Kosarkasi i Kovac...2007/2008

forum for locked topics...
Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 22 Oct 2007

Ne brini....nisam.

union 99
Respected Member
Respected Member

Postby union 99 » 22 Oct 2007

Ja mislim da jesi :wink:

Ima li kakve nade da se u subotu moze gledati sta uzivo (Zvezda-Split)???
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

Benderman
Senior Member
Senior Member

Postby Benderman » 22 Oct 2007

Ja mislim da nisam, ali ovako mozemo dozivotno.
Ima, ali samo u Pioniru.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 22 Oct 2007

Pitaj nekog deliju sta misli o Prosineckom ili Sabanadzovicu.
Svako normalan mora da ih voli, doneli su Zvezdi titule svega i svacega.
Daj Boze da se zajedno sa Edom radujem.
Svako ko mu ikada bude zeleo lose ja mu zelim jos gore.
To sto ti Delijama smatras klince od 16 godina nije pravilno razmisljanje.
Crvena zvezda, doktor Čović, Mića Pavkov - sveto trojstvo.

milosdb
New User
New User

Postby milosdb » 22 Oct 2007

union 99 wrote:Sta mislis kako ce ga prihvatiti puna tribina Delija kada pocne Srpska liga???

Uh, Srpska liga i puna tribina Delija u istopj recenici. Utakmice srpske lige gleda oko 300-400 ljudi sa izuzetkom derbija. A delije premda ne bojkotuju ligu ne dolaze, valjda ih mrzi.

union 99
Respected Member
Respected Member

Prosinecki i Sabanadzovic su igrali prije rata...Sta imaju oni sa sadasnjom situacijom... Derbi se igra 5-7 puta u Srpskoj ligi... Klince od 16 godina boli kita ko je sta, ali raspitaj se medju momcima koji su recimo 25-30 sta misle o ovoj stvari...I sarmo idi na Sever pa se proderi: "Daj Boze da se zajedno sa Edom radujem.
Svako ko mu ikada bude zeleo lose ja mu zelim jos gore." :wink:

Ne razumijem zasto me napadate??? Uostalom nigdje nisam napisao moje licno misljenje o toj stvari, mada se naravno moze procitati izmedju redova...
Миодраг Петровић Чкаља:
"Добро, бата Рале, волимо Звезду, али од нечег се живети мора, године су то". А бата Рале увек одмерен, господски одговори: "Не живим ја од Звезде, него за Звезду. Године су то".

kololoco
New User
New User

Postby kololoco » 22 Oct 2007

Organizovani su navijači stoka i ne znam Å¡to ne osnuju svoju NeofaÅ¡ističku stranku kad im je to očigledno logika. Ja čoveka procenjujem kao individuu i prema osobinama, a ne prema imenu i svako ko drugačije razmiÅ¡lja zaslužuje moj prezir. NAPRED EDINE DO TITULE!!!!!!!!

union 99
Respected Member
Respected Member

Interesantno je takodje ova utakmica sa Sirokim... Karadzic hvali gostoprimstvo Listicana, atmosferu i vrhunac svega "fer i korektno navijanje"... Vjerovatno se samo na moj PC usunjsala nekakva skaniranja: "Ubi ubi Srebina" i to nekoliko puta za vrijeme meca... Izgleda da Srbi recimo poput Karadzica brzo zaboravljaju nekakve stvari...Neko zaboravi neko ne!!!

Ali vratimo se sportu...
Миодраг Петровић Чкаља:

union 99
Respected Member
Respected Member

kololoco wrote:Organizovani su navijači stoka i ne znam Å¡to ne osnuju svoju NeofaÅ¡ističku stranku kad im je to očigledno logika. Ja čoveka procenjujem kao individuu i prema osobinama, a ne prema imenu i svako ko drugačije razmiÅ¡lja zaslužuje moj prezir. NAPRED EDINE DO TITULE!!!!!!!!

Organizovani navijaci su nesto najljepse u sportu!!!
Миодраг Петровић Чкаља:

milosdb
New User
New User

Postby milosdb » 22 Oct 2007

union 99 wrote:
kololoco wrote:Organizovani su navijači stoka i ne znam Å¡to ne osnuju svoju NeofaÅ¡ističku stranku kad im je to očigledno logika. Ja čoveka procenjujem kao individuu i prema osobinama, a ne prema imenu i svako ko drugačije razmiÅ¡lja zaslužuje moj prezir. NAPRED EDINE DO TITULE!!!!!!!!

Organizovani navijaci su nesto najljepse u sportu!!!

Meni se vise svidjaju navijacice :wink:

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

Postby sarma i proja » 23 Oct 2007

union 99 wrote:Prosinecki i Sabanadzovic su igrali prije rata...Sta imaju oni sa sadasnjom situacijom... Derbi se igra 5-7 puta u Srpskoj ligi... Klince od 16 godina boli kita ko je sta, ali raspitaj se medju momcima koji su recimo 25-30 sta misle o ovoj stvari...I sarmo idi na Sever pa se proderi: "Daj Boze da se zajedno sa Edom radujem.
Svako ko mu ikada bude zeleo lose ja mu zelim jos gore." :wink:

Ja uzivam na svakoj Zvezdinoj tekmi. Muda sam pojeo sto ove sezone nisam stigao da gledam Cibonu i Olimpiju. Kad god odem 3000-3500 ljudi koji vole Zvezdu gledaju i navijaju za svoj tim ne onako kako rade organizovani navijaci, ali sasvim pristojno. Ja volim da Zvezda pobedi, a da li ce poene davati Edo ili Sljivancanin meni je sve jedno.
Kako ti navijas za FKCZ kad tamo igra crni musliman Ibrahim Gaj, jos mu na dresu pise Ibrahim? Jel navijas za njega?
Ja ne idem na sever nikada, ili bas retko, zbog takvih koji zive u vreme predstave u Slobinoj reziji. Zar ti mislis da ti "organizovani" navijaci treba da misle i za tebe? Pokenjam se ja na svakog ko dodje na tekmu i ne zna koliko traje napad na kosarkaskoj utakmici, a da pisa u kese zna.
Da se razumemo, ja postujem neka dela Delija, ali su uglavnom idioti, kao uostalom i svi organizovani navijaci.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

U saradnji sa “Zlatibo2r Vodom”, koÅ¡arkaÅ¡ki klub „Crvena zvezda“ ove sezone ponovo pokreće akciju „Lavlje srce“ u okviru koje će se svakog meseca birati najpožrtvovaniji, najborbeniji i najhrabriji igrač u „crveno-belom“ dresu.

Za sve ove odlike potrebno je imati lavlje srce, a vrednovaće se statističke karakteristike – skokovi, blokade, primljeni faulovi i ukradene lopte, podeljene sa brojem minuta provedenih u igri. Na ovaj način, KK Crvena zvezda i „Zlatibo2r Voda“ žele istaknu osobine igrača, koje se često u javnosti ne vrednuju na pravi način.

Na kraju svakog meseca proglaÅ¡avaće se pobednik i osvajač titule „Lavlje srce“, a nagradu Zlatibor vode dobiće pred početak prve utakmice KK Crvena zvezda u hali „Pionir“ u narednom mesecu.

Od početka sezone Crvena zvezda je odigrala Å¡est utakmica, a u oktobru je preostao duel protiv Splita u subotu 27. novembra, posle koga ćemo proglasiti prvog igrača sa „Lavljim srcem“ u ovoj godini.

U trenutnom vođstvu je centar Nenad MiÅ¡anović sa 636 poena ispred Vladimira Tice sa 510, Omara Kuka sa 339 i Tadije Dragićevića sa 330.

SuperMis i Tica ispred Kuka i Tadije :shock: Kao da se oni nizi koji nemaju toliko skokova i blokada ne bore.

milosdb
New User
New User

Postby milosdb » 23 Oct 2007

sarma_i_proja wrote:U saradnji sa “Zlatibo2r Vodom”, koÅ¡arkaÅ¡ki klub „Crvena zvezda“ ove sezone ponovo pokreće akciju „Lavlje srce“ u okviru koje će se svakog meseca birati najpožrtvovaniji, najborbeniji i najhrabriji igrač u „crveno-belom“ dresu.

Za sve ove odlike potrebno je imati lavlje srce, a vrednovaće se statističke karakteristike – skokovi, blokade, primljeni faulovi i ukradene lopte, podeljene sa brojem minuta provedenih u igri. Na ovaj način, KK Crvena zvezda i „Zlatibo2r Voda“ žele istaknu osobine igrača, koje se često u javnosti ne vrednuju na pravi način.

Na kraju svakog meseca proglaÅ¡avaće se pobednik i osvajač titule „Lavlje srce“, a nagradu Zlatibor vode dobiće pred početak prve utakmice KK Crvena zvezda u hali „Pionir“ u narednom mesecu.

Od početka sezone Crvena zvezda je odigrala Å¡est utakmica, a u oktobru je preostao duel protiv Splita u subotu 27. novembra, posle koga ćemo proglasiti prvog igrača sa „Lavljim srcem“ u ovoj godini.

U trenutnom vođstvu je centar Nenad MiÅ¡anović sa 636 poena ispred Vladimira Tice sa 510, Omara Kuka sa 339 i Tadije Dragićevića sa 330.

SuperMis i Tica ispred Kuka i Tadije :shock: Kao da se oni nizi koji nemaju toliko skokova i blokada ne bore.

Ma nije to zbog skokova, vec zbog minuta. Tadija i Kuk imaju svakako vise primljenih faulova i ukradenih lopti, ali i 40 min po utakmici.

sarma i proja
Web Admin
Web Admin

pa da, igraju 40 min i sve vreme se bore. Na sta ce liciti ako Tica dobije nagradu...

Acimir
Senior Member
Senior Member

Postby Acimir » 23 Oct 2007

Dragićević u Zvezdi do 2010. godine
KoÅ¡arkaÅ¡ Crvene zvezde Tadija Dragićević produžio je ugovor sa "crveno-belima" do 2010. godine. 21-godiÅ¡nji krilni centar, koji je ponikao u klubu sa Malog Kalemegdana, poslednji je u nizu mladih igrača koji su potpisali viÅ¡egodiÅ¡nji ugovor sa Crvenom zvezdom.

Dragićević je ove sezone, uz Amerikanca Omara Kuka, predvodnik ekipe Stevana Karadžića.

Zvezda se, pomalo neočekivano, nalazi na vrhu NLB lige sa učinkom od 5 pobeda i 1 porazom, a Dragićević je trenutno drugi strelac ekipe sa učinkom od 21,6 poena po utakmici (Kuk – 23,5).