Prijedlozi, pitanja, prituzbe!

O svemu i svačemu (osim o politici)
ajkula
Hall of Fame
Hall of Fame

Re: Prijedlozi, pitanja, prituzbe!

Postby ajkula » 13 Sep 2019

ja sam ozbiljno predlozio da se pomogne covjeku.
ban zbog toga je bezobrazluk pogotovo sto je on nekoliko puta mene uvrjedio vise puta, zatim prozivao cijelu jednu naciju, trolije sve zivo, mrzi, jebe majku.
Ima 2 posto sportskih postova a ostao sve pljuvanje.

Posto je ocigledno povlasten a administracija licemjerna i ima dvostruke arsine ili su isti meni nejasni definitivno ja banujem forum permanently jer ne zelim da prisustvejem niskm strastima ovog decka kome zaista treba pomoc psihijatrijska.
Budi muško a ne Vujošević Duško.

srdjan
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby srdjan » 13 Sep 2019

Ja tebe ne spominjem a ti bez mene ne možeš. Ja ću samo toliko.
Neistina je da sam te ikad uvrijedio, osim kad sam ti odgovarao pa popio ban. Zato sad neću.
Nisam prozvao naciju samo sam im rekao da su sportski patuljci sto je činjenica.
Povlašten si eventualno ti jer nakon sve mržnje i vrijeđanja si još tu. Ali ja sarmi ne zamjeram radi posao najbolje što može.
Ovo za psihijatrijsku pomoć sam ja tebi rekao pa popio ban, opravdano jbg. Tako da ocito slijedi isto i tebi.
Žao mi je, mislim da smo mogli koegzistirati na forumu.

kockarinho
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby kockarinho » 13 Sep 2019

Daj jebote, koji vam je kurac. Ovo je samo forum, mesto gde bi se (valjda) trebali opustiti a mi radimo sve kontra.

-Hans-
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby -Hans- » 13 Sep 2019

Srkijeva reakcija je opravdana
Sjecam se nedavnog finala Wimbledona kad se dogodila slicna stvar i nije lako zadrzati hladnu glavu, tako da ga razumijem

Sorry sto su neki od nas osjetljivi na ratove, siromastvo, glad, pobjede Spanjolske itd.. sorry, boli nas sto zivimo u takvom svijetu pa nekad izgubimo kontrolu.

Postoje ljudi koji nisu takvi.. ''ljudi'', pardon

Haralampije
Respected Member
Respected Member

Postby Haralampije » 14 Sep 2019

-Hans- wrote:Srkijeva reakcija je opravdana
Sjecam se nedavnog finala Wimbledona kad se dogodila slicna stvar i nije lako zadrzati hladnu glavu, tako da ga razumijem

Sorry sto su neki od nas osjetljivi na ratove, siromastvo, glad, pobjede Spanjolske itd.. sorry, boli nas sto zivimo u takvom svijetu pa nekad izgubimo kontrolu.

Postoje ljudi koji nisu takvi.. ''ljudi'', pardon

Icon_Aplause
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 14 Sep 2019

nick ajluka je banovan za stalno. ako ajkula968 zeli da se vrati na forum za neki sat dobrodosao je.
lepo sam vas zamolio ko zna koliko puta da medjusobnu komunikaciju podignete na nivo minimuma pristojnosti. postoji ignor opcija mozete da je aktivirate.
ne postoje dvostruki arsini, ne postoje povlasceni, ne postoje ugnjeteni. kao sto vec rekoh, ako ponovo vidim nesto slicno opet cu banovati, bilo koga.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 14 Sep 2019

Podrška sarmi, ja ne znam koji vam je kurac nakon ovolikog vremena provedenog na forumu.Red uvodit nece niko osim njega, unormalite se, sramota je da vam se mora govoriti nakon ovoliko godina da budete normalni. Pa čak je i MKD postao normalan.

MKD
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: Club Elmas

Postby MKD » 14 Sep 2019

ima i druga dobra stvar sa citolopram toa je da pocnis gledati stvari malo drugacije postaje sve malo po jasno nesto sta nisam mogao pred 2 godine. Daj srki ova nie normalno znaes da te volim ali brate sa cijel forum da se raspravas radi spanija ? sport je samo razonade hobi za sve nas i ma<lo da se po zezamo izmedjun i ozbilna prica za sport. znam da imas vceci kapacitet od ono sinoc.

a ajkule odcigledno je da ne voli srki nema kemija izmedju taj dvojca glavni razlog je ajkula zato sta srki realno ne mrzi nikoj na foruma i vrlo brzo bi oprostio ajkula ako pusti ruke.

a do ajkula kako mozes mrziti nekoj ko srki covek je kao cartoon zvezda. Jbg pusti ga i uzivaj foruma se poznavas sporta pises dobro zanimljivo citati vazan si foruma. Vrati se i zaboravite ovo.

ova sinoc a nemojte mislite da preteruvam kada kazem da cak i deca u gradinka bi se zacudio pa nemojte vise vamse molam forum je vazan daj uzivajte foruma niste deca na kraj krajeva ova e na granice stramota

zabortavite ova krenite od pocetak imate kapacitet za to
Image

Haralampije
Respected Member
Respected Member

Postby Haralampije » 14 Sep 2019

MKD wrote:ima i druga dobra stvar sa citolopram toa je da pocnis gledati stvari malo drugacije postaje sve malo po jasno nesto sta nisam mogao pred 2 godine. Daj srki ova nie normalno znaes da te volim ali brate sa cijel forum da se raspravas radi spanija ? sport je samo razonade hobi za sve nas i ma<lo da se po zezamo izmedjun i ozbilna prica za sport. znam da imas vceci kapacitet od ono sinoc.

a ajkule odcigledno je da ne voli srki nema kemija izmedju taj dvojca glavni razlog je ajkula zato sta srki realno ne mrzi nikoj na foruma i vrlo brzo bi oprostio ajkula ako pusti ruke.

a do ajkula kako mozes mrziti nekoj ko srki covek je kao cartoon zvezda. Jbg pusti ga i uzivaj foruma se poznavas sporta pises dobro zanimljivo citati vazan si foruma. Vrati se i zaboravite ovo.

ova sinoc a nemojte mislite da preteruvam kada kazem da cak i deca u gradinka bi se zacudio pa nemojte vise vamse molam forum je vazan daj uzivajte foruma niste deca na kraj krajeva ova e na granice stramota

zabortavite ova krenite od pocetak imate kapacitet za to

Batko
Dovesce se I on u red za jedno 12-13 godina
c017
BELA JE BOJA GRADA IZ VREMENA PROŠLIH DAVNIH
CRVENA JE BOJA KRVI NjEGOVIH ČUVARA SLAVNIH

sirokibrig
Web Admin
Web Admin

Postby sirokibrig » 14 Sep 2019

Batko je glas razuma

SALADIN
Hall of Fame
Hall of Fame
Club: KKBOSNA

Postby SALADIN » 14 Sep 2019

Razumijem da neko nekom moze ici na zivce ali pretjerujete sa reakcijama i svadjama.... kao da vam je 14 godina..... ne kontam
CITY

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 11 Oct 2019

Molim administraciju da topic "FK Crvena zvezda" prebaci na podforum politiku ows
Last edited by herkules on 11 Oct 2019, edited 1 time in total.
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 11 Oct 2019

jel ti to glumis nekog saljivdziju?
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

herkules
Hall of Fame
Hall of Fame

Postby herkules » 11 Oct 2019

sarma i proja wrote:jel ti to glumis nekog saljivdziju?

Dobro, ne mora hyy
zvezdo kceri UDBINA, penal je tvoja sudbina!

2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014