Nebitni i neinteresantni podaci

O svemu i svačemu (osim o politici)
SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 24 Jan 2008

Zar nije postojao topic PUTOVANJA na ovom forumu????
CITY

Gavri
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby Gavri » 24 Jan 2008

Golim rukama iÅ¡čupala testis bivÅ¡em dečku
Autor: Blic online | 23.01.2008 - 22:44

Engleskinja Amanda Monti (24), koja je golim rukama iÅ¡čupala testis svom bivÅ¡em dečku dobila je zbog ovoga 2,5 godina zatvora, prenosi Jutarnji.hr. Amanda je potpuno podivljala kada je 37-godiÅ¡nji Džefri Džons odbio njena ljubavna nabacivanja posle jedne žurke.

IÅ¡čupala mu je levi testis i pokuÅ¡ala da ga proguta pre nego Å¡to ga je ispljunula. Zatim ga je podigao jedan prijatelj i dao ga Džefriju uz reči “ovo je tvoje”. Amanda je priznala sve detalje događaja. Pri čitanju presude sudija Čarls Džejms je rekao da se radi o vrlo ozbiljnoj povredi i da Amandina akcija nije bila u samoobrani.

Ona i Džefri su se raziÅ¡li krajem maja proÅ¡le godine, ali su ostali u dobrim odnosima. Amanda ga je pokupila s jedne zabave u Liverpulu, pa su otiÅ¡li s prijateljima kod nesrećnog Džefrija na piće. Tamo on nikako nije hteo da pristane na obnavljanje veze, pa ga je ona u jednom trenutku uhvatila za genitalije i jako povukla.

Na sudu je rečeno da je pokuÅ¡ala da proguta testis, ali je počela da se guÅ¡i pa ga je iskaÅ¡ljala. Doktori nisu mogli da zaÅ¡ijui organ nesrećnom Defriju.

“Nikad mi nije bila namera da ga povredim, a činjenica da sam mu nanela toliko bola progoniće me do kraja života. Ja inače nisam nasilna osoba. Jednostavno ne mogu da se setim Å¡ta se tačno dogodilo”, navela je Amanda u pismu koje je pročitano na sudu.
Image

Milka Canic
Senior Member
Senior Member

Postby Milka Canic » 24 Jan 2008

Tinejdžer iz Tivta evakuisao pola Gibraltara

Podgorica - Zbog neslane telefonske šale tinejdžera iz Tivta, maltene pola Gibraltara evakuisano je iz svojih domova i kancelarija.
Å panski mediji javili su da je poslije viÅ¡ednevne istrage utvrđeno da je telefonski poziv o bombi postavljenoj navodno u jednoj zgradi tamoÅ¡nje vlade, te malene mediteraske zemlje sa oko 30.000 stanovnika, stigao iz Crne Gore.
"Bomba", bilo je sve Å¡to je muÅ¡ki glas rekao u popodnevnim časovima 8. januara ove godine, a potom spustio sluÅ¡alicu.
Nakon prijetećeg poziva, vlasti Gibraltara su za nekoliko minuta evakuisale ljude iz tri vladina zdanja. Ispražnjene su zgrade finansija na Trgu Džon MekintoÅ¡, opÅ¡tinske prostorije ali i nekoliko obližnjih poslovno-stambenih objekata.
- Policija Gibraltara brzo je intervenisala i blokirala sve ulice, a potom su uniformisane jedinice sa psima tragačima detaljno pretresle cijeli kvart - navode Å¡panski mediji.
Nakon detaljne pretrage nije pronađeno niÅ¡ta ozbiljno tako da je poslije sat i po policija prekinula blokadu i život se vratio u normalu.
Policija Gibraltara sprovela je opsežnu istragu kako bi utvrdila odakle je stigao anonimni prijeteći poziv. Poslije viÅ¡ednevnih provjera, utvrđeno je da je prijetnja stigla iz Crne Gore, o čemu je odmah obavijeÅ¡tena policija u Podgorici.
"Vijestima" je sinoć potvrđeno da je naÅ¡a policija otkrila identitet osamnaestogodiÅ¡njeg mladića, koji je iz kancelarije jedne tivatske građevinske firme u kojoj je radio pozvao Gibraltar. Mladić je tog popodneva u kancelariji pronaÅ¡ao broÅ¡uru svjetski poznate kompanije "Katerpilar" za proizvodnju građevinskih maÅ¡ina. Sa podužeg spiska telefonskih brojeva on je nasumice odabrao jedan, ne znajući ni gdje, ni koga zove. Kada je veza uspostavljena, sve Å¡to je izgovorio bilo je: "Bomba", ne sluteći kakvu je uzbunu podigao u hiljadama kilometara udaljenoj zemlji.
Tek kada su mu inspektori zakucali na vrata i detaljno mu objasnili koliko je njegova riječ "snažno odjeknula" na Gibraltaru, tinejdžer je sve priznao i shvatio da je đavo odnio Å¡alu koju bi mogao skupo platiti.
Malena zemlja Gibraltar nalazi se na grebenu jugozapadnog dijela Pirinejskog poluostrva, naspram afričkog kontinenta.
Gibraltar je prekomorska teritorija Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanije, zahvata 6,5 kvadratnih kilometara gdje živi oko 30.000 stanovnika.
Mediji u Å paniji navode da vlasti Gibraltara upućivanje ovakvih prijetnji preko telefona, ili bilo kakvih drugih sredstava, uzimaju "veoma ozbiljno" i poručuju da će "u potpunosti biti istražen svaki slučaj, ukoliko za to postoji potreba, kao Å¡to je bilo ovoga puta, u saradnji sa međunarodnim agencijama za sprovođenje zakona".

:lol:
УШЛО У КРВ И ДОВИЂЕЊА!

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 24 Jan 2008

FLSmidth & Co. 445,00 +3,97%

8)

buky
Respected Member
Respected Member

Postby buky » 24 Jan 2008

Sjedio danas u novom A4 - koji moćan osjećaj... neopisivo.

Picek
Respected Member
Respected Member

Postby Picek » 24 Jan 2008

Edo wrote:Samo sto nisam..De mi ti nadji jednu finu... :)

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20041 ... /BH12C.jpg

:P :roll:
Nole: No drugs, no party. Icon_Fakti
OTPOR samopostavljenima jer njihovo nije kraljevstvo forumaško.

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 24 Jan 2008

Picek wrote:
Edo wrote:Samo sto nisam..De mi ti nadji jednu finu... :)

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20041 ... /BH12C.jpg

:P :roll:

To je ono sto mi treba..... 8)

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 25 Jan 2008

Pogledajte link u mom potpisu!

Kraljevi

Sarma pogledaj obavezno

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 25 Jan 2008

Budale. I ovi su u Saboru?
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 25 Jan 2008

sarma_i_proja wrote:Budale. I ovi su u Saboru?

jedan je pokojni, a drugi je prije 100 godina bio u saboru!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 25 Jan 2008

sarma_i_proja wrote:Budale. I ovi su u Saboru?

Alo!

Brko je nazalost pokojni, najveca legenda u hrvata!

Ovaj drugi je bio zastupnik u saboru jedno 3-4 mandata!

Idem sad spavat ali naci cu ti legendarne nastupe u saboru, to se mora pogledat! Za antologiju!

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 25 Jan 2008

Bog da mu dusu prosti. Lepo kaze za pedere
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Livnjak
Retired Admin
Retired Admin
Club: KK Livno

Postby Livnjak » 25 Jan 2008

"Stoparić je precizirao da su Mladićeve riječi bile: "Do Livna me ne interesuju ni kućni ljubimci, a u Livnu pazite na civile".

8)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

balota wrote:Troglav > Hajduk, Hajduk = Barcelona, Troglav > Barcelona...

delijaBL
Senior Member
Senior Member

Postby delijaBL » 25 Jan 2008

Skoro sam ovde negdje procitao da se nekom desilo da se ne moze ulogovati na sopstvenu e-mail adresu. To je i kod mene od juce slucaj, i ne znam u cemu je problem? Rijesi li se to samo od sebe ili ja moram nesto da preduzmem?

Edo
Web Admin
Web Admin

Postby Edo » 25 Jan 2008