula igra a za koju godinu ce opet.
I to je proces samo si ti glup da to shvatis jer smatras da samo partizan treba da postoji osim u fudbalu.
Izadji, kresni nesto, imas 40 godina, nemoj d ati sport i lopovi koji ga vode a zajedno zaradjuju na niskim strastima tebi toliko svpojstvenim formiraju misljenje o bilo cemu.
Doce vrijeme kad ce Partizan opet biti bolji. To su ciklusi a ja da sam sitnicar rekao bi da Partizanovi traju duze ali nebitno. Sve je to dio igre.
Shvati da ti koje mrzsi zabole kita i za zvezdu i za partizan.
Jedino vrijedjas one obicne ljude, navijace koji vole klub.
Budi muško a ne Vujošević Duško.

ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby ajkula » 12 Jul 2019

I ne znam zasto se konstatno pogresno interpretira i kaze "ABA liga izgubila mesto u EL". Kad se to kaze, zvuci kao da su samo ABA ligi nesto uzeli, a ostali svi dobili ili nije nista menjano.

Ukinute su B licence i to je to. Koliko je nas pogodili, pogodilo je i Nemacku, Spansku i VTB ligu.
Budi muško a ne Vujošević Duško.

Svetinja
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Svetinja » 12 Jul 2019

I sta kazu, garantovano mesto za aba ligu, samo nece to javno da napisu..
Zamisli, za Francuze i Nemce javno napisu dvogodisnja pozivnica ali za aba nece. Mrzelo ih, nestalo mastilo.

Zamisljam 2020 godinu, 15 ucesnika poznato, ostale 3 wc.
Zamisljam, kazu Spancima, ma dosta su vama 3 garantovana mesta... ne treba vama da liga daje ista u EL. Spanci kazu-ok!
Onda Albi iz Berlina kazu.. e dosta je vama nemcima bajern.. vasa liga nije bitna...moramo aba da damo mesto.. nemci, poslusni-kazu ok
Onda odu u vtb ligu i kazu im, e zenit, jebo vasih 8 miliona(ili himki ili ko vec), mi smo evroliga, nas vase pare ne zanimaju, moramo da damo aba ligi pozivnicu. I Rus ko Rus, kaze ma eto vama 8.000.000, ne moram da igram ja, neka igraju braca sa balkana

Ajhahahahahahajjahaha

Igrace aba loga el, al u kurcu.
A vi se tesite

Ih sto mi slatko sto su divljacima oduzeli el.. pa neka stoka opet dovlaci navijace na parket, neka zvizde himni el, neka od aba prave lakrdiju, pa e i iz eurocupa da nas izbace

PS: Od kako je ova bolesna drzava isterala Dr Duketa iz kosarke, ni ne zasluzujemo kao regija mesto u EL

I da, da podsetim, ex yu je davala 3 mesta u el, pa 2, pa 1
I sada..e sada smo na listi prioriteta
Ali Dr Covic prati kosarkaske trendove u Evropi.. a evo i gazda Igokee nesto zna sto u el ne znaju

mao
Ne zna se koliko će novca FMP dati Zvezdi, novi klub će igrati u "Pioniru", a trenirati u Železniku.
FMP postaje KK Crvena zvezda Beograd. Zvezda ustupa ime u vremenu trajanja reorganizacije, " rekao je novi predsednik Zvezde