Kosarkasi i Kovac...2007/2008

forum for locked topics...
Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Postby Montenegro#1 » 23 Oct 2007

Znaci Tadija ostaje jos sledece godine. A onda ce da se prodaje. Uzece Zvezda dobru lovu za njega.

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 23 Oct 2007

Kad nijedan ciga ne da kaze vest moram ja

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 23 Oct 2007

Acimir wrote:Kad nijedan ciga ne da kaze vest moram ja

Mi to znamo ali to i nije neka vest.

Vest je naprimer ako napises "Jovo Stanojevic se vraca na mali Kalemegdan"

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Oct 2007

Zbog Jova me i dalje boli zeludac. Ta vest bi me bas obradovala.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Sta ce vam Jovo vi imate Elmedina. :lol: :lol:

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 23 Oct 2007

Montenegro#1 wrote:Sta ce vam Jovo vi imate Elmedina. :lol: :lol:

Nista ne fali malom Elmedinu ali nama treba pod kosem neki iskusniji i puniji.

kololoco
New User
New User

Postby kololoco » 23 Oct 2007

Ma gledao sam Jovu u Mega neÅ¡to. Odmah mi je bilo jasno zbog čega nije mogao da nađe bolji angažman ovog leta. nemojte da ste naivni da bi Debeli Demagog propustio da ga dovede da je na pređaÅ¡njem nivou. Drven j, siluje, ne može da prođe centre MaÅ¡inca, a ne zna da stane, ne kontorliÅ¡e reket u odbrani. Čak je MaÅ¡inac jedno 5 napada za redom igrao napadajući njega i dirktno idući na igrača koga Jova čuva jer su ga prepoznali kao najslabiju kariku. Možda vremenom opet uđe u formu, ali sa onakvom igrom plakali bi smo za Popovićem da nam je doÅ¡ao.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Oct 2007

Ako je tako, onda mu je i mesto u Megi. Ako cu da placem za P.Popovicem, prestacu da gledam Zvezdu, kosarku, pa i sport uopste.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

Montenegro#1
Senior Member
Senior Member

Thaksin Shinawatra wrote:

Nije slab Elmedin. Ima meku ruku. Samo je mrsav i treba da nabije koje kilo. A i u skoku mi se cini da nije bas najbolji.

kololoco
New User
New User

Postby kololoco » 23 Oct 2007

Montenegro#1 wrote:
Thaksin Shinawatra wrote:

Nije slab Elmedin. Ima meku ruku. Samo je mrsav i treba da nabije koje kilo. A i u skoku mi se cini da nije bas najbolji.

Ni ja nisam video niÅ¡ta u tom odeljku. Čitao am da mu je kao o jača strana, a do sada nisam video ni prosečnog skakača, a kamoli neku dominaciju.

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 23 Oct 2007

Jebiga, ako ste ocekivali da nam "braca" iz Tuzle posalju Sabonisa, zajebali ste se :lol: :lol: :lol: ... Treba traziti novog...
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

nerminh74
Respected Member
Respected Member

Postby nerminh74 » 23 Oct 2007

ja sam vec upozoravao da kikanovic ne skace dobro jer se nezna dobro graditi da veoma cesto ima vise ofanzivnih skokova radi visine nego u odbrani
EL
1979
Yu NC
1978, 1980, 1983
Yu Cup
1978, 1984
B&H NC
1999, 2005, '06, '08
B&H Cup
2005, '09, '10
Image

5ar
Moderator
Moderator

Postby 5ar » 23 Oct 2007

Dragićević: Ugovor za titulu

Tadija Dragićević (21), produžio je ugovor sa Crvenom zvezdom do 2010. godine, uz mogućnost da na leto 2009. napusti Mali Kalemegdan uz adekvatno obeÅ¡tećenje.

Mladi krilni centar promovisan je letos u novog kapitena, on je odgovorio sa 20,5 poena po meču u Å¡est kola Jadranske lige, pa je na obostrano zadovoljstvo potpisan novi ugovor, koji će ga praktično zadržati u klubu joÅ¡ najmanje dve godine.

"Srećan sam Å¡to sam produžio ugovor. Ne žurim sa odlaskom u inostranstvo, jer je Zvezda moj klub od malena i želja mi je da ostavim dublji trag na Malom Kalemegdanu, Å¡to bi značilo da osvojim titulu", izjavio je Dragićević za MONDO.

Novi ljubimac Zvezdinih navijača, osvojio je dve medalje na EP za mlade, bronzu 2005. i zlato 2006. godine.

5ar
Moderator
Moderator

Postby 5ar » 23 Oct 2007

sarma_i_proja wrote:U saradnji sa “Zlatibo2r Vodom”, koÅ¡arkaÅ¡ki klub „Crvena zvezda“ ove sezone ponovo pokreće akciju „Lavlje srce“ u okviru koje će se svakog meseca birati najpožrtvovaniji, najborbeniji i najhrabriji igrač u „crveno-belom“ dresu.

Za sve ove odlike potrebno je imati lavlje srce, a vrednovaće se statističke karakteristike – skokovi, blokade, primljeni faulovi i ukradene lopte, podeljene sa brojem minuta provedenih u igri. Na ovaj način, KK Crvena zvezda i „Zlatibo2r Voda“ žele istaknu osobine igrača, koje se često u javnosti ne vrednuju na pravi način.

Na kraju svakog meseca proglaÅ¡avaće se pobednik i osvajač titule „Lavlje srce“, a nagradu Zlatibor vode dobiće pred početak prve utakmice KK Crvena zvezda u hali „Pionir“ u narednom mesecu.

Od početka sezone Crvena zvezda je odigrala Å¡est utakmica, a u oktobru je preostao duel protiv Splita u subotu 27. novembra, posle koga ćemo proglasiti prvog igrača sa „Lavljim srcem“ u ovoj godini.

U trenutnom vođstvu je centar Nenad MiÅ¡anović sa 636 poena ispred Vladimira Tice sa 510, Omara Kuka sa 339 i Tadije Dragićevića sa 330.

SuperMis i Tica ispred Kuka i Tadije :shock: Kao da se oni nizi koji nemaju toliko skokova i blokada ne bore.

:lol:

5ar
Moderator
Moderator

Postby 5ar » 25 Oct 2007

Himki ne odustaje od Gromika

Himki se ne miri sa presudom Arbitražne komisije FIBA koja je odlučila da ugovor ovog kluba sa Pavelom Gromikom nije validan, Å¡to je mladi ruski koÅ¡arkaÅ¡ iskoristio i potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom.

Čelnici Himkija su uputili pismo predsedniku FIBA Evropa Jorgosu Vasilokopulosu u kojem zahtevaju da zaÅ¡titi njihove interese. U pismu se tvrdi da je Gromiko 24. oktobra 2006. godine svojeručno potpisao ugovor sa Himkijem, u prisustvu svog menadžera, dok je Arbitražna komisija utvrdila da je potpis ruskog koÅ¡arkaÅ¡a falsifikovan.

Podsetimo, Gromiko je bio član Dinama iz Sankt Peterburga, a kada je ovaj klub bankrotirao on je doÅ¡ao u Crvenu zvezdu, u kojoj trenira skoro godinu dana, ali je tek nedavno stekao pravo i da igra.

:roll: